Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 28 sie 2019

    https://dentysta.eu/leczenie-na-nfz-grozi-utrata-zebow

    Smutny obraz stomatologii w Polsce.

    2 1 Cytuj
  • 28 sie 2019

    nie przekonasz mnie, że kiedykolwiek leczyłeś i leczysz zęby na NFZ :-)

    1 5 Cytuj
  • 28 sie 2019
    Vivaldi napisał/a:

    nie przekonasz mnie, że kiedykolwiek leczyłeś i leczysz zęby na NFZ :-)

    Nawet nie zamierzam. Raz leczyłem szóstkę na NFZ - w konsekwencji jej nie mam. A teraz po latach chodzę prywatnie na odbudowę kości, żeby tam zamontować w przyszłości implant.
    Ósemka wyrwana na NFZ chirurgicznie to 1 miesiąc zapalenia kości. Prywatnie za 300zł po 4 dniach jak nowonarodzony.

    Smutne jest, że nie mając kasy nie masz zębów - tak być po prostu nie powinno.

    3 Cytuj
  • 28 sie 2019

    A czy z dermatologiem, ortopedą, kardiologiem, ginekologiem jest inaczej?

    1 Cytuj
  • 28 sie 2019
    bono napisał/a:

    A czy z dermatologiem, ortopedą, kardiologiem, ginekologiem jest inaczej?

    Zależy gdzie. Akurat to mi pokrywa ubezpieczenie prywatne płacone przez pracodawce i korzystam raczej z sieci LuxMed / Enelmed / Medicover niż NFZ.

    Dermo na pewno na NFZ to jakaś pomyłka. Sprawdzone na swojej skórze.

    Cytuj
  • 28 sie 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Zależy gdzie.
    Dermo na pewno na NFZ to jakaś pomyłka. Sprawdzone na swojej skórze.

    Mówimy o NFZ!

    Cytuj
  • 28 sie 2019

    Tylko w przypadku innych specjalności na NFZ nie ma takich cięć jak na stomatologii. Problemem są tylko i wyłącznie terminy.

    Na stomatologii problemem są niskie wyceny świadczeń.

    1 Cytuj
  • 28 sie 2019

    No na wszystkim się nie znam, więc przyjmuję twoje wiadomości.

    1 Cytuj
  • 28 sie 2019
    bono napisał/a:

    No na wszystkim się nie znam, więc przyjmuję twoje wiadomości.

    To może przeczytaj podlinkowany wyżej artykuł, to będziesz mieć info od samych stomatologów z tzw. "case studies".
    O ile w rasyji to kapujecie :)

    Cytuj
  • 28 sie 2019

    Ufam ci, po co dziesięć razy odkrywać Amerykę.
    Tak napisałeś, to tak jest.

    Cytuj
  • 28 sie 2019
    bono napisał/a:

    Ufam ci, po co dziesięć razy odkrywać Amerykę.
    Tak napisałeś, to tak jest.

    https://dentysta.eu/leczenie-na-nfz-grozi-utrata-zebow

    Przeczytaj ze zrozumieniem. Dwa razy. Potem zabierz zdanie w dyskusji.

    Przeczytaj trzeci raz jeśli język polski nie jest Twoim językiem urodzenia.

    Gdyby nie pomogło poproś forumowego polonistę o pomoc.

    1 Cytuj
  • 28 sie 2019

    Przecież napisałem, że ci ufam. Co mam jeszcze zrobić?
    Dobrze opuszczam gacie.

    1 Cytuj
  • 28 sie 2019
    bono napisał/a:

    Przecież napisałem, że ci ufam. Co mam jeszcze zrobić?
    Dobrze opuszczam gacie.

    Nie ufaj, po prostu przeczytaj

    1 Cytuj
  • 28 sie 2019

    Gdyby słowa profesora były kontestowane, nauka trwała by nie 5 a 10 lat.

    1 Cytuj
  • 28 sie 2019
    bono napisał/a:

    Gdyby słowa profesora były kontestowane, nauka trwała by nie 5 a 10 lat.

    A tak na NFZ ładowany jest roztwór 3% rtęci. Ot tak Państwo podtruwa od środka.

    Cytuj
  • 28 sie 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Smutne jest, że nie mając kasy nie masz zębów - tak być po prostu nie powinno.

    Wiele rzeczy nie powinno nie/działać jak nie/działa. Pocieszające jest to, że w Niemczech wcale nie lepiej to wygląda, a Austryjacy leczą paszczę na Węgrzech.

    bono napisał/a:

    Ufam ci .....Tak napisałeś, to tak jest.

    jak to przeczytałem to ogarnęła mnie wręcz panika....... :-))) chyba Stróżaninek podobnie zareagował XD .....noooo masz szacun na dzielni, żeś se go sam zbudował :-)

    Strozaninek napisał/a:

    Dermo na pewno na NFZ to jakaś pomyłka. Sprawdzone na swojej skórze.

    nie mam pojęcia, mam konserwatywne podejście do przysięgi małżeńskiej więc od 25 lat nie miałem potrzeby być u dermatologa :-) a podejrzewam, że u ciebie o łupież pewnie nie chodziło :-))) ......oczywiście wprowadzam element żartu bo ani w temacie ani mnie to nie interesuje gdzie się grzyby zalęgły XD ...... a w temacie dajcie już spokój bo nie ma o czym na tą chwilę mówić co do NFZ, i nie wierzę w żadne i niczyje obietnice do jesieni, że się poprawi nawet mimo ZUSu 200+ od 2020 grrrr. To jest zbudowany układ wewnętrzny. Tak ma to działać.

    5 Cytuj
  • 28 sie 2019
    Vivaldi napisał/a:

    nie miałem potrzeby być u dermatologa :-) a podejrzewam, że u ciebie o łupież pewnie nie chodziło :-))) ......oczywiście wprowadzam element żartu bo ani w temacie ani mnie to nie interesuje gdzie się grzyby zalęgły XD ..

    Poczytaj co to "atopowe zapalenie skóry".

    3 Cytuj
  • 29 sie 2019

    nooo już dobrze, dobrze żarcik był taki o pieczarkach :-))) Nawet nie wiesz ile wiem o atopowym zapaleniu skóry, niestety chrześnica ma z tym kłopot od urodzenia. Tym bardziej nawet się nie wygłupiaj w tym temacie vs NFZ z resztą podobnie jak uzębienie XD. Po prostu słaby temat do podniesienia i użalania. Było i jest kiepsko i szybko się nie zmieni pocieszające, że nawet dużo bardziej rozwinięte kraje mają jeszcze gorsze standardy państwowego lecznictwa.

    2 Cytuj
  • 29 sie 2019
    Vivaldi napisał/a:

    nooo już dobrze, dobrze żarcik był taki o pieczarkach :-))) Nawet nie wiesz ile wiem o atopowym zapaleniu skóry, niestety chrześnica ma z tym kłopot od urodzenia. Tym bardziej nawet się nie wygłupiaj w tym temacie vs NFZ z resztą podobnie jak uzębienie XD. Po prostu słaby temat do podniesienia i użalania. Było i jest kiepsko i szybko się nie zmieni pocieszające, że nawet dużo bardziej rozwinięte kraje mają jeszcze gorsze standardy państwowego lecznictwa.

    A czyli nie ma sensu w ogole mowic o tym co nie dziala? Dobrze wiedziec. Zart byl nie na miejscu i nie zycze sobie w moja strone takich zartow - z gory bardzo ci dziekuje. Pozdrawiam.

    2 Cytuj
  • 30 sie 2019

    "CNN : Trump C A N C E L S Poland trip because of Hurricane Dorian
    .
    AFP ,: Trump O D WO ŁUJE wizytę w Polsce
    AP ; Trump O D W O Ł U J E wizytę w Polsce
    CNN : Trump O D W O Ł U J E wizytę w Polsce
    White House : Trump O D W O Ł U J E wizytę w Polsce

    TVN,PAP etc ..: Trump P R Z E K Ł A D A wizytę w Polsce "

    2 Cytuj
  • 30 sie 2019

    dzięki Bogu nie odwołał Hurricane Dorian tylko wizytę :-)))

    2 Cytuj
  • 30 sie 2019
    Strozaninek napisał/a:

    "CNN : Trump C A N C E L S Poland trip because of Hurricane Dorian
    .
    AFP ,: Trump O D WO ŁUJE wizytę w Polsce
    AP ; Trump O D W O Ł U J E wizytę w Polsce
    CNN : Trump O D W O Ł U J E wizytę w Polsce
    White House : Trump O D W O Ł U J E wizytę w Polsce

    TVN,PAP etc ..: Trump P R Z E K Ł A D A wizytę w Polsce "

    "America First" zobowiązuje. Mnie to wcale nie dziwi. A Król Europy odwołał przyjazd z powodu Doriana czy też boi się Ziobry?

    Cytuj
  • 31 sie 2019
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    "America First" zobowiązuje. Mnie to wcale nie dziwi. A Król Europy odwołał przyjazd z powodu Doriana czy też boi się Ziobry?

    Widziałem z nim wywiad dla TVN24 światowy się zrobił

    Cytuj
  • 31 sie 2019

    Trump wściekły, bo Grenlandii Duńczycy za czapkę gruszek sprzedać nie chcą. Do samej Polski się przylatywać nie opłaca. Co miał sprzedać sprzedał, a kupić nie ma co. Odwiedzi Merkel, to i do nas wpadnie. Na marginesie Alaskę od cara kupował w imieniu USA Polak Krzyżanowski. Sprzedawał też Polak w imieniu cara. Dziś robimy Amerykanom łaskę, co przedwcześnie u Sowy przewidział niejaki Sikorski. Te PiSowskie umizgi są obrzydliwe. Wstali z kolan.

    2 3 Cytuj

Odpowiedz