Forum » Społeczeństwo

POLSKA W RUINIE

  • 15 paź 2015
    Endrju napisał/a:

    No kaman... On kasuje 10 tysi netto, podatek odprowadza zleceniodawca.

    Co jesteś opiekun bono? Czy razem sobie baraszkujecie?

    2 5 Cytuj
  • Andrzej 15 paź 2015

    Nie, ja mu płacę a sam dostaję więcej. To się z barbarzyńskiego tak ładnie nazywa: outsourcing.

    Koniec ot.

    5 2 Cytuj
  • 15 paź 2015

    Pan Endrju jest moim Prezesem i Opiekunem.
    Proszę zawsze przed tytułem dodawać Pan - Pan Prezes Endrju.

    Grupa kapitałowa, którą tworzymy, nie ma sobie równych na lokalnym rynku pracy.

    4 5 Cytuj
  • 16 paź 2015

    Wy prawie jak Maciek i Mietek.

    4 3 Cytuj
  • 16 paź 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Wy prawie jak Maciek i Mietek.

    Ci mają zasięg gminny.
    Nasz teren działalności obejmuje co najmniej Okręg. A ambicją naszą jest kraj.

    Kierując się doświadczeniem Jarosława Gowina i jego piątą wodę po kisielu z Myślenic, chcemy wysadzić ze stanowisk obecnie władze centralne a lokalnie władze lokalne.

    Gowin chciał zastąpić Tuska a Gowin lokalny, Ostrowskiego. Obecnie Gowin celuje w stołek Kaczyńskiego, my chcemy być przed nimi.

    4 4 Cytuj
  • 23 paź 2015

    Mam takie marzenie, że budzę się w poniedziałek a tu wyniki wyborów:
    PiS tworzy rząd większościowy.
    Myślę sobie koniec Polski w ruinie. Od listopada zacznie spadać bezrobocie, płace będą coraz wyższe, lekarz sam do mnie przyjedzie jak będę chory- nie będzie potrzeba szpitali, bo do łóżka przywiozą ci całą aparaturę i prze internet będą dodawali lekarstwa.
    Kopalnie ruszą z kopyta, węgiel będzie hitem eksportowym a żywność zacznie kupować Rosja.
    Wrak samolotu Rosjanie nam sami przywiozą, przyznają się do zestrzelenia i obciążą Tuska. Przywiozą taśmy z nagraniami gdzie obciążające Tuska.
    Ludzie będą pracować bez możliwości zwolnienia a emerytura będzie na Karaibach ( w sanatoriach), już od 64 roku. Każdy będzie miał przedszkole, nawet dorosły.
    Nasze uzbrojenie stanie się hitem eksportowym większym od jajek. Zaś nasze uzbrojenie będzie równe z Izraelem.
    Pobór wojskowy wróci, abyśmy uczyli się patriotyzmu.

    Cena mieszkań w Myślenicach spadnie, bo nowe będą po 2 tyś/m2.
    Niektórzy deweloperzy ( nie związani z rządem) będą musieli iść do pracy na kopalni.
    Złodzieje pójdą w skarpetkach.

    Autostrada A4 do Katowic będzie wreszcie 5 pln w obie strony.

    Aż boję się w poniedziałek otworzyć oczy.

    7 6 Cytuj
  • 23 paź 2015
    bono napisał/a:

    Mam takie marzenie, że budzę się w poniedziałek a tu wyniki wyborów:
    PiS tworzy rząd większościowy.
    Myślę sobie koniec Polski w ruinie. Od listopada zacznie spadać bezrobocie, płace będą coraz wyższe, lekarz sam do mnie przyjedzie jak będę chory- nie będzie potrzeba szpitali, bo do łóżka przywiozą ci całą aparaturę i prze internet będą dodawali lekarstwa.
    Kopalnie ruszą z kopyta, węgiel będzie hitem eksportowym a żywność zacznie kupować Rosja.
    Wrak samolotu Rosjanie nam sami przywiozą, przyznają się do zestrzelenia i obciążą Tuska. Przywiozą taśmy z nagraniami gdzie obciążające Tuska.
    Ludzie będą pracować bez możliwości zwolnienia a emerytura będzie na Karaibach ( w sanatoriach), już od 64 roku. Każdy będzie miał przedszkole, nawet dorosły.
    Nasze uzbrojenie stanie się hitem eksportowym większym od jajek. Zaś nasze uzbrojenie będzie równe z Izraelem.
    Pobór wojskowy wróci, abyśmy uczyli się patriotyzmu.

    Cena mieszkań w Myślenicach spadnie, bo nowe będą po 2 tyś/m2.
    Niektórzy deweloperzy ( nie związani z rządem) będą musieli iść do pracy na kopalni.
    Złodzieje pójdą w skarpetkach.

    Autostrada A4 do Katowic będzie wreszcie 5 pln w obie strony.

    Aż boję się w poniedziałek otworzyć oczy.

    Jaką nazwę ma choroba z objawami jak powyżej?

    3 4 Cytuj
  • 23 paź 2015

    aaa problem w tym że chorobę można leczyć a ......jest nieuleczalna.

    3 5 Cytuj
  • 23 paź 2015

    Może to zauroczenie na które nie mamy wpływu, przeżywamy je indywidualnie. To cały szereg reakcji wywoływanych przez neuroprzekaźniki, takie jak endorfiny endogenne wytwarzane w naszym mózgu. W rzeczywistości można powiedzieć, że to stan trochę takiej niepoczytalności.

    Ale na szczęście ewolucja tak nas skonstruowała, że zauroczenie dość szybko przemija – trwa maksymalnie pół roku. Może po wyborach będzie normalny.

    2 5 Cytuj
  • 23 paź 2015

    Pisałem już kiedyś że bono sfiksował..

    3 7 Cytuj
  • 23 paź 2015

    Też namawiałem na wizytę u lekarza.
    Dziwne u niego jest to, że zaleca patrzenie w lustro? Może już sam nie może na siebie patrzyć? Nawet nie wie czy otwierać oczy?

    3 7 Cytuj
  • 23 paź 2015
    aaa napisał/a:

    Jaką nazwę ma choroba z objawami jak powyżej?

    Ta choroba nazywa się PiS! coś jak HIV, tylko jeszcze gorsza, bo atakuje ciało i umysł, człowiek ma złudzenie, że będzie żył w raju.

    9 1 Cytuj
  • 23 paź 2015
    bono napisał/a:

    Ta choroba nazywa się PiS! coś jak HIV, tylko jeszcze gorsza, bo atakuje ciało i umysł, człowiek ma złudzenie, że będzie żył w raju.

    Czy dzisiaj coś ćpałeś?

    3 9 Cytuj
  • 23 paź 2015
    aaa napisał/a:

    Czy dzisiaj coś ćpałeś?

    Ja nie mam takich złudzeń, nie biorę.

    5 4 Cytuj
  • 25 paź 2015

    Jechałem do Rzeszowa autostradom.
    Jakie są te drogi tragiczne w Polsce? Nie to co w Szwecji.

    4 6 Cytuj
  • 26 paź 2015
    bono napisał/a:

    Jechałem do Rzeszowa autostradom.
    Jakie są te drogi tragiczne w Polsce? Nie to co w Szwecji.

    Sorry, te autostrady od dzisiaj są już w Polsce extra.

    4 3 Cytuj
  • 26 paź 2015

    Bono co się stało? Piszesz sam do siebie?To że nikt cię nie traktuje poważnie to większość wie ,ale żeby dyskutować sam ze sobą??Czy to po WI-Fi czy rodzina kupiła abonament?
    https://babinski.pl/

    4 4 Cytuj
  • 2 lis 2015
    3 Cytuj
  • 2 lis 2015

    Pytanie nieskromne: ile kosztowało wstawienie jednego takiego znaczku? Hmmm.. fajna fucha, na chleb i na Lexusa?

    Cytuj
  • 2 lis 2015

    Czy tu nie jest pięknie a Pisowcy mówią o ruinie
    http://joemonster.org/filmy/72535/Korupcja_w_drogowce_na_nagraniach_monitoringu

    3 Cytuj
  • 29 sty 2016

    Czytam najnowszy sondaż poparcia partii politycznych. I komentarze są różne oparte na tym samym badaniu:

    Jeden portal pisze:
    PiS traci w sondażach.
    W innym:
    PiS deklasuje Nowoczesną.

    I obydwa komentarze są prawdziwe!

    Jak to odczytuje wyborca ?

    1 Cytuj
  • 30 sty 2016

    Sondaże to manipulacja i ściema zarazem. Pis poparcie ma stałe od lat. Natomiast z tej nowoczesnej to się wszyscy śmieją i wystarczy wejść na byle jakie forum onet ,interia, wykop czy cokolwiek innego żeby to zobaczyć.Sztucznie pompowana przez pogrobowców poprzedniego systemu szopka. Na szczęście dzisiaj ludzie mają dostęp do wielu informacji z różnych źródeł (internet) i można szybko odszukać kto jest kto!
    Na takie akcje jak piękna para kwach i jolka w latach 90-tych już dziś się nikt nie nabierze.

    Cytuj
  • 30 sty 2016

    Manipulacja jest jak wielka, bo mimo że PiS traci, deklasuje nowoczesną.

    Co do forów, to hejterzy PiS, wygrali dla tej partii wybory.

    Ludzie mają dostęp do wielu informacji z różnych źródeł i Wiadomości obecne oceniają jako kopię Dziennika z PRL-u, tylko w wersji cyfrowej.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz