Forum » Społeczeństwo

Kocham PiS

  • 1 sty 2016

    był i nie kneblował a teraz znowu jest i knebluje i dobrze to wiesz. Krytykują bo mają powody do tego, Nie przypomina ci to Białorusi?Rosji?

    1 4 Cytuj
  • 1 sty 2016
    Bartol26 napisał/a:

    był i nie kneblował a teraz znowu jest i knebluje i dobrze to wiesz. Krytykują bo mają powody do tego, Nie przypomina ci to Białorusi?Rosji?

    A skąd ty tam możesz wiedzieć co się dzieje na Białorusi? A to teraz pierwszy raz kontrolę nad telewizją przejmuje ekipa rządowa? A wcześniej tak nie było? A ty mi jeszcze powierz że główni " dziennikarze" tych telewizji liski,kraski, hanki i inne były obiektywne przez te wszystkie lata. Do tego w zestawieniu z tevauenem i tym drugim mamy komplet propagandowy poprzedniej władzy i ich ludzi.

    6 5 Cytuj
  • Andrzej 1 sty 2016
    Walker84 napisał/a:

    Myślę że jesteś bardzo naiwnym człowiekiem który posiada dopiero od kilku lat uprawnienia wyborcze i nie pamiętasz jak to było choćby 10 lat wstecz. Od około miesiąca widać prymitywną nagonkę w publicznej tv prowadzoną przez takie tuzy jak liski ,hanki, kraśki i inne. i Trzeba mieć sporo złej woli żeby tego nie widzieć . Na szczęście wszyscy oni zaraz wylecą z tv na zbity pysk i to niebawem. To nie są dziennikarze.
    Szkody jakie ci osobnicy narobili przez te lata w umysłach społeczeństwa są ogromne..

    Myślę, ze jesteś stronniczym wyznawcą PiSu i nie pamiętasz już, jak 10 lat temu PiS zrobił nocny skok na TV publiczną (radio też), wymieniając KRRiTV na swoich w ciągu jednego dnia (dzisiaj to już wszystko według tego schematu leci). A w TV pojawią się PiSowscy fanatycy na czele z Pospieszalskim i wyznawczynią spisku smoleńskiego Gargas z zapleczem pseudodziennikarzy z niezależnych mediów.
    Trzeba mieć sporo złej woli, żeby tego nie widzieć.

    3 4 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 2 sty 2016

    A ja patrząc na miniony czas świąteczny przy rodzinnym stole wyraźnie widzę, że kto nałogowo ogląda TVN24 to nie potrafi krytykować PO, a kto nałogowo ogląda TV Trwam, to nie potrafi krytykować PiS!
    Żadne media nie są w pełni obiektywne - to jest po prostu niemożliwe. Choćby porównanie informacji związanych z profesorem Chazanem w różnych mediach to wyraźnie pokazuje. Pewne sprawy przemilczało TVN24 , a inne TV Trwam. Ja zauważyłem jedną przemilczaną przez TV Trwam i kilka razy więcej przemilczanych przez TVP albo TVN24. A skoro jak wyżej napisałem żadne media (czy osoby) nie są w pełni obiektywne to moje porównanie wiadomości zapewne też.

    Aż przypomina mi się historia opowiadana przez jednego z kolegów w pracy. Miał on brata chorego w szpitalu. Gdy go odwiedzał to pacjenta na sąsiednim łóżku przyszła małżonka - pani profesor na jednej z krakowskich uczelni. W czasie zażartej dyskusji z mężem trzymając w reku gazetę pt. ****** ******** użyła argumentu: "Przecież tak jest napisane w gazecie!"

    Jeżeli nawet pani profesor używa takim argumentów to tylko to świadczy o tym jak łatwo jest nas ogłupiać i nami manipulować przez media. Również świadczy to o tym że wykształcenie nie świadczy o inteligencji.

    5 2 Cytuj
  • 2 sty 2016

    Zgadzam się z tym w pełni.
    Już kiedyś o tym pisałem, że dane było mi poznać małżeństwo z Warszawy. On był emerytowanym pilotem, pilotował TU 154 na trasie do Londynu i helikoptery MIG.
    W Krakowie stawiał helikopterem kopułę pomnika na Pl. Matejki.
    Żona była emerytowanym historykiem.
    Nie obyło się od pytania o Smoleńsk.

    Proszę pana to był błąd pilotów chcących za wszelką cenę wylądować, na to żona proszę pana to był zamach Rosjanie go zestrzelili.
    Niech pan jej nie słucha, powiedział pilot gdy żona oddaliła się na tyle aby nas nie słyszeć, to pisior, nie przyjmuje żadnego racjonalnego tłumaczenia.

    1 5 Cytuj
  • 2 sty 2016
    Endrju napisał/a:

    A w TV pojawią się PiSowscy fanatycy na czele z Pospieszalskim i wyznawczynią spisku smoleńskiego Gargas z zapleczem pseudodziennikarzy z niezależnych mediów.
    Trzeba mieć sporo złej woli, żeby tego nie widzieć.

    Gdyby przyjąć argumenty że część mediów prywatnych jest tubą PiS a część mediów tubą opozycji
    -wpolityce, wsieci, Wprost,uważam rze, Gość Niedzielny, Gazeta Polska Nasz Dziennik, TV Trwam, Republika TV -pracują dlaPis,

    tvn24, gazeta wyborcza,Newsweek, na temat- pracują dla opozycji.

    To tego dorzucę neutralny Polsat i ewentualnie "reżimową " TVP i TVP-info, (chociaż jak można być reżimem będąc w opozycji?),

    to, jednak te pierwsze tytuły powstały za rządów reżimu Tuska i PO i się rozwinęły.

    Z tego co się nam kroi, tytuły nie będące na usługach obozu rządzącego,
    (tvn24, gazeta wyborcza, na temat, Newsweek) mają być uciszone ustawami i nękaniem sądowym
    a TVP i Polskie Radio- maja zmienić reżim, z reżimu opozycyjnego, na reżim rządzący.

    Ktoś kto mówi o sprawiedliwym podziale, delikatnie mówiąc, nie ma równo pod sufitem.

    4 3 Cytuj
  • 2 sty 2016
    Walker84 napisał/a:

    A skąd ty tam możesz wiedzieć co się dzieje na Białorusi? A to teraz pierwszy raz kontrolę nad telewizją przejmuje ekipa rządowa? A wcześniej tak nie było? A ty mi jeszcze powierz że główni " dziennikarze" tych telewizji liski,kraski, hanki i inne były obiektywne przez te wszystkie lata. Do tego w zestawieniu z tevauenem i tym drugim mamy komplet propagandowy poprzedniej władzy i ich ludzi.

    Pokazują tak jak jest i weż to pod uwagę. A nie jest tak na Białorusi ?nie karają ludzi za krytukę?nie ma cenzuru?
    Obudz się człowieku dopuki nie jest za póżno bo ja cie nie chce obrażać bo żyjemy na tej samej ziemi i oddychamy tym samym powietrzem ale to na nas się to odbije to co politycy wyprawiją. Ty mnie możesz przezywać a ja tobie życze w tym roku Dużo zdrowia.

    2 3 Cytuj
  • 2 sty 2016
    Bartol26 napisał/a:

    Pokazują tak jak jest i weż to pod uwagę. A nie jest tak na Białorusi ?nie karają ludzi za krytukę?nie ma cenzuru?
    Obudz się człowieku dopuki nie jest za póżno bo ja cie nie chce obrażać bo żyjemy na tej samej ziemi i oddychamy tym samym powietrzem ale to na nas się to odbije to co politycy wyprawiją. Ty mnie możesz przezywać a ja tobie życze w tym roku Dużo zdrowia.

    Myślę że masz spaczony obraz tego co się dzieje na Białorusi właśnie przez takie telewizje jak publiczna i te prywatne największe. A karanie ludzi za krytykę rządu to już u nas było za tuska. Przykłady gościa który siedział 3 lata w areszcie na podstawie pomówienia i bez żadnego wyroku czy choćby tego od strony antykomor to potwierdzają a było tego sporo więcej.

    2 3 Cytuj
  • 2 sty 2016
    Walker84 napisał/a:

    Myślę że masz spaczony obraz tego co się dzieje na Białorusi właśnie przez takie telewizje jak publiczna i te prywatne największe. A karanie ludzi za krytykę rządu to już u nas było za tuska. Przykłady gościa który siedział 3 lata w areszcie na podstawie pomówienia i bez żadnego wyroku czy choćby tego od strony antykomor to potwierdzają a było tego sporo więcej.

    A nie jest tak na Białorusi? Oglądam nie tylko tvn ale i tvp,polsat oraz od czasu do czasu trwam bo jestem osobą wierzącą. Ale musze się przyznać ze to co widze w tv trwam to dopiero wypatrzenie...Oglądnij sobie z ciekawości. Tak za Tuska też coś takiego było ale nie znaczy że teraz też tak ma być.

    2 2 Cytuj
  • 2 sty 2016
    Bartol26 napisał/a:

    A nie jest tak na Białorusi? Oglądam nie tylko tvn ale i tvp,polsat oraz od czasu do czasu trwam bo jestem osobą wierzącą. Ale musze się przyznać ze to co widze w tv trwam to dopiero wypatrzenie...Oglądnij sobie z ciekawości. Tak za Tuska też coś takiego było ale nie znaczy że teraz też tak ma być.

    Za tuska były takie przypadki natomiast za kaczora 10 lat temu wymień mi jeden żeby kogoś zawinięto. Tego prezydenta co nie żyje już Lecha to regularnie obrzucano gównem i kpiono z niego i to nawet osoby publiczne palikot,niesiołowski,sikorski i nikt nie ponosił żadnych konsekwencji. Wyjątkiem może być ten żul z dworca który nabluzgał do kamery na Prezydenta ale i tak zaraz go puścili.
    W publicznej był zarówno Pospieszalski jak i Lis .
    Co do Białorusi to właśnie wymienione przez ciebie telewizje mają za zadanie przedstawiać w negatywny sposób Białoruś i Łukaszenkę. Nie mam czasu tłumaczyć dlaczego tak jest bo to zbyt długa historia. Chodzi o Geopolitykę.
    Gwarantuję ci natomiast że nieporównywalnie gorsza jest sytuacja naszych rodaków na "przyjacielskiej' Litwie członku UE.

    1 2 Cytuj
  • 2 sty 2016
    bono napisał/a:

    Gdyby przyjąć argumenty że część mediów prywatnych jest tubą PiS a część mediów tubą opozycji
    -wpolityce, wsieci, Wprost,uważam rze, Gość Niedzielny, Gazeta Polska Nasz Dziennik, TV Trwam, Republika TV -pracują dlaPis,

    tvn24, gazeta wyborcza,Newsweek, na temat- pracują dla opozycji.

    To tego dorzucę neutralny Polsat i ewentualnie "reżimową " TVP i TVP-info, (chociaż jak można być reżimem będąc w opozycji?),

    to, jednak te pierwsze tytuły powstały za rządów reżimu Tuska i PO i się rozwinęły.

    Z tego co się nam kroi, tytuły nie będące na usługach obozu rządzącego,
    (tvn24, gazeta wyborcza, na temat, Newsweek) mają być uciszone ustawami i nękaniem sądowym
    a TVP i Polskie Radio- maja zmienić reżim, z reżimu opozycyjnego, na reżim rządzący.

    Ktoś kto mówi o sprawiedliwym podziale, delikatnie mówiąc, nie ma równo pod sufitem.

    Myślę że bardzo delikatnie mówiący coś z twoją logiką jest nie tak.
    Jeżeli ty porównujesz TV publiczną , TVN i POlsat do tv trwam czy republika. Przecież te dwie pisowskie to ogląda nieporównywalnie mniej ludzi niż tych z wielkiej czwórki .
    Wystarczy wejść sobie na KRRiT i są tam kwartalne raporty z każdego roku i widać jak to wygląda:
    http://www.krrit.gov.pl/Data/Files/_public/Portals/0/kontrola/program/tv/kwartalne/rynek-telewizyjny-w-ii-kwartale-2015.pdf
    Republika to się tam nawet nie łapie.
    Telewizja reżimowa to wiadomo czyja, Tevaueny tak samo. W neutralność polsatu wątpiłbym biorąc pod uwagę kto jest właścicielem i jak ostatnio razem z tą drugą pompują petrusa. O wyskokach takich jak Gugała nie wspomnę.
    Mówiąc krótko manipulujesz podając liczbę nazw stacji a nie podając ich faktycznej oglądalności. Bo taki pis może mieć nawet 100 telewizji ale i tak sumarycznie będzie ich oglądać mniej ludzi niż tą wielką czwórkę.

    1 2 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 2 sty 2016

    Ciągle są czarne wizje na temat PiSu. A jak to będzie to już pisałem. Patrz Węgry! Czy w ogóle nikt z Was nie zwrócił uwagi że to tak po ludzku to jakieś dziwne, że PiS zdobył większość w sejmie? Czy nie zbyt dużo przypadków im w tym pomogło, szczególnie to że lewica pierwszy raz nie weszła do sejmu?

    A dlaczego Węgry i od czego się zaczęło?

    15 czerwca ruszyła w Polsce Krucjata Różańcowa za Ojczyznę. Inspiracją do jej rozpoczęcia był dla grupy polskich katolików przykład Węgier, gdzie podobna akcja modlitewna doprowadziła do przełomu politycznego i wyłonienia większości parlamentarnej, wspierającej przebudowę państwa w duchu chrześcijańskim.

    Przypuszczam, ze sam znam osobiście ze sto osób w gminie Myślenice, które codziennie do modlitwy różańcowej dołączają również intencję ojczyzny.

    2 Cytuj
  • 2 sty 2016

    Walker każdy polityk jak się na niego żłe mówi to by wsadził do pierdla na długie lata,bo oni myślą że my jesteśmy dla nich a nie odwrotnie,
    A co powiesz o ułaskawieniu Kamieńskiego a teraz ekipy Madryckiej? Dalej uważasz jak pis że nic się nie stał?
    Wiesz dlaczego temat smoleńska jest wałkowany i Jarek nie popuści tego bo to on wciągną Lech w polityke i ma wyrzutu. Dalej mam ci opowiedzieć ''ciekawostki'' o Jarku? Ale zaraz napiszesz że wiem to z TVN....

    2 2 Cytuj
  • 2 sty 2016
    Bartol26 napisał/a:

    Walker każdy polityk jak się na niego żłe mówi to by wsadził do pierdla na długie lata,bo oni myślą że my jesteśmy dla nich a nie odwrotnie,
    A co powiesz o ułaskawieniu Kamieńskiego a teraz ekipy Madryckiej? Dalej uważasz jak pis że nic się nie stał?
    Wiesz dlaczego temat smoleńska jest wałkowany i Jarek nie popuści tego bo to on wciągną Lech w polityke i ma wyrzutu. Dalej mam ci opowiedzieć ''ciekawostki'' o Jarku? Ale zaraz napiszesz że wiem to z TVN....

    Na Lecha Kaczyńskiego i jego małżonkę padały różne słowa poniżej poziomu jakiejkolwiek krytyki i to od osób publicznych i to w tych mediach zwłaszcza prywatnych. Wszystko jest na szczęście zarchiwizowane i jest w sieci. Bo to było stosunkowo niedawno jeszcze. I jakoś nikogo nie wsadzono za to do pierdla choć jest artykuł prawny który wyróżnia obrazę Głowy Państwa.
    Dalej to szanowny Panie ,Hofmann i jego koleszkowie zostali już jakiś czas temu wywaleni z pisu a teraz nie zostali ułaskawieni jak piszesz tylko sprawa została umorzona na wniosek prokuratory z powodu braku znamion przestępstwa czy tam wykroczenia. I tyle w temacie.
    Kamiński został natomiast ułaskawiony zgodnie z Konstytucją i Prezydent miał pełne prawo do tego.
    Natomiast to czy był winny czy nie to temat na osobną dyskusję. Moim zdaniem: Nie . To zwyczajny klasyczny kozioł ofiarny do politycznego czołgania a wyrok 3 lat bez zawieszenia w jego przypadku to kpina w skali światowej.
    Temat Smoleński może sobie wałkować każdy kto chce bo podobno mamy wolny kraj po 89 roku. A że śledztwo było prowadzone w sposób skandaliczny żeby nie powiedzieć że to był kabaret to nie ma się co dziwić że znajdą się ludzie którzy będą chcieli to sprawdzać od nowa. Ekipa donka dała pożywkę takim zgadzając się na warunki Rosyjskie i prowadzenie śledztwa na podstawie konwencji chicagowskiej. Gdyby ją odrzucili mielibyśmy całe śledztwo dla nas.

    3 3 Cytuj
  • 2 sty 2016
    Walker84 napisał/a:

    W publicznej był zarówno Pospieszalski jak i Lis .
    .

    Delikatnie mówiąc, nie jest to prawda, w publicznej za czasów PiS nie było Lisa, wrócił do publicznej od 25 lutego 2008 .
    Wcześniej pracował dla TVN a następnie w Polsat.

    3 2 Cytuj
  • 2 sty 2016
    bono napisał/a:

    Delikatnie mówiąc, nie jest to prawda, w publicznej za czasów PiS nie było Lisa, wrócił do publicznej od 25 lutego 2008 .
    Wcześniej pracował dla TVN a następnie w Polsat.

    Tak to fakt. Skąd został wywalony. Kaczor natomiast go nigdy ani nie przyjmował ani nie zwalniał. Natomiast po wyborach w 2007 roku nowa władza wywaliła wszystkich praktycznie prawicowo konserwatywnych dziennikarzy a teraz jest taki lament nad obroną neutralności mediów a w zasadzie współczesna władza robi dokładnie to samo co poprzednie...

    3 3 Cytuj
  • 2 sty 2016
    Walker84 napisał/a:

    Na Lecha Kaczyńskiego i jego małżonkę padały różne słowa poniżej poziomu jakiejkolwiek krytyki i to od osób publicznych i to w tych mediach zwłaszcza prywatnych. Wszystko jest na szczęście zarchiwizowane i jest w sieci. Bo to było stosunkowo niedawno jeszcze. I jakoś nikogo nie wsadzono za to do pierdla choć jest artykuł prawny który wyróżnia obrazę Głowy Państwa.
    Dalej to szanowny Panie ,Hofmann i jego koleszkowie zostali już jakiś czas temu wywaleni z pisu a teraz nie zostali ułaskawieni jak piszesz tylko sprawa została umorzona na wniosek prokuratory z powodu braku znamion przestępstwa czy tam wykroczenia. I tyle w temacie.
    Kamiński został natomiast ułaskawiony zgodnie z Konstytucją i Prezydent miał pełne prawo do tego.
    Natomiast to czy był winny czy nie to temat na osobną dyskusję. Moim zdaniem: Nie . To zwyczajny klasyczny kozioł ofiarny do politycznego czołgania a wyrok 3 lat bez zawieszenia w jego przypadku to kpina w skali światowej.
    Temat Smoleński może sobie wałkować każdy kto chce bo podobno mamy wolny kraj po 89 roku. A że śledztwo było prowadzone w sposób skandaliczny żeby nie powiedzieć że to był kabaret to nie ma się co dziwić że znajdą się ludzie którzy będą chcieli to sprawdzać od nowa. Ekipa donka dała pożywkę takim zgadzając się na warunki Rosyjskie i prowadzenie śledztwa na podstawie konwencji chicagowskiej. Gdyby ją odrzucili mielibyśmy całe śledztwo dla nas.

    Czyli co?Pis nie wolno krytykować a resztę tak? Pis prowadził śledztwo i Macierewicz tylko ZAMACH,ZAMACH I ZAMACH,a nawet śladu nie znależli. Oni by chcieli zęby to był zamach bo Lech byłby wtedy wyniesiony na ołtarze ! AHA Ja jako przeciwnik Pis piszę pełną nazwą nazwiska a nie jak ty typu''donek' bo widać na jakim jesteś poziomie...

    Tak tak brak znamion...
    Pis rujnuje nas Polaków ale ty dalej zakochany w Kaczyńskie ... no wolno ci...

    5 4 Cytuj
  • 2 sty 2016

    Cytując klasyka : Nikt nie przekona nas, że czarne jest czarne, a białe jest białe ! panie Walker.....

    6 3 Cytuj
  • 2 sty 2016
    Walker84 napisał/a:

    . Natomiast po wyborach w 2007 roku nowa władza wywaliła wszystkich praktycznie prawicowo konserwatywnych dziennikarzy a teraz jest taki lament nad obroną neutralności mediów a w zasadzie współczesna władza robi dokładnie to samo co poprzednie...

    Należy więc uznać, że poprzednia władza była wredna nieuczciwa, łamiąc prawo i ustawiła swoich
    i w związku z tym obecna władza musi robić to samo, ma wręcz prawo robić to samo.
    Czyli że nigdy z gnoju nie wyjdziemy, należy tylko założyć wyższe gumiaki.

    4 4 Cytuj
  • 2 sty 2016
    Bartol26 napisał/a:

    Pis zaknebluje im usta bo nie są przychylni dla Kaczyńskiego i jego partii. Witam na Białorusi !

    jak na razie to media rodem z korei pólnocnej i białorusi były nawet wiecej nic przez 8 lat,gdy prezydentem był kaczyński komentowali jego "zbyt" krótkie spodnie albo niezawiązane sznurówki, gdy komorowski wlazł na krzesło i pajacował w japońskim parlamencie jakos długo o tym milczeli,RMF chyba jako pierwszy publicznie podał tą wiadomość,na jedynce było "cicho sza"
    byc moze ludzie wybiarając PIS mieli nadzieje że zmieni sie i przekaz medioalny publicznej telewizji

    Endrju napisał/a:

    Myślę, ze jesteś stronniczym wyznawcą PiSu i nie pamiętasz już, jak 10 lat temu PiS zrobił nocny skok na TV publiczną (radio też), wymieniając KRRiTV na swoich w ciągu jednego dnia (dzisiaj to już wszystko według tego schematu leci). A w TV pojawią się PiSowscy fanatycy na czele z Pospieszalskim i wyznawczynią spisku smoleńskiego Gargas z zapleczem pseudodziennikarzy z niezależnych mediów.
    Trzeba mieć sporo złej woli, żeby tego nie widzieć.

    przypomnij bo jakoś sobie tego nie przypominam,aby był jakis nocny skok i wymieniani dziennikarze....

    ..http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Malgorzata-Wyszynska-wyrzucona-z-TVP,wid,14164095,wiadomosc.html?ticaid=1163af
    a tutaj cos dlaczego pani Małgorzata Wyszyńska została wyrzucona z TVP i coś o nacisku kierownicta TVP na ekipe wiadomości,cała sytuacja miała miejsce w roku 2010

    bono Dzisiaj 21:28
    "Należy więc uznać, że poprzednia władza była wredna nieuczciwa, łamiąc prawo i ustawiła swoich
    i w związku z tym obecna władza musi robić to samo, ma wręcz prawo robić to samo.
    Czyli że nigdy z gnoju nie wyjdziemy, należy tylko założyć wyższe gumiaki."

    no widzisz jakiego gnoju ktos narobił w ostatnich latach w różnych dziedzinach parlamentarnego zycia,8 lat tamtych rzadów długo nie zapomnimy

    1 2 Cytuj
  • 2 sty 2016
    albert7575 napisał/a:

    Należy więc uznać, że poprzednia władza była wredna nieuczciwa, łamiąc prawo i ustawiła swoich
    i w związku z tym obecna władza musi robić to samo, ma wręcz prawo robić to samo.
    Czyli że nigdy z gnoju nie wyjdziemy, należy tylko założyć wyższe gumiaki."

    no widzisz jakiego gnoju ktos narobił w ostatnich latach w różnych dziedzinach parlamentarnego zycia,8 lat tamtych rzadów długo nie zapomnimy

    Oj narobiła, ale gnoju dokładny do gnoju, nie zmienia się w nawóz tylko w szambo.

    2 3 Cytuj
  • 2 sty 2016

    o to już miej pretensje do wcześniejszej ekipy a nie wyżywaj sie na obecnej która chce posprzątać,robiąc porządki gnój trzeba usunąć

    2 2 Cytuj
  • 2 sty 2016
    albert7575 napisał/a:

    o to już miej pretensje do wcześniejszej ekipy a nie wyżywaj sie na obecnej która chce posprzątać,robiąc porządki gnój trzeba usunąć

    Niestety, mam inne ogląd. Ja widzę podział lupow, robiony pospiesznie i chaotycznie, leczenie wygląda tak, jakby usunięcie wrzoda z przedramienia, było jedynie skuteczne wraz z amputacji ręki.

    2 2 Cytuj
  • 2 sty 2016

    jak ktoś ma zapał do pracy i ma wizje to tak właśnie to działa,

    2 Cytuj
  • 2 sty 2016
    albert7575 napisał/a:

    jak ktoś ma zapał do pracy i ma wizje to tak właśnie to działa,

    Piszesz tak, jakby jedynym sposobem zapłodnienia kobiety, był gwałt. Znam chrześcijański sposób na demografie, wydaje mi się być bardziej cywilizowany, ale może ja jestem kretynskim katolikiem, i w małżeństwie widzę cywilizowany sposób rozwoju ludzkosci

    3 3 Cytuj

Odpowiedz