Forum » Społeczeństwo

Kocham PiS

  • 29 mar 2020

    Idź na wybory

    Prezes  król władca Jarosław Śliczny
    wybitny strateg polityczny,
    wzywa Polaków zdrowyś czyś chory idź na wybory. 
    Bo dziś sondaże mu pokazują
    w czasach zarazy głupcy głosują,
    więc normalności stwarzam pozory idź na wybory.
    Przy propagandy Pisiorskiej, trudzie
    wygrać wybory uda się Dudzie,
     co nam tam pieprzoną bzdury doktory idź na wybory.
     A swych wyborców zwycięstwem nęci,
    uwłacza ludzkiej inteligencji, 
    w czasach Sodomy  i Gomory idź na wybory?

     Naród do urny tak się należy i się nie lękaj koronorzezi, 
    w domu zostają tylko cykory idź na wybory.
     Chociaż wszystkiego w kraju brakuje
    człowiek w zamknięciu się irytuje,
     zajęte wszystkie respiratory idź na wybory. 
    I go popiera ciągle publiczna
    medialna siła katastroficzna, 
    którą przejęły sobie pisiory idź na wybory.
     Bo taka chętkę dzisiaj go nęci,
    by dla narodu być panem śmierci,
     otwiera zatem puszkę Pandory idź na wybory.

    4 1 Cytuj
  • 29 mar 2020

    Pięknie Prezes rozegrał Kidawę.
    Co to się porobiło z Kidawą ? :D
    Ona jeszcze kandyduje? Nadal chce być prezydentem ? Czy zdezerterowała? Listy wysyła do kolegów z opozycji żeby zrezygnowali z kandydowania ? Co ona wyprawia? Dlaczego Schetyna śmieje się z niej, a Budka nie pomaga ? Kurde nie zmienia się konia w biegu(w tym przypadku klaczy)
    Prezes zażartował z wyborami w trakcie epidemii, a ona wzięła to na serio :)
    Rany boskie, niech ktoś jej pomoże, bo znów opozycja przegra :(

    1 7 Cytuj
  • 29 mar 2020

    Proste pytanie, prosta odpowiedź, nie dla Kidawy :)
    Ona zaskakuje nawet siebie :)

    https://twitter.com/copone1dak/status/1244288079273263109?s=20

    1 7 Cytuj
  • 29 mar 2020

    Prezes rozegrał również naród. Jest zdolny, prawie tak jak Putin.
    Ja Podziwiam Putina, stąd mój podziw dla Kaczyńskiego.
    Obaj to wspaniali i zdolni ludzie, godni siebie.

    7 2 Cytuj
  • 30 mar 2020
    bono napisał/a:

    Prezes rozegrał również naród

    Chyba ciebie ...... :-)

    2 8 Cytuj
  • Janek Sal 30 mar 2020

    Prezes zażartował z wyborami w trakcie epidemii, a ona wzięła to na serio :)
    Rany boskie, niech ktoś jej pomoże, bo znów opozycja przegra :([/cytat]

    dalej uwazasz ze zażartował z wyborami ten prezes? on zniszczył brata i prawie setke innych teraz zrobił jedną wrzutke do poprawek niby pomocowych dla biznesu . a opozycja ma wygrać ???
    po co ?
    ja odpuszczam wybory jesli nie bedzie poprawy w tej epidemii . i mam nadzieję na madrość wyborców MOJEGO KRAJU.

    8 2 Cytuj
  • 30 mar 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Chyba ciebie ...... :-)

    Mam gorąca prośbę do ciebie.
    Zalety Kaczyńskiego i PiS znamy, bo są wymieniane codziennie 24 h na dobę w TVP info, a w TVP 1 od 19.30 do 20.00.

    Wymień wady prezesa i PiS, może jednak takie są?
    Potrafisz? Czy jesteś już fanatykiem.

    8 4 Cytuj
  • 30 mar 2020

    Jak Rząd PiS, przesrał maseczki, a wydawało by się, że są tacy skuteczni.
    Zmianę konstytucji zrobili by o czwartej nad ranem, a podpis na zakup maseczek trwał, aż sprzątnęli je nam inni z przed nosa.
    https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykul-prasowy/6472202,koronawirus-covid-19-maseczki-agencja-rezerw-materialowych-sprzet-braki.html

    5 3 Cytuj
  • 30 mar 2020

    Zamiast jątrzyć powinieneś wyczuć świetny interes, bo zastanawiałeś się co z oszczędnościami EURo zrobić.
    "Dlaczego nie można zarządzić produkcji w Polsce? Bo nie ma firm. Około 30 proc. rynku obstawiały podmioty zagraniczne, które natychmiast wstrzymały dostawy. Brakuje też materiałów. "
    A tak na poważnie, czy to nie tobie nie przeszkadzała globalizacja i kapitał bez granic w obcych rękach?
    tu masz podpowiedź, możesz przed wypraniem lub po zależy czy lubisz hardcorowo czyś miękki :-)))
    https://www.youtube.com/watch?v=y9bjcrVB5nM

    2 3 Cytuj
  • 30 mar 2020

    Może przestaw się teraz na produkcje maseczek.

    2 1 Cytuj
  • 31 mar 2020

    Powiedz mi skąd ta prawidłowość u ciebie/was mówienia co ktoś ma z sobą robić i dyrygowanie nie swoimi pieniędzmi? Skąd to bierzecie?
    Zapytałem wcześniej ciebie czy masz chociaż maszynę do szycia - zostawiłeś bez odpowiedzi. Bez sensu było nawet pytać czy umiesz szyć :-) a teraz odbijasz do mnie żebym się na maseczki przestawił?
    Skąd u was to odwracanie faktów?
    Ty weź poproś właścicieli tych nie naszych firm o produkcję maseczek. Przecież miałeś mieć na nich wpływ :-) kiedyś je opisywałeś jako "polskie firmy" to były twoje wpisy sprzed 2014roku. Podrzucić?
    Robimy tak : ja mam maszynę do szycia, ty przynosisz swoją i pokazujesz mi jak się pracuje. W pokazywaniu palcem co kto ma robić przodujesz. Jak mnie nauczysz na swoim przykładzie, siadamy i jedziemy a jak nie nosze bokserki tydzień i zakładam ci jako maseczkę :-))) wchodzisz w ryzyko?

    1 2 Cytuj
  • 1 kwi 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Powiedz mi skąd ta prawidłowość u ciebie/was mówienia co ktoś ma z sobą robić i dyrygowanie nie swoimi pieniędzmi? Skąd to bierzecie?
    Zapytałem wcześniej ciebie czy masz chociaż maszynę do szycia - zostawiłeś bez odpowiedzi. Bez sensu było nawet pytać czy umiesz szyć :-) a teraz odbijasz do mnie żebym się na maseczki przestawił?
    Skąd u was to odwracanie faktów?
    Ty weź poproś właścicieli tych nie naszych firm o produkcję maseczek. Przecież miałeś mieć na nich wpływ :-) kiedyś je opisywałeś jako "polskie firmy" to były twoje wpisy sprzed 2014roku. Podrzucić?
    Robimy tak : ja mam maszynę do szycia, ty przynosisz swoją i pokazujesz mi jak się pracuje. W pokazywaniu palcem co kto ma robić przodujesz. Jak mnie nauczysz na swoim przykładzie, siadamy i jedziemy a jak nie nosze bokserki tydzień i zakładam ci jako maseczkę :-))) wchodzisz w ryzyko?

    Bo to jest Szkola Amerykańska, profesorowie z USA cytowani przez rzadowe media mówią o tym jak USA to właściwy organizm, bez granic, a jaki to zły eksperyment zrobiła UE. Wszyscy zamykają granice i właściwie wspólnota nie istnieje. Ze nie ma centralnej pomocy i ze jedynym dobrem koronawirusa jest to ze Polska nie przyjmie
    euro. Bo dzięki temu. rząd osłabi pln i będziemy konkurencyjną gospodarką dla innych.
    Jednocześnie ten sam profesor mówi ze nie możemy być tylko siła robocza dla Niemiec.
    I tak te poradnictwa się udzielają , również i mnie.

    Tylko ja reprezentuje w myśleniu szkołę europejską, zaś w propozycjach szkołę amerykańską stad u mnie chęć podpowiadanie dobrych rozwiązań ( ta produkcja maseczek).

    Ps.
    U mnie nie ma zauroczenia USA, wręcz odwrotnie, wróżę koniec imperium.

    1 1 Cytuj
  • Janek Sal 1 kwi 2020

    scytat
    U mnie nie ma zauroczenia USA, wręcz odwrotnie, wróżę koniec imperium.

    u mnie też nigdy nie było zauroczeniem USA i przez to nie zostałem tam w 99 r.
    Podoba mi sie sakramencko styl bycia w Arizonie . śliczne miejsca . no i kultura jazdy motocyklami - którys z prezydentow wyposażył policję w Hondy i dał ciała - nastepny zdecydował tylko HD z Milwauke. i tak mają do dziś . Szacunek do flagi narodowej , tam w każdym domu jest maszt i amerykanska flaga . Po wyborach gdy wygrał Obama w wiekszosci domów w Philadelphii były napisy - ten dom głosował na Obame. Ze też u nas nie ma my głosowaliśmy na Dude ...... a powinno być ./Co do konca imperium-Pewnie to juz nie to imperium co było w latach do 70 ub wieku spory dług ktorego wierzycielami sa Chiny ale potencjał jeszcze maja . Nie wiem jak wstaną po tej inwazji wirusa ,zobaczymy . W kazdym razie cały świat to juz taki nie bedzie jak był dotąd.

    ZDROWIA

    1 Cytuj
  • Janek Sal 1 kwi 2020

    Post o kocham pis a my tu o podróżach- kocham pis ten nieziemski wzór cnót.
    Marta Kaczyńska wzór swiętej rodziny < Arcybiskup Głódz - wzór i przykład chrześcijańskiej pokory i świętości,
    Banaś -uczciwy nad podziw ,
    Misiewicz -militarna kompetencja ,przejaw wiedzy najnowocześniejszych technik wojskowych
    Jacek Kurski - rzetelny wśród rzetelnych dziennikarzy w PRL bis
    Morawiecki - suwerenny i prawdomówny
    Kaczyński demokrata i prawdziwy mąż (stanu) ( cywilnego)
    nie wspomne o min Brudzińskim- złodzieju .......

    cały pis do natychmiastowego wyniesienia na( ołtarze)

    4 1 Cytuj
  • 1 kwi 2020

    Na czas kryzysu, a będzie trwał z 5 lat, skazani jesteśmy na PiS, taki wybór.
    Ja za Szturem, też wybieram Andrzeja, najlepiej jutro.
    Czym wcześniej będzie po wyborach, tym wcześniej dowiemy się o kondycji państwa.
    Teraz jest przedwyborczy retusz.
    Tak więc głosuję na Andrzeja, bo jest elokwentny i może bez kartki mówić długo, na każdy temat.

    3 Cytuj
  • 1 kwi 2020
    bono napisał/a:

    Tylko ja reprezentuje w myśleniu szkołę europejską, zaś w propozycjach szkołę amerykańską stad u mnie chęć podpowiadanie dobrych rozwiązań ( ta produkcja maseczek)

    no i w tym twoj problem....tylko mówisz i proponujesz. Najpierw szukasz wzorców a potem proponujesz. Powtarzam ci nie raz, że nie masz nic swojego. Pokaż no mi jak sie te maseczki szyje. Nie mów i nie proponuj po prostu przyjdź z własną maszyną i mi pokaż, bo obstawiam, że dwie lewe ręce i zero pojęcia. Może jesteś z tych jednopalczastych co pchają zespół a nie ciągną przykładem :-))) jeśli tak to się mylisz i nawet w propozycjach nie reprezentujesz szkoły amerykańskiej :-)

    1 1 Cytuj
  • 1 kwi 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    Post o kocham pis a my tu o podróżach- kocham pis ten nieziemski wzór cnót.
    Marta Kaczyńska wzór swiętej rodziny < Arcybiskup Głódz - wzór i przykład chrześcijańskiej pokory i świętości,
    Banaś -uczciwy nad podziw ,
    Misiewicz -militarna kompetencja ,przejaw wiedzy najnowocześniejszych technik wojskowych
    Jacek Kurski - rzetelny wśród rzetelnych dziennikarzy w PRL bis
    Morawiecki - suwerenny i prawdomówny
    Kaczyński demokrata i prawdziwy mąż (stanu) ( cywilnego)
    nie wspomne o min Brudzińskim- złodzieju .......

    cały pis do natychmiastowego wyniesienia na( ołtarze)

    Podać ci tamponik? Będzie sobie żyły otwierał? Czy pomóc ci się pakować, bo wyjeżdżasz?
    stąd sobie coś wybierz o swoich
    http://www.grzechy-platformy.org/

    1 2 Cytuj
  • 1 kwi 2020

    Do 10 maja euro ma kosztować do 4.60 pln
    a po wyborze prezydenta, już może kosztować nawet 7.00 pln

    1 2 Cytuj
  • Janek Sal 1 kwi 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Podać ci tamponik? Będzie sobie żyły otwierał? Czy pomóc ci się pakować, bo wyjeżdżasz?
    stąd sobie coś wybierz o swoich
    http://www.grzechy-platformy.org/

    nie wyjeżdzam mam sie dobrze ale kryształy popękane i co zaczniesz sklejać????
    wart pac pajaca

    3 Cytuj
  • 2 kwi 2020

    Zaczęły się zwolnienia, niedoczekawszy się pomocy, firmy zaczęły zgłaszać zwolnienia.
    W Szwecji i Niemczech pomoc nadeszła natychmiast. U nas zapowiadana jest od kwietnia, ale jej wciąż nie ma.

    2 Cytuj
  • Janek Sal 2 kwi 2020

    , tekst „T.Dolęga-Mostowicz po 83 latach wciąż aktualny: "Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu, wasz wielki człowiek, który was za nos wodzi, jednocześnie jest kompletnym kretynem idiota, mający zielonego pojęcia nie tylko ekonomii. cham, bez cienia kindersztuby, bez najmniejszego okrzesania Przyjrzyjcie się jego mużyckiej gębie i jego prostackim manierom Skończony tuman, kompletne powiedziałem, że on za nos wodzi To wy sami wwindowaliściego tego matoła na piedestał ! Wy Ludzie pozbawieni wszelkich rozumnych kryteriów...”

    3 Cytuj
  • 2 kwi 2020
    bono napisał/a:

    Do 10 maja euro ma kosztować do 4.60 pln
    a po wyborze prezydenta, już może kosztować nawet 7.00 pln

    niepotrzebnie cytujesz swojego wieszcza Tusku ale cieszę się, że pamiętasz te nieodległe czasy tankowania na zielonej wyspie bez mała za 7 zł/litr :-)

    1 2 Cytuj
  • Janek Sal 2 kwi 2020
    albert7575 napisał/a:

    czy PIS to temat polityczny??? polityczny,dlaczego powstał nowy temat na forum??????
    pytam dlaczego i prosze o odpowiedz,
    PO w obecnym ksztalcie to smietnik polityczny,taki sam smietnik urzadza nam tu forumowicz bono.
    Dla jasnosci,gosc który strzelal w biurze poselskim PIS pałal obsesyjna nienawisia do PIS i Kaczynskiego,pomijam innch uzytkownikow forum,ale tylko portret psychologiczny Bono pasuje mi do tego goscia który strzelal,

    DOPASUJ PORTRET PSYCHOLOGICZNY DO TEGO CO ZABIŁ ADAMOWICZA .
    ZDROWIA

    2 1 Cytuj
  • 2 kwi 2020
    bono napisał/a:

    Zaczęły się zwolnienia, niedoczekawszy się pomocy, firmy zaczęły zgłaszać zwolnienia.
    W Szwecji i Niemczech pomoc nadeszła natychmiast. U nas zapowiadana jest od kwietnia, ale jej wciąż nie ma.

    z tymi zwolnieniami mnie podpytywałeś 2x. Widze, że sam zacząłeś szczujnie tutaj. Ty ale weź napisz do twoich kolegów w Senacie i zapytaj czy długo się będą p.....ić w tańcu?

    1 1 Cytuj

Odpowiedz