Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 3 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Lekarze, Nauczyciele, Politycy, Prokuratorzy. O każdym z tych i pewnie wielu innych środowisk można by nakręcić tego samego rodzaju film.

    No i nakręcono, nie jeden a multum. Jakoś nikt ścisku doopy z tego powodu nie dostał. P.s - być może się mylę, ale z tego co mi wiadomo film "kler" nie traktuje o żadnej pedofili.

    5 1 Cytuj
  • Beata 3 paź 2018
    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    No i nakręcono, nie jeden a multum. Jakoś nikt ścisku doopy z tego powodu nie dostał. P.s - być może się mylę, ale z tego co mi wiadomo film "kler" nie traktuje o żadnej pedofili.

    Pojawi się na ruskim serwerze to oglądnę ;)

    Jedno jest pozytywne, że twórcy będą musieli oddać pieniądze z dofinansowania PISF (3,5 mln), więc ja za niego nie zapłacę :)

    1 15 Cytuj
  • 3 paź 2018

    Swoją drogą , w nawiązaniu: dzięki filmowi "Kler" temat przestaje to być tabu i widać pokłosie https://fakty.interia.pl/opolskie/news-opole-kuria-zareagowala-po-informacji-aktora-o-molestowaniu,nId,2639984

    8 1 Cytuj
  • 3 paź 2018
    prywatnie napisał/a:

    Swoją drogą , w nawiązaniu: dzięki filmowi "Kler" temat przestaje to być tabu i widać pokłosie https://fakty.interia.pl/opolskie/news-opole-kuria-zareagowala-po-informacji-aktora-o-molestowaniu,nId,2639984

    Rydzyk, Głódź "klepią" kasę od dawna i jakoś Ci to nie przeszkadzało trzy, dwa lata temu. Co się zmieniło, przyjacielu?

    4 5 Cytuj
  • Merdox 3 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Tak. Nie pójdę bo nie dam zarobić producentowi za gniota, który ma na celu głównie skłócanie Polaków. Do kina chodzę wyłącznie na filmy, które sama uważam za warte wydania 28zł.
    Tego gniota Smarzowskiego, [CIACH]

    Wybacz, ale do momentu oglądnięcia się nie wypowiem. Obejrzę i wtedy mogę wyrazić swoją opinię, bo w przeciwieństwie do ludzi Twojego typu, zawsze muszę coś widzieć i wiedzieć na 100%, zanim publicznie coś napiszę :)

    [CIACH].

    Hahaha, ale ty jesteś jedwabista... ;-D najpierw jedziesz z "gniotami", a potem piszesz, że się nie wypowiesz dopóki nie obejrzysz. Zdecyduj się :-D Jeśli nazywasz film gniotem to właśnie się na jego temat wypowiedziałaś. Cały ten akapit o tym jak to musisz coś wiedzieć na 100% zanim publicznie się wypowiesz jest psu w du...ę ;-P

    Zupełnie abstra*****ę, że oficjalnie się chwalisz tym, że obejrzysz piracką wersję z ruskiego serwera. I tu jak w lusterku widać mentalność pislamu - prawo wam po prostu wisi i powiewa.

    15 1 Cytuj
  • Beata 3 paź 2018
    Merdox napisał/a:

    Hahaha, ale ty jesteś jedwabista... ;-D najpierw jedziesz z "gniotami", a potem piszesz, że się nie wypowiesz dopóki nie obejrzysz. Zdecyduj się :-D Jeśli nazywasz film gniotem to właśnie się na jego temat wypowiedziałaś. Cały ten akapit o tym jak to musisz coś wiedzieć na 100% zanim publicznie się wypowiesz jest psu w du...ę ;-P

    Zupełnie abstra*****ę, że oficjalnie się chwalisz tym, że obejrzysz piracką wersję z ruskiego serwera. I tu jak w lusterku widać mentalność pislamu - prawo wam po prostu wisi i powiewa.

    "...nie dam zarobić producentowi za gniota, który ma na celu głównie skłócanie Polaków. "

    "Obejrzę i wtedy mogę wyrazić swoją opinię"

    Jak sam widzisz, jedno nie przeczy drugiemu, chyba, że nadal nie rozumiesz?

    Tak. Chwalę się, że obejrzę piracką wersję tego gniota z ruskiego serwera.
    I co? Jest to zabronione?
    Widać, nie znasz prawa i chciałeś tylko zabłysnąć. Słabo Ci to wyszło ;)

    Naprawdę, jeżeli Ty czy inni mają się tak tutaj, na każdym kroku podkładać, to ja już nie mam więcej pytań :)

    2 17 Cytuj
  • 4 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    "...nie dam zarobić producentowi za gniota, który ma na celu głównie skłócanie Polaków. "

    "Obejrzę i wtedy mogę wyrazić swoją opinię"

    Jak sam widzisz, jedno nie przeczy drugiemu, chyba, że nadal nie rozumiesz?

    Tak. Chwalę się, że obejrzę piracką wersję tego gniota z ruskiego serwera.
    I co? Jest to zabronione?
    Widać, nie znasz prawa i chciałeś tylko zabłysnąć. Słabo Ci to wyszło ;)

    Naprawdę, jeżeli Ty czy inni mają się tak tutaj, na każdym kroku podkładać, to ja już nie mam więcej pytań :)

    Gdybyś napisała "nie dam zarobić producentowi za FILM..." to byłaby wypowiedź neutralna, słowo "gniot" jest zabarwione emocją negatywną - stąd jest to subiektywne odczucie, więc jeśli jest ktoś, kto tego nie rozumie, to raczej jesteś to Ty.

    A oglądając pirata przyczyniasz się do łamania praw autorskich i masz w czterech literach osoby, które w stworzenie tego filmu włożyły wysiłek. Raczej marna przechwałka, ale co ja wiem, w końcu wnioskując po tonie Twoich wypowiedzi Ty się na wszystkim znasz najlepiej...

    14 1 Cytuj
  • Beata 4 paź 2018
    cojestdoktorku napisał/a:

    Gdybyś napisała "nie dam zarobić producentowi za FILM..." to byłaby wypowiedź neutralna, słowo "gniot" jest zabarwione emocją negatywną - stąd jest to subiektywne odczucie, więc jeśli jest ktoś, kto tego nie rozumie, to raczej jesteś to Ty.

    oczywiście wyciąłeś powód ".. gniota, który ma na celu głównie skłócanie Polaków"
    Więc manipulujesz moimi słowami.

    cojestdoktorku napisał/a:

    A oglądając pirata przyczyniasz się do łamania praw autorskich i masz w czterech literach osoby, które w stworzenie tego filmu włożyły wysiłek. Raczej marna przechwałka, ale co ja wiem, w końcu wnioskując po tonie Twoich wypowiedzi Ty się na wszystkim znasz najlepiej...

    Po pierwsze czas niedokonany, więc nie promuję i nie łamię.
    Po drugie mam gdzieś osoby, które wg Ciebie włożyły wysiłek by "wyprodukować gniota, którego głównym celem jest wg mnie dzielenie a ie łączenie Polaków" Zapewniam Cię, że nie zrobiły tego za darmo. Na pewno nie płaczą, że duża część ludzi nie złoży się na ich "produkcję".
    Po trzecie w polskim prawie jest jasno napisane, że łamaniem prawa jest udostępnianie a nie "korzystanie w ramach dozwolonego użytku, pozwalającą na pobieranie ich z Internetu, pod warunkiem, że są przeznaczone wyłącznie do „domowego” użytku ściągającego." Nie dotyczy to programów i gier.

    Zanim coś napiszesz to sprawdź. To tylko minuta ;)

    15 Cytuj
  • Beata 4 paź 2018

    Jakieś pytania?

    zdjecie

    2 12 Cytuj
  • Merdox 4 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    "...nie dam zarobić producentowi za gniota, który ma na celu głównie skłócanie Polaków. "

    "Obejrzę i wtedy mogę wyrazić swoją opinię"

    Jak sam widzisz, jedno nie przeczy drugiemu, chyba, że nadal nie rozumiesz?

    Tak. Chwalę się, że obejrzę piracką wersję tego gniota z ruskiego serwera.
    I co? Jest to zabronione?
    Widać, nie znasz prawa i chciałeś tylko zabłysnąć. Słabo Ci to wyszło ;)

    Naprawdę, jeżeli Ty czy inni mają się tak tutaj, na każdym kroku podkładać, to ja już nie mam więcej pytań :)

    Już Ci kolega cojestdoktorku wyjaśnił, ale zrobię to ja raz jeszcze - nazywając film "gniotem" już go oceniłaś, więc to chyba Ty nadal czegoś nie rozumiesz. Masz tu definicję słowa "gniot" z SJP: https://sjp.pl/gniot , a jeżeli nadal nie dociera, to zadzwoń do Bralczyka albo Miodka to Ci wyjaśnią.

    Co do prawa - znowu się kompromitujesz - czy ja napisałem, że łamiesz prawo oglądając na ruskim serwerze? Przeczytaj uważnie co napisałem i przestań się popisywać swoją wszechwiedzą. Nadal to podtrzymuję - w PiS macie prawo za nic i jeśli wam ono nie pasuje, to szukacie wszelkich sposobów na jego ominięcie.

    I ostatni komentarz - Ty jak widać z kolei tak błyszczysz w każdym komentarzu, że aż oczy bolą :-D

    12 Cytuj
  • 4 paź 2018

    U Sowy bywali źli ludzie i dobrzy ludzie.
    Ci pierwsi mówili tylko źle, a ci drudzy chodzili tam po to aby naprawiać to co ci pierwsi zepsuli, dlatego co drudzy mówili tylko dobrze.

    6 3 Cytuj
  • 4 paź 2018
    bono napisał/a:

    U Sowy bywali źli ludzie i dobrzy ludzie.
    Ci pierwsi mówili tylko źle, a ci drudzy chodzili tam po to aby naprawiać to co ci pierwsi zepsuli, dlatego co drudzy mówili tylko dobrze.

    A Myślenicach też jest Sova :)

    6 3 Cytuj
  • Beata 4 paź 2018
    Merdox napisał/a:

    https://wiadomosci.onet.pl/kraj/tasmy-morawieckiego-afera-tasmowa-mateusz-morawiecki-oferowal-wsparcie-dla-aleksandra/h4jre4r

    jakieś pytania?

    Nie mam pytań widząc jak Platforma dwoi się i troi by przykryć nagrania pokazujące przyzwolenie ich rządu na wyłudzenia VAT.
    Widać, że Komisja wyłudzeń VAT ruszyła :)

    Gniotów nie oceniam. Tylko je nazywam.

    20 Cytuj
  • Andrzej 5 paź 2018
    taki_gość napisał/a:

    A Myślenicach też jest Sova :)

    Zajebisty lokal, skądinąd...

    3 Cytuj
  • 5 paź 2018

    Szanowni Państwo, Pani/Pan Bagietka jest albo Panem Posłem Szlachetką , albo jego najemnikiem.Tyle mam do powiedzenia.Powinny być obowiązkowe szczepienia przeciwko wściekliźnie PIS.

    16 1 Cytuj
  • 5 paź 2018

    "gniotów nie oceniam tylko je nazywam"
    Matko i córko, co za uparte dziewcze :) choćby miała wyjść na głupka to i tak nie odpuści, nie przyzna się do błędu. Wyznawców PiSu możnaby zacząć jakoś diagnozować psychologicznie, profil już sam się rysuje.

    14 1 Cytuj
  • 5 paź 2018

    Na mieście mówi się, że Bagietka, to jest Szanowny Pan Poseł Jarosław Szlachetka. Żarliwość wpisów pozwala tak myśleć. W końcu pomiędzy sesjami Sejmu ma trochę wolnego czasu...

    11 1 Cytuj
  • 6 paź 2018
    Lula napisał/a:

    Na mieście mówi się, że Bagietka, to jest Szanowny Pan Poseł Jarosław Szlachetka. Żarliwość wpisów pozwala tak myśleć. W końcu pomiędzy sesjami Sejmu ma trochę wolnego czasu...

    Czyżby pan poseł wycofał harcowników typu krówka 123, Walker et consortes i sam ruszył do boju? Między sesjami Sejmu i wpisem na forum zdąży jeszcze projekt ustawy demolującej sądownictwo podpisać. Podpisuje wszystko jak Adrian. Walkera szykują na wiceburmistrza, a krówkę na szefa propagandy miejskiej. Wieść gminna niesie.

    13 1 Cytuj
  • 6 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Nie mam pytań widząc jak Platforma dwoi się i troi by przykryć nagrania pokazujące przyzwolenie ich rządu na wyłudzenia VAT.
    Widać, że Komisja wyłudzeń VAT ruszyła :)

    Gniotów nie oceniam. Tylko je nazywam.

    Widzę, że Bagietka, już zmienia profil, z naiwnej "blondynki",
    na szefa inwestycji, po wygraniu wyborów.
    Teraz musi się kojarzyć z fachowością i dojrzałością.

    14 Cytuj
  • 7 paź 2018
    Lula napisał/a:

    Na mieście mówi się, że Bagietka, to jest Szanowny Pan Poseł Jarosław Szlachetka. Żarliwość wpisów pozwala tak myśleć. W końcu pomiędzy sesjami Sejmu ma trochę wolnego czasu...

    Nawet by mnie to specjalnie nie zdziwiło. Ten sam poziom zajadłości, to samo odklejenie od rzeczywistości...

    9 1 Cytuj
  • 7 paź 2018
    WKibic napisał/a:

    Czyżby pan poseł wycofał harcowników typu krówka 123, Walker et consortes i sam ruszył do boju? Między sesjami Sejmu i wpisem na forum zdąży jeszcze projekt ustawy demolującej sądownictwo podpisać. Podpisuje wszystko jak Adrian. Walkera szykują na wiceburmistrza, a krówkę na szefa propagandy miejskiej. Wieść gminna niesie.

    Noo ;) Walker reinkarnował się na forum do potęgi pod tym pewnym nickiem.

    7 Cytuj
  • Beata 7 paź 2018
    bono napisał/a:

    Widzę, że Bagietka, już zmienia profil, z naiwnej "blondynki",
    na szefa inwestycji, po wygraniu wyborów.
    Teraz musi się kojarzyć z fachowością i dojrzałością.

    Znaczy, że jeszcze widzisz

    1 14 Cytuj
  • Beata 7 paź 2018

    Nie wiem czy pamiętacie jak za czasów rządów Platformy jeden z lemingów chciał oskarżyć Biskupa, który powiedział na kazaniu przed wyborami, żeby nie głosować na złodziei tylko na ludzi uczciwych. Leming potępił te słowa uznając je za agitkę na rzecz pisu :)
    To jest obraz wyborców Platformy Obywatelskiej.

    1 18 Cytuj
  • 8 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Nie wiem czy pamiętacie jak za czasów rządów Platformy jeden z lemingów chciał oskarżyć Biskupa, który powiedział na kazaniu przed wyborami, żeby nie głosować na złodziei tylko na ludzi uczciwych. Leming potępił te słowa uznając je za agitkę na rzecz pisu :)
    To jest obraz wyborców Platformy Obywatelskiej.

    A wiesz, że na prawdę w jednej z wsi z naszej gminy ksiądz proboszcz w niedzielę na mszy powiedział do ludzi "głosujecie prawnie i sprawiedliwie"?. Nazwij mnie lemingiem jeśli chcesz, ale ja uważam to za jawną agitację.

    11 Cytuj

Odpowiedz