Forum » Społeczeństwo

Ustawa o inwigilacji przegłosowana przez PIS

  • 29 cze 2017

    To raczej powinno być w dziale humor. Ale jak słyszę takie pomysły to klękam.
    zdjecie

    6 2 Cytuj
  • 29 cze 2017
    m_markos napisał/a:

    Czy ja tylko mam takie wrażenie czy też państwo Polskie ma coraz większy apetyt na inwigilowanie swoich obywateli?

    1)
    Rola Wojsk Obrony Terytorialnej, którymi nasycimy środowisko, jest tu ogromna. Oni będą prowadzili rozpoznanie także w swoim otoczeniu, tam, gdzie mieszkają, pracują. Będą widzieć, kto przybywa, co robi.

    http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/plk-slawomir-kocanowski-wot-prowadzi-rozpoznanie-w-swoim-otoczeniu/6hn0ew4

    2)
    Posty, polubienia stron, aktywność w grupach zrzeszających protestujących - te wszystkie aktywności pielęgniarek pozostających w konflikcie z ministrem Radziwiłłem zostały poddane wnikliwej analizie. Jak podaje tygodnik "Wprost" tak żmudną pracę wykonał... były minister zdrowia Węgier - Miklos Szocski. Po zakończeniu kadencji Szocski został szefem Institute of Digital Health Sciences. Analizę przeprowadził właśnie w ramach tej instytucji po nawiązaniu współpracy z naszym resortem.

    https://wiadomosci.wp.pl/pielegniarki-pod-lupa-radziwilla-to-poczatek-rzadowej-inwigilacji-6138094365096065a

    3)
    Rejestr faktur (JPK)
    Transakcje bankowe do wglądu w 24h.
    Paragony przesyłane do US w trybie online

    Czyli wrogiem nie obce panstwo a obywatel? Czy PiS zamierza przesladowac Polakow? Jesli tak, to kto z nas by o tym pomyslal ze doczekamy sie powrotu do przeszlosci. To jest poczatek konca tej partii, szkoda tylko spustoszenia jakie poczyni na wielu polach. Madry rzad buduje, nie burzy.

    12 3 Cytuj
  • 27 lip 2017

    PIS inwigiluje uczestników protestów przeciwko ustawach on sądach.

    https://pbs.twimg.com/media/DFuhe9FXsAAbBg8.jpg
    zdjecie

    W tym miejscu chciałbym pozdrowić CBA, ABW, BOR i inne osobniki nasłane na to forum przez Szlachetkę ewentualnie Szydło bo Macierewicz się leszczami takimi jak my raczej się nie zajmuje.

    Dzięki Bogu wciąż jest w Polsce wolność słowa i wciąż można mówić otwarcie jakimi to szkodnikami demokracji są politycy PIS.

    13 4 Cytuj
  • 27 lip 2017
    m_markos napisał/a:

    PIS inwigiluje uczestników protestów przeciwko ustawach on sądach.

    https://pbs.twimg.com/media/DFuhe9FXsAAbBg8.jpg

    W tym miejscu chciałbym pozdrowić CBA, ABW, BOR i inne osobniki nasłane na to forum przez Szlachetkę ewentualnie Szydło bo Macierewicz się leszczami takimi jak my raczej się nie zajmuje.

    Dzięki Bogu wciąż jest w Polsce wolność słowa i wciąż można mówić otwarcie jakimi to szkodnikami demokracji są politycy PIS.

    No widzisz a tacy jak ty nasłani i opłacani przez Tuska i jego popleczników mogą pisać co chcą i rzucać kamieniami w kogo chcą . A twoi kumple porównują to do czasów stalinizmu :)

    4 15 Cytuj
  • 27 lip 2017
    10 3 Cytuj
  • 27 lip 2017
    Walker84 napisał/a:

    No widzisz a tacy jak ty nasłani i opłacani przez Tuska i jego popleczników mogą pisać co chcą i rzucać kamieniami w kogo chcą . A twoi kumple porównują to do czasów stalinizmu :)

    Inwigilacja jest rzeczą niedopuszczalną przez kogokolwiek. Trzeba tępić. Poziom dyskusji na tym forum jest on niebo lepszy od wypowiedzi członków PIS, przynajmniej tych co piszą na Twitterze.
    Moja aktywność online jest spowodowana waszymi herezjami. Czuję się zobligowany kontrować wasze herezje bo jeszcze ludzie pomyślą że Polska zamiast wstać z kolan upadła na głowę zupełnie. Jakby mi za to płacili to była by bajka, pożyteczne i jeszcze idzie zarobić, rewelacja.

    Inwigilacja jest czymś bardzo złym. NIe wiem czy sobie zdajesz sprawę ale może być użyta przez PISiaków do tępienia PISiaków z innych frakcji wewnątrz PIS.

    10 3 Cytuj
  • 29 lip 2017

    Rebelianci i gorszy sort. Szykować się!
    zdjecie
    Na razie jeszcze nie wszyscy tylko ci z fundacji otwarty dialog. Ale stopka TVPIS dobra.
    https://wiadomosci.wp.pl/msz-bierze-pod-lupe-fundacje-otwarty-dialog-bedzie-kontrola-skarbowa-6149123341858945a

    7 Cytuj
  • 29 lip 2017

    Głównym zarzutem dla członków opozycji w PRL-u był zarzut " próba obalenia ustroju PRL." Czasem dodawano siłą. Mnie zaś wpisano, że " utrzymywałem stosunki z członkiniami Solidarności". Jak tu negować fakt, , że był to najweselszy barak w obozie socjalistycznym. Odpowiadałem, że lepiej mieć stosunki, niż być donosicielem. Nasyłana na mnie przezacna postać, jak mogła to starała się, aby dotarło, że ona mnie nachodzi, bo jej każą. W tamtym systemie po stronie władzy mieliśmy ludzi sprzyjających nam po cichu. Otumanieni przez PiS są niereformowalni i groźni. To może być bolszewia przypominającą tę z lat pięćdziesiątych, gdy tylko da im się instrumenty.

    12 1 Cytuj
  • 29 lip 2017

    PiS to stan umysłu...

    7 2 Cytuj
  • 31 lip 2017
    2 1 Cytuj
  • 31 lip 2017

    Lektura obowiazkowa: "Dzień świra"
    https://m.youtube.com/results?q=dzie%C5%84%20%C5%9Bwira&sm=1

    :-DDD

    1 1 Cytuj
  • 31 lip 2017

    Zobaczycie. Jeszcze wszyscy będziecie surfować po portalach wolna europa zlokalizowanych poza Polską. Historia lubi się powtarzać.

    -----------------------
    Ucichła walka o sądy, parlamentarzyści wyjechali na wakacje, mogłoby się wydawać, że nadszedł sezon ogórkowy, na jakiś czas zrobi się spokojnie. Na horyzoncie majaczy już jednak widmo kolejnej batalii, media z pewnością poświęcą jej sporo uwagi, bo sprawa dotyczy ich bezpośrednio. Politycy partii rządzącej otwarcie mówią już o dekoncentracji tego sektora, pojawia się hasło "repolonizacja". Celem ma być zapewnienie wolności słowa. Projekt zmian ma się pojawić już za kilka tygodni - zakładam, że wywoła burzę.

    http://antyweb.pl/media-dekoncentracja-repolonizacja/
    -----------------------

    2 1 Cytuj
  • 16 lut 2018

    Komisja weryfikacjna, udowadnia rzeczywistej wlascicielce kamienicy, że ta powinna przejąć funkcje opiekuńcze państwa, na siebie.
    Źle się stało, że kamienicę przy ul. Lutosławskiego w Warszawie, zwrócono nie hadlarzom nieruchomościami, a prawowitemu właścicielowi. Bo choć kamienica od wojny była w zarządzie państwa i przez miasto zasiedlona, właścicielka nie zwrocila kosztów wymiany okien, które się rozlecialy po 72 latach urzytkowania i wlascicielce zwrócono kamienicę z nowymi oknami.

    W kamienicy mieszkają biedni ludzie, którymi właścicielka kamienicy nie chce się zaopiekować.

    Gdzie my k...wa żyjemy, w czasach Gomułki ?
    Właściwie to dlaczego oni ta kamienicę zwrócili właścicielowi? Wystarczy dekret nacjonalizacji kamienicy, i wysłać o 6.rano policję, zakuć dzadowkę w kajdanki i wyny z kamienicy.
    Miasto samo sobie odnowi kamienicę, i odda biednym lokatorom.
    Przecież nie jest to winą komisji weryfikacyjnej, że ludzie są biedni i ze wredni prywatni wlasciciele, nie chcą świadczyć opieki nad tą częścią społeczeństwa.
    Właściwie to deweloperzy, powinni budować kamienice i oddawać mieszkania ubogim za darmo.

    6 3 Cytuj

Odpowiedz