Forum » Społeczeństwo

Kocham PiS

 • 24 paź 2015

  W związku z ciszą wyborczą tematy dotyczące wyborów parlamentarnych zostają chwilowo zamknięte. Zapraszamy do dyskusji w niedzielę 25 października po godz. 21.

  Cytuj
 • Andrzej 25 paź 2015

  Kukiz widzę całkiem ładnie. Korwin też może wejdzie. No i lewica w głębokiej d... :)

  7 2 Cytuj
 • ten triggers 26 paź 2015

  Kukiz ok, boję się o Korwina... ale na pradawnych bogów, jakim cudem Petru ma tyle procent ?

  3 2 Cytuj
 • 26 paź 2015
  bonobo napisał/a:

  ale na pradawnych bogów, jakim cudem Petru ma tyle procent ?

  Bo ja na niego oddałem głos i moi znajomi! co oszustwo wyborcze?

  4 3 Cytuj
 • 29 gru 2015

  Coraz większy mam szacunek do PiS.
  Wiedzą czego chcą i co dla ludzi jest dobre, zdecydowanie społeczeństwo zostanie pozbawione zła i złych nawyków.
  Ludzie poczują się pewnymi siebie, będą wiedzieć jak mają myśleć, w co wierzyć a co jest złe i należy to zło odrzucić

  Rząd działa szybko, aby społeczeństwo nie zostało pozbawione duchowego, moralnego, zwyczajowego i społecznego przywództwa i nie pozostało w pustce duchowej.

  Za poprzedników wszystko było rozmamłane, nijakie, przywódcy sami nie wiedzieli czego chcą. Budowy ciągły się latami a aby pójść na mecz i dojechać do niego autostradom, nie można było się doczekać, ludzie pływali na stadionie, przejścia były za wąskie, trawa marnie rosła, odwodnienia nie było.

  Świąteczna i Noworoczna aktywność posłów (godna podziwu), pracujących kosztem rodzin i trwałości związków, świadczy o dużej determinacji i oddaniu sprawie i nie liczą się tutaj doraźne interesy. To jest walka o stan Polski.

  Ludzie byli skołowani, dlatego wybrali PiS, bo oczekują od rządu aby ten narzucił im i przekazał wiadomości, że jak będą postępować tak i tak, to robią dobrze a tego i tego ludziom nie wolno.
  TV niedługo będzie przekazywała dobre wiadomości o pozytywnych treściach, będą programy wychowawcze a nie jakieś prymitywne ściągane ze zlaicyzowanego zachodu-Tańce z Gwiazdami, Mam Talent, Big Brather, Twoja Twarz
  Brzmi Znajomo i inne prymitywne programy.
  Będą filmy dozwolone w większości od lat 12- wychowawcze, w duch rodziny.
  Polityka ograniczy się do kroniki informacyjnej rządu i przemówienia Prezydenta lub Pani Premier.

  Obecnie jest "pluralizm " informacyjny i każdy dziennikarz mówi co innego, ba każda stacja mówi co innego, ludzie są skołowani, nie wiedzą jak mają myśleć.

  Nowa TV, będzie mieć lektorów którzy przekażą wiedzę społeczeństwu, powiedzą im co jest prawdą a co kłamstwem i jaka prawda jest akceptowana przez polskie społeczeństwo a kto myśląc inaczej- błądzi.
  Społeczeństwo lubi wiedzieć co jest dla niego dobre, i jeżeli to pada z ust jednego przygotowanego do tego przekazu lektora.

  I dlatego podziwiam PiS za harówę świąteczną jaką teraz wykonuje dla nas, wyborców, abyśmy jak najwcześniej doczekali się właściwego prawa, właściwych finansów i właściwych wiadomości.

  Nie wiem tylko jak rząd uspokoi TVN i inne jątrzące media, zwane przez niektórych szczujniami.
  Mogą np. podnieść podatki od mediów i załatwią dziadów w pół roku, i będzie czysty i właściwy przekaz.

  11 6 Cytuj
 • 29 gru 2015

  najgorsze jest to że Polska straci kibiców na Euro w meczu z Niemcami,przynajmniej jakąś tam cześć,bo jakoś nie sądze aby elektorat PO i Nowoczesnej kibicował Polakom,to jest polityczną niepoprawnością,znowu by sie fala krytki przelała przez Niemieckie media,a w euro parlamencie napewno by sie na ten temat debata odbyła....

  5 Cytuj
 • 29 gru 2015
  albert7575 napisał/a:

  jakoś nie sądze aby elektorat PO i Nowoczesnej kibicował Polakom,to jest polityczną niepoprawnością,znowu by sie fala krytki przelała przez Niemieckie media,a w euro parlamencie napewno by sie na ten temat debata odbyła....

  Przechrzty niemieckie, zakamuflowana opcja niemiecka, 100% że na meczach gdy Polacy grają z Niemcami, to kibicują Niemcom.
  Co to w ogóle nazwisko Petru, Neumann i jeszcze Miler, mniejszość niemiecka w owczej skórze, Niemcy udający Polaków.

  4 Cytuj
 • 30 gru 2015

  Patrzac na ostatnie tygodnie tak to wychodzi,bo innego wytlumaczenia nie znajduje

  2 Cytuj
 • 30 gru 2015

  Nareszcie będzie prawda w TVP, mówi Ojciec Rydzyk z niepokojem, ponieważ jego audycje przejdą z TV TRWAM do TVP, (oprócz dziennikarzy w sutannach).

  Trochę straci na tym Trwam, bo ludzie prawdę będą mieć już w mediach państwowych i TV Trwam skupi się tylko na religii, aby nie dublować programów TVP.
  Nie wiem czy podobnie będzie z radiem?

  2 4 Cytuj
 • 30 gru 2015

  pis to nawet oddziela dzieci w przedszkolu te biedne jedza zupe w suterynach a bogate w jadalni .on nam jeszcze pokaze na co go stac to sa przewrotowcy a tak ludzie i społeczenstwo im wierzyło.

  1 9 Cytuj
 • 30 gru 2015
  szaramyszka5 napisał/a:

  pis to nawet oddziela dzieci w przedszkolu te biedne jedza zupe w suterynach a bogate w jadalni .on nam jeszcze pokaze na co go stac to sa przewrotowcy a tak ludzie i społeczenstwo im wierzyło.

  poproszę linka do tej sytuacji

  W polsce jest potrzebny przewrót, Polacy muszą uwierzyć że Polska jest Polską
  teraz wierzą w chemię niemiecką, japońskie samochody a dzień wielu z nich wygląda następująco:

  Wstaje rano, włącza japońskie radyjko,
  zakłada amerykańskie spodnie,
  wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki,
  po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo.
  Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku i zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy.
  Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu.
  Gotuje obiad na rosyjskim gazie .
  Na koniec siada na włoskiej kanapie pijąc kolumbijską kawe słodzoną ukraińskim cukem i... szuka pracy w niemieckiej gazecie!!!!
  Zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy i a jak jest to za 1200??? Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!!

  12 3 Cytuj
 • 30 gru 2015

  Stary dobry tekst z czasów drugiej kadencji PO szkoda tylko, że nadal aktualny........................

  5 Cytuj
 • 30 gru 2015

  Wstaję rano, włączam tv produkowany z Polsce ,
  zakładam spodnie z Reserved,(polskiego)
  takiż podkoszulek i Badura tenisówki,
  po czym z wrocławskiej lodówki wyciągam Leżajsk piwo.
  Siadam przed Optimusem komputerem i w BPH banku i zlecam kolejną ratę Opla z Gliwic , po czym wsiadam do samochodu i jadę do Piotra i Pawła hipermarketu na zakupy.
  Po uzupełnieniu żarcia w polskie warzywa i owoce, goudę ser i nalewkę Śliwka wracam do domu.
  Gotuje obiad na polskim prądzie na płycie indukcyjnej z Wrocławia .
  Na koniec siadam na Kler kanapie pijąc mleko odtłuszczone i... szuka pracy w w Parku Technologicznym- w Dzienniku Polskim!!!!

  Nie wiem co za volksdeutsch pisał ten tekst powyżej.

  2 11 Cytuj
 • 31 gru 2015

  Wszyscy odczujemy te cudowne miany które pis wprowadza i knebluje usta mediom ! Nie bedzie czy głosowaliście na pis czy nie ale równo nas sprowadzą do parteru. Gratuluje wyborcą pisu że wybrali nam dyktature jak na Białorusi. Brawo wy!

  2 6 Cytuj
 • 31 gru 2015
  Bartol26 napisał/a:

  Wszyscy odczujemy te cudowne miany które pis wprowadza i knebluje usta mediom ! Nie bedzie czy głosowaliście na pis czy nie ale równo nas sprowadzą do parteru. Gratuluje wyborcą pisu że wybrali nam dyktature jak na Białorusi. Brawo wy!

  media były i będą stronnicze
  teraz są po stronie PO a za chwilę będą po stronie PIS

  4 Cytuj
 • 31 gru 2015

  Myślę, że wyborcom o to właśnie chodziło. Chcieli mieć trochę dyktatury, bo byli skołowani. Za dużo wolności na raz. To tak jakby dać wolność Koreańczykom z Północy, przecież by się zaraz zakrztusili.
  My społeczeństwo głosujące, dostaliśmy zadyszki. Należy zwolnić tępo, wrócić sentymentalnie do czasów komuny i wybrać z niej to co nam się wydawało w niej pozytywne. Czyli taka namiastka kierowniczej roli partii, system opiekuńczy i przekaz informacyjny podany na tacy, bez wysiłku umysłowego.
  Tak głosujący wybrali. Ci którzy nie brali udziału w wyborach, bo to nic nie zmieni, pomylili się. Zmieniło.
  Należy z tym trwać przez cztery lata i nie ma zmiłuj. Taki był wybór i już.
  Inna sprawa, że głosujący głosowali na inny PiS, ten radosny, prawdomówny, nie populistyczny z nowymi twarzami, bez Maciarewicza, Kamińskiego, Pawłowicz i Kaczyńskiego.

  Niestety, mózg jest organem z którego należy korzystać, nie w 5%, i słuchać tych sygnałów z niego wychodzących i selekcjonowaniu przekazu słownego a nie ślepego słuchania tego, co chcielibyśmy słyszeć.
  Wybory to nie stan miłosnego uniesieni w którym mózg przestaje pracować racjonalnie.

  Wybory to decyzja jak przy zakupie butów, wygodnych choć nie najpiękniejszych, w zestawieniu z butami pięknymi ale tylko na wieczór sylwestrowy.
  Nogi po nich bolą cały rok.

  My dokonaliśmy wyboru na cztery lata, więc wyborcy i ci którzy na wybory nie poszliście, konsekwencje waszych decyzji musimy ponosić wszyscy i nie ma zmiłuj.

  Może to i dobrze, że teraz przyszedł PiS, bo taki kryzys mentalny i tęsknota za utraconym dzieciństwem, czekała nas kiedyś. Dobrze przez to przejść jak najwcześniej.
  Jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz.

  Należy przy tym tylko się modlić aby gospodarka nie poleciała na łeb na szyję. Resztę przetrzymamy.

  Może nie będzie już inwestycji, bo to nie jest priorytetem rządu PiS.
  Byle utrzymali w sprawności to co już jest i to czego budowy się kończą, a więc Pyrzowice-Łódź, Rzeszów- Jarosław, Kraków -Kielce, Rzeszów-Lublin, Szczecin -Gdańsk i wszystkie pozostała zakontraktowane przez poprzedni rząd.

  Byle nie zerwali tych kontraktów, (bo w latach 2007 już tak zrobili Toruń -Gdańsk zerwali kontrakt, później zapłacili dwa razy więcej a budowa odwlokła się o kolejne dwa, trzy lata) bo na cuda w budowie np. Głogoczów- Bielsko Biała, nie liczę. Tu musiał by się stać cud.
  I nawet za wstawiennictwem Ojca Tadeusza Rydzyka, na taki cud nie liczę.

  2 5 Cytuj
 • 31 gru 2015
  szakal napisał/a:

  media były i będą stronnicze
  teraz są po stronie PO a za chwilę będą po stronie PIS

  Chyba tylko TVN.
  Ale to nie powód żeby tak postępować bo tylko na Białorusi i w Rosji tak jest. Dopiero wyjdzie szydło z worka co pis zrobi i to odbije się na nas,zwykłych ludziach bo on myślą tylko o sobie a nie o nas. Szkoda tak żyć

  2 5 Cytuj
 • Andrzej 31 gru 2015
  pan Kracy napisał/a:

  http://niezalezna.pl/74430-polska-w-dwudziestce-krajow-najbardziej-okradanych-przez-zagraniczne-korporacje-raport
  Takie mamy zasługi poprzedniego (nie-)rządu

  Na szczęście teraz rządzą Prawdziwi Polacy, oni przywrócą praworządność, wezmą złodziejowi, dadzą okradanemu. Oczywiście wkrótce Polska będzie krezusem, jak tylko rozliczymy tych gorszego sortu, stojących po tej samej stronie po której stało ZOMO, oraz ich mocodawców.

  Sam czekam cierpliwie na obiecane 500 złotych na dziecko. Ale z każdym dniem niecierpliwość moja wzrasta gdy czekanie się wydłuża

  2 7 Cytuj
 • 31 gru 2015

  Nowy jadłopis:
  pieczony lis, ale bez wydłubanego szydłem, ziobra.
  Kaczka wylatuje z jadłopisu.

  1 6 Cytuj
 • 31 gru 2015
  Endrju napisał/a:

  Ale z każdym dniem niecierpliwość moja wzrasta gdy czekanie się wydłuża

  Myślę, że ani na Forum ani w najbliższym Twoim otoczeniu nie byłoby wielkiej straty gdybyś bez zbędnej zwłoki udał się tam, gdzie wypłacą Ci od ręki.
  Nie będę na tyle złośliwy aby zaproponować Ci M. ...

  4 Cytuj
 • 1 sty 2016
  Bartol26 napisał/a:

  Chyba tylko TVN.
  Ale to nie powód żeby tak postępować bo tylko na Białorusi i w Rosji tak jest. Dopiero wyjdzie szydło z worka co pis zrobi i to odbije się na nas,zwykłych ludziach bo on myślą tylko o sobie a nie o nas. Szkoda tak żyć

  Myślę że jesteś bardzo naiwnym człowiekiem który posiada dopiero od kilku lat uprawnienia wyborcze i nie pamiętasz jak to było choćby 10 lat wstecz. Od około miesiąca widać prymitywną nagonkę w publicznej tv prowadzoną przez takie tuzy jak liski ,hanki, kraśki i inne. i Trzeba mieć sporo złej woli żeby tego nie widzieć . Na szczęście wszyscy oni zaraz wylecą z tv na zbity pysk i to niebawem. To nie są dziennikarze.
  Szkody jakie ci osobnicy narobili przez te lata w umysłach społeczeństwa są ogromne..

  5 3 Cytuj
 • 1 sty 2016

  super materiał mówiący prawdę o obecnej sytuacji z Trybunałem Konstytucyjnym
  https://www.youtube.com/watch?v=EJXUY3M_HPk

  2 1 Cytuj
 • 1 sty 2016
  Walker84 napisał/a:

  Myślę że jesteś bardzo naiwnym człowiekiem który posiada dopiero od kilku lat uprawnienia wyborcze i nie pamiętasz jak to było choćby 10 lat wstecz. Od około miesiąca widać prymitywną nagonkę w publicznej tv prowadzoną przez takie tuzy jak liski ,hanki, kraśki i inne. i Trzeba mieć sporo złej woli żeby tego nie widzieć . Na szczęście wszyscy oni zaraz wylecą z tv na zbity pysk i to niebawem. To nie są dziennikarze.
  Szkody jakie ci osobnicy narobili przez te lata w umysłach społeczeństwa są ogromne..

  Pis zaknebluje im usta bo nie są przychylni dla Kaczyńskiego i jego partii. Witam na Białorusi !

  2 3 Cytuj
 • 1 sty 2016
  Bartol26 napisał/a:

  Pis zaknebluje im usta bo nie są przychylni dla Kaczyńskiego i jego partii. Witam na Białorusi !

  Pis już był kiedyś przy władzy i nikomu nic nie kneblował. A pseudodziennikarzy z państwowej telewizji trzeba wywalić. Po za tym będzie sprawiedliwie . Dwa kanały tv publicznej w rękach kaczora kontra dwa kanały tv prywatnej założone przez TW i ubeków które jadą po kaczorze. Bo tak jak teraz było to już zalatywało tragikomedią a programy typu tomuś lisek są tego najlepszym przykładem..

  4 1 Cytuj

Odpowiedz