Forum » Społeczeństwo

IMIGRANCI

  • 22 lis 2015
    bono napisał/a:

    Widzę w tobie jednego z graczy, ja niestety jestem tylko szachownicą.

    Bono, udajesz czy nie rozumiesz?

    2 4 Cytuj
  • 23 lis 2015

    Biedny uchodźca, obejrzyjcie sobie:

    https://www.youtube.com/watch?v=dDcfCMAgaOY

    Czegoś mu brakuje :-/

    2 3 Cytuj
  • 23 lis 2015
    głos Myślenic napisał/a:

    Biedny uchodźca, obejrzyjcie sobie:

    https://www.youtube.com/watch?v=dDcfCMAgaOY

    Czegoś mu brakuje :-/

    Syryjski mechanik? Pewnie chce mieć drugi samochód...

    3 3 Cytuj
  • 23 lis 2015

    Paweł Kukiz w prosty i szybki sposób zagina, a następnie masakruje reżimową dziennikarkę :-)

    https://www.youtube.com/watch?v=RviLodPwNM8

    2 5 Cytuj
  • Def Ibrylator 23 lis 2015
    głos Myślenic napisał/a:

    Paweł Kukiz w prosty i szybki sposób zagina, a następnie masakruje reżimową dziennikarkę :-)

    https://www.youtube.com/watch?v=RviLodPwNM8

    Moment, moment... Reżimową, czyli teraz wspierającą PIS ?

    2 2 Cytuj
  • 23 lis 2015
    głos Myślenic napisał/a:

    Paweł Kukiz w prosty i szybki sposób zagina, a następnie masakruje reżimową dziennikarkę :-)

    Reżimowi dziennikarze po wyborach? To jest reżim czy go nie ma?

    Troczę się gubię, to kiedy ten reżim wreszcie upadnie?

    Czy może działa kolejny jeszcze większy reżim?

    4 3 Cytuj
  • 23 lis 2015
    def_ibrylator napisał/a:

    Moment , moment... Reżimową, czyli teraz wspierającą PIS ?

    Widziałeś jej wczorajszy popis z ministrem Glińskim ? Sam sobie odpowiedź.

    Lewicka to bardzo dobra uczennica Lisa :-)

    1 6 Cytuj
  • 23 lis 2015

    zdjecie

    5 4 Cytuj
  • 23 lis 2015

    Myślę, że Macierewicz i właśnie opowiada o zamachu w Smoleńsku.

    5 8 Cytuj
  • 23 lis 2015
    głos Myślenic napisał/a:

    Ja widzę jakiegoś uchodźcę bądź imigranta.

    Bo gdyby tam siedział minister, wicepremier z PIS to taka dziennikarka drżała by przed nim i stroiła słodkie miny, żeby utrzymać stołek i dobrą posadę i aby się za wszelką cenę przypodobać, jadła by mu z ręki.

    4 3 Cytuj
  • 23 lis 2015

    Może jej nie zależy na pracy bo tak pracuje jeszcze w Gazecie Wyborczej i radiu TOK FM to jej wynagrodzą z nawiązką za plucie na PIS. Tak samo Lis ma Newsweeka i portal natemat to sobie może gadać co chce.

    5 4 Cytuj
  • 23 lis 2015
    głos Myślenic napisał/a:

    Może jej nie zależy na pracy bo tak pracuje jeszcze w Gazecie Wyborczej i radiu TOK FM to jej wynagrodzą z nawiązką za plucie na PIS. Tak samo Lis ma Newsweeka i portal natemat to sobie może gadać co chce.

    A to bystre kanalie, zapewniły sobie nowe zajęcia. Chociaż jak przyjdą z PiS ci bezrobotni to będą na pasku Glińskiego i reszty, bo ich zastraszą zwolnieniem.
    Będą pytać o tematy z góry uzgodnione.
    Dziennikarz dostanie liste pytań i będzie referentem telewizyjnym.

    4 4 Cytuj
  • 23 lis 2015

    Przez 8 lat pytali Platformę Obywatelską o tematy z góry ustalone i byli referentami telewizyjnymi to jak przyszła zmiana to im nie na rękę. Jak przestaną w końcu kłamać i manipulować społeczeństwo to będzie dobrze. Więcej od nich nie wymagam choć widać po wczorajszym zachowaniu Lewickiej, że będzie to trudne do osiągnięcia.

    4 6 Cytuj
  • 24 lis 2015
    głos Myślenic napisał/a:

    Przez 8 lat pytali Platformę Obywatelską o tematy z góry ustalone i byli referentami telewizyjnymi to jak przyszła zmiana to im nie na rękę. Jak przestaną w końcu kłamać i manipulować społeczeństwo to będzie dobrze. Więcej od nich nie wymagam choć widać po wczorajszym zachowaniu Lewickiej, że będzie to trudne do osiągnięcia.

    Podobno Lewicką ma zastąpić Lichocka. Będzie wielka zmiana, Lewicka pytała PO o tematy z góry ustalone, Lichocka ma mieć funkcję sekretarki, dostanie gotowe pytania na papierze, jej zadaniem będzie przytakiwanie i uśmiechanie się do towarzyszy z partii, podanie kawy i pilnowanie czasu antenowego.

    Teraz już nie będą kłamać i manipulować, nie będzie przed kim. Opozycja nie dostanie głosu a jak już ich zaproszą di studia, jak taki z opozycji otworzy tylko usta to natychmiast towarzysz zaprotestuje: pan mi przerywa;
    W TV będzie tylko przedstawiany program partii i realizacja postulatów.

    Ale towarzyszu wyjdźmy z tym tekstem z Imigrantów, bo oni jeszcze nie znają ustroju Polski, nie zagłuszajmy problemu z nimi, agitacją partyjną.

    4 5 Cytuj
  • 3 gru 2015

    Wy tu sobie gadu, gadu a za oceanem Islamiści znów zrobili sobie strzelaninę. Co ciekawe, jak donosi prasa i TV conajmniej jeden z terrorystów to urodzony w Stanach Pakistańczyk. Czyli, cały misterny plan w piz... Islam nigdy, powtarzam NIGDY nie zintegruje się z nowym społeczeństwem. Taka ciekawa religia z bliskiego wschodu...

    6 3 Cytuj
  • 3 gru 2015

    Myślę, że obecnie w Polsce nie ma sobie co głowy zawracać imigrantami.
    Pod rządami PiS ten problem raczej teraz nas już nie dotyczy.

    7 2 Cytuj
  • 4 gru 2015

    bono rzadko się z Tobą zgadzam ale tym razem trudno nie przyznać Ci racji. Jak tak dalej pójdzie to wojnę domową mamy pewną. Tylko czego innego można się było po nich spodziewać.

    3 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 4 gru 2015

    Wiadomości telewizyjne i radiowe oglądam w zasadzie tylko tyle co przypadkowo - gdy rodzice akurat oglądają. Coś więc o tych imigrantach albo uchodźcach słyszałem - choć nie zbyt dużo. Nasuwa mi się jedno bardzo ważne w całej tej sprawie pytanie na które nie słyszałem wyraźnej odpowiedzi, a która was proszę. Konkretnie (bez ogólnych stwierdzeń typu wojna) Kto przed kim i dlaczego ucieka?

    Jeżeli to są chrześcijanie to jest dla mnie zrozumiałe, że w niektórych krajach im żyć nie dają i mordują z powodu wiary, ale jeżeli to są muzułmanie to nie rozumiem jaki jest powód ucieczki. Bardzo możliwe że jakiś jest, ale jaki? Konkretnie!

    1 3 Cytuj
  • 4 gru 2015

    Odpowiadam konkretnie.
    Kiedyś chrześcijanie zajmowali Półwysep Iberyjski, przepędzając stamtąd Maurów, czyli muzułman.
    Wtedy my jawiliśmy się jako nieokrzesana szarańcza, demolująca wszystko w okół.
    Oni się dali podporządkować i przyjęli naszą wiarę. Od tej pory meczet w Kordobie przeszedł w ręce chrześcijan i do dzisiaj jest kościołem, bazyliką, jedną z najpiękniejszych budowli sakralnych.

    Historia zatacza koło ot i wszystko.

    4 Cytuj
  • Andrzej 4 gru 2015

    Na Bliskim Wschodzie masz teraz konflikt toczony na kilku płaszczyznach. Pierwszy i najistotniejszy to odwieczna wojna szyicko-sunnicka, gdzie wszyscy nieokreśleni, umiarkowani czy postępowi muzułmanie są napiętnowani nie mniej, niż ta druga strona. I to oni mogą uciekać. Druga to konflikt na tle etnicznym. Na samym końcu mamy też jakieś porachunki międzypaństwowe, ale to wydaje się najmniejszym problemem.
    Widać, że inicjator arabskiej wiosny (Wielki Brat?) zdawał sobie sprawę, że jak zostaną zniszczone reżimy w tej okolicy, to nic nie będzie w stanie powstrzymać ich wzajemnej niechęci i zacznie się kocioł. A po im to było?
    Jest takie powiedzenie, że jak nie wiadomo, o co chodzi to chodzi o...

    My, Polacy, też stajemy się coraz bardziej podzieleni. Aż żal patrzyć w TV, gdzie starsze osoby wyzywają się wzajemnie i szarpią, bo jedni od Tuska, drudzy od Kaczora. A politycy tylko ich nakręcają. W czyim interesie jest nasze skłócone społeczeństwo?

    2 1 Cytuj
  • 26 gru 2015
    1 1 Cytuj
  • 26 gru 2015

    "Polski dzihadysta" powinien zostać wbity na pal a jego zdjęcia pokazywane ku przestrodze tym którzy zapragną wojować w naszym kraju lub przeciwko nam.

    2 3 Cytuj
  • 27 gru 2015
    szakal napisał/a:

    http://namzalezy.pl/szwedka-zgwalcona-dwa-razy-w-ciagu-jednej-nocy-obydwu-gwaltow-dokonali-imigranci/
    http://namzalezy.pl/imigranci-z-nigerii-porwali-i-przez-5-dni-gwalcili-20-letnia-wloszke/
    tak na późny wieczór lekturka

    U nas skoczyło by się to natychmiastowym linczem i spaleniem ośrodków imigracyjnych. Większość jest bardzo wyczulona "osobników którym podało się przyjazną rękę a którzy ją kąsają".

    4 Cytuj
  • Andrzej 27 gru 2015

    Dziwne, że taki mały wyrok za gwałt, Szwedzi mają bzika na punkcie gwałtów i molestowania, tam za morderstwo są lżejsze wyroki, niż za gwałt.

    1 Cytuj

Odpowiedz