Forum » Społeczeństwo

Oszukani przez pobieraczek.pl

  • 7 mar 2012

    A co jest w tym liście i kiedy się rejestrowałaś na pobieraczku ?

    Cytuj
  • 9 mar 2012

    Osoby OSZUKANE przez pobieraczka
    NIE PŁACIMY POBIERACZKOWI

    Ponieważ
    TO OSZUŚCI DZIAŁAJĄCY NIEZGODNIE Z PRAWEM I DOBRYM OBYCZAJEM – NIE MOGĄ NAM NIC ZROBIĆ OPRÓCZ WYSYŁANIA PISM I STRASZENIA! NIE ULEGAJCIE IM. Te inne firmy niby windykacyjne (np. Adwokat Knera) - to też pobieraczek!

    Pobieraczek nigdy nie wytoczył żadnej sprawy sądowej i nie wytoczy bo wie, że nie miałby szans na wygranie.
    NA TO CO ROBI POBIERACZEK JEST ODPOWIEDNI PARAGRAF!
    Zgodnie z artykułem kk Art. 286. § 1. „Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przed...branego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 mie...cy do lat 8.”

    TO POBIERACZEK BYŁ SĄDZONY I PRZEGRAŁ!!! Decyzję sądu pobieraczek musi za karę publikować na swojej stronie internetowej – znajdziecie ją na dole po prawej stronie w linku „Decyzja UOKiK”. Wystarczy przeczytać pkt. 1.
    (odwołują ... od niej grając na zwłokę – ale to tylko kwestia długości ich agonii)

    Dla zainteresowanych zgłębianiem tematu dlaczego NIE POWINIEN PŁACIĆ:
    http://www.youtube.com/watch?v=BShXwlzLVhs

    (jeśli link nie działa wpisz na youtube: POBIERACZEK EKSPRES REPORTERÓW)

    Oraz wywody prawników dlaczego NIE POWINNO SIĘ PŁAĆIĆ – jak ... komuś nie chce czytać całości wystarczy że przeczyta ostatni punkt:
    http://www.hotfix.pl/pobieraczek-pl-...-nie--a372.htm

    JEŚLI JUŻ ZAPŁACIŁEŚ I CHCIAŁBYŚ ODZYSKAĆ SWOJE PIENIĄDZE DOŁĄCZ DO POZWU ZBIOROWEGO (np. na Facebooku) lub tu:
    http://www.pozywamy-zbiorowo.pl/

    CO WIADOMO O POBIERACZKU:
    1. Pobieraczek zmienia nazwy i funkcjonuje NA INNYCH STRONACH kusząc tym samym i łapiąc ludzi na ten sam mechanizm
    2. Pobieraczek wysyła na portale społecznościowe FAŁSZYWE ANONIMOWE MAILE Z LINKIEM (np. „hej znalazłem w ...ci twoje gołe fotki – sprawdź”) – a linki kierują oczywiście do Pobieraczka (lub innej strony obsługiwanej przez pobieraczka)
    3. Większość zamieszania na tym forum (i innych forach) robią PRACOWNICY POBIERACZKA po to żeby siać niepokój i przez to zwiększać własne zyski. (podszywają ... pod poszkodowanych - wkleją całe listy „niby z sądu” lub mówią ze zapłacili)
    4. Pobieraczek często i tak wysyła maile i listy z groźbami NAWET JAK JUŻ ZAPŁACISZ!

    Jeśli zamierzasz napisać odstąpienie od umowy NIE PODAWAJ PRAWDZIWYCH DANYCH JEŚLI WCZEŚNIEJ PODAŁEŚ FAŁSZYWE! Zrób to mailowo używając danych z maila od pobieraczka.

    JEŚLI PODAŁEŚ PRAWDZIWE DANE I PRZYCHODZĄ DO CIEBIE LISTY DO DOMU TO WRZUCAJ JE SPWORTOEM DO SKRZYNEK ZWROTOW NA POCZCIE Z ADNOTACJĄ "ADRESAT NIEZNANY" (na poczcie są takie skrzynki – nie „na klatce” – bo te klatkowe „zwroty” już nie funkcjonują)

    NIE ZNAJDĄ CIĘ po numerze IP – TO BLEF!!! – tak ścigają tylko z ramienia prokuratury przestępców uderzających w bezpieczeństwo narodowe. NIE DAJ SIĘ NABRAĆ!

    Nawet jeśli stać cię żeby „stracić” owo 94 zł to i tak NIE POWINIENIEŚ PŁACIĆ (spożytkuj je lepiej na potrzebujące dzieci).

    ZASTANÓW SIĘ PROSZĘ! – a gdyby chcieli od ciebie wyłudzić nie 94zł tylko 2000zł? Albo 12000zł? Albo twoją nerkę? Tu chodzi o zasadę! W ten sposób nie zawiera ... umów –żadnych! - a przepisy prawne nie są po to aby manipulować ludźmi. Nie daj ... wmanipulować!

    To lichwiarze żerujący na naszym strachu i strachu naszych dzieci. Jeśli trafiłeś tu z powodu swojego dziecka, to NIE BĄDŹ ZŁY NA SWOJE DZIECKO – wielu dorosłych też dało ... oszukać. To nie Jego wina tylko POBIERACZKA.
    Oni mogą posługiwać ... tylko jednym narzędziem: WZBUDZANIEM STRACHU – NICZEGO WIĘCEJ NIE ROBIĄ bo nie mogą niczego zrobić prawnie - bo sami wiedzą, że działają NIEZGODNIE Z PRAWEM I DOBRYM OBYCZAJEM

    TY MOŻESZ TO SKOŃCZYĆ – TU I TERAZ – nie płać im! – nie reaguj na nich ! - nie klikaj w żadne linki przesłane w ich mailach!
    NIE DAJ SIĘ WMANIPULOWAĆ

    http://wyborcza.biz/biznes/1,101558,11248030,Pobieraczek_pl_wprowadzal_internautow_w_blad__Sad.html

    http://technowinki.onet.pl/biznes/pobieraczekpl-wprowadzal-w-blad-kara-dla-serwisu-p,1,5039915,artykul.html

    Czego tu sie bac? Olac, zwlaszcza ze pewnie list przyszedl jako zwykly a nie polecony, wiec po prostu wrzucic do kosza.

    11 Cytuj
  • 9 mar 2012

    ja się wystraszyłam, i zapłaciłam :-(

    4 Cytuj
  • 9 mar 2012

    jak widac naiwnych nie brakuje

    4 Cytuj
  • 31 maj 2012

    http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Atak-internautow-na-serwis-Pobieraczekpl,wid,14532849,wiadomosc.html?ticaid=1e8bf
    nie płacić, nie płacić, i jeszcze raz nie płacić, na oszustów zawsze znajdzie się sposób :-)

    5 Cytuj
  • 26 cze 2012

    czesc witam do mnie dzisiaj przyszedł list zezwaniem do załaty z pobieraczka. Nie sciogałam nic a kaza zapąłcic nie wiem co mam robic. prosze was czy ktos nie zapłacil za to i czy nie przychodza mu za to listy do zapłaty wiekszej woty

    1 Cytuj
  • 26 cze 2012

    mi p[quote=gość: 999ee] czesc witam do mnie dzisiaj przyszedł list zezwaniem do załaty z pobieraczka. Nie sciogałam nic a kaza zapąłcic nie wiem co mam robic. prosze was czy ktos nie zapłacil za to i czy nie przychodza mu za to listy do zapłaty wiekszej woty [/quote]

    mi też przyszedł list z wezwaniem do zapłaty jakieś 3 miesiące temu i nie zapłaciłem bo nie ma za co

    1 Cytuj
  • 26 cze 2012

    [quote=gość: 999ee] czesc witam do mnie dzisiaj przyszedł list zezwaniem do załaty z pobieraczka. Nie sciogałam nic a kaza zapąłcic nie wiem co mam robic. prosze was czy ktos nie zapłacil za to i czy nie przychodza mu za to listy do zapłaty wiekszej kwoty [/quote]

    Cytuj
  • 3 lip 2012

    Niech nikt nic nie płaci , dostałem również dostałem takowy list. To jest oszustwo oni nie podadzą do sądu nikogo jak Ci udowodni że to ty rejestrowałeś się tam , milion osób mogło być na twoim komputerze po za tym żadnej umowy na piśmie nie ma. Ehh ludzie teraz to tacy są że jeden drugiego za fajke zabije , jak można tak okradać obił bym temu właścicielowi banie , a ten lafiryndzie bym zniszczył psyche. NIC NIE PŁACIĆ NIC WAM ZROBIĄ , MOŻE NADEJDZIE PIĘKNY DZIEŃ ŻE POWTÓRZY SIĘ AKCJA MAJĄCA MIEJSCE W SOSNOWCU Z KOKTAILAMI MOŁOTOWA W ICH SIEDZIBIE :)

    2 Cytuj
  • 12 lip 2012

    Uwaga na kolejnych oszustów !!!!!!!!!! http://technowinki.onet.pl/komputery/filedownpl-kolejna-strona-na-ktora-lepiej-uwazac,1,5187457,artykul.html
    Co do dobrych programów, to trzeba zwracać uwagę na nazwę. Ja ściągam programy ze strony www.dobreprogramy.pl , a oszuści to www.dobre-programy.pl , różnica jednej "kreseczki" :-)
    Więc uważajcie, czytajcie regulaminy zanim gdziekolwiek się zarejestrujecie :-)

    5 Cytuj
  • 15 paź 2012

    Witam.W dniu 15.10.2012 dostałem pismo o zawiadomieniu mnie o przedsądowym wezwaniu do zapłaty z firmy ELLER SERVICE s.c . Pismo polega na straszeniu mnie o jakimś śmiesznym wszczęciu postępowania przeciwko mojej osobie jeżeli nie wpłacę kwoty w/w piśmie. Poszperałem w necie znalazłem odpowiedni numer i zadzwoniłem. Pan policjant poinformował mnie żebym zgłosił zawiadomienie w KOMENDZIE POLICJI w swojej miejscowości o popełnieniu przestępstwa co zamierzam rano uczynić. Kochani przed wpłatą dobrze się zastanówcie i zróbcie to co ja.Pan policjant poinformował mnie żeby absolutnie tego nie płacić POZDRAWIAM WSZYSTKICH NACIĄGNIĘTYCH

    5 Cytuj
  • 21 paź 2012

    Myślę, że wszystko o tym bardzo znanym serwisie zostało powiedziane/napisane.
    Dodam jeszcze, że sam miałem z nimi przygodę. Początkowo byłem zdziwiony e-mailami ze strony tej oto rzetelnej "firmy". Ale jeśli podałeś/aś nieprawidłowe dane osobowe, to nie ma się co martwić najlepiej usunąć adres e-mail (wiem, że taka możliwość jest na o2, Onecie i pewnie w innych skrzynkach też) ;] Ja z uciążliwymi wiadomościami sobie tak poradziłem :D taka rada z mojej strony ~ Pozdrawiam

    5 Cytuj
  • 10 lis 2012

    jak to dobrze ze są Torrenty :)

    1 1 Cytuj
  • 27 gru 2012

    Dobra nowina dla domorosłych "piratów", wygląda na to że sprawiedliwości stało się zadość. Pobieraczek zniknie z sieci.

    1 Cytuj

Odpowiedz