Forum » Społeczeństwo

IMIGRANCI

  • 17 wrz 2015

    Holenderski dziennikarz Harald Doornbos, przebywający w okolicach Syrii, za $825 (ok. 3070 zł) zakupił paszport i dowód osobisty ze zdjęciem Marka Rutte - premiera Holandii. Chciał w ten sposób pokazać, jak łatwo podszyć się pod syryjskiego uchodźcę.

    http://www.wykop.pl/ramka/2757823/dziennikarz-z-latwoscia-zakupil-syryjski-paszport-z-podobizna-premiera-holandii/

    zdjecie

    Brytyjski reporter bez problemu kupił syryjski paszport i został uchodźcą

    http://www.wykop.pl/link/2758515/eng-brytyjski-reporter-bez-problemu-kupil-syryjski-paszport-i-zostal-uchodzca/

    Co Wy na to ?

    A Premier Kopacz myślała, że ich sprawdzi, teraz każdy może zostać uchodźcą za 1-2 tys $ ...

    10 2 Cytuj
  • 19 wrz 2015

    Trwa wyliczanka w zabawie w berka, na kogo wypadnie na tego bęc....
    Gdzie uda się zatrzymać uchodźców ( w którym kraju) ten jest berek.
    Źle się stało, że to nie Sikorski został szefem dyplomacji UE a jakaś cienko śpiewająca Włoszka.
    Należy przerzucić pieniądze do Turcji i zatrzymać tam uchodźców w obozach a tych z Europy załadować po weryfikacji na statki (część się przyda) i odprawić z powrotem do obozów w Turcji.
    Ale nie ma złego aby na dobre nie wyszło, durnie z UE mówią że przyjmą uchodźców w miejsce Bułgarów i Rumunów, tym zamieniłbym Romów na radykalnych islamistów.

    W wywiadzie dla niemieckiej stacji, jeden z uchodźców powiedział przed kamerą, że interesują go tylko Niemcy, bo tam się krótko pracuje 5-6 godzin i każdy dostaje bezpłatnie mieszkanie.

    Muszą się o sobie wzajemnie przekonać, uchodźcy o dobroci Niemców i raju o nazwie Niemcy, Niemcy o wspaniałej kulturze i tradycji, wykształceniu zdolnościach i możliwościach seksualnych i pracowitości oraz dyscyplinie nowych przybyszów.

    My natomiast musimy stworzyć szczelną zaporę na granicach, by żaden przez nas niechciany przybysz nie dotknął naszej ziemi. Tych których zakwalifikujemy do przyjęcia będą serdecznie przywitani, będzie szwedzki bufet, kwiaty, muzyka i rodzina która na ochotnika zabrała jedną rodzinę do siebie. wszystko to odbędzie się w blasku fleszy i towarzystwie kamer BBC, CNN, DW, WDR, TVN, TVP, ROSJA 24.

    5 3 Cytuj
  • 19 wrz 2015

    Trwa wyliczanka w zabawie w berka, na kogo wypadnie na tego bęc....
    Gdzie uda się zatrzymać uchodźców ( w którym kraju) ten jest berek.
    Źle się stało, że to nie Sikorski został szefem dyplomacji UE a jakaś cienko śpiewająca Włoszka.
    Należy przerzucić pieniądze do Turcji i zatrzymać tam uchodźców w obozach a tych z Europy załadować po weryfikacji na statki (część się przyda) i odprawić z powrotem do obozów w Turcji.
    Ale nie ma złego aby na dobre nie wyszło, durnie z UE mówią że przyjmą uchodźców w miejsce Bułgarów i Rumunów, tym zamieniłbym Romów na radykalnych islamistów.

    W wywiadzie dla niemieckiej stacji, jeden z uchodźców powiedział przed kamerą, że interesują go tylko Niemcy, bo tam się krótko pracuje 5-6 godzin i każdy dostaje bezpłatnie mieszkanie.

    Muszą się o sobie wzajemnie przekonać, uchodźcy o dobroci Niemców i raju o nazwie Niemcy, Niemcy o wspaniałej kulturze i tradycji, wykształceniu zdolnościach i możliwościach seksualnych i pracowitości oraz dyscyplinie nowych przybyszów.

    My natomiast musimy stworzyć szczelną zaporę na granicach, by żaden przez nas niechciany przybysz nie dotknął naszej ziemi.
    Tych których zakwalifikujemy do przyjęcia będą serdecznie przywitani, będzie szwedzki bufet, kwiaty, muzyka i rodzina która na ochotnika zabrała jedną rodzinę do siebie. wszystko to odbędzie się w blasku fleszy i towarzystwie kamer BBC, CNN, DW, WDR, TVN, TVP, ROSJA 24.

    Niemcy przyjęli na ile mieli miejsc w ośrodkach a więc naraz imigranci zniknęli rozwiezieni po osiedlach.
    Ale należy przemieścić wszystkich z Węgier i Chorwacji na tyle aby leżeli na stacjach benzynowych , koczowali na niemieckich skwerach, obsikiwali niemieckie kamienice, rozpylali zapach ognisk i gotowanych potraw, smród niemytej skóry i odzieży.

    Gdy Niemcy zobaczą ten syf, który obserwują w TV z Węgier u siebie, to naraz się tak zradykalizują, że pierdoły o wykształconych uchodźcach, zamienią się na wiarygodne zdania o braku porządku, przypadkach kradzieży, anarchii i zakłócaniu porządku publicznego o niskim rozwoju cywilizacyjnym .

    5 2 Cytuj
  • 22 wrz 2015

    Polska głosując za przyjęciem imigrantów ZDRADZIŁA całą Grupę Wyszehradzką ...

    SPRZEDALIŚMY SIĘ ...

    Zostawiliśmy Węgry, Czechy i Słowację same sobie- to już koniec Grupy Wyszehradzkiej czterech państw ...

    WSTYDZĘ SIĘ ZA TAKI (nie)RZĄD !

    10 2 Cytuj
  • 22 wrz 2015

    Nie Polska a Rząd Kopaczowej !

    10 1 Cytuj
  • 22 wrz 2015

    Niestety ale musimy powiedzieć że Polską zarządza od paru lat Angela Merkel ,a nasz rząd to wydmuszki ,którzy wszystko akceptują co Niemcy im narzucą.

    10 1 Cytuj
  • ania 22 wrz 2015

    https://www.youtube.com/watch?v=idXHIJUDHWk&index=3&list=PLcB6iqpEbje9mdAPZlTw9OKUYLoCiR-Ke

    mam nadzieję, że w październiku pokażemy, że jesteśmy Polakami a nie ciemną masą tańczącą tak, jak nam Niemcy zagrają.
    Jesteśmy wiecznie manipulowanymi popychadłami Europy.
    Jak k...a słyszę, że unia za coś zapłaci a nie Polska to mnie szlag trafia na miejscu. A Unia skąd do cholery ma tę kasę, kosmici walizami zwożą? No niestety ale mamy kolejny rozbiór naszego kraju. Jesteśmy niewolnikami. No ale Pan Tusk za darmo stanowiska nie dostał.

    Marzę o Polsce suwerennej, wolnej, silnej, dumnej, honorowej. Wciąż marzę o Polsce za którą walczył mój dziadek.

    13 4 Cytuj
  • Andrzej 22 wrz 2015

    +1

    3 Cytuj
  • 22 wrz 2015
    anula napisał/a:

    https://

    mam nadzieję, że w październiku pokażemy, że jesteśmy Polakami a nie ciemną masą tańczącą tak, jak nam Niemcy zagrają.

    Marzę o Polsce suwerennej, wolnej, silnej, dumnej, honorowej. Wciąż marzę o Polsce za którą walczył mój dziadek.

    Boję się, że to już było, byliśmy dumni i honorowi i że już pokazaliśmy jak można z tymi cechami być rozebranym czterokrotnie.

    5 3 Cytuj
  • ania 22 wrz 2015
    bono napisał/a:

    Boję się, że to już było, byliśmy dumni i honorowi i że już pokazaliśmy jak można z tymi cechami być rozebranym czterokrotnie.

    jak już czterokrotnie zasrałem gacie to właściwie doszedłem do wniosku, że kibel nie będzie mi dłużej potrzebny.
    Moja babcia zawsze mówiła: równaj w górę a my jako naród, coraz szybciej pikujemy w dół, co jest w tym wszystkim najgorsze? 50% Polaków nie widzi w tym problemu.

    8 4 Cytuj
  • 22 wrz 2015

    hańba i zdrada!!! ludzie bądźcie rozważni i odpowiedzialni jak 25 października będziecie skreślać karte wyborczą musimy pogonić tych zdrajców i sprzedawczyków

    7 1 Cytuj
  • 23 wrz 2015
    paolo napisał/a:

    hańba i zdrada!!!

    Te same słowa wypowiadali Węgrzy, gdy przyznano nam mistrzostwa Europy w piłce nożnej.
    Po czym Orban, po aneksji Krymu przez Putina, miał zaszczyt gościć z honorami swojego przyjaciela Putina w Budapeszcie, przy sprzeciwie Polski.

    Nie pisałbym na waszym miejscu o honorze, zdradzie i hańbie, bo słowa te pasują do wszystkich, bez wyjątku.

    5 5 Cytuj
  • 23 wrz 2015
    anula napisał/a:

    jak już czterokrotnie zasrałem gacie to właściwie doszedłem do wniosku, że kibel nie będzie mi dłużej potrzebny.
    Moja babcia zawsze mówiła: równaj w górę a my jako naród, coraz szybciej pikujemy w dół, co jest w tym wszystkim najgorsze? 50% Polaków nie widzi w tym problemu.

    Co do kibla, jak się go nie ma trudno nie narobić w gacie, tak robią obecnie uchodźcy srają gdzie popadnie.
    Babcia miała dobre powiedzenie, ale dotyczy ono zainwestowania w kibel, a nie sranie pod siebie.

    Co do pikowania, więcej bo 60-70% nie widzi tego tak jak ty i oczekuje od PiS- u kontynuacji równania do ekstraklasy.

    3 2 Cytuj
  • 23 wrz 2015

    [QUOTE]Szydło o decyzji ws. podziału uchodźców: polski rząd oszukał Grupę Wyszehradzką

    - Ta decyzja to skandal. Polski rząd oszukał kraje Grupy Wyszehradzkiej. Była okazja do budowy solidarności państw rejonu. Od wczoraj jest ona coraz trudniejsza. Politykę zagraniczną trzeba prowadzić odważnie, budować sojusze, szukać kompromisów, ale nadrzędną sprawą musi być interes i dobro obywateli oraz bezpieczeństwo ojczyzny. Jeżeli Polacy powierzą nam władzę, to dla mnie, dla PiS, zawsze nadrzędną sprawą będzie bezpieczeństwo Polski - powiedziała w krótkim oświadczeniu Beata Szydło.

    Kandydatka PiS na premiera zareagowała w ten sposób na wczorajszą decyzję krajów UE w sprawie podziału uchodźców. Szydło zaznaczyła, że ma ona charakter precedensowy - w przypadku kolejnych fal uchodźców będą oni przyjmowani już bez uzgodnień z krajami członkowskimi.

    - Trzeba jasno Polakom powiedzieć, że ta liczba to nie jest pięć tysięcy. Trzeba doliczyć jeszcze dwa tysiące, na które już wcześniej zgodziła się Ewa Kopacz. Uchodźcy mają też prawo, w ramach łączenia rodzin, do sprowadzania bliskich. Ta liczba będzie więc dużo wyższa - mówiła dalej posłanka PiS.[/QUOTE]

    [QUOTE]Komisja Europejska również potwierdza, że każdy tzw. ‚uchodźca’ będzie miał prawo ściągnąć do kraju, w którym otrzyma status azylanta – swoją rodzinę do pierwszego pokolenia, czyli rodziców, rodzeństwo i oczywiście żonę z dziećmi.[/QUOTE]

    Ale tego w telewizji już nikt nie powie ...

    Pomnóżcie sobie te 7 tysięcy razy 6 bo tyle liczy tam średnio rodzina to wyjdzie ładna sumka 42 tysięcy imigrantów w Polsce. (jak nie więcej)

    POdziękujemy 25 października za prezent!

    5 2 Cytuj
  • 23 wrz 2015

    zdjecie

    Ja przesłałem już znajomemu ze Słowacji:

    zdjecie

    6 3 Cytuj
  • 23 wrz 2015
    głos Myślenic napisał/a:

    Ja przesłałem już znajomemu ze Słowacji:

    Przykro mi, że nie umiesz liczyć.
    Twoja wylewna sympatia do Słowacji?

    A przecież to Słowacja razem z Niemcami zajmowała Sanok i wkroczyła do Krosna 1939r.
    To oni obok Niemiec i ZSRR rozbierali Polskę!

    Myślisz że teraz moglibyśmy na nich liczyć za to że zagłosowaliśmy przeciw uchodzcom?

    Sorry ale Słowacy tak liczą się w UE jak Andora i tyle też możesz na nich liczyć.
    Zmień nauczyciela rachunków.
    A swoim Słowackiemu znajomemu wyślij kartkę z Sanoka
    1939r

    http://wpolityce.pl/polityka/139971-karbowiak-o-agresji-slowacji-na-polske-w-1939-r-nie-sa-znane-przypadki-masowego-udzialu-slowakow-w-zbrodniach-wojennych

    4 3 Cytuj
  • Andrzej 23 wrz 2015
    głos Myślenic napisał/a:

    Ale tego w telewizji już nikt nie powie ...

    Pomnóżcie sobie te 7 tysięcy razy 6 bo tyle liczy tam średnio rodzina to wyjdzie ładna sumka 42 tysięcy imigrantów w Polsce. (jak nie więcej)

    POdziękujemy 25 października za prezent!

    Taa.
    Już widzę, jak to Ci imigranci sprowadzają do Polski swoje wielkie rodziny. Prędzej na prom do Szwecji albo Niemiec się wybiorą.

    4 1 Cytuj
  • 23 wrz 2015

    Bono- jeżeli już tak bardzo chcesz porównywać kraje które nas napadały to zestawienie Słowacji z agresją Niemiec wygląda naprawdę blado ...

    Kto nam wyrządził większe szkody i starty podczas wojen ? Niemcy czy Słowacja ? Tego się już dzieci w podstawówce uczą a Ty nie wiesz ...

    To ja już wolę Słowaków :-)

    6 2 Cytuj
  • 23 wrz 2015
    Endrju napisał/a:

    Taa.
    Już widzę, jak to Ci imigranci sprowadzają do Polski swoje wielkie rodziny. Prędzej na prom do Szwecji albo Niemiec się wybiorą.

    Stronę wcześniej pisałem, że nie mogą się wybrać ani do Szwecji ani do Niemiec bo będą przebywać tam nielegalnie jeżeli zostaną zarejestrowani już w Polsce.

    głos Myślenic napisał/a:

    Ale ten uchodźca nie będzie miał prawa opuścić Polski jeżeli już u nas zostanie zarejestrowany jako uchodźca. Rozważmy taką sytuację, że ucieknie do Niemiec, będzie chciał tam zarejestrować się od nowa bo u nas się mu nie spodoba, to UE każe go z powrotem deportować do kraju w którym został zarejestrowany po raz pierwszy czyli w Niemczech będzie przebywał nielegalnie i deportują go z powrotem do Polski.

    Uchodźcy przybyli do Polski według nowego europejskiego mechanizmu nie będą mogli legalnie przenieść się do żadnego innego kraju UE – zapowiada Komisja Europejska.

    Według unijnego planu nie będą oni mieli nic do powiedzenia w tej sprawie. – Nie będzie prawa wyboru kraju docelowego – powiedziała Natasha Bertaud, rzeczniczka Komisji Europejskiej.
    Imigrant zostanie w danym kraju zarejestrowany i zostaną pobrane od niego odciski palców. Jeśli dostanie prawo azylu, to pod z góry określonymi warunkami, i nie będzie mógł się przenieść do innego państwa UE. Tylko w ostateczności będziemy się odwoływać do przymusu – wyjaśnia Bertaud.

    http://ndie.pl/narzuceni-przez-ue-tzw-uchodzcy-nie-beda-mogli-opuscic-polski/

    Wychodzi na to, że Unia Europejska chce ubezwłasnowolnić tych imigrantów i decydować za nich...

    5 2 Cytuj
  • 23 wrz 2015
    głos Myślenic napisał/a:

    Bono- jeżeli już tak bardzo chcesz porównywać kraje które nas napadały to zestawienie Słowacji z agresją Niemiec wygląda naprawdę blado ...

    Kto nam wyrządził większe szkody i starty podczas wojen ? Niemcy czy Słowacja ? Tego się już dzieci w podstawówce uczą a Ty nie wiesz ...

    To ja już wolę Słowaków :-)

    To poproś Słowaków aby u nas zainwestowali i aby nam dali kasę na remont dróg, cerkwi, kościołów,cmentarzy.
    może nas jeszcze uzbroją w czołgi, które im zbywają?

    Masz rację Słowacy są mniejszymi agresorami ale w liczbach bezwzględnych a proporcjonalnie w przeliczeniu na mieszkańca Niemiec i Słowacji, więcej zła w przeliczeniu na osobę, wyrządzili nam Słowacy.
    Słowacja miała 2.5 mln
    Niemcy 70 mln, czyli że Niemcy były 30 razy większe.

    A jak pytasz "Kto nam wyrządził większe szkody i starty podczas wojen ? Niemcy czy Słowacja ? "

    Odpowiem równie enigmatycznie:
    a kto nam może pomóc więcej Niemcy czy Słowacja?

    I jak taka Słowacja jest prawa i wspaniała a Niemcy paskudni i źli, to dlaczego ci emigranci walą do Niemiec a nie na Słowację, instynkt samozagłady? a może inteligencja i instynkt przetrwania?

    3 4 Cytuj
  • 23 wrz 2015
    bono napisał/a:

    To poproś Słowaków aby u nas zainwestowali i aby nam dali kasę na remont dróg, cerkwi, kościołów,cmentarzy.
    może nas jeszcze uzbroją w czołgi, które im zbywają?

    Masz rację Słowacy są mniejszymi agresorami ale w liczbach bezwzględnych a proporcjonalnie w przeliczeniu na mieszkańca Niemiec i Słowacji, więcej zła w przeliczeniu na osobę, wyrządzili nam Słowacy.
    Słowacja miała 2.5 mln
    Niemcy 70 mln, czyli że Niemcy były 30 razy większe.

    A jak pytasz "Kto nam wyrządził większe szkody i starty podczas wojen ? Niemcy czy Słowacja ? "

    Odpowiem równie enigmatycznie:
    a kto nam może pomóc więcej Niemcy czy Słowacja?

    I jak taka Słowacja jest prawa i wspaniała a Niemcy paskudni i źli, to dlaczego ci emigranci walą do Niemiec a nie na Słowację, instynkt samozagłady? a może inteligencja i instynkt przetrwania?

    Dobrze ty się czujesz ? A jaką kasę nam daje UE ? Nasze ze składek otrzymujemy po wielkich procedurach biurokratycznych, jeśli nie wiesz to się zainteresuj bo Polska jeśli już nie jest to niedługo będzie płatnikiem w UE.

    4 1 Cytuj
  • 23 wrz 2015
    michall_s napisał/a:

    Dobrze ty się czujesz ? A jaką kasę nam daje UE ? Nasze ze składek otrzymujemy po wielkich procedurach biurokratycznych, jeśli nie wiesz to się zainteresuj bo Polska jeśli już nie jest to niedługo będzie płatnikiem w UE.

    A inwestycję z skąd idą ze Słowacji? a tramwaje do Krakowa z Norymbergi to może Słowacja? a czołgi może i używane to skąd z Węgier? a jak kataklizm to skąd idzie pomoc ze Słowacji? a jak trzeba nas obronić to Słowacja nas obroni?

    Kazachstan nie szuka za sojusznika Afganistanu a Gruzja Armenii, jeden ma sojusznika Rosję a drugi USA a Ukraina wybrała za sojusznika Słowację czy Niemcy.

    No nie piszcie. że dla przyjaźni ze Słowacją, góral poświęci swoją rodzinę i wieś np. Chochołów, bo to głupie.

    Tylko USA mogą sobie pozwolić na biednego sojusznika, ale i oni stawiają na mocnych Izrael, Emiraty, Anglia, Niemcy a nie Polska, Ukraina czy Ekwador.

    USA w waszej nomenklaturze służą natomiast Kanada, Australia, Indie, Kenia, Japonia, Korea- czy to wszystko sługusy?

    3 4 Cytuj
  • 23 wrz 2015

    Nie patrz na cały świat przez pryzmat PISu. Grupa Wyszechradzka jest naszą szansą na rozwój, UE nie jest dla nasz szansą, jest jak zaborca który każe nam płacić składki i z wielką łaską coś odda. A kupić tramwaje i inne takie to my możemy sobie wszędzie.

    7 2 Cytuj

Odpowiedz