Forum » Społeczeństwo

Prezydent 2015

  • 6 maj 2015

    Kolejny głos rozsądku. Tym razem Mistrza Polski w kickboksingu:
    https://www.facebook.com/635356426/videos/10153221251391427/

    3 Cytuj
  • 6 maj 2015

    Bono twoimi komentami o bronku się tylko kompromitujesz. Wytłumacz mi jak można popierać kogoś takiego?
    A wspomnienie o palikocie to już zakrawa na twoją naiwność czy może .. nie wiem niepamięć??

    8 Cytuj
  • 6 maj 2015

    ludzie obudźcie się dość już rządów bronka gajowego w niedziele idziemy do urn i zwalczamy bula wiem że powiat myślenicki w większości będzie przeciwko niemu bo zawsze tak było ale czy będzie tak z resztą kraju zobaczymy

    3 Cytuj
  • ten triggers 6 maj 2015

    http://niewygodne.info.pl/artykul5/02238-Kryminalisci-glosuja-na-Komorowskiego.htm

    Nie to żebym patrzył na wyborców obecnego prezydenta równą miarą :)

    3 1 Cytuj
  • 7 maj 2015

    zdjecie

    5 Cytuj
  • 7 maj 2015

    Trochę długie ale warto poczytać
    http://kontrowersje.net/na_najbli_sze_5_lat_wyb_r_polityczny_jest_tylko_jeden_po_lub_pis
    W polityce nic nie jest przypadkowe a to że jedna osoba jest w stanie rozwalić system już przerabialiśmy.Gościowi do dzisiaj wydaje się że to on obalił komunę a ci których ponoć obalił utwierdzają go w tym przekonaniu i śmieją się w żywe oczy.
    https://www.youtube.com/watch?v=j_LfBm2xhEU
    To nie są amatorzy.
    Ciekawe co odpalą tuż przed ciszą wyborczą ,bo że odpalą jest pewne.

    3 1 Cytuj
  • Def Ibrylator 7 maj 2015

    http://www.fronda.pl/a/kukiz-chce-wycofac-religie-ze-szkol,51038.html

    To ciekawe. Wszystkie moje 3 postulaty w jednej wypowiedzi. Coraz bardziej mi się ten Kukiz podoba ! Od dawna uważałem, że religia w szkole to profanacja wiary - religia powinna być w salkach katechetycznych koło Kościołów. Związki partnerskie - nie mi wchodzić obcym ludziom w ich prywatne życie. Oni też mają prawo być wolnymi ludźmi. Prostytucja - była jest i będzie. Jeżeli ktoś w końcu się tym zajmie, to tylko na plus ! Prostytutki z kasą fiskalną to masa pieniędzy w budżecie i bezpieczeństwo "usługi".

    5 3 Cytuj
  • 7 maj 2015

    defibrylator, czy Ty się dzisiaj dobrze czujesz?

    Sodoma i Gomora nas czeka jeśli tacy ludzie zaczną rządzić.
    Podskakujesz bo jesteś młody, jak Twoja świeczka się będzie dopalała to sobie przypomnisz (o ile zdążysz), jak np. jaruzelski, że istnieje ktoś taki jak BÓG...

    2 5 Cytuj
  • Def Ibrylator 7 maj 2015
    pan Kracy napisał/a:

    defibrylator, czy Ty się dzisiaj dobrze czujesz?

    Sodoma i Gomora nas czeka jeśli tacy ludzie zaczną rządzić.
    Podskakujesz bo jesteś młody, jak Twoja świeczka się będzie dopalała to sobie przypomnisz (o ile zdążysz), jak np. jaruzelski, że istnieje ktoś taki jak BÓG...

    Nie jestem już taki młody... w Boga wierzę, więc nie muszę sobie o nim przypominać, bo pamiętam o nim cały czas.

    1 2 Cytuj
  • Andrzej 7 maj 2015

    Najlepiej zasłaniać się Bogiem w obronie własnej nietolerancji, małostkowości, zaściankowości i poczucia wyższości. Tak robiła inkwizycja.

    3 3 Cytuj
  • 7 maj 2015

    def_ibrylator
    Endrju

    Wy chyba boga w sercu nie macie, albo jesteście z bogiem za pan brat
    Odwrotnie niż -pan Kracy-, ten jest bogobojny.

    *bogobojny taki który nie wie czy dobrze czyni i boi się boga w każdym swoim zachowaniu.

    4 6 Cytuj
  • 7 maj 2015

    zdjecie

    4 3 Cytuj
  • ten triggers 7 maj 2015
    pan Kracy napisał/a:

    Sodoma i Gomora nas czeka jeśli tacy ludzie zaczną rządzić

    To już mamy, ludzie natomiast chcą wolności (osobowej, fiskalnej) a nie ucisku umysłowego i pręgierza urzędów skarbowych. Obudź się panie Kracy, bo Cię bozia skara jak przed nią/nim staniesz i wyznasz żeś na Dudę lub Komorowskiego głosował.

    Cytuj
  • 7 maj 2015
    def_ibrylator napisał/a:

    http://www.fronda.pl/a/kukiz-chce-wycofac-religie-ze-szkol,51038.html

    To ciekawe. Wszystkie moje 3 postulaty w jednej wypowiedzi. Coraz bardziej mi się ten Kukiz podoba ! Od dawna uważałem, że religia w szkole to profanacja wiary - religia powinna być w salkach katechetycznych koło Kościołów. Związki partnerskie - nie mi wchodzić obcym ludziom w ich prywatne życie. Oni też mają prawo być wolnymi ludźmi. Prostytucja - była jest i będzie. Jeżeli ktoś w końcu się tym zajmie, to tylko na plus ! Prostytutki z kasą fiskalną to masa pieniędzy w budżecie i bezpieczeństwo "usługi".

    Już to przerabialiśmy za komuchów bieruta i gomułki..

    1 1 Cytuj
  • 7 maj 2015

    Andrzej Duda był bliskim współpracownikiem Lecha Kaczyńskiego. Postanowił o tym przypomnieć w trakcie kampanii. Podczas obchodów 5. rocznicy katastrofy smoleńskiej złożył wieniec z napisem: "Andrzej Duda kandydat na prezydenta RP". Pozwólcie, że nie będę tego komentować...

    1 5 Cytuj
  • 7 maj 2015

    Kukiz PRZERWAŁ KAMPANIĘ! Z POWODU CHOROBY OJCA.
    Niestety, koniec kampanii wyborczej nie jest dla Pawła Kukiza szczęśliwy. Kandydat na prezydenta poinformował właśnie na Facebooku, że musi przerwać kampanię z powodu choroby ojca. Przeprosił wyborców z Olsztyna, z którymi miał się dziś spotkać:
    "Muszę przerwać kampanię i jechać do mojego Ojca. Miłość do Polski zawdzięczam Jego wychowaniu. Bardzo przepraszam Olsztynian. Osoby wierzące proszę o Modlitwę w intencji zdrowia mojego Taty. Wiem, że Modlitwa bardzo pomaga a ja strasznie chciałbym, żeby był świadkiem naszego sukcesu bo w ogromnej mierze jest jego współtwórcą. Dziękuję Wam - napisał".

    1 1 Cytuj
  • 7 maj 2015

    Zrozumcie, że w pierwszej turze głosujecie sobie na swojego kandydata, ale w drugiej trzeba pójść głosować przeciwko Komorowskiemu. To jedyna szansa na jakąkolwiek zmianę bo tak nie idąc w drugiej turze, poprzesz obecny układ i następne lata rozkradania i sprzedawania Polski przez PO i PSL z notariuszem Komorowskim na czele który będzie zatwierdzał wszystkie ustawy i "pomysły" rządzących bez sprzeciwu.

    8 Cytuj
  • 7 maj 2015

    Sójka-bulą ci za te przedruki?
    Nudny jesteś jak flaki z olejem, krówka już odpuściła. Zamiana dyżuru?
    A jutro rano, kto będzie wklejał?

    3 11 Cytuj
  • 7 maj 2015

    bono- jeszcze do drugiej tury będę Cię denerwował :-)

    Trzeba uświadamiać ludzi, aby poszli na wybory bo jak zostaną w domu to tacy jak Ty za nich zdecydują i będzie tak jak jest ...

    8 Cytuj
  • 7 maj 2015
    Sójka napisał/a:

    Trzeba uświadamiać ludzi, aby poszli na wybory bo jak zostaną w domu to tacy jak Ty za nich zdecydują.

    Uświadamiaj ile wlezie, choć wydaje mi się, że poddani pis w 100% będą na wyborach, zaś zwolennicy Komora, liczą że i tak wygra. Te twoje hasła pisowskie, może ich wygonią z mieszkań.
    W takim razie popieram Twoją inicjatywę. Rzucaj więcej pisowsko rydzowskiej propagandy.

    3 5 Cytuj
  • 7 maj 2015

    Najnowszy sondaż poparcia dla kandydatów na prezydenta.
    zdjecie
    Wyniki II tury według najnowszego sondażu.
    zdjecie
    Sondaż zrealizowany został przez Millward Brown SA w dniach 6-7 maja 2015 r. na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie telefonów stacjonarnych i komórkowych, wśród osób powyżej 18. roku życia. Wielkość próby N=3016.

    3 1 Cytuj
  • 7 maj 2015
    bono napisał/a:

    Rzucaj więcej pisowsko rydzowskiej propagandy.

    Ok, jeżeli według Ciebie poniższy przykład jest pisowsko rydzykowską propagandą to nieźle Platforma Obietnic wyprała Ci mózg :D

    zdjecie

    |
    |
    |
    |
    V

    Dodajmy do tego jeszcze dwa ważne podpisy Prezydenta na zgodę na podwyższenie wieku emerytalnego do 67 roku życia oraz grabież oszczędności Polaków z OFE i mamy super kandydata, ale według Bono tak wszystkiemu winny jest PIS i Rydzyk :D W takim przypadku trzeba udać się do specjalisty, ja nic nie poradzę ...

    6 Cytuj
  • Andrzej 7 maj 2015

    W TVN24 był Duda i później była sonda: Czy przekonały Cię argumenty Dudy (czy coś w ten deseń). 46% z groszem odpowiedziało, że tak. Podkreślam jeszcze raz, że to TVN24.
    II tura może być ciekawa (na chwilę obecną beze mnie).

    2 Cytuj
  • 7 maj 2015
    Endrju napisał/a:

    II tura może być ciekawa (na chwilę obecną beze mnie).

    A co, dowód Ci odbiorą?
    Cóż to za postawa?!

    4 1 Cytuj
  • 7 maj 2015

    1

    Sójka napisał/a:

    Zrozumcie, że w pierwszej turze głosujecie sobie na swojego kandydata, ale w drugiej trzeba pójść głosować przeciwko Komorowskiemu. To jedyna szansa na jakąkolwiek zmianę bo tak nie idąc w drugiej turze, poprzesz obecny układ i następne lata rozkradania i sprzedawania Polski przez PO i PSL z notariuszem Komorowskim na czele który będzie zatwierdzał wszystkie ustawy i "pomysły" rządzących bez sprzeciwu.

    sójka poieram cie w 100% bono wycofaj się ze swojej agitacji minusy mówią same za siebie

    8 Cytuj

Odpowiedz