Forum » Społeczeństwo

Prezydent 2015

  • 18 maj 2015

    Piękny popis dał pan Hadacz, wartownik spod krzyża, zdradzony przez Jarosława. Dołączył do pana Paprykarza.

    3 4 Cytuj
  • 18 maj 2015
    Sójka napisał/a:

    Ciekawe czy straszenie PISem Komorowskiego przyniesie skutek ?

    8 lat rządzi Platforma Obywatelska a on ciągle o 2005 roku mówił, gdzie PIS nie rządził całej kadencji tylko połowę także jak można porównywać niecałe dwa lata z ośmioma ?

    Przyniesie i przyniosło. Rozmawiałem z niezdecydowanymi, dla nich Duda w tym spotkaniu był żałosny.
    Mój głos pójdzie na Komorowskiego wiec ja się nie wypowiadam, bo to oczywiste że dla mnie Komorowski był nauczycielem a Duda uczniem.

    9 12 Cytuj
  • 18 maj 2015

    Komorowski mówił o Dudzie i PISie, a Duda o Polsce.

    Od siebie dodałbym jeszcze, że Komorowski wygrał w opinii ludzi, dla których polityka to pyskówki, próby zagięcia przeciwnika, slogany, ogólniki i gadanie o niczym, a Duda wygrał w opinii ludzi chcących usłyszeć konkrety.

    zdjecie

    Czyli wychodzi na to, że 8 lat straconych przez rząd PO-PSL ... a nawet się pogorszyło ...

    16 4 Cytuj
  • 18 maj 2015
    Sójka napisał/a:

    Od siebie dodałbym jeszcze, że Komorowski wygrał w opinii ludzi, dla których polityka to pyskówki, próby zagięcia przeciwnika, slogany, ogólniki i gadanie o niczym, a Duda wygrał w opinii ludzi chcących usłyszeć konkrety.
    ...

    Ja zaś dodam od siebie, że Komorowski wygrał dla swoich wyborców i nie przekonał swoich przeciwników.

    Gdyby wyjąć z tego największe medium- kościół, to Komorowski , spacerkiem wygrał by te wybory.

    5 9 Cytuj
  • 18 maj 2015
    Sójka napisał/a:

    To był ładny strzał:
    Komorowski - Zmienia pan poglądy z wyborów na wybory.
    Duda: - Pan zmienił poglądy z piątku na poniedziałek

    Zaorane :-)

    Druga sprawa to Komorowski sam zapędził się w kozi róg odnośnie reformy sądów Gowina, przecież Jarosław Gowin był wtedy ministrem sprawiedliwości w rządzie Platformy Obywatelskiej jak przeprowadzał tą reformę i miał poparcie całego klubu także dziwne, że Komorowski atakował swoją partię za to co zrobiła ? :D

    Szkoda, że Duda nie zapytał Prezydenta o kontakty z WSI i książkę Wojciech Sumlińskiego którą sprzedaż blokują na czas wyborów wszystkie sklepy ...

    Co do debaty to Duda za grzeczny według mnie, Komorowski znowu zamiast mówić o sobie to cały czas straszył PISem ...

    Podsumowanie debaty:
    Prezydent Komorowski: agresywny, atakujący, przygotowany, wyniosły
    Andrzej Duda: naturalny, punktujący, zestresowany, merytoryczny

    Wychodzi remis, ale każdy pewnie przed debatą wiedział na kogo zagłosuje i temu kibicował i nawet debata tego nie zmieniła.

    Ciekawe czy straszenie PISem Komorowskiego przyniesie skutek ?

    8 lat rządzi Platforma Obywatelska a on ciągle o 2005 roku mówił, gdzie PIS nie rządził całej kadencji tylko połowę także jak można porównywać niecałe dwa lata z ośmioma ?

    Ja podtrzymuję to co napisałem wczoraj powyżej. Komorowski nie przeciągnął nikogo z wyborców Dudy a Duda nie przeciągnął nikogo z wyborców Komorowskiego. W debacie bardziej chodziło o przekonanie elektoratu niezdecydowanych i wyborców Kukiza, ale chyba żaden z nich ich nie przekonał, chociaż niektórym mogło się nie spodobać agresywne przerywanie wypowiedzi przez Prezydenta oraz straszenie PISem jakby to on był odpowiedzialny za całe nieszczęścia na ziemi chociaż rządził tylko dwa lata a PO od ośmiu ...

    10 4 Cytuj
  • 18 maj 2015

    Tak czy owak Komorowski wygrał z Dudą i PiSowskimi dziennikarzami, Ziemiec i Gawryluk to dziennikarze sympatyzujący z PiS.
    Pytania od dziennikarzy były zadawane pod Dudę, Komorowski znakomicie sobie z nimi poradził a Duda ich treść najprawdopodobniej znał przed debatą.

    6 10 Cytuj
  • 18 maj 2015

    To raczej Komorowski znał pytania przed debatą bo wszystkie odpowiedzi miał zapisane na karteczkach których przyniósł cały stos i tylko wyciągał w odpowiednim momencie, a tak w ogóle to ładnie nauczył się recytować z pamięci, wykuł wszystkie odpowiedzi na blachę prawie idealnie co wcześniej mu się nie zdarzało bez pomocy kartki, gratulacje bono :-)

    Pierwszy raz w życiu zgodzę się z Kuźniarem :D

    zdjecie

    9 6 Cytuj
  • 18 maj 2015
    bono napisał/a:

    Tak czy owak Komorowski wygrał z Dudą i PiSowskimi dziennikarzami, Ziemiec i Gawryluk to dziennikarze sympatyzujący z PiS.
    Pytania od dziennikarzy były zadawane pod Dudę, Komorowski znakomicie sobie z nimi poradził a Duda ich treść najprawdopodobniej znał przed debatą.

    Zalatuje mi to Macierewiczem albo jeszcze gorzej
    https://www.youtube.com/watch?v=JsTvrSvqmBk
    ,wszędzie ten wredny PiS
    Zgoda i bezpieczeństwo i zatroskany o losy Narodu i Kościoła Andrzejek,taki ich Bono
    http://vod.gazetapolska.pl/10099-andrzej-hadacz-i-awantura-po-komorowski-vs-duda
    zgoda i bezpieczeństwo zgoda na afery i bezpieczeństwo dla swoich
    http://wpolityce.pl/polityka/244854-prowokacja-na-zlecenie-szefa-msw-czy-sienkiewicz-nakazal-spalenie-budki-przed-ambasada-rosji
    reklama portalu i strzał w kolano
    http://niezalezna.pl/67157-reklamowal-mamprawowiedziecpl-we-wladzach-zofia-komorowska-przypadek-pytaja-internauci
    bo w internecie można znaleźć wszystko
    http://wpolityce.pl/polityka/244851-internauci-oburzeni-wypowiedziami-bronislawa-komorowskiego-przedstawiaja-dowody-na-manipulacje-prezydenta
    A tak to wszystko po staremu ,dziś podobno Prezydent ma być na kanapie u gościa który jest wzorem dla nowoczesnych ynteligentów znanym z kulturalnych wypowiedzi Wojewódzkim autorytetem -tonący brzytwy się chwyta.

    4 5 Cytuj
  • 18 maj 2015

    duda mógł mu bardziej cisnąć ale co będzie się burakiem przejmował świadczy to o tym że duda to bardzo kulturalny człowiek

    12 6 Cytuj
  • 18 maj 2015

    A to autor wczorajszego sukcesu
    http://www.fakt.pl/polityka/kaminski-przeprowadzil-sie-do-belwederu,artykuly,545731.html
    Co ludzie nie zrobią dla zachowania władzy i kariery?Przecież ten człowiek był kiedyś najbardziej znienawidzonym PiSowcem a teraz jest bohaterem.To tak jakby Kaczyński przygarnął Palikota.
    Warto zacytować w tym miejscu wielkiego Polaka -Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego
    "Naród wspa­niały, tyl­ko ludzie kur*y "
    "Żadne zdrowe społeczeństwo nie będzie bez zdobycia się na opór czynny, znosić gospodarki bandytów podtrzymywanych przez władzę i władz podtrzymywanych przez bandytów. I jeśli takim społeczeństwem jesteśmy - podobnych gospodarzy powinniśmy się pozbyć."
    "I staję do walki, tak jak poprzednio, z głównym złem państwa: panowaniem rozwydrzonych partyj i stronnictw nad Polską, zapominaniem o imponderabiliach, a pamiętaniem tylko o groszu i korzyści."

    4 6 Cytuj
  • 18 maj 2015

    komorowski ,nawet nie umie prowadzic debaty wciąż powtarza w kółko jedno i to samo ,czego go nauczyli .Od siebie to tylko umie dodac szogunie albo robic same gafy.A przez piec lat niczego nie zrobi ,chyba to ze polacy musza pracowac do smierci a jezeli nie maja pracy to maja wziąś kredyt.tak im radzi komorowski sami widzicie zenajwyzsza pora zeby poszedł na emeryturę i działał jako myśliwy ,ale tylko na zwierzynę

    8 7 Cytuj
  • 18 maj 2015
    bono napisał/a:

    Przyniesie i przyniosło. Rozmawiałem z niezdecydowanymi, dla nich Duda w tym spotkaniu był żałosny.
    Mój głos pójdzie na Komorowskiego wiec ja się nie wypowiadam, bo to oczywiste że dla mnie Komorowski był nauczycielem a Duda uczniem.

    Rozmawiałam z niezdecydowanymi , dla nich Komorowski w tym spotkaniu był żałosny . Mój głos pójdzie na Dudę więc ja się nie wypowiadam ,bo to oczywiste że dla mnie Komorowski to żaden nauczyciel ,a Duda to człowiek z oceną celującą,

    13 7 Cytuj
  • Andrzej 18 maj 2015

    Jestem niezdecydowany. Chyba pójdę na wycieczkę w niedzielę. I celem jej nie będzie lokal wyborczy.

    1 7 Cytuj
  • 18 maj 2015

    Jeżeli wygra Bronek to znaczy że nic się nie zmieniło od czasów Piłsudskiego
    "Naród wspa­niały, tyl­ko ludzie kur*y "

    5 7 Cytuj
  • 18 maj 2015
    krowka123 napisał/a:

    Jeżeli wygra Bronek to znaczy że nic się nie zmieniło od czasów Piłsudskiego
    "Naród wspa­niały, tyl­ko ludzie kur*y "

    Widzę, że masz wielki sentyment do ludzi myślących inaczej niż ty.
    Ludzie są wspaniali, ale mają inną orientację polityczną, czy od razu są kur*ami?

    Żyjemy w państwie demokratycznym, to większość decyduje o kraju, czy to tak ludziom z komuny trudno zrozumieć?
    Wygrywaj dla swoich pupili a nie opluwaj tych którym oni są obcy.

    5 6 Cytuj
  • 18 maj 2015
    bono napisał/a:

    Przyniesie i przyniosło. Rozmawiałem z niezdecydowanymi, dla nich Duda w tym spotkaniu był żałosny.
    Mój głos pójdzie na Komorowskiego wiec ja się nie wypowiadam, bo to oczywiste że dla mnie Komorowski był nauczycielem a Duda uczniem.

    jasmin napisał/a:

    Rozmawiałam z niezdecydowanymi , dla nich Komorowski w tym spotkaniu był żałosny . Mój głos pójdzie na Dudę więc ja się nie wypowiadam ,bo to oczywiste że dla mnie Komorowski to żaden nauczyciel ,a Duda to człowiek z oceną celującą,

    No to do rozstrzygnięcia w niedzielę.
    Miło mi będzie w poniedziałek, jak usłyszę komunikat ze sztabu PiS, że:
    "nastapiło fałszerstwo wyborcze"

    4 6 Cytuj
  • Andrzej 18 maj 2015
    krowka123 napisał/a:

    Jeżeli wygra Bronek to znaczy że nic się nie zmieniło od czasów Piłsudskiego
    "Naród wspa­niały, tyl­ko ludzie kur*y "

    Jeżeli wygra Duda to znaczy że nic się nie zmieniło od czasów Piłsudskiego
    "Naród wspa­niały, tyl­ko ludzie kur*y "

    4 4 Cytuj
  • 18 maj 2015

    Najsmutniejsze jest to że jaśnie panujący Bronisław WYKORZYSTUJE urząd i prerogatywy prezydenckie który sprawuje w kampanii wyborczej.
    Spał 5 lat a teraz się bierze za naprawę Rzeczypospolitej.
    Klasyczny okaz leniwca i platformianego urzędnika jakich wiele po powiatach i gminach.

    11 4 Cytuj
  • 18 maj 2015
    Endrju napisał/a:

    Jestem niezdecydowany. Chyba pójdę na wycieczkę w niedzielę. I celem jej nie będzie lokal wyborczy.

    To że nie pójdziesz na wybory ,to nie jest żadne wyjście awaryjne . Czy dokonamy słusznego wyboru ?,tego się nie dowiemy ,kiedy zamiast na wybory pójdziemy na spacer.

    3 3 Cytuj
  • 18 maj 2015
    bono napisał/a:

    Gdyby wyjąć z tego największe medium- kościół, to Komorowski , spacerkiem wygrał by te wybory.

    A gdyby odjąć KomoRuskiemu Gazetę Koszerną, TVN, Polsat, wszystkie TVP i ruskie serwery to byłby biedny, ojjj biedny

    6 4 Cytuj
  • 18 maj 2015
    Endrju napisał/a:

    Jestem niezdecydowany. Chyba pójdę na wycieczkę w niedzielę. I celem jej nie będzie lokal wyborczy.

    Jesteś typowym przykładem ludzi, którzy na bieżąco nie interesują się polityką, tym co się w kraju dzieje. Przychodzą wybory i jest drapanie się po głowie....

    3 4 Cytuj
  • 18 maj 2015
    pan Kracy napisał/a:

    A gdyby odjąć KomoRuskiemu Gazetę Koszerną, TVN, Polsat, wszystkie TVP i ruskie serwery to byłby biedny, ojjj biedny

    Wiesz co, gdy wygra Duda przyjmę to z pokorą zaakceptuję i będzie to polski czyli mój prezydent na pięć lat.
    Ty będąc prowincjuszem tak jak ja, plujesz obrażasz bluźnisz i obrażasz Boga, mówiąc o człowieku który Ciebie nie przezywa nie wyzywa nie obraża, że jest KomoRuskim.
    To kim Ty jesteś?
    Przedstaw się co zrobiłeś dla Polski, przedstaw soje osiągnięcia i piękno życiorysu!

    Jako katolik popierający i głosujący na Komorowskiego, jestem pełen buntu wobec kościoła, że w moim imieniu i wielu katolików. którzy popierają Komorowskiego, wyraża opinię, że nie należy na niego głosować.
    To medium, jest w każdym domu i w każdą niedzielę u nas i ma siłę o wiele większą niż wszystkie tvn-y i Gazety Wyborcze razem wzięte, a kościół którego jestem członkiem szczuje katolika na katolika.
    To jest historyczny błąd kościoła, bo "produkuje" takich obywateli, którzy nie umieją odnaleźć się w wielokulturowym społeczeństwie.
    .
    Ksiądz na czas wyborów, ma schować swoje poglądy do kieszeni inaczej straci 50% wiernych takich jak ja, którzy kościoła nie upoważniają do agitacji politycznej.

    Bo ja wierny, chrześcijanin i katolik, praktykujący i przestrzegający Boże Przykazania, głosuje na Bronka Komorowskiego, wbrew zaleceniom tego czy innego klechy.

    Jeżeli wygra Duda, odwrotnie aniżeli zatrute jadem gardła pseudokatolików, przyjmę ten wybór z powagą, honorem, uznaniem i szacunkiem do większości moich rodaków, którzy o takim wyborze zdecydowali i do nowo wybranego prezydenta.

    Niech nas Bóg prowadzi.

    7 7 Cytuj
  • 18 maj 2015

    bono, Twój kolega też popiera pana (p)REZYDENTA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO tw. Litwin (pełna nazwa Ciebie satysfakcjonuje?):
    http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2015/67169963091431957939.jpg

    4 5 Cytuj

Odpowiedz