Forum » Społeczeństwo

POLSKA W RUINIE

  • 5 paź 2015

    Wpisujemy wszystkie braki Polski.

    Pilotka w Turcji prowadzi autokar z lotniska do hotelu i mówi zobaczcie państwo jakie tu są super drogi, nie to co w Polsce.

    Czekam aż to samo powie inna pilotka w Bułgarii.

    11 25 Cytuj
  • 5 paź 2015

    Jednak płacą?
    Myślałam że z tym wątkiem to żart a już założenie go przez ciebie to normalne.Lubisz prowokować.

    9 8 Cytuj
  • 5 paź 2015

    Temat do skasowania, dość tego bałaganu na forum ...

    15 12 Cytuj
  • 5 paź 2015

    Bono bardzo dobry temat.
    Przecież większość piszących na tym forum uważa Polskę za ruinę to wypowiedzcie sie teraz .
    Krowka Ty w pierwszej kolejności :)

    12 11 Cytuj
  • 6 paź 2015

    Rząd..

    9 10 Cytuj
  • 6 paź 2015
    krowka123 napisał/a:

    Jednak płacą?
    Myślałam że z tym wątkiem to żart a już założenie go przez ciebie to normalne.Lubisz prowokować.

    Płacą jak cholerę. Widać to po twojej aktywności. Ja się wyciszylem, bo nie chciałem za darmo robić roboty za opłacanych hajterow.
    Niemniej Polska w ruinie, to coś co pasuje do naszej niewolniczej mentalności, z której nijak nie możemy się wyzwolić.
    Byliśmy niewolnikami trzech mocarstw. Wszystko co ich było doskonale. My byliśmy sługami, robolami, pijakami i matolkami do bicia. Jak pokazywali nas, to jako podnarod.
    Zostało nam to do dzisiaj w naszej mentalnosci. Ten syndrom mają wszyscy, na dziennikarza kończąc.
    Stąd Polska w ruinie i wszystko co mamy jest gorsze. Nie w ocenie obcych, ale w ocenie nas samych.
    To niemożliwe, aby coś niewolnik robił lepiej. Dlatego zawsze dla nas będzie lepsze to co cysorskie czyli obce.
    Debilne hasło Polak potrafi, odmieniane na wszystkie sposoby przy każdej okazji dobrego produktu, pokazuje, gdzie mentalnie jesteśmy. A jesteśmy, jeszcze w mentalności niewolnika zmienionego na ZOMO_wca.
    Prymitywa, który jak Syryjczyk wszędzie poza sobą widzi raj, ziemię obiecana, a swoją wypada kopnąć i opluc.
    Gdy dobiega starość, na ulicach pojawiają się nagle twarze od lat nie widziane w kraju. Naraz ta paskudna ziemia jest dla nich rajem.

    10 7 Cytuj
  • ania 6 paź 2015
    bono napisał/a:

    Płacą jak cholerę. Widać to po twojej aktywności. Ja się wyciszylem, bo nie chciałem za darmo robić roboty za opłacanych hajterow.
    Niemniej Polska w ruinie, to coś co pasuje do naszej niewolniczej mentalności, z której nijak nie możemy się wyzwolić.
    Byliśmy niewolnikami trzech mocarstw. Wszystko co ich było doskonale. My byliśmy sługami, robolami, pijakami i matolkami do bicia. Jak pokazywali nas, to jako podnarod.
    Zostało nam to do dzisiaj w naszej mentalnosci. Ten syndrom mają wszyscy, na dziennikarza kończąc.
    Stąd Polska w ruinie i wszystko co mamy jest gorsze. Nie w ocenie obcych, ale w ocenie nas samych.
    To niemożliwe, aby coś niewolnik robił lepiej. Dlatego zawsze dla nas będzie lepsze to co cysorskie czyli obce.
    Debilne hasło Polak potrafi, odmieniane na wszystkie sposoby przy każdej okazji dobrego produktu, pokazuje, gdzie mentalnie jesteśmy. A jesteśmy, jeszcze w mentalności niewolnika zmienionego na ZOMO_wca.
    Prymitywa, który jak Syryjczyk wszędzie poza sobą widzi raj, ziemię obiecana, a swoją wypada kopnąć i opluc.
    Gdy dobiega starość, na ulicach pojawiają się nagle twarze od lat nie widziane w kraju. Naraz ta paskudna ziemia jest dla nich rajem.

    no niestety, sama prawda

    9 5 Cytuj
  • 6 paź 2015

    Czy krówka pisała kiedyś o" ruinie"?
    Krówka piętnuje od początku nasze pożal sie Boże elity ,afery itp.Trzeba być zaślepionym aby nie widzieć co wyprawiają politycy rządzącej "koalicji",obiecywaniem tego samego co wcześniej wyśmiali u przeciwnika czy bohaterskim przywracaniem drożdżówek PO w obiecankach przerosło PiS ale oczywiście PO spełni a PIS tylko obiecuje.Nikt przy zdrowych zmysłach nie mówi że za 8 lat rządów PO nic nie zrobiono,nie byli aż tak bezczelni żeby wszystko ukraść.Ale co dzień to nowy kwiatek,teraz elektrownia atomowa -okazuje się że Premier rządu nic nie wie na co szły miliony .stanowiska dla kolesiów itp.Nie ma żadnych planów budowy elektrowni atomowej to co robi Graś za ciężkie pieniądze?
    http://wpolityce.pl/polityka/267557-tylko-u-nas-gorski-siara-rewinski-i-wolski-o-cinkciarskiej-wizycie-komorowskiego-to-sie-w-glowie-nie-miesci-kolejne-rekordy-obciachu-zostaly-pobite

    8 7 Cytuj
  • 6 paź 2015

    Za 8 lat rządów PO wzrosły składki ZUS blisko 100%, podnieśli wiek emerytalny, podnieśli podatki Vat, wzrosła akcyza, zostały rozsprzedane kopalnie, fabryki, bo Polakowi się nie kalkuluje wydobywać rud, produkować materiałów. Wasza Kochana Platforma popsuła z Rosją stosunki, że nasz kraj się czuje zagrożony, export się zmniejszył, ci id*oci chcą imigrantów bo eutanazji nie udało się wprowadzić niech nas muzułmany wyrżną, wolą przyjmować "uchodźców" dać im z naszych pieniędzy zasiłki, mieszkania, bezpłatny dostęp do opieki lekarskiej... Nasz rząd powinien zrobić wszystko by ściągnąć naszych rodaków z Donbasu. Nasze rodziny to własnie za ich rządów musiały wyjechać za granice, żeby mieć godne warunki płacowe, jestem ciekaw jak te PASI BRZUCHY wyżyły by za 1200zł minimalnej krajowej, zapłaciły rachunki, czynsz, a co dopiero kupili sobie jakaś drobnostkę żeby mieć coś z życia. Mamy zieloną wyspę a ten kretyn co ją obiecał wyjechał, jak już nie ma co kraść ! Na dodatek nasz były pan prezydent dał człowiekowi, który popiera UPA jedno z najwyższych odznaczenie Polski order Orła Białego! Apeluje do was LEMINGI !!! Otwórzcie Oczy nie dajcie się zbałamucić przed wyborami !! Musimy odzyskać Polskę !

    https://www.youtube.com/user/PropagandaNOP

    16 8 Cytuj
  • Def Ibrylator 6 paź 2015

    Polska to piękny kraj i coraz bogatszy. Pytanie, czy kierowana przez innych rządzących byłaby bogatsza niż teraz ? Tego nie wiemy. Ruiną fizycznie Polska nie stoi. Ale dla mnie w ruinie jest np. biurokracja przez jaką muszą przejść młodzi zakładający firmę.

    10 2 Cytuj
  • 6 paź 2015
    krowka123 napisał/a:

    Czy krówka pisała kiedyś o" ruinie"?
    to co robi Graś za ciężkie pieniądze?
    http://wpolityce.pl/polityka/267557-tylko-u-nas-gorski-siara-rewinski-i-wolski-o-cinkciarskiej-wizycie-komorowskiego-to-sie-w-glowie-nie-miesci-kolejne-rekordy-obciachu-zostaly-pobite

    Hejter; osoba, która krytykuje coś lub kogoś w bezwzględny sposób, najczęściej anonimowo lub pod pseudonimem, wkleja tematy, robi to również na zamówienie.

    4 6 Cytuj
  • Andrzej 7 paź 2015
    def_ibrylator napisał/a:

    Polska to piękny kraj i coraz bogatszy. Pytanie, czy kierowana przez innych rządzących byłaby bogatsza niż teraz ? Tego nie wiemy. Ruiną fizycznie Polska nie stoi. Ale dla mnie w ruinie jest np. biurokracja przez jaką muszą przejść młodzi zakładający firmę.

    +1

    2 3 Cytuj
  • 7 paź 2015

    [cytat=def_ibrylator]Polska to piękny kraj i coraz bogatszy. Pytanie, czy kierowana przez innych rządzących byłaby bogatsza niż teraz ? Tego nie wiemy. Ruiną fizycznie Polska nie stoi. Ale dla mnie w ruinie jest np. biurokracja przez jaką muszą przejść młodzi zakładający firmę.[/cytat

    Zakładając firmę robisz to w jeden dzień w jednym miejscu to gdzie tu biurokracja ?

    9 4 Cytuj
  • 7 paź 2015
    def_ibrylator napisał/a:

    Polska to piękny kraj i coraz bogatszy. Pytanie, czy kierowana przez innych rządzących byłaby bogatsza niż teraz ? Tego nie wiemy. Ruiną fizycznie Polska nie stoi. Ale dla mnie w ruinie jest np. biurokracja przez jaką muszą przejść młodzi zakładający firmę.

    Z tą "coraz bogatszą" Polską jest tak, jakbyś wziął milion złotych kredytu i wybudował sobie rezydencję marzeń, powierzchownie cudo, z tym zastrzeżeniem, że jeszcze nie Twoje :-d.

    Ale na boga, może to nie było zamierzeniem kolegi zakładającego temat, ludzie rozumiem że wybory wnet i ostrzycie sobie szable, ale tematów politycznych jest chyba parę, po co znowu powielać to g...no w nowym temacie!? Myślicie, że zmienicie partię rządzącą to coś da? Powiem jeszcze raz: co najmniej od 89 r. ster trzyma w naszym kraju ta sama grupa ludzi, wybory to pic na wodę, nieważne w jakiej partii. A wy tracicie energię na spory która partia jest lepsza. Kaczyński, Tusk i inni - te same korzenie. Ci wszyscy ludzie są odpowiedzialni w równym stopniu za marnotrawienie majątku narodowego. Ci ludzie to jedynie marionetki w rękach potentatów finansowych, którzy rozdają karty.

    Czy wy tego nie widzicie? Gdzie jest polski majątek, majątek który mógł dalej służyć nam wszystkim? - Stocznie, kopalnie, fabryki itd. Kto powiedział, że to musi być prywatyzowane bo innej alternatywy nie ma, bo się nie opłaca. Patrzmy im na ręce, patrzmy co będą chcieli zrobić z ostatnią perełką - lasami państwowymi.

    Jesteśmy biednym społeczeństwem.. mieliśmy zadatek na coś więcej. Kolejne rządy rozhulały prawie wszystko. Brak majątku narodowego, którego poszczególne składniki generowałyby zyski do budżetu państwa. Jedyny sposób na wpływy do budżetu to wpuszczać skarbowe macki do kieszeni biednych obywateli, biednych bo drenowanych coraz bardziej. Płać za to, że żyjesz - inaczej nie będzie.

    7 1 Cytuj
  • 7 paź 2015

    Większość Polaków nic nie nauczyła się na lekcjach historii. Przez ponad 70lat dalej wierzymy w Dobrego Wójka z Ameryki, dobrych sąsiadów zza miedzy, Św Mikołaja i wszystkich innych świętych. Wierzymy też lichwie która robi niezły geszeft na chęci zabłyśnięcia przed sasiadem, zgodnie z zasadą : Zastaw się a postaw sie!
    I tak wszyscy naokoło nas rozkradają, bez wyjątku aż do samego ziszczenia się powiedzonka z okresu międzywojennego: Wasze będą ulice, nasze kamienice.

    10 Cytuj
  • 7 paź 2015

    Bono jak Kali ukraść krowę to być dobry uczynek a jak Kalemu to już jest złodziejstwo,jechać po PiS to mądry i inteligentny człowiek a krytykować PO i złodziei to hejter i oszołom.W stanie wojennym jak Urban kogoś krytykował to znaczyło że to porządny człowiek ,,martwiłabym się gdybyś mnie chwalił a gdy mnie krytykujesz to znaczy że ze mną wszystko OK.Nie ciesz się że Cię porównuję do Urbana ,co to to nie,mimo że przeciwnik ale dla mnie to inteligentna "bestia" była.

    3 4 Cytuj
  • 7 paź 2015
    krowka123 napisał/a:

    W stanie wojennym jak Urban kogoś krytykował to znaczyło że to porządny człowiek ,.Nie ciesz się że Cię porównuję do Urbana ,co to to nie,mimo że przeciwnik ale dla mnie to inteligentna "bestia" była.

    Zaczynasz wcielać się w skórę Maciarewicza. Nie wiem czy to dla ciebie zaszczyt, czy obraza?

    7 4 Cytuj
  • 7 paź 2015
    bono napisał/a:

    Hejter ; osoba, która krytykuje coś lub kogoś w bezwzględny sposób, najczęściej anonimowo lub pod pseudonimem, wkleja tematy, robi to również na zamówienie.

    Bono, ta definicja hejtera to dotyczyła Ciebie?

    4 4 Cytuj
  • 7 paź 2015
    aaa napisał/a:

    Bono, ta definicja hejtera to dotyczyła Ciebie?

    Porównaj moją aktywność z np. krówka 123, i odpowiedz sobie sam.

    4 2 Cytuj
  • 7 paź 2015
    maktor napisał/a:

    . Kaczyński, Tusk i inni - te same korzenie. Ci wszyscy ludzie są odpowiedzialni w równym stopniu za marnotrawienie majątku narodowego. Ci ludzie to jedynie marionetki w rękach potentatów finansowych, którzy rozdają karty.

    Czy wy tego nie widzicie? Gdzie jest polski majątek, majątek który mógł dalej służyć nam wszystkim?
    .

    Masz niewątpliwie rację.

    Niestety godząc się na zmianę ustroju, kupiliśmy ten system.

    Podaj przykład, wzorzec do którego powinniśmy dążyć.

    6 1 Cytuj
  • 7 paź 2015

    Poszperałam wcześniejsze posty i taki pierwszy z brzegu wybitnego znafcy sceny politycznej
    "Poziom w studiu kandydatów na prezydenta był taki, jak przewidział sztab obecnego prezydenta, który rezygnując z udziału w debacie, nie zgodził się na wspólny koncert tenorów opery, z laureatami konkursu młodych talentów.

    Tak głupich kandydatów na Prezydenta Polski, nie spodziewałem się widzieć. Duda się skompromitował, wyuczonymi na pamięć formułkami, powtarzanymi na każdym spotkaniu wyborczym, podobnie Ogórek, Najlepiej odebrałem Palikota. Reszta jest milczeniem. Kukiz wypadł jak daun, lepiej już niech śpiewa."
    Nie chcę wyszukiwać dalej jak to przewidywał zwycięstwo Bulla w pierwszej turze.
    Mam gdzieś co sądzi o mnie tak wybitny znafca sceny politycznej.

    6 5 Cytuj
  • 7 paź 2015

    Bono, to Twój temat i tj. pisałem z postu otwierającego widać, że nie zamierzałeś go kierować na grunt kampanii wyborczej i sam mam nadzieję, że tak będzie. Temat z natury rzeczy będzie ocierał się o politykę, ale to g...no z najeżdżaniem jednych na drugich przynajmniej na miasto.info nie musi być wszechobecne.

    2 Cytuj
  • 7 paź 2015
    bono napisał/a:

    Porównaj moją aktywność z np. krówka 123, i odpowiedz sobie sam.

    Szukałem ile tematów założyła krówka 123, a ile bono.
    I tak krówki 123 nie znalazłem,
    a bono;

    POLSKA W RUINIE
    Autor: bono,

    Co tam Panie w polityce?
    Autor: bono,

    Kocham PiS
    Autor: bono,

    Cudze chwalicie swego nie znacie
    Autor: bono,

    IMIGRANCI
    Autor: bono,

    EURO waluta
    Autor: bono,

    Temat turystyczny
    Autor: bono,

    Saksy
    Autor: bono,

    Odszedł wspaniały człowiek Wielki Polak
    Autor: bono,

    PREZES MIEJSKIEGO ZAKŁADU WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI
    Autor: bono,

    Kładka w Jaworniku
    Autor: bono,

    Zdrowie człowieka
    Autor: bono

    Wynagrodzenia w samorządach
    Autor: bono,

    WESOŁYCH ŚWIĄT
    Autor: bono,

    Samorząd Powiatowy
    Autor: bono

    Przyjaźń Polsko Czeska
    Autor: bono

    Bojkot tacy podczas ślubu
    Autor: bono

    Nowa partia w Myślenicach
    Autor: bono

    O tragicznym stanie państwa, depresyjny blog o agonii
    Autor: bono

    Gender- rozumiem jako, odebranie przywilei kobietom
    Autor: bono,

    Serdeczne Życzenia Świąteczne
    Autor: bono

    BESTIA Mariusz T.
    Autor: bono,

    Czy Owsiak to Szatan a Caritas to Anioł?
    Autor: bono

    PAZERNOŚĆ TERM NA PODHALU
    Autor: bono

    No na przeciwko krówki 123 to faktycznie malutko!?

    6 5 Cytuj
  • 8 paź 2015
    aaa napisał/a:

    Szukałem ile tematów założyła krówka 123, a ile bono.
    I tak krówki 123 nie znalazłem,
    a bono;

    POLSKA W RUINIE
    Autor: bono,

    Cudze chwalicie swego nie znacie
    Autor: bono,

    IMIGRANCI
    Autor: bono,

    Temat turystyczny
    Autor: bono,

    WESOŁYCH ŚWIĄT
    Autor: bono,

    Przyjaźń Polsko Czeska
    Autor: bono

    Bojkot tacy podczas ślubu
    Autor: bono

    Gender- rozumiem jako, odebranie przywilei kobietom
    Autor: bono,

    Serdeczne Życzenia Świąteczne
    Autor: bono

    PAZERNOŚĆ TERM NA PODHALU
    Autor: bono

    No na przeciwko krówki 123 to faktycznie malutko!?

    A więc widzisz, że moje zainteresowania wszystkimi tematami nie robią ze mnie hejtera.
    Widać nie tylko PiS i nie tylko Maciarewicz leżą mi na sercu.

    Krówka 123, to typowy hejter, jadący po jednej partii, po jednym rządzie, po personalnie tych samych osobach i wklejająca wątki tylko przeciw jednym.
    Tak postępują płatni hejterzy.

    Nie sądzisz, że biorę pieniądze za"termy na Podhalu", czy "życzenia świąteczne."

    Natomiast aktywność krówki 123, na moich i pozostałych tematach politycznych, jest na pierwszym miejscu. Tego jej nikt nie odbierze.

    Dla mnie PO to partia zmierzchu, zaś PiS to partia czeluści, dopóki nie pozbędzie się swoich założycieli.

    Dlatego mój głos pójdzie na Nowoczesną i może w ten sposób pogodzę zwaśnione partie.

    5 7 Cytuj

Odpowiedz