Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 31 sie 2019
    Seneka napisał/a:

    Trump wściekły, bo Grenlandii Duńczycy za czapkę gruszek sprzedać nie chcą. Do samej Polski się przylatywać nie opłaca. Co miał sprzedać sprzedał, a kupić nie ma co. Odwiedzi Merkel, to i do nas wpadnie. Na marginesie Alaskę od cara kupował w imieniu USA Polak Krzyżanowski. Sprzedawał też Polak w imieniu cara. Dziś robimy Amerykanom łaskę, co przedwcześnie u Sowy przewidział niejaki Sikorski. Te PiSowskie umizgi są obrzydliwe. Wstali z kolan.

    Ty to powinieneś "Szkło kontaktowe" prowadzić, bo taki znawca polityki jesteś. Marnujesz się na tej Suchej.

    7 3 Cytuj
  • 3 wrz 2019

    No cóż, jest jak jest. Klimat się zmienia, polityczny też, faszyzm w Portugalii się rodzi,
    Ukraińcy walczą o Przemyśl, oj dawno wojny nie było i nudno jakoś do tej pory było, leciała ciepła woda z kranu. Teraz leci na zmianę wrzątek i lodowata. Ale nie jest nudno.
    Ukraińcy wyjeżdżają z Polski do Niemiec. Polska rozdziela Ukrainę od Niemiec, nie będą mieć więc Niemcy problemów z miastami przygranicznymi, gdy Ukraińcy się tam rozmnożą.

    1 5 Cytuj
  • 3 wrz 2019
    bono napisał/a:

    No cóż, jest jak jest. Klimat się zmienia, polityczny też, faszyzm w Portugalii się rodzi,
    Ukraińcy walczą o Przemyśl, oj dawno wojny nie było i nudno jakoś do tej pory było, leciała ciepła woda z kranu. Teraz leci na zmianę wrzątek i lodowata. Ale nie jest nudno.
    Ukraińcy wyjeżdżają z Polski do Niemiec. Polska rozdziela Ukrainę od Niemiec, nie będą mieć więc Niemcy problemów z miastami przygranicznymi, gdy Ukraińcy się tam rozmnożą.

    Nie ćpaj tyle.

    5 1 Cytuj
  • 3 wrz 2019
    bono napisał/a:

    Ukraińcy wyjeżdżają z Polski do Niemiec. Polska rozdziela Ukrainę od Niemiec, nie będą mieć więc Niemcy problemów z miastami przygranicznymi, gdy Ukraińcy się tam rozmnożą.

    Niemcy już od dawna marzą o Ukraińcach i Polakach.......skoro teraz w szkołach Niemców leją ciapate :-) różnica jest taka, że my jeszcze pracowaliśmy a ciapatego do roboty nie dogonisz. Ale ty i te twoje podróżnicze kolorowanki ...... XD

    5 2 Cytuj
  • 3 wrz 2019
    Seneka napisał/a:

    Dziś robimy Amerykanom łaskę, co przedwcześnie u Sowy przewidział niejaki Sikorski. Te PiSowskie umizgi są obrzydliwe. Wstali z kolan.

    wiem, że chciałbyś umizgiwać się do cara jak na zdjęciach z Putinem tego gościa tutaj XD
    https://nk.pl/osoba/11318914/andrzej-padlikowski-pcim.html
    wystarczy się zalogować a wyjdzie co tam nawciskali do głów.

    3 5 Cytuj
  • 3 wrz 2019
    Vivaldi napisał/a:

    wiem, że chciałbyś umizgiwać się do cara jak na zdjęciach z Putinem tego gościa tutaj XD
    https://nk.pl/osoba/11318914/andrzej-padlikowski-pcim.html
    wystarczy się zalogować a wyjdzie co tam nawciskali do głów.

    Zmień nick na Pegasus.

    1 7 Cytuj
  • 4 wrz 2019

    Ciapaty czy nieciapaty....... . Niedługo oni nie będą przyjeżdżać do wykarczowanej północy, tylko pozostaną we własnym kraju, pełnym tlenu i każą sobie za surowiec jakim jest tlen , płacić.
    Oczekuje tego prezydent Brazylii, wykarczuję kraj jak USA, Anglia i północna Europa i będę równie bogaty jak oni, albo zapłacicie mi za produkcję tlenu a ludzi przyjmiecie do siebie, czyli do zdewastowanych ekologicznie krajów.
    I będzie wybór za te kilkadziesiąt lat, ci którzy chcą żyć w warunkach uprzemysłowienia, będą zapraszani do wykarczowanych terenów na tej ziemi, a ci którzy zechcą produkować tlen, w puszczach i powiększać te puszcze, chronić i nadzorować, będą wysyłani na miejsce ze znakomitym wynagrodzeniem wypłacanym przez administracje miejsc uprzemysłowionych. Nazwa tego kraju będzie Ziemia. I te wszystkie pierdoły pisane dzisiaj przez krótkowzrocznych, nie będzie już nikt czytał.

    2 6 Cytuj
  • 4 wrz 2019
    bono napisał/a:

    Ciapaty czy nieciapaty....... . Niedługo oni nie będą przyjeżdżać do wykarczowanej północy, tylko pozostaną we własnym kraju, pełnym tlenu i każą sobie za surowiec jakim jest tlen , płacić.
    Oczekuje tego prezydent Brazylii, wykarczuję kraj jak USA, Anglia i północna Europa i będę równie bogaty jak oni, albo zapłacicie mi za produkcję tlenu a ludzi przyjmiecie do siebie, czyli do zdewastowanych ekologicznie krajów.
    I będzie wybór za te kilkadziesiąt lat, ci którzy chcą żyć w warunkach uprzemysłowienia, będą zapraszani do wykarczowanych terenów na tej ziemi, a ci którzy zechcą produkować tlen, w puszczach i powiększać te puszcze, chronić i nadzorować, będą wysyłani na miejsce ze znakomitym wynagrodzeniem wypłacanym przez administracje miejsc uprzemysłowionych. Nazwa tego kraju będzie Ziemia. I te wszystkie pierdoły pisane dzisiaj przez krótkowzrocznych, nie będzie już nikt czytał.

    Skończ brać te narkotyki, szkodzą ci.

    6 3 Cytuj
  • 4 wrz 2019

    Kupujemy przyjaźń USA. Czy to dobre, nie wiem, to rodzaj strategii - wy nas bronicie i mówicie o nas dobrze za technologie 5g której nie kupimy u chińczyków mimo ze są w niej przed USA, kupimy drogi gaz i drogie uzbrojenie czyli trochę przypomina to relacje ze ZSRR, ale tylko przypomina bo zależności nie ma, chociaż z czasem może taka wystąpić,
    Czy to dobra strategia czas pokaże , dobrze byłoby abyśmy od niej się nie uzaleznili i w każdej chwili mogli ja zmienić.

    1 6 Cytuj
  • 4 wrz 2019
    Seneka napisał/a:

    Zmień nick na Pegasus.

    nie potrafię tak jak ty zmieniać twarz na splunięcie....WKibicu.

    6 3 Cytuj
  • 4 wrz 2019
    bono napisał/a:

    kupimy drogi gaz i drogie uzbrojenie

    przestań pieprzyć, bo droższego gazu niż twoi partyjni przyjaciele to chyba nikt nie zakontraktował
    https://wpolityce.pl/polityka/129671-za-gaz-placimy-jak-za-przyslowiowe-zboze-to-skutek-umowy-ktora-w-grudniu-2010-wicepremier-pawlak-podpisal-ze-sieczinem

    1 7 Cytuj
  • 4 wrz 2019
    Seneka napisał/a:

    Dziś robimy Amerykanom łaskę, co przedwcześnie u Sowy przewidział niejaki Sikorski.

    O tego Sikorskiego Ci chodzi?
    http://www.grzechy-platformy.org/radoslaw-sikorski/

    7 1 Cytuj
  • 4 wrz 2019

    Czy każdy kto nie jest PiS musi być PO?
    A jeżeli nie jest PO to też pieprzy?

    Ja jestem drogą prawdą i życiem .

    2 7 Cytuj
  • 4 wrz 2019
    bono napisał/a:

    Czy każdy kto nie jest PiS musi być PO?
    A jeżeli nie jest PO to też pieprzy?

    Ja jestem drogą prawdą i życiem .

    Czy każdy kto nie zgadza się z PO i obecna opozycja musi być z PiS? To tak advocem Twojej pyskówki wobec mnie, jakobym był pisowskim trollem.
    Giermku.

    7 2 Cytuj
  • 5 wrz 2019
    bono napisał/a:

    Czy każdy kto nie jest PiS musi być PO?
    A jeżeli nie jest PO to też pieprzy?

    Ja jestem drogą prawdą i życiem .

    Ty jesteś trollem który hejtuje. Sterowanym na pilota (kij + marchewka) pozorantem wizerunku. To co piszesz nie zgrywa się z tym co ......piszesz. Przecież ty zawsze z nurtem wybierając największych idoli, nigdy pod prąd, więc po co te bzdury piszesz że ani PiS ani PO? Chcesz abym uwierzył, że jesteś trzecią siłą napędową? :-))) takiej nie ma nie istnieje więc jak możesz nie być ani jedną ani drugą opcją skoro ty zawsze z najsilniejszymi.....tak pisałeś zawsze, albo ten drugi bono i znów nie masz pojęcia co ten drugi napisał i wychodzą jak zwykle od trolli pierdoły bez ładu i składu. Wychodzi na to, że trollom wydaje się, że są siłą i głosem narodu :-))) bo na pewno ani nie prawdą ani życiem......pajacu.

    1 6 Cytuj
  • 5 wrz 2019
    bono napisał/a:

    No cóż, jest jak jest. Klimat się zmienia, polityczny też, faszyzm w Portugalii się rodzi,
    Ukraińcy walczą o Przemyśl, oj dawno wojny nie było i nudno jakoś do tej pory było, leciała ciepła woda z kranu. Teraz leci na zmianę wrzątek i lodowata. Ale nie jest nudno.
    Ukraińcy wyjeżdżają z Polski do Niemiec. Polska rozdziela Ukrainę od Niemiec, nie będą mieć więc Niemcy problemów z miastami przygranicznymi, gdy Ukraińcy się tam rozmnożą.

    skucz dalej

    https://polskazachwyca.pl/ciekawostki/nowozelandczyk-myslal-ze-polska-to-zacofany-komunistyczny-kraj-oto-miejsca-ktore-zmienily-jego-myslenie/

    9 2 Cytuj
  • 8 wrz 2019

    Zwracam się do naszego eksperta ekonomicznego Strozaninka, aby ocenił w program ekonomiczny, socjalny Kaczyńskiego.
    Czy jet dobry, realny i czy balon nie pęknie.

    1 8 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    bono napisał/a:

    Zwracam się do naszego eksperta ekonomicznego Strozaninka, aby ocenił w program ekonomiczny, socjalny Kaczyńskiego.
    Czy jet dobry, realny i czy balon nie pęknie.

    Wczoraj trollowales wpisując dziwne znaki, dzisiaj tak ładnie budujesz zdania. Na Babinskiego chyba dobre leki dają.

    Program - inflacja+ w sumie to tyle. Ale wszyscy się teraz ścigają na pomysły socjalne PSL z dopłata do kredytów KO tez z różnymi takimi, wiec taki mamy klimat :)

    10 1 Cytuj
  • 8 wrz 2019

    Tzn. że to tylko bzdury- obiecanki, cacanki, czy rozwalanie budżetu?
    I pogoń za Wenezuelą?

    1 11 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    bono napisał/a:

    Tzn. że to tylko bzdury- obiecanki, cacanki, czy rozwalanie budżetu?
    I pogoń za Wenezuelą?

    https://www.money.pl/gospodarka/hat-trick-kaczynskiego-prof-orlowski-dla-moneypl-place-minimalna-zje-inflacja-a-gonitwa-niemiec-to-fantazja-6421961708296321a.html

    Nie będę z Tobą rozmawiac, bo wczoraj wrzuciłeś komentarze w stylu „%%%%%$$%^&%$^” na moją wrzutkę, o tym jak dziennikarz z Nowej Zelandii zakochał się w Polsce, tylko redakcja to usunęła je. :)

    Idź być trollem gdzie indziej. Zwał sobie czy coś.

    10 1 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Wczoraj trollowales wpisując dziwne znaki, dzisiaj tak ładnie budujesz zdania. Na Babinskiego chyba dobre leki dają.

    :)

    Co do Babińskiego, wczoraj w mam talent grali moi koledzy i nikt się z nich nie drwił.
    Trochę kultury Strozaninku.

    1 12 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    Strozaninek napisał/a:

    https://www.money.pl/gospodarka/hat-trick-kaczynskiego-prof-orlowski-dla-moneypl-place-minimalna-zje-inflacja-a-gonitwa-niemiec-to-fantazja-6421961708296321a.html

    Nie będę z Tobą rozmawiac, bo wczoraj wrzuciłeś komentarze w stylu „%%%%%$$%^&%$^” na moją wrzutkę, o tym jak dziennikarz z Nowej Zelandii zakochał się w Polsce, tylko redakcja to usunęła je. :)

    Idź być trollem gdzie indziej. Zwał sobie czy coś.

    Nawet jeśli taka była, nie obrażała słowami nikogo, co u ciebie jest normą.

    2 14 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    bono napisał/a:

    Nawet jeśli taka była, nie obrażała słowami nikogo, co u ciebie jest normą.

    Przypomnij sobie jak mnie obrazales :) Vivaldiego, Mysleniczanina, takiego gościa...

    Hipokryto.

    11 1 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Przypomnij sobie jak mnie obrazales :) Vivaldiego, Mysleniczanina, takiego gościa...

    Hipokryto.

    Pensjonariuszowi Babińskiego, wolno więcej. Ale lekarzom to nie powinno się zdarzać.

    6 21 Cytuj
  • 8 wrz 2019

    Minimalna płaca wg PiS brutto 3000 pln to na rękę dla pracownika 2156.72 pln
    A koszt pracodawcy to 3614.40 pln

    Teraz jak do restauracji, sklepu czy firmy budowlanej przyjdzie najtańszy pracownik i właściciel będzie miał takich dwóch czy trzech, a na budowie domu pięciu to policzmy:

    Budowa domu to 18 072 miesięcznie za samych najtańszych robotników, bez materiału, transportu i zysku firmy. A jak zatrudnimy fachowców to sama robocizna się podwoi.

    Sklep z dwoma najtańszymi pracownikami to 7228.80 tylko ci dwaj pracownicy ( a urlopy?)

    Taki samochodowy serwis to dobrzy fachowcy i za minimalną nie porobią więc należy to pomnożyć x 2 i tu pięciu fachowców będzie kosztować nie 18 072, ale 36 144.

    Więc kupujmy domy czy je budujmy, naprawiajmy samochody, malujmy i korzystajmy z restauracji już, bo za te programowe PiS-u lata nasze obecne oszczędności wystarczą nam nie na dom, ale na porządny samochód i na frytki z kurczakiem w KFC.

    6 18 Cytuj

Odpowiedz