Forum » Społeczeństwo

Oszukani przez pobieraczek.pl

  • 7 sty 2010

    Witam.
    Czy ktoś z Was został oszukany przez portal pobieraczek.pl???jeśli tak to co zrobiliście???Zapłaciliście???
    Ja niestety dałam się naciągnąć i teraz jestem bombardowana wiadomościami na maila z żądaniem zapłaty!Ale nie zamierzam płacić!

    3 Cytuj
  • 7 sty 2010

    Nie płać!!! Oglądałem kiedyś o tym porgram w tv. To jest wogule jakieś chore jak można tak ludzi okradać, z tego co wiem to oni jeszcze żadnej sprawy do sadu przeciwko nikomu nie skierowali wiec nie masz o co martwic

    6 Cytuj
  • 7 sty 2010

    nie płać !!!!!!!!!!!!!!!!!! ja nie zapłaciłam, to jest sciema od ludzi kase wyciagają. A ludzie płacą z tego co czytalam na różnych forach. Do tego jeszcze zapłaca a ci ich dalej strasza e mailami

    3 Cytuj
  • 7 sty 2010

    Też oglądałem ten program.Bazują na tym,że ludzie przestraszą się sądami i zapłacą.
    Ponadto,jeżeli "transakcji" dokonała osoba poniżej 14-go roku życia,to jest ona nieważna.
    Nie warto przejmować się naciągaczami.

    4 Cytuj
  • 7 sty 2010

    sabrina1717-a wysłałaś im jakieś pismo o rezygnacji z umowy?zgłaszałaś to na policję albo do rzecznika praw konsumenta???

    2 Cytuj
  • 8 sty 2010

    nic im nie wysyłałam ani nic nie zgłaszałam. na razie ucichło nic nie piszą. Ale i tak im w życiu tego nie zapłacę

    2 Cytuj
  • 6 lut 2010

    ja tak samo się zarejestrowałem już po wybuchu skandalu byłem ciekawy czy mnie znajda:) i napisali kilka maili a potem się skończyło (jakieś 2 mies temu) ale jak by mnie złapali chętnie bym poszedł z nimi do sadu, po pierwsze utarł bym im nosa, bo czytałem wyznania ludzi których nie stać na zapłacenie stówki, a po drugie moja koleżanka uczy się na prawnika, i byłby to dla niej dobra praktyka:)

    3 1 Cytuj
  • 8 lut 2010

    mi też już nie zależy:) jeśli jakimś cudem wezwą mnie do sądu to chętnie się stawię:) jeszcze odpowiedzą za groźby od których w mailach aż się roi:)

    4 Cytuj
  • 30 paź 2010

    a jeśli nie zapłaciliśmy a po roku przyjdą odsetki które będą kosmiczną kwota? pomoże ktoś? co im napisać bo ja nawet na zadnego maila im nie odpisałem,

    2 Cytuj
  • aaaa aaaa 30 paź 2010

    Pobieraczek to sprytne byczki. Sam miałem okazję być świadkiem jak zdesperowany młodzieniec skoczył z Mostu Dębnickiego w Krakowie. Zapewne spytacie: "dlaczego?". Ano dlatego, że zlicytowali mu cały majątek. Wystarczył im dwa lata, aby naliczyć tak kolosalne odsetki, które spowodowały jego rozpacz.

    Pozdrawiam wszystkich, którzy nie zapłacili i życzę im wesołych świąt (ostatnich w swoim majątku). :D

    1 12 Cytuj
  • 30 paź 2010

    odsetki sa naliczane ustawowo jezeli sprawa byla w sadzie! w innym wypadku nie mogli nikogo zlicytowac.

    3 Cytuj
  • 13 sty 2011

    też zostałam oszukana, właśnie dostałam maila, że zamówiłam u nich jakiś pakiet za prawie 100zł, a niczego nie zamawiałam ! jak skończyły się wasze sprawy? czy dalej dostajecie maile o zapłacie czy po prostu ich przeczekać i odpuszczą sobie?

    2 Cytuj
  • 19 sty 2011

    Pozew zbiorowy przeciwko pobieraczkowi

    http://www.pozywamy-zbiorowo.pl/networks/forum/category.29263

    2 Cytuj
  • 19 mar 2011

    Ja też mam obecnie taki problem, dostaje od nich e-maile z ponaglaniem zapłaty.
    co robić ?
    zaznaczam ze podałam chyba prawdziwe dane z tego co pamiętam. ;/

    3 Cytuj
  • 19 mar 2011

    Nic nie rób, nie odpisuj, nie wdawaj się w żadną korespondencję. Ja nie odpisywałam na żadne maile i od stycznia ani widu ani słychu. Przestali do mnie pisać. Nie przejmuj się straszeniem sądem i windykacją, to tylko na podpuchę ;-) Takich jak my nabranych jest ok 20 tysięcy. Ja już sprawdzałam wszelkie strony na ten temat i jest to po prostu zwykłe naciąganie ludzi. Był już o tym program w telewizji, również rzecznik praw konsumenta wypowiedział się na ten temat, że postępowanie tej pseudo "firmy" jest niezgodne z prawem i wprowadza konsumenta w błąd. Tak więc nie przejmuj się :-)

    6 Cytuj
  • 27 maj 2011

    Mi tez grozili sądem codziennie:)
    Napisałem maila ze to ja idę do sądu bo widziałem reportaż w TV i juz nie odp ponad rok:)

    5 3 Cytuj
  • 28 maj 2011

    witam, mam takie pytanko. wprawdzie niezostałam oszukana przez pobieraczek ale potrzebuję rady. Kupiłam coś na allego. Kaske wysłałam na wskazane konto i tu pojawia się problem, niby sprzedawca podał fałszywe dane do przelewu ale prawidłowy numer konta. czy jest jakaś możliwość żeby poznać prawdziwe dane właściciela konta czy kasa juz raczej przepadła? Bank niezweryfikował ponoc nazwy właściciela banku z jego numerem konta i normalnie zaksięgował przelew

    2 Cytuj
  • 28 maj 2011

    kalinka, "nie" z czasownikami piszemy ODDZIELNIE !

    3 7 Cytuj
  • 8 sie 2011

    15 września 2009r.weszłam na pobieraczek pl. Dostawałam emaile z wezwaniem do zapłaty.Dowiedziałam się że okres wypowiedzenia - rozwiązania umowy wynosi do3 mcy. 15 października wysłałam im pisemne rozwiązanie rzekomo zawartej umowy. dziś tj .08.08.2011 dostałam przed-sądowe wezwanie do zapłaty.Moje rozwiązanie umowy nie zostało uznane. Po 2 latach rządają zapłaty ????!!!

    1 1 Cytuj
  • 8 sie 2011

    A ile wynosi ten rachunek ? Też zostałam oszukana i nie wiem czego się spodziewać, skoro nawet po dwóch latach żądają zapłaty ?!

    3 Cytuj
  • 8 sie 2011
    3 1 Cytuj
  • 8 sie 2011

    Ludzie nie płaci się złodziejom,,,mnie też gnębili ,sądami straszyli,komornikiem,a ja im w żywe oczy prosto z mostu odpisywałem ,Nie ze mną takie numery Bruner,,,po siedmiu miesiącach dali sobie spokój,,,na każdego maila odpisywałem tak samo,to samo zdanie,nic więcej,nie prosiłem nie tłumaczyłem się ,tylko ,,,Nie ze mną takie numery Bruner..Nawet jeśli o coś pytali to ja tylko swoje zdanie wpisywałem, i wysyłałem,,,,

    4 1 Cytuj
  • 28 wrz 2011

    mam takie pytanie 27.01.2010 weszłem na pobieraczek.pl 26.09.2011 przyszło mi przed sądowe wezwanie do zapłaty 94,80 i groźba sądowa za niezapłacenie w ciągu 7 dni od daty dostarczenia skąd oni wiedza kiedy otrzymałem list to był zwykły list co mam robić prosze o pomoc moje gg1183842
    lub mejla janekk.t@interia.pl to oszuści czy wy zapłaciliście im?

    3 Cytuj

Odpowiedz