Forum » Społeczeństwo

Kocham PiS

  • 12 maj 2020

    Czy tak drastyczna reakcja rządu na koronawirusa była słuszna? Czy trzeba było aż tak zamrozić gospodarkę? O co tutaj chodzi? Warto popatrzeć na problem z różnych perspektyw i wyrobić sobie własną opinię...

    "Szumowski pod wrażeniem idei Billa Gates’a. Polski minister zdrowia uczestniczy w operacji false flag?"

    https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/4883-szumowski-pod-wrazeniem-idei-billa-gates-a-polski-minister-zdrowia-uczestniczy-w-operacji-false-flag

    "Naraża pan wielu ludzi, w tym zwłaszcza tak przez rząd chronionych seniorów"

    https://wyborcza.pl/7,162657,25881923,naraza-pan-wielu-ludzi-w-tym-zwlaszcza-tak-przez-rzad-chronionych.html

    https://www.youtube.com/watch?v=znIlmITzbTw

    4 1 Cytuj
  • 12 maj 2020

    Przy okazji polecam film z 2011r "Contagion - Epidemia strachu"

    https://www.filmweb.pl/reviews/recenzja-filmu-Contagion+-+Epidemia+strachu-11681

    3 1 Cytuj
  • 12 maj 2020

    Powiem kolokwialnie: to już są jaja!

    Władze Tanzanii zawiesiły szefa państwowego laboratorium. Prezydent: Wykrył koronawirusa w papai

    https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25920889,wladze-tanzanii-zawiesily-szefa-panstwowego-laboratorium-prezydent.html

    4 1 Cytuj
  • 12 maj 2020
    Luna napisał/a:

    Powiem kolokwialnie: to już są jaja!

    Władze Tanzanii zawiesiły szefa państwowego laboratorium. Prezydent: Wykrył koronawirusa w papai

    https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25920889,wladze-tanzanii-zawiesily-szefa-panstwowego-laboratorium-prezydent.html

    Myślę, że trzeba to obejrzeć, aby wyrobić sobie jakieś zdanie. Naprawdę polecam, ten 7-8 min film.
    Powinien Wam dać wiele do myślenia, jak jesteście manipulowani.
    Niestety większość z Was siedzi jak mysz pod miotłą i robią z Wami co chcą.
    Kiście się dalej w maseczkach!!!!

    4 1 Cytuj
  • 12 maj 2020
    bono napisał/a:

    Ale nie znalazłem jeszcze wprowadzającego , a tak z ulicy to mnie chyba nie przyjmą. Vivaldi a może za twoim wstawiennictwem?
    Pomożesz?

    przecież już ci wielokrotnie mówiłem, że z tobą (wami) to bym nie ubił nawet muchy w kiblu a nawet więcej bo nie chciałbym z wami jej nawet szukać :-))) ponieważ staropolskie przysłowie mówi, że "lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć" a przetłumacze ci na współczesny język z mojej branży "lepiej z mądrym piechotą niż z głupim toyotą" sam sobie zinterpretuj.

    1 7 Cytuj
  • Janek Sal 12 maj 2020

    tylko ocena kto w czym nalezy do tego .............................. - nie siedzisz z nami w< toyocie > to jesteś do odstrzału jak powiedziała posłanka porozumienia

    4 Cytuj
  • 12 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    przecież już ci wielokrotnie mówiłem, że z tobą (wami) to bym nie ubił nawet muchy w kiblu a nawet więcej bo nie chciałbym z wami jej nawet szukać :-))) ponieważ staropolskie przysłowie mówi, że "lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć" a przetłumacze ci na współczesny język z mojej branży "lepiej z mądrym piechotą niż z głupim toyotą" sam sobie zinterpretuj.

    Bardzo cię proszę. Załatw mi przyjęcie do PiS, zmieniłem się, przyjąłem wasze wartości, zmądrzałem jak Czarnecki.
    Błagam przyjmij mnie do PiS.
    Dopiero teraz zauważam dobro tej partii.
    Ludzie się przecież zmieniają a ja jednak Piotrowiczem nigdy nie byłem, tylko w liberalnej wersji Solidarności.

    2 2 Cytuj
  • 12 maj 2020
    bono napisał/a:

    Bardzo cię proszę. Załatw mi przyjęcie do PiS, zmieniłem się, przyjąłem wasze wartości, zmądrzałem jak Czarnecki.
    Błagam przyjmij mnie do PiS.
    Dopiero teraz zauważam dobro tej partii.
    Ludzie się przecież zmieniają a ja jednak Piotrowiczem nigdy nie byłem, tylko w liberalnej wersji Solidarności.

    Jeśli to ty mówisz, że się zmieniłeś to znaczy że się nie zmieniłeś. Znasz takie powiedzenie "nie chwal się - niech ciebie chwalą" ? Pozorujesz jak zwykle, próbujesz grać na emocjach (na moich emocjach niestety jesteś za cienki) i bredzisz na tym forum od pierwszego postu w pierwszym temacie.
    Do dzisiaj nie podałeś odpowiedzi w temacie komu odrzucono prawidłowo złożony wniosek pomocowy. Długo jeszcze .....będziesz łgał emocjonalnie?

    2 9 Cytuj
  • 13 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Jeśli to ty mówisz, że się zmieniłeś to znaczy że się nie zmieniłeś. Znasz takie powiedzenie "nie chwal się - niech ciebie chwalą" ? Pozorujesz jak zwykle, próbujesz grać na emocjach (na moich emocjach niestety jesteś za cienki) i bredzisz na tym forum od pierwszego postu w pierwszym temacie.
    Do dzisiaj nie podałeś odpowiedzi w temacie komu odrzucono prawidłowo złożony wniosek pomocowy. Długo jeszcze .....będziesz łgał emocjonalnie?

    Jak mam się uwiarygodnić?
    Tusk to samo zło, Niemiec na usługach Merkel, reszta jego popleczników to wykształciuchy, drugi sort nic nie zrobili , żarli tylko ośmiorniczki, a teraz przeszkadzają właściwej władzy.
    Prezydent Duda, to prezydent wszystkich Polaków i nie jest na pasku Trumpa tak jak Tusk na pasku Merkel.
    Ta władza nie jest na pasku TVN, za to stworzyła prawdziwie wiarygodna i obiektywną TVP publiczną.
    Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej, największy samolot świata przywiózł maski a odbierał je z pokładu samolotu, sam premier Morawiecki. To nieprawda że są do niczego, tak mogą mówić tylko wrogowie Polski.
    W walce z pandemią , jesteśmy przed wszystkimi państwami, prawie jak Chiny.
    Mamy najlepsze rokowania na przyszłość i mamy najwyższe oceny.
    Mamy naczelnika państwa, jakiego nie ma żaden naród.
    To nieprawda że nie należało zamykać kościołów. Tutaj kler ma niesłuszne pretensje.
    Dobrze że kabarety nie są pokazywane w publicznej TVP, bo one służą, wrogą obecnej władzy. Taki złośliwy przekaz, nigdy nie powinen mieć miejsca, a śmiech z rządzących obecnie, nie jest śmiechem słusznym i obiektywnym i nigdy nie powinien mieć miejsca.
    Kabarety muszą się zacząć śmiać z obecnej opozycji a powrócą do TVP.

    Będę się dalej uwiarygadniał, aż zrozumiesz, że jestem już , wasz człowiek.

    8 3 Cytuj
  • 27 maj 2020

    Słyszę, że ci bandyci z KO próbują zebrać podpisy na swojego kandydata na prezydenta, bo wiedzą że w dwa dni które im da rząd, podpisów nie zbiorą.
    I ta niegodziwość PO mnie dobija, bo przecież chcą oszukać rząd i wprowadzić swojego kandydata.
    Jeszcze gdyby ten ich gostek nie miał szans, to pal sześć, ale gość może zagrozić a tego nikt nie przewidział.
    PiS powinien dać mu godzinę na zebranie podpisów tuż przed wyborami i nie mieliby szans na dopisanie dat na tych wymaganych stu tysiącach, a tych co podpisali nieprawnie, wsadzić do kryminałów na długie odsiadki.

    Takich oszustów w Polce nigdy nie było.
    To piąta kolumna nam podrzuca tych
    sk. rwysynów.

    3 3 Cytuj
  • 28 maj 2020

    Co ty powiesz? Czasu ci braknie? Ale na co na podmianę kandydata? Przecież już chciałeś Małgosię za przedstawiciela? Teraz Rafałka Usterkę? A jak się znów nie dogadacie sami ze sobą to co dwa dni podmienisz swoją twarz, swojego reprezentanta i będziesz płakał za każdym razem że czasu nie masz na podpisy? To czyja to wina? Dzień przed wyborami zmień se kandydata i rozpłacz się przed lokalem wyborczym, że znów cie ktoś okrada i krzywdzi. Człowieku już ci raz pisałem wam wystarczy nie przeszkadzać a sami siebie pozamiatacie :-)
    Co do Rafałka : on tak samo "porządnie" kandyduje jak i zbiera podpisy i podobnie drzwi naprawia: taśma, trytytka, klej biurowy i na słowo ma się to trzymać kupy i dupy (z przewagą kupy) :-) i zaKODuj sobie w końcu : nie oni ci inni są tego winni ale wy sami :-)

    2 2 Cytuj
  • 28 maj 2020

    To się zgadzam nie ma dla Pis konkurenta.
    Wydaje się nawet że musimy zostać już krajem jednopartyjnym bo nikt nie jest w stanie do równość PiSowi.

    2 2 Cytuj
  • 29 maj 2020

    No jak widać ViValdi otrzymał w końcu przekaz dnia (Rafał Usterka itd) więc rzucił się z ostrym cieniem mgły w internety aby bronić Anżeja Długopisa ......

    5 1 Cytuj
  • 29 maj 2020
    t-34 napisał/a:

    No jak widać ViValdi otrzymał w końcu przekaz dnia (Rafał Usterka itd) więc rzucił się z ostrym cieniem mgły w internety aby bronić Anżeja Długopisa ......

    To co piszesz jest obrazą prezydenta
    Są już równie obraźliwe wpisy np. zawołanie - „Andrzej - podpis.”
    Opozycja rzuciła się z propagandą bezczelną na rządzących. Kłamią i obrażają.
    Gdyby nie TVN. nigdy by do tego nie doszło.
    Rządowa TVP jest jedyną obiektywną stacją, mówiąca prawdę i nie obrażającą nikogo.
    Zaś TVN niszczy ludzi, podaje ich życiorysy, wyciąga przeszłość do drugiego pokolenia i podaje do publicznej wiadomości.

    Prezydent Duda jest gwarantem demokracji w Polsce, załatwia nam pieniądze z UE, uzbrojenie z USA i jest reżyserem polityki polskiej.
    On narzuca narrację prezesowi Kaczyńskiemu, aby ten mógł wykonać program prezydenta.

    Demokracji która służy Polsce a nie UE.
    Demokracja którą lansuje UE, jest dobra dla UE a nie dla Polski, stąd taka zajadła walka z demokracją budowana przez PiS.

    2 1 Cytuj
  • 29 maj 2020

    Francuzi Mistrale sprzedali do Egiptu.
    Jakiś troll rosyjski umieścił jednego z nich komputerowo w porcie rosyjskim.
    Na to nabrał się nasz minister wojny Maciarewicz, i ogłosił światu, że te sukinsyny z Francji sprzedały mistrale za 1 € Rosji.
    W Rosji do dzisiaj wszyscy śmieją się z Macierewicza.
    Mówi się teraz w Rosji o „prawda Macierewicza”

    2 1 Cytuj
  • 29 maj 2020
    bono napisał/a:

    To co piszesz jest obrazą prezydenta
    Są już równie obraźliwe wpisy np. zawołanie - „Andrzej - podpis.”
    Opozycja rzuciła się z propagandą bezczelną na rządzących. Kłamią i obrażają.
    Gdyby nie TVN. nigdy by do tego nie doszło.
    Rządowa TVP jest jedyną obiektywną stacją, mówiąca prawdę i nie obrażającą nikogo.
    Zaś TVN niszczy ludzi, podaje ich życiorysy, wyciąga przeszłość do drugiego pokolenia i podaje do publicznej wiadomości.

    Prezydent Duda jest gwarantem demokracji w Polsce, załatwia nam pieniądze z UE, uzbrojenie z USA i jest reżyserem polityki polskiej.
    On narzuca narrację prezesowi Kaczyńskiemu, aby ten mógł wykonać program prezydenta.

    Demokracji która służy Polsce a nie UE.
    Demokracja którą lansuje UE, jest dobra dla UE a nie dla Polski, stąd taka zajadła walka z demokracją budowana przez PiS.

    No ale ja właśnie z podziwem dla nieustraszonego Vivaldiego tak piszę, który przedmurze naszego prezydenta tysiąclecia stanowi.....

    3 1 Cytuj
  • 29 maj 2020
    bono napisał/a:

    te sukinsyny z Francji sprzedały mistrale za 1 € Rosji.
    W Rosji do dzisiaj wszyscy śmieją się z Macierewicza.
    Mówi się teraz w Rosji o „prawda Macierewicza”

    Dosłownie to:
    Ты ебешь как Макиревич

    1 1 Cytuj
  • Janek Sal 29 maj 2020
    bono napisał/a:

    Francuzi Mistrale sprzedali do Egiptu.
    Jakiś troll rosyjski umieścił jednego z nich komputerowo w porcie rosyjskim.
    Na to nabrał się nasz minister wojny Maciarewicz, i ogłosił światu, że te sukinsyny z Francji sprzedały mistrale za 1 € Rosji.
    W Rosji do dzisiaj wszyscy śmieją się z Macierewicza.
    Mówi się teraz w Rosji o „prawda Macierewicza”

    stare -

    Cytuj
  • 2 cze 2020

    bono padła dzisiaj teza w TVP, że ty i czołg to marksistowskie pokolenie i ideologia na smyczy. Może to być? W sumie pasuje jak ulał. Wg mnie coś w tym jest.
    A jak ci tematów brakuje to Roman umoczył. Patrz skakał hop hop z KODowcami i wygląda na to, że wyskakał.

    2 2 Cytuj
  • 2 cze 2020

    Powiem ci tak, Kaczyński popłynął po dwóch latach rządzenia, bo Rydzyk wtedy przerzucił swoją sympatię na Romka i LPR a Kaczyńską nazywał małpą, wtedy Kaczyński zrozumiał, że swój elektorat może zagospodarować tylko przy pomocy Rydzyka.

    W tych wyborach,zaprosił Rydzyka do koalicji rządowej a ten na to przystał, ale wcześniej wymusił na Kaczyńskim aby ten warował i Kaczyński waruje do dzisiaj i nie gryzie pana.

    Romek zaś ze skrajnie chrześcijańskiego ugrupowania, jak się zorientował z kim ma do czynienia i co to jest kler, wybrał mniej niebezpiecznych liberałów. Nie pedofile, nie TW nie współpracujący z poprzednim reżimem; przy tamtych, liberałowie to wręcz ministranci.

    Nie można dla zdobycia władzy i dla chęci rządzenia zaprzedać się diabłu, a to Kaczyński uczynił.
    Kler należy traktować tak jak po rewolucji francuskiej, pokazać im miejsce w szeregu i bić po łbie, na każdą próbę jego podniesienia.

    Kaczyński zrobił odwrotnie, jako swojego koalicjanta w rządzeniu, nobilituje kler i wynosi ponad siebie. Zapłaci za to dużą cenę, bo niechęć do Kaczyńskiego, to przede wszystkim niechęć do lawendowej mafii i bezkarnych TW ukrywających się za sutannami, pyszny, rządny władzy i zachłanny i umoczony kler.
    To prawdziwa kasta, i oni powinni być tematem programu w TVP, KASTA.

    ps.
    Niechęć ludzi do kleru nie ma nic wspólnego z ich religijnością, wręcz odwrotnie.

    4 1 Cytuj
  • 2 cze 2020
    bono napisał/a:

    Niechęć ludzi do kleru nie ma nic wspólnego z ich religijnością, wręcz odwrotnie.

    no to powiem ci, że po tym co tu bazgrałeś nt wiary i swojej niewiary oraz pozorowania świąt żeby jakoś wśród sąsiadów wyglądało (zacytować?) to ta twoja teoria kupy i dupy się nie trzyma.

    2 3 Cytuj
  • 2 cze 2020
    Vivaldi napisał/a:

    no to powiem ci, że po tym co tu bazgrałeś nt wiary i swojej niewiary oraz pozorowania świąt żeby jakoś wśród sąsiadów wyglądało (zacytować?) to ta twoja teoria kupy i dupy się nie trzyma.

    Ty też chronisz lawendowych?

    2 1 Cytuj
  • 3 cze 2020

    Ja jestem katolikiem drugiego sortu,
    Ale to 70 % wszystkich katolików w Polsce.
    Ty jesteś katolikiem ortodoksyjnym i niech tak zostanie.
    W tej rywalizacji nigdy ci nie dorównam, bo nie jest to moim celem.
    Ale nie mam nic przeciwko twojej ortodoksyjnej pobożności. myśle , że powinieneś pracować nad swoją pobożnością jeszcze bardziej intensywnie, tak aby inni ja w tobie zauważyli i abyś nie musiał sam się z nią obnosić publicznie w około.

    2 1 Cytuj
  • 3 cze 2020

    zauważyłeś, że 90% twoich wpisów jest o tym co kto powinien? Nie uważasz to za odchył i to nie mały? Przecież zdajesz sobie sprawę, że mam to wedeupie jak jakiś bono mówi co ja czy ktoś powinien.
    Kiedyś napisałeś, że nie wierzysz w człowieka z brodą, bo go nie widać to jak to jesteś katolikiem? Niewierzącym? Chłopie gonisz już własny ogon.

    1 3 Cytuj

Odpowiedz