Forum » Społeczeństwo

Kocham PiS

  • 9 paź 2016
    Walker84 napisał/a:

    Mam polewkę z tego pismaka prywatnie bo takich nie logicznych głupot jak on tutaj wypisuje to jeszcze chyba nikt nie wypisywał.
    Dobry przykład z ZNP. Każdy średnio ogarnięty wie kto zarządza tym związkiem.

    Może ppowiesz, kto zarządza Solidarnością i za ile stanowisk posłów, senatorów i urzédasów sié PiSowi sprzedała. To przybudówka PiSu. Swoją drogą będzie wesoło jak wejdzie w konflikt z rządem, bo to nieuchronne.

    6 7 Cytuj
  • 9 paź 2016
    WKibic napisał/a:

    Może ppowiesz, kto zarządza Solidarnością i za ile stanowisk posłów, senatorów i urzédasów sié PiSowi sprzedała. To przybudówka PiSu. Swoją drogą będzie wesoło jak wejdzie w konflikt z rządem, bo to nieuchronne.

    Kązdy doskonale wie że związki są upolitycznione i realizują interes polityczny konkretnych grup politycznych. Śmieszą mnie tacy jak markos czy prywatnie jak ci napiszą że strajkują "nauczyciele" . Nie strajkują nauczyciele tylko grupa nauczycieli skupiona wokół kierownictwa ZNP. Podobnie jak z kobietami. W Polsce jest ich pewnie z 20 mln a na tym pseudo-proteście było może z 50 tysięcy w całej Polsce. A ci lewacy ci napiszą że strajkują "kobiety"

    6 4 Cytuj
  • 9 paź 2016

    Jestem spokojny. Odczucia zniechecenia do PiS sa weryfikowalne spolecznie juz tu na forum w samych Mcach,nie mowiac o skali calego kraju gdzie kolejne srodowiska manifestuja swoj sprzeciw. PiS moze i chcial rozbic spoleczenstwo a zaczal sie proces odwrotny. Wnet zaczna skulac uszy i szukac remedium na bole wszelakie,,,

    Polacy, czeka was "moralna odnowa"- kraty i Telewizja Narodowa.

    5 7 Cytuj
  • Andrzej 9 paź 2016
    Walker84 napisał/a:

    A ci lewacy ci napiszą że strajkują "kobiety"

    No przecież nie szympansy.

    4 7 Cytuj
  • 9 paź 2016
    Endrju napisał/a:

    No przecież nie szympansy.

    Feministki nie są kobietami..

    9 7 Cytuj
  • Andrzej 9 paź 2016

    To kim? Mężczyznami? Podludźmi? A może jednak tymi szympansami?

    5 7 Cytuj
  • 9 paź 2016
    Walker84 napisał/a:

    Feministki nie są kobietami..

    Towarzyszu walker84 - już zaczynacie różnicować "kto jest kobietą a kto nie ?"
    To jest podłe ! Wstyd mi za Ciebie.

    www.misiewicze.pl

    4 7 Cytuj
  • 9 paź 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Towarzyszu walker84 - już zaczynacie różnicować "kto jest kobietą a kto nie ?"
    To jest podłe ! Wstyd mi za Ciebie.

    www.misiewicze.pl

    Mi za to jest nieprzyjemnie że tacy jak ty i twoi mocodawcy wykorzystali trochę kobiet w konkretnej politycznej walce.

    8 8 Cytuj
  • 9 paź 2016
    Endrju napisał/a:

    To kim? Mężczyznami? Podludźmi? A może jednak tymi szympansami?

    Ludźmi rzecz jasna ale w sensie mentalnym mało mają wspólnego z kobietami. Wystarczy posłuchać wypowiedzi niektórych:
    https://www.youtube.com/watch?v=Uctjqp54u14
    https://www.youtube.com/watch?v=okP_EaJGry8

    7 5 Cytuj
  • 9 paź 2016

    No sekta, buhah, co w tych glowkach siedzi, bo padaja tu absurdy.Trzeba moze zbadac PiSoleptycznie czy feministki sa kobietami czy nie. Rewelacje normalnie :-d

    Mysleniczanki, PiS bedzie od dzis kwalifikowal ktora z was jest kobieta a ktora NIE-kobieta. Moze posel zacznie przyznawac jakies certyfikaty? :-d

    6 9 Cytuj
  • 10 paź 2016
    prywatnie napisał/a:

    No sekta, buhah, co w tych glowkach siedzi, bo padaja tu absurdy.Trzeba moze zbadac PiSoleptycznie czy feministki sa kobietami czy nie. Rewelacje normalnie :-d

    Mysleniczanki, PiS bedzie od dzis kwalifikowal ktora z was jest kobieta a ktora NIE-kobieta. Moze posel zacznie przyznawac jakies certyfikaty? :-d

    Wybacz ale to ty i twoi kompani tak kwalifikujecie. Na jakimś czarnym marszu w Myślenicach było może z 40 "kobiet" podczas gdy jest ich w tym mieście z 8-9 tysięcy. i mimo to nazywałeś tą szopkę protestem kobiet. Nie kompromitowałbyś się bardziej..

    8 6 Cytuj
  • 10 paź 2016

    Zmieniam temat bo debilizm podbno jest zarazliwy.Ktos bodajze mmarkos juz o tym pisal,ale z racji ze temat na czasie. Powiazania Macierewicza poprzez spolke Friends of Poland ze spolka United Technologies czyli bylym producentem smiglowcow Black Hawk (http://biqdata.wyborcza.pl/powiazania-macierewicza-z-damato-i-friendsofpoland ). Na razie nie ma decyzji lecz jesli ministerstwo wybierze amerykanskie smiglowce powstanie pytanie czy wybor byl obiektywny.

    Obecnie najwiekszym minusem Macierewicza oprocz dymisji doswiadczonych ludzi w wojsku i wprowadzania misiewiczow w tej sprawie bylo przeciagniecie negocjacji o rok, tyle jestesmy w plecy. PiS o ile mi wiadomo zapowiadal zerwanie kontraktu z Francuzami jeszcze przed wyborami.Po co ten rok, z perspektywy Kremla rok to prezent pod choinke,,,

    www.misiewicze.pl

    9 8 Cytuj
  • 10 paź 2016

    Pltaformiani złodzieje, gdzie jest 3,7 miliarda złotych które miały zostać przeznaczone na refundacje leków ? jak zwykle złodzieje ukradli ? masakra. Codziennie nowe fakty w sprawie złodziejstwa platfusów. PO jak zwykle Wstyd hańba i kompromitacja !

    9 7 Cytuj
  • 10 paź 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Pltaformiani złodzieje, gdzie jest 3,7 miliarda złotych które miały zostać przeznaczone na refundacje leków ? jak zwykle złodzieje ukradli ? masakra. Codziennie nowe fakty w sprawie złodziejstwa platfusów. PO jak zwykle Wstyd hańba i kompromitacja !

    Kibelku nie widziałem dziś minusików. Chorujesz?

    www.misiewicze.pl

    5 10 Cytuj
  • Andrzej 10 paź 2016
    Walker84 napisał/a:

    Feministki nie są kobietami..

    [ot] Osobiście, też nie trawię feministek... Taki już ze mnie szowinista (jakoś ciągle widzę, że baba i chłop to 2 podobne, jednak różne istoty) [/ot]

    2 2 Cytuj
  • 10 paź 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Kibelku nie widziałem dziś minusików. Chorujesz?

    www.misiewicze.pl

    Dzieciuch jak zwykle unika pytań i becy o minusy hahahaha za nauke sie weź a nie "politykowanie" bo nie masz zielonego pojęcia o tematach które poruszasz, etatowcu z kodu i myślenickiej śmiesznej nowoczesnej (szkoda że 95% lajków na fejsie od kont widmo) ;D

    6 5 Cytuj
  • 10 paź 2016
    Walker84 napisał/a:

    Wybacz ale to ty i twoi kompani tak kwalifikujecie. Na jakimś czarnym marszu w Myślenicach było może z 40 "kobiet" podczas gdy jest ich w tym mieście z 8-9 tysięcy. i mimo to nazywałeś tą szopkę protestem kobiet. Nie kompromitowałbyś się bardziej..

    Zawsze byłeś kosmitą z tymi swoimi poglądami. Większość polaków zgadza się z postulatami czarnego marszu. Więc próby marginalizacji to sobie rób w swoich kręgach.

    ---------------------------
    Jeśliby szukać miary klęski, jaką ponieśli inicjatorzy ustawy całkowicie zakazującej przerywania ciąży, trzeba zajrzeć do najnowszego sondażu IBRiS dla „Rzeczpospolitej". Wynika z niego, że aż dwie trzecie badanych utożsamia się z postulatami czarnego marszu, który w ubiegłym tygodniu przeszedł ulicami polskich miast.
    http://www.rp.pl/Kraj/310099939-Szuldrzynski-Prawo-nieszanowane-jest-martwe.html
    ---------------------------

    6 6 Cytuj
  • Andrzej 10 paź 2016

    Tak, nawet w reżimowym Polskim Radiu rano o tym mówili...

    4 3 Cytuj
  • 10 paź 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Dzieciuch jak zwykle unika pytań i becy o minusy hahahaha za nauke sie weź a nie "politykowanie" bo nie masz zielonego pojęcia o tematach które poruszasz, etatowcu z kodu i myślenickiej śmiesznej nowoczesnej (szkoda że 95% lajków na fejsie od kont widmo) ;D

    Polewam z Ciebie bo to co robisz jest takie głupie i dziecinne.
    Rajcujesz się tym że komus postawisz kilka czy kilkadziesiąt - lub +.

    Piszesz że PO oszukuje, a Ty co robisz?
    Postępujesz jak Ci, których krytykujesz.

    Jestes taki sam jak oni.

    Dziękuję za te kilka minusów :-)

    4 5 Cytuj
  • 10 paź 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Polewam z Ciebie bo to co robisz jest takie głupie i dziecinne.
    Rajcujesz się tym że komus postawisz kilka czy kilkadziesiąt - lub +.

    Piszesz że PO oszukuje, a Ty co robisz?
    Postępujesz jak Ci, których krytykujesz.

    Jestes taki sam jak oni.

    Dziękuję za te kilka minusów :-)

    Dzieciuchu masz nieziemski ból dupska, zarzucasz mi coś czego nie jesteś w stanie mi udowodnić. Ja wiem że wy kodowe platfusy myślicie że jesteście wyroczniami, ale proponuje skończyć się błaźnić na forum publicznym i odrobić lekcje na jutro albo sprawdzić czy przelew za propagande przyszedł ;D jesteś oszustem bo nie tylko siebie oszukujesz ale próbujesz wprowadzać opinie publiczną w błąd. Gdzie to się takie coś uchowało ? ;D

    9 6 Cytuj
  • 10 paź 2016

    Fanatykow PiS juz nie zmienimy, wyrosly kanalie majac pelne przyzwolenie wodza. Haslo patriotyzm i katolicyzm na ustach a w srodku chowana przez lata nienawisc,ktora teraz eksploduje.

    Nie zamierzam ginac za taka Polske,a przynajmniej za posadki tych ktorzy doprowadzili do takiego upadku morale w polityce i roztrwonili potencjal drzemiacy w majatku panstwowym i w ludziach. Pokazalismy przez te lata,ze nie umiemy szanowac wolnosci. Przynajmniej ci na gorze to pokazali. Gdybysmy byli silnym moralnie narodem nie wdarloby sie to,co znow prowadzi nasz kraj do zaleznosci od Kremla. Tam gdzie uklady, korzysc osobista,kolesiostwo tam rodzi sie slabosc narodu i panstwa. Moze wiec nie zaslugujemy na wolnosc?

    PiS pojdzie w kierunku Rosji, nikt tego otwarcie z nich nie przyzna, bo spoleczenstwo wie czym Rosja pachnie. A swoje dzialania maskuja haslami: patriotyzm, ojczyzna i ostrym atakowaniem innych opcji politycznych oraz nieprzychylnych im osob czy gazet. Jaroslaw czuje wsparcie mocnej reki i to sprawia ze arogancko robi co chce,a w tle Maciar z jawnymi rosyjskimi powiazaniami,,,,

    9 12 Cytuj
  • 10 paź 2016

    Prywatnie napisał-
    "Fanatykow PiS juz nie zmienimy, wyrosly kanalie majac pelne przyzwolenie wodza."
    To już wyklucza jakąkolwiek dyskusję .Nie można rozmawiać z kimś kto nas obraża mozna ewentualnie zejść do jego poziomu i dać mu w mor ..ę.
    http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/311422-protest-nauczycieli-czy-politykow-zobacz-kto-wspiera-znp-i-prezesa-broniarza-zdjecia

    7 4 Cytuj
  • 10 paź 2016

    Patriotyzm jest tancem szubrawca,,,

    3 8 Cytuj
  • 10 paź 2016

    Dla tych ktorzy potrafią czytać ze zrozumieniem a nie wrzucać przesłane gotowce
    http://ziemkiewicz.dorzeczy.pl/id,11789/Kto-za-tym-stoi-komu-to-sluzy.html
    Oczywiście alimenciarzowi do pięt nie dorasta ,wydał parę książek ale to pikuś przy dokonaniach alimenciarza.
    Komu się chce warto poczytać,to wcale nie PiSior.

    6 3 Cytuj
  • Andrzej 10 paź 2016

    Tak mi się przypomniało...
    https://youtu.be/F_Oxtn000L8

    3 1 Cytuj

Odpowiedz