Forum » Społeczeństwo

Kocham PiS

  • 3 cze 2020
    Vivaldi napisał/a:

    zauważyłeś, że 90% twoich wpisów jest o tym co kto powinien? Nie uważasz to za odchył i to nie mały? Przecież zdajesz sobie sprawę, że mam to wedeupie jak jakiś bono mówi co ja czy ktoś powinien.
    Kiedyś napisałeś, że nie wierzysz w człowieka z brodą, bo go nie widać to jak to jesteś katolikiem? Niewierzącym? Chłopie gonisz już własny ogon.

    Nie znam tekstu o człowieku z brodą, który mi przypisujesz, pobożny człowieku.
    Co do mojej wiary, jest ona moją wiarą i nie będę ci udowadniał że jest dużo wartościowsza a jest, od twojego manifestowania wiary na tu forum.
    Możesz nawet leżeć codziennie przed ołtarzem. Nic u mnie nie zyskasz, nie urośniesz tez gdy ogłosisz się ateistą.

    2 1 Cytuj
  • Janek Sal 3 cze 2020
    Vivaldi napisał/a:

    zauważyłeś, że 90% twoich wpisów jest o tym co kto powinien? Nie uważasz to za odchył i to nie mały? Przecież zdajesz sobie sprawę, że mam to wedeupie jak jakiś bono mówi co ja czy ktoś powinien.
    Kiedyś napisałeś, że nie wierzysz w człowieka z brodą, bo go nie widać to jak to jesteś katolikiem? Niewierzącym? Chłopie gonisz już własny ogon.

    Przed momentem co kto powinien własnie mówił rzecznik andrzeja dudy i nikt mu tego nie wytyka - po prostu bardzo martwi sie o stan umysłu obywateli -

    4 Cytuj
  • 5 cze 2020
    bono napisał/a:

    Nic u mnie nie zyskasz, nie urośniesz tez gdy ogłosisz się ateistą.

    Raz co kto powinien, później jakieś wymoczki o chęci imponowania i to tobie?
    Bono co z tobą? Ego nie dorosło czy przerosło, bo się pogubiłem.

    1 4 Cytuj
  • 5 cze 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Raz co kto powinien, później jakieś wymoczki o chęci imponowania i to tobie?
    Bono co z tobą? Ego nie dorosło czy przerosło, bo się pogubiłem.

    Widzę, ze tez za trudne!
    A chwaliłeś się pierwszym sportem!
    Ten wasz sort- schodzi na psy!

    2 1 Cytuj
  • Anty 5 cze 2020

    Ciekawe jak wyglądają obecne kulisy kampanii PiS, skoro kulisty tych samorządowych są tak dramatyczne o czym pisze onet

    "był moment, w którym zdaliśmy sobie sprawę, że przegięliśmy tak, jak nigdy wcześniej. Chcieliśmy wyciągać łzy od kobiety oczekującej na operację ratującą życie, z chorym sercem, płucami... Byliśmy przerażeni. Wiedzieliśmy, że nigdy nie powinniśmy do tego dopuścić i że ta sprawa to dla nas tykająca bomba. Wtedy zaczęła się rozmowa, jak to wszystko uciszyć, żeby o prawdziwych okolicznościach nie dowiedzieli się dziennikarze – mówi nam jeden z rozmówców, proszący o anonimowość."

    https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/hejter-niebezpieczne-zabawy-ludzi-andrzeja-dudy/86gz15s

    2 Cytuj
  • 5 cze 2020

    Co rusz teksty o wspaniałej polskiej gospodarce, z prasy niemieckiej, są cytowane w TVP.

    Jakaś kur.a metamorfoza.
    Zawsze autorytetem PiS był Trump z USA i Angole. Ale u nich pochwał nie ma. A Niemcy to był drugi sort.
    Czyli jednak Niemcy są lepsi!

    2 1 Cytuj
  • 5 cze 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    [...]Ciekawe jak wyglądają obecne kulisy kampanii PiS, skoro kulisty tych samorządowych są tak dramatyczne o czym pisze onet.[..]

    Onet nie jest źródłem rzetelnej informacji. Myślałem że wiesz...

    1 2 Cytuj
  • Anty 5 cze 2020
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Onet nie jest źródłem rzetelnej informacji. Myślałem że wiesz...

    Zawsze możesz zostać w bance gazety polskiej i wiadomości.

    2 1 Cytuj
  • 5 cze 2020
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Onet nie jest źródłem rzetelnej informacji. Myślałem że wiesz...

    Ten cytat jest z TVP która też nie jest źródłem rzetelnej informacji. Myślałem że wiesz...

    2 1 Cytuj
  • 6 cze 2020

    Zmiany są potrzebne. Np PiS wykonał tez kawał roboty.
    Niemniej kontrola władzy jest konieczna, bo władza absolutna demoralizuje absolutnie.
    Aby stawić tamę tej tendencji, należy dać krajowi prezydenta z innej opcji, patrzącego na ręce rządzących.
    Właściwie jeżeli rządzący nie maja nic do ukrycia i są czyści, powinni sami domagać się takiego pluralizmu.

    1 1 Cytuj
  • 6 cze 2020

    Np. Którego kandydata zrobić prezydentem ? Opozycja ma samych ćwoków :)

    3 Cytuj
  • 6 cze 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Np. Którego kandydata zrobić prezydentem ? Opozycja ma samych ćwoków :)

    Rządzący ćwoka tylko jednego, wybór jest!

    2 1 Cytuj
  • 6 cze 2020

    Nawet tego "najlepszego" z opozycji nie potrafisz wskazać, wiem wiem, wstyd kogoś wskazać. Kiedyś głosować na kogoś z PiS to był obciach, mohery i te klimaty. Dziś wstyd powiedzieć, że się głosuje na kogoś z opozycji, w takich czasach przyszło Ci żyć... Szczerze współczuję, to musi być trudne do zniesienia.

    1 4 Cytuj
  • 7 cze 2020

    Dzisiaj wstydem jest głosować na Dudę.
    Gawędziarz budujący Polskę.
    Robiący za TVP info.

    To nie jest rola prezydenta, prezydent sprawuje nadzór nad rządem.

    A obecny został sprowadzony do roli propagandzisty uzupełniającego w propagandzie sukcesu , rządową TVP.

    5 1 Cytuj
  • 7 cze 2020

    Nie dość że kandydaci opozycji to największe ćwoki w historii kampanii prezydenckiej, to jeszcze ich zwolennicy są ich lustrzanym odbiciem. Wstyd do takiego grona dołączyć, ewidentnie być dzis zwolennikiem opozycji to obciach. Nie mówię tego na złość ale do tego doprowadziła opozycja i KOD.

    1 4 Cytuj
  • Janek Sal 7 cze 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Nie dość że kandydaci opozycji to największe ćwoki w historii kampanii prezydenckiej, to jeszcze ich zwolennicy są ich lustrzanym odbiciem. Wstyd do takiego grona dołączyć, ewidentnie być dzis zwolennikiem opozycji to obciach. Nie mówię tego na złość ale do tego doprowadziła opozycja i KOD.

    Ja na twoim miejscu bym zarejestrował komitet i kandydował- czy z opozycji czy z rządzacych- byłbys najlepszym i nie ćwokiem kandydatem,
    zdrowia

    4 1 Cytuj
  • 7 cze 2020
    bono napisał/a:

    Zmiany są potrzebne. Np PiS wykonał tez kawał roboty.
    Niemniej kontrola władzy jest konieczna, bo władza absolutna demoralizuje absolutnie.
    Aby stawić tamę tej tendencji, należy dać krajowi prezydenta z innej opcji, patrzącego na ręce rządzących.
    Właściwie jeżeli rządzący nie maja nic do ukrycia i są czyści, powinni sami domagać się takiego pluralizmu.

    taaaa wasi już upilnowali ....najbliżej m.in w Raciechowicach. Wtedy piałeś ochy i achy. No toś napilnował. Jest o tym jak bono upilnował jest kilkadziesiąt stron na ten temat od najdroższej umowy gazowej po najdroższa oczyszczalnie ścieków i wiele innych.

    1 4 Cytuj
  • 7 cze 2020
    bono napisał/a:

    Dzisiaj wstydem jest głosować na Dudę.
    Gawędziarz budujący Polskę.
    Robiący za TVP info.

    To nie jest rola prezydenta, prezydent sprawuje nadzór nad rządem.

    A obecny został sprowadzony do roli propagandzisty uzupełniającego w propagandzie sukcesu , rządową TVP.

    ty znowu demokratycznie czyli większościowo wybranemu chcesz dyktować po co jest i co ma robić. Czyś ty się w łeb nie pie.....nął, bo z tymi radami i jątrzeniem to przesadzasz.

    1 4 Cytuj
  • Janek Sal 7 cze 2020

    [cytat=bono]Dzisiaj wstydem jest głosować na Dudę.
    Gawędziarz budujący Polskę.
    Robiący za TVP info.

    To nie jest rola prezydenta, prezydent sprawuje nadzór nad rządem.

    i słuchający rydza jak koza grzmotu przez 9 minut ryja nie otworzył musiał wysłuchać monologu i wytycznych ojca - no ale ojca trzeba słuchać
    zdrowia

    2 Cytuj
  • 7 cze 2020
    Vivaldi napisał/a:

    taaaa wasi już upilnowali ...Jest o tym jak bono upilnował jest kilkadziesiąt stron na ten temat od najdroższej umowy gazowej po najdroższa oczyszczalnie ścieków i wiele innych.

    Są rekordzistami w łojenie kasy.
    Mistrzowie robienia pieniędzy, w zamówieniach pod siebie.
    A tempo zdobywania kapuchy może pozazdrościć nawet Bili Getz.

    W tym są świetni.
    Minister finansów z banku w Londynie marny w języku polskim za to znany w biznesie bankowym.
    Tacy -sami społecznicy.

    3 1 Cytuj
  • 7 cze 2020
    Vivaldi napisał/a:

    ty znowu demokratycznie czyli większościowo wybranemu chcesz dyktować po co jest i co ma robić. Czyś ty się w łeb nie pie.....nął, bo z tymi radami i jątrzeniem to przesadzasz.

    Nie mogę mu dyktować , bo on robi dużo więcej niż zakres prezydenta. Buduje mosty , przekopuję mierzeje , buduje tunele podmorskie i rurociągi gazowe.
    A to są już właściwe cuda, stąd wizyta u Rydzyka, który go obdarowuje telefonicznie z łóżka na wizji, wielką mocą, prawie jak Kaszpirowski, by mógł zrealizować te wszystkie zapowiedziane cuda.
    Rydzyk daje mu na wizji siłę by mógł
    wypier. dolić cały rząd, za którego musi robić te wszystkie roboty, oraz instrukcje, jakim ma być prezydentem po wyborach.

    3 1 Cytuj
  • 7 cze 2020

    Jedno mnie martwi po wizycie Dudy w prywatnej stacji Trwam, której właścicielem jest posłaniec niebios;

    Ani Ojciec posłaniec, dający moc Dudzie do robot inżynieryjnych, ani Duda odbierający tę moc, nie potrafią pomóc górnikom w pandemii.
    Czyli żaden z nich jeszcze nie uzdrawia, a tego oczekuje każdy, którego życie jest zagrożone.

    6 1 Cytuj
  • 8 cze 2020

    ale wiesz, że jątrzysz już sam ze sobą? :-)

    7 Cytuj
  • 8 cze 2020
    Vivaldi napisał/a:

    ale wiesz, że jątrzysz już sam ze sobą? :-)

    Sam widzisz jak jest.
    Dni Dudy są policzone.

    7 Cytuj
  • Anty 11 cze 2020

    https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/byly-polityk-pis-wzial-drugi-slub-po-kryjomu/3t72q4n

    I takie tam z przeszłości...
    https://natemat.pl/105125,festiwal-obludnikow-politycy-prawicy-przed-kamerami-mowia-o-religii-a-prywatnie-rozwody-romanse-i-prostytutki
    https://torun.wyborcza.pl/torun/7,48723,24533062,rozwod-posla-pis-zona-zarzucala-mu-romans-i-szarpanie.html

    Zauważyliście pewną prawidłowość - konserwatywni politycy, którzy mają usta pełne frazesów o rodzinie, małżeństwie, Bogu, wierze i tradycyjnych wartościach, które wyznają i bronią coraz częściej się rozwodzą...

    Co na to Pan Bóg? I Krysia z Górnego Przedmieścia, co z Czesią piecze chlebuś dla wnusiów? A Zdzisek codziennie słuchający Radia Trwam i rozmów niedokończonych co na to, że tradycyjni posłowie rozrywają to co nierozelwalne...

    3 Cytuj

Odpowiedz