Forum » Społeczeństwo

Kocham PiS

  • 27 wrz 2015

    Kochani i po co te docinki,kto jest lepszy czy PIS czy PO.Chciałabym aby PIS sam rządził i dotyrzymał tych wszystkich obietnic/bez pokrycia/i żeby nie zwalali na poprzedni rząd jak ich nie dotrzymają.Myślę że się nam wszystkim poprawi,wzrosną zasiłki na dzieci,emerytury i renty i PKB O 10%,średnia krajowa i nie będzie kolejek do specjalistów,będziemy mieć krainę miodem płynącą.Bądźmy dobrej myśli,że nie będziemy musieli emigrować z naszego pięknego kraju i z naszych pięknych MYŚLENIC.Trzeba zawsze myśleć pozytywnie i przyjmować wszystko z uśmiechem na ustach.Poczekajmy do wyborów.

    5 2 Cytuj
  • 28 wrz 2015
    margo1 napisał/a:

    Chciałabym aby PIS sam rządził i dotyrzymał tych wszystkich obietnic/bez pokrycia/i żeby nie zwalali na poprzedni rząd jak ich nie dotrzymają.Myślę że się nam wszystkim poprawi,wzrosną zasiłki na dzieci,emerytury i renty i PKB O 10%,średnia krajowa i nie będzie kolejek do specjalistów,będziemy mieć krainę miodem płynącą.Bądźmy dobrej myśli,że nie będziemy musieli emigrować z naszego pięknego kraju i z naszych pięknych MYŚLENIC.Trzeba zawsze myśleć pozytywnie i przyjmować wszystko z uśmiechem na ustach.Poczekajmy do wyborów.

    No nie dotrzyma!

    Ale czym jest człowiek bez marzeń?

    6 3 Cytuj
  • 29 wrz 2015
    bono napisał/a:

    No nie dotrzyma!

    Skąd ta pewność, bono?

    5 1 Cytuj
  • 29 wrz 2015

    Pis podpisał traktat lizboński
    Po sprzedało nas Niemcom

    ale wy dalej sobie na nich głosujcie

    1 11 Cytuj
  • Andrzej 29 wrz 2015

    Tak, zagłosujemy na KORWINa, wtedy nie będzie już niczego :p

    mspanc.

    8 1 Cytuj
  • 30 wrz 2015
    Endrju napisał/a:

    Tak, zagłosujemy na KORWINa, wtedy nie będzie już niczego :p

    mspanc.

    A co Korwin obiecał wam zabrać jeśli mogę zapytać ?

    6 Cytuj
  • 30 wrz 2015
    michall_s napisał/a:

    A co Korwin obiecał wam zabrać jeśli mogę zapytać ?

    No nic bo on nic nie może zaoferować prawdziwego poza chaosem. Ten człowiek i ta partia jeszcze nigdy nic sensownego nie zrobili a bawi się w politykę już tyle lat. Tak bawi się bo on jest jak dziecko w piaskownicy.

    6 Cytuj
  • 30 wrz 2015
    SredniPiotr napisał/a:

    No nic bo on nic nie może zaoferować prawdziwego poza chaosem. Ten człowiek i ta partia jeszcze nigdy nic sensownego nie zrobili a bawi się w politykę już tyle lat. Tak bawi się bo on jest jak dziecko w piaskownicy.

    Z tego co wiem żadnego chaosu nie obiecywał, lecz obiecywał mniej zabierać ludziom pieniędzy, wyjaśnię może na przykładzie 500 zł na dziecko. Otóż żeby ktoś dostał 500 zł na dziecko to jeden urzędnik musi pobrać pieniądze od podatnika a drugi zdecydować komu je dać. więc trzeba pobrać od ludzi 600 zł bo pierwszy urzędnik zabierze 50 zł za obsługę i drugi też 50 zł za obsługę. Co więcej tworzenie takich zasiłków będzie prowokacją do tego by muzułmanie przyjechali do nas bo każdy z nich ma po 5 dzieci albo więcej i bez żadnej pracy uzyska 2500 miesięcznie nie wychodząc z domu. Tego chcecie ?

    2 3 Cytuj
  • 30 wrz 2015

    Co się nie zmienia od lat to to że Korwin co wybory wykonuje zadanie rozbijania prawicy i dzięki nawiedzonym na jego religię nieźle mu to wychodzi.Gość nieźle dzięki temu się ustawił,prześladowany przez "reżymowe media" nie schodzi niemal z ekranów podobnie jak Palikot.
    Najśmieszniejsze jest to że jako największy wróg demokracji startuje gdzie się da i na co się da-czy to nie kpina z wyborców?Konrad Wallenrod UE?
    Kto ma szansę wygrać z PO z przewagą umożliwiającą samodzielne rządy ?
    Jak temu zapobiec aby zachować stary układ w którym nieźle się żyje?Nie dopuścić PiS do władzy to prawdziwy cel.
    A kto udupił w tym kraju lustrację na wieki ośmieszając ją o co chodziło esbecji?
    Folklor polityczny który istnieje w każdym kraju ale tam malo kto się z nim liczy.
    Tak na marginesie pierwszą ofiarą ustroju który chce wprowadzać JKM byłby on sam bo jakoś lepiej żyje z polityki niż z biznesu.

    7 3 Cytuj
  • 30 wrz 2015
    krowka123 napisał/a:

    Co się nie zmienia od lat to to że Korwin co wybory wykonuje zadanie rozbijania prawicy i dzięki nawiedzonym na jego religię nieźle mu to wychodzi.Gość nieźle dzięki temu się ustawił,prześladowany przez "reżymowe media" nie schodzi niemal z ekranów podobnie jak Palikot.
    Najśmieszniejsze jest to że jako największy wróg demokracji startuje gdzie się da i na co się da-czy to nie kpina z wyborców?Konrad Wallenrod UE?
    Kto ma szansę wygrać z PO z przewagą umożliwiającą samodzielne rządy ?
    Jak temu zapobiec aby zachować stary układ w którym nieźle się żyje?Nie dopuścić PiS do władzy to prawdziwy cel.
    A kto udupił w tym kraju lustrację na wieki ośmieszając ją o co chodziło esbecji?
    Folklor polityczny który istnieje w każdym kraju ale tam malo kto się z nim liczy.
    Tak na marginesie pierwszą ofiarą ustroju który chce wprowadzać JKM byłby on sam bo jakoś lepiej żyje z polityki niż z biznesu.

    Korwin zaproponował ustawę lustracyjną a nie udupił. Ustawa została udupiona poprzez jej rozszerzenie, ale oczywiście tego nie wiesz bo się nie interesujesz. Co do rozbijania prawicy to nie rozbija jaj Korwin tylko media które co wybory wyciągają wszystko co mają, przeinaczają wypowiedzi albo puszczają wyrywki bez kontekstu zdania (przykładem jest wypowiedź o górnikach pokazana w połowie a nie w całości)

    5 Cytuj
  • Andrzej 30 wrz 2015

    Żeby była jasność, nie mam nic przeciwko obniżeniu podatków, socjalu, wprowadzeniu płatnej służby zdrowia (ale nie szkolnictwa aż do szkoły średniej włącznie), zlikwidowaniu przywilejów emerytalnych i przede wszystkim zmniejszenia biurokracji. Ale nie na taką skalę, jak michall_s to przedstawia na forum. Zresztą jakiś czas temu dużo dyskutowaliśmy na ten temat w innym wątku.

    6 Cytuj
  • 30 wrz 2015

    Interesuję się i to bardzo i ,sledzę Jego wystąpienia od dawna jeszcze przed "kanciastym stołem" jako że stara krowa jestem.Dla mnie to fajny gość który żyje z tego że ma zabawne poglądy i zapraszany jest do mediów bo ludzie lubią Go oglądać a że przy okazji robi pożyteczną dla zachowania III RP robotę .
    Gdyby kandydował do Sejmu(ale to nie wchodzi w grę bo znalazł posadkę w instytucji której ponoć nienawidzi) oddałabym na Niego głos z jednego względu,bardzo lubię dobry kabaret polityczny a tego ze względu na" wolność mediów" brakuje w telewizji.Jeżeli ktoś myśli poważnie o odsunięciu Partii Obłowionych i Pomagamy Swoim Ludziom od władzy nie może wybrać inaczej (wiem że to dla niektórych bardzo trudne) niż PiS bo tylko PiS ma szansę wygrać a te wszystkie kanapy są tylko po to aby to uniemożliwić.

    4 3 Cytuj
  • 30 wrz 2015
    Endrju napisał/a:

    Żeby była jasność, nie mam nic przeciwko obniżeniu podatków, socjalu, wprowadzeniu płatnej służby zdrowia (ale nie szkolnictwa aż do szkoły średniej włącznie), zlikwidowaniu przywilejów emerytalnych i przede wszystkim zmniejszenia biurokracji. Ale nie na taką skalę, jak michall_s to przedstawia na forum. Zresztą jakiś czas temu dużo dyskutowaliśmy na ten temat w innym wątku.

    Dobre i trafne :) Jest taka partia w tych wyborach która ma to w programie.

    Cytuj
  • 30 wrz 2015

    To jakaś tajna Partia?

    3 Cytuj
  • 30 wrz 2015
    SredniPiotr napisał/a:

    Dobre i trafne :) Jest taka partia w tych wyborach która ma to w programie.

    No jest taka partia z tą różnicą że w sprawie szkolnictwa proponuje Bon oświatowy

    Może tutaj znajdziesz odpowiedź

    https://www.youtube.com/watch?v=jgk19JjzQtA

    1 1 Cytuj
  • 30 wrz 2015

    Kiedyś słyszałem jak Korwin mówił o naturalnej selekcji ludzi, a nie jakiś socjal. Podawał jako przykład, że dawno jak ktoś nie dawał sobie rade to kończył żywot.
    Korwin to cwaniak mający pieniądze i bawiący się w politykę, a wykorzystujący takich jak Ty. Co Ty zrobisz Twoja sprawa, ja szaleńcem nie jestem.

    4 3 Cytuj
  • 30 wrz 2015
    pan Kracy napisał/a:

    Skąd ta pewność, bono?

    Z matematyki.

    4 2 Cytuj
  • 30 wrz 2015
    aaa napisał/a:

    Kiedyś słyszałem jak Korwin mówił o naturalnej selekcji ludzi, a nie jakiś socjal. Podawał jako przykład, że dawno jak ktoś nie dawał sobie rade to kończył żywot.
    Korwin to cwaniak mający pieniądze i bawiący się w politykę, a wykorzystujący takich jak Ty. Co Ty zrobisz Twoja sprawa, ja szaleńcem nie jestem.

    To było w kontekście że jak ktoś chce skoczyć z mostu to niech skacze, bo dlaczego strażak ma ryzykować swoje życie ratując szaleńca. Wiadome różnie bywa ale jeśli ktoś chce sobie odebrać życie dlaczego ktoś ma go zmuszać do tego by tego nie zrobił. Wolność polega na tym że każdy ma prawo wyboru o tyle o ile tylko jego to dotyczy, pozostałe kwestie to odpowiedzialność i rozsądek ale to inna bajka.

    2 Cytuj
  • 30 wrz 2015

    Fajny jesteś, to już krok do tego żeby biedakowi pomóc i dobić. Więc wybieram, póki nie jestem w dołku psychcznym, że jestem przeciw Korwinowcom.

    3 1 Cytuj
  • 1 paź 2015

    Szkoda klawiatury na dyskusję z Korwinowcami ale sami sobie strzelają gole jak np.teraz w dyskusji wyskakując z bonem oświatowym-a kto będzie płacił za ten bon-państwo .Więc jaka to prywatyzacja ?
    Dajcie sobie naprawdę spokój i odpuście a nie mieszajcie ludziom w głowach.

    5 3 Cytuj
  • 1 paź 2015

    W obecnej sytuacji może rządzi tylko PiS!
    To tak jak po upadku komuny rządziła Solidarność, aby przeprowadzić głębokie reform, przy akceptacji społecznej.

    Obecnie potrzebny jest pis aby pozamykał nierentowne kopalnie, utarł nosa związkom zawodowym, aby zrobił bolesne reformy strukturalne w celu oddłużenia kraju, utrzymanie przedłużonego wieku emerytalnego itd.

    Do tego potrzebny jest rząd zaufania społecznego, który z poparciem kościoła i z jego akceptacją ( kazania do wiernych muszą usprawiedliwiać rząd w działalności), jest wstanie przeprowadzić reformy ekonomiczne ( czyt. dostaniemy w tyłek).

    Opozycja w tym czasie powinna milczeć, i biernie przyglądać się cięciom, by ktoś kto robi te ciężkie cięcia, doprowadził robotę do końca. Inaczej ta robota spadnie na następców.

    Lepiej aby rząd nie tworzyła jedna partia samodzielnie, ponieważ wszystkie szwingle, przekręty i niekompetencja nie wyjdą na jaw, a nie ma co wierzyć w cudowną partię, która się od tego ustrzeże .

    5 4 Cytuj
  • 1 paź 2015

    A gdy obecna ekipa zadłużała kraj na potęgę to jakoś Ci to nie przeszkadzało?Jak rząd nie robił nic ,żadnych reform poza tym co kazała UE to było OK?Jak Prezydent był z tej samej partii to też było OK i w niczym to nie przeszkadzało a teraz może stwarzać zagrożenie.Pytanie dla kogo?

    5 3 Cytuj
  • 1 paź 2015

    Bon oświatowy będzie opłacać państwo z podatków, po to by nikt nie stękał że jakieś dzieci zostały bez szansy na edukację. Natomiast oczywiście z takim bonem będzie można sobie wybrać dowolną szkołę.

    5 Cytuj
  • 2 paź 2015
    michall_s napisał/a:

    Bon oświatowy będzie opłacać państwo z podatków, po to by nikt nie stękał że jakieś dzieci zostały bez szansy na edukację. Natomiast oczywiście z takim bonem będzie można sobie wybrać dowolną szkołę.

    przecież Korwin nie chce podatków to z jakiego to podatku opłaci ten bon? Jestescie przeciwni wszelkim zapomogom to skąd nagle bon na dziecko? jak on bedzie rozliczany? skąd pewność że za ten bon matka nie pójdzie i nie kupi pół litra ?

    2 Cytuj
  • 2 paź 2015
    random napisał/a:

    przecież Korwin nie chce podatków to z jakiego to podatku opłaci ten bon? Jestescie przeciwni wszelkim zapomogom to skąd nagle bon na dziecko? jak on bedzie rozliczany? skąd pewność że za ten bon matka nie pójdzie i nie kupi pół litra ?

    Kto powiedział że nie będzie podatków ? Jakieś podatki muszą być. Będzie VAT będzie być może 1% obrotowy pozostaną bez zmian podatki od nieruchomości. Bonu nie sprzedasz będzie przyjmowany tylko przez szkołę.

    2 Cytuj

Odpowiedz