Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 15 wrz 2019
    Seneka napisał/a:

    Buc to buc. Na naukę nigdy nie jest za późno. Nie wszyscy lody kręcili i kręcą. Jesień dopiero za parę dni. Kudłacze zaś piękne, jak co roku o tej porze. Zlot na Suchej Polanie mało rozpropagowany przez władze gminne. Moje informacje o nim przyjmowano ze zdziwieniem. Władze zaś wieszają się po każdym drzewie jako kandydaci w wyborach. Na to mają czas. Partyzanci niech sobie leżą w mogiłach spokojnie. Po co im spokój zakłócać? Ważniejsze sprawy przed nami. Kolejny poseł spod Kudłaczy wyskoczy. Ciekawe czy cysternę na rynku podtrzymywał jako w ramach pracy czy mu urlopu na ten czyn przyznano? Strach to kraść, choć nie dotyczy każdego. Swoim złodziejom Ziobry prokuratura umorzy nawet po wyciągnięciu sprawy z sądu. Zydelek mnie w rzyć uwiera, Kudłacze znam od podszewki. Wnuki zaopiekowane. Do Lichenia nie jeżdżę, bo fundatora z pomnika przegoniono, stąd czasem na forum zerknę . Kopiować nie każę nikomu, bo że mnie nie kaznodzieja.

    Piękniejsze po %. Ponoć

    6 Cytuj
  • 15 wrz 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Piękniejsze po %. Ponoć

    Z tej perspektywy też warto je poznać. Nawet partyzanci bimber pędzili.

    2 11 Cytuj
  • 15 wrz 2019
    Seneka napisał/a:

    Z tej perspektywy też warto je poznać. Nawet partyzanci bimber pędzili.

    Są kulturalniejsze miejsca do picia alkoholu, a od bimbra wole coś mniej "szlachetnego". Ale dziękuje za radę, widzę ogromne doświadczenie i jeszcze większą potrzebę się dzielenia nim.

    8 1 Cytuj
  • 15 wrz 2019
    bono napisał/a:

    https://www.youtube.com/watch?v=1ACSlBDrh90

    dobre :-)))

    6 1 Cytuj
  • 15 wrz 2019
    Maggie_Brown napisał/a:

    Myślę, że PiSowcy utworzyli swoisty rodzaj prawicowo-radykalno-ordodoksyjno-polskich katolików. Na szczęscie, nie wszyscy katolicy to łykają I patrzą krytycznie na na takiego rodzaju katolicyzm, choćby Tygodnik Powszechny, choc niemal wyklęty przez ortodoksów.

    Ja to nazywam komunizmem kościelnym.
    To taki rodzaj wstępnie socjalizmu ,w którym wydział propagandy i cenzury powierzony jest kościołowi.

    2 12 Cytuj
  • 15 wrz 2019

    co to ma do ostatnich tematów? Jak zwykle nic. Wyciągniecie jakiejś gównoburzy tematycznej tylko po to aby wątek trwał. Trolling i nic więcej. Temat kościoła zawsze działa a połączyć słowa w zlepek komunizm i kościół to tylko może zrobić cięzki przypadek debila po to aby podsunąć w temat do poklikania. Grasz pajacu na uczuciach, zmieniasz obrazki, do dosłownie każdego tematu idziesz anty byleby pobudzić forum, nie ma tematu aby nie było durnowatych wrzutek, zastępczych argumentów, mocnych wstawek. Pozorant sterowany na pilota. Jesteś zatrudniony jako hejter, tzn was jest co najmniej dwóch debili.

    8 4 Cytuj
  • 15 wrz 2019

    A jak będę robił to samo ku chwale PiS, to też będe hejterem?
    PiS mi nie leży, to partia o ideologii komunistycznej z poprawką na odejscie od nihilizmu. Komunizm to nie Lenin, to sposób postępowania.

    Czy mam swoją niechęć do PiS dusić w sobie?
    Ale ja chcę być asertywnym, aby nie mieć wrzodów na żołądku.

    4 14 Cytuj
  • 15 wrz 2019
    bono napisał/a:

    Czy mam swoją niechęć do PiS dusić w sobie?
    Ale ja chcę być asertywnym, aby nie mieć wrzodów na żołądku.

    Nie duś w sobie bo Ci zaszkodzi. Wyjdź pod Lipkę i tam wykrzycz, że nie lubisz PiS-u. Albo jedź na Kudłacze i tam razem z Seneką pokrzyczcie sobie a nie nabawisz się wrzodów.

    9 3 Cytuj
  • 15 wrz 2019
    bono napisał/a:

    A jak będę robił to samo ku chwale PiS, to też będe hejterem?

    Po pierwsze primo zalogował sie ten drugi lub pierwszy. Po drugie tak w tym stylu w jakim trollujesz będziesz w każdym wypadku hejterem. Połączyłeś słowa komunizm i kościół, wrzucasz ideologię komunistyczną, próbujesz wyłgać twoją opcję z odpowiedzialności ws oczyszczalni (najdroższej i zepsutej w chwili zamówienia i wykonania), nie umiesz połączyć spieprzonych dróg, upadłości podwykonawców i wciskasz kit o zejściu budowlańców teraz zapominając, że budżet zapinano w 2014 na lata 2014-2020. Jednostronnie hejtujesz. Przed każdymi wyborami wciskasz gównoburze i nei ważne w jakim temacie. Każdy temat jest wyciskany do bólu i podsycany jak ta wrzuta wyżej ni w pizde ni w oko nagle o komunistycznym kościele wśród komunistycznej władzy. Przecież to powtórka z poprzednich wyborów. W kółko p****lisz to samo, a zaraz po wyborach ironicznie kochasz obecny rząd. Na twoje potrzeby wywołania rozłamu, skłócenia i zamętu najpierw idologicznie się scalasz z LGBT a następnie wypisujesz od bucy i pedałów. Jesteś/jesteście płatnymi trollami z celem hejtowania, jedziesz/jedziecie na polaryzacji podsycając co chwilę emocjami czyli zlepkami słów byleby wpisy "żyły". Cel masz/macie zupełnie inny niż ten o którym wojenkę rozpętujecie.
    https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kampanie-wyborcze-hejt-w-internecie/kpkyrnr
    Myślę, że lokalni powinni się powolutku przyjrzeć temu, że twoje rozjuszenie nie jest kompletnie zespolone we wszystkich tematach. Twoje wpisy co kilkanaście tygodni są rozbieżne. Sam nie pamiętasz co napisałeś ponieważ piszecie na zmianę. Wyciągane są tematy które najlepiej polaryzują. Nie piszesz stąd. To są podstawowe cechy hejtu.

    9 4 Cytuj
  • 15 wrz 2019

    Cóż C i mogę odpowiedzieć,
    pajacem nie jesteś, bucem i pedałem też.
    A gównoburze , w TVP oglądam przez 24 h na dobę.
    Rzekłbym że hejterem jest rządowa TV, a ja zwykłym gościem, któremu praktyki PiS najzwyczajniej się nie podobają.
    Tych od lizania dupy PiS (nie wskazując palcem), kopiować nie będę bo nie chcę w pisywać się w społeczność disco polo, bo to nie mój gatunek, estetyki zarówno muzycznej jak i moralnej.

    Moralność PiS to dno wielkiego dołu kloacznego.

    9 16 Cytuj
  • 15 wrz 2019
    taki_gość napisał/a:

    Nie duś w sobie bo Ci zaszkodzi. Wyjdź pod Lipkę i tam wykrzycz, że nie lubisz PiS-u. Albo jedź na Kudłacze i tam razem z Seneką pokrzyczcie sobie a nie nabawisz się wrzodów.

    Dobra rada, ale to nie pomaga, bo mam TV w domu, i co jakiś czas mnie kusi wejść na TVP 1 czy info, i znowu się zaczyna, jak słyszysz ten jad płynący i ten nieustanny hejt, to musiałbym na stałe zamieszkać na Kudłaczach, a lipki już nie ma.

    9 16 Cytuj
  • 15 wrz 2019
    bono napisał/a:

    Dobra rada, ale to nie pomaga, bo mam TV w domu, i co jakiś czas mnie kusi wejść na TVP 1 czy info, i znowu się zaczyna, jak słyszysz ten jad płynący i ten nieustanny hejt, to musiałbym na stałe zamieszkać na Kudłaczach, a lipki już nie ma.

    Polecam w ogole nie mieć telewizji :) w dobie serwisów typu vod, tv to przeżytek :) (Netflix, Apple TV+, HBO GO, a w drodze - Disney, z polskich player+, ipla).

    15 6 Cytuj
  • 15 wrz 2019

    Seneka nie krzyczy. Seneka na spokojnie mówił i mówi dalej, że Kaczyński to wyjątkowy szkodnik. TVP zaś to qrestwo o pomstę do nieba wołające. To nie dziennikarze, lecz PiS-owscy propagandyści. Biskupi i księża popierający PiS z nieposzanowaniem ambon i kościołów, homilii też są odpowiedzialni za podziały wśród Polaków. Za ten sojusz tronu i ołtarza KK zapłaci dużą cenę. Już płaci. Seneka ma świadomość, że jego poglądy są w mniejszości na Kudłaczach i okolicy, generalnie wiejskiej i małomiasteczkowej Polsce. Seneka słyszy przedłużenie tej tvp-owskiej propagandy w busie, na weselach, chrzcinach i innych okazjach. Seneka żyje wśród ludzi. Senece żal części tych otumanionych ludzi, Seneka rozumie, że 888 zł dla emeryta, który pobiera 1200 zł emerytury to dar nieba i że głos na PiS odda. On o inflacji nie myśli, o kolejkach do lekarzy, umieraniu też nie. Kaczyński mu dał 888 zł. Nikt dotąd minie dał, a Kaczyński dał. Podobnie cieszy się rodzina, której wpadł tysiąc lub więcej z 500+. Nikt dotąd tak bezpośrednio nie dał. Ta rodzina nie liczy kosztów społecznych, lecz, się cieszy. Senekę trafia szlag jak widzi bandę PiSowskich cwaniaczków, którzy na tym rozdawnictwie kariery robią.. Seneka widzi jak PiS niszczy Polskę i że najbardziej zapłaci kiedyś ta cieszącą się z jego rządów biedota. Seneka i łupienie dziś ludzie przedsiębiorczy sobie poradzą.

    7 11 Cytuj
  • 15 wrz 2019
    bono napisał/a:

    Dobra rada, ale to nie pomaga, bo mam TV w domu, i co jakiś czas mnie kusi wejść na TVP 1 czy info, i znowu się zaczyna, jak słyszysz ten jad płynący i ten nieustanny hejt, to musiałbym na stałe zamieszkać na Kudłaczach, a lipki już nie ma.

    Jest nowa Lipka zasadzona przez poprzedniego Burmistrza, Ale pomyśl nad Kudłaczami, może Seneka Cię przygarnie, a może nawet usynowi?

    3 3 Cytuj
  • 15 wrz 2019
    taki_gość napisał/a:

    Jest nowa Lipka zasadzona przez poprzedniego Burmistrza, Ale pomyśl nad Kudłaczami, może Seneka Cię przygarnie, a może nawet usynowi?

    OK, tyko nie wiem dlaczego zwolennikom PiS wydaje się, że Polska to oni i wszystkich wysłali by, zostawiając te ziemie tylko dla siebie. już była taka opcja z podobnym poglądem i nie udało się tej opcji mimo dzielenia życiem, zachować tych terenów dla siebie.
    Może PiS zagospodarowujący te tereny tylko dla swoich, zrobi to lepiej?
    A przy okazji, miałem dzisiaj rozmowę z cudzoziemcem, nie wymienię narodowości, bo to część ludzi drażni, on powiedział:
    po co wasz rząd podnosi uposażenia, niech zadba o wartość waszej waluty. My nie dostajemy podwyżek, my jesteśmy bogaci u was, u siebie dużo mniej, więc wy budujcie mocną walutę a nie powielajcie rozwiązań z Wenezueli.

    6 18 Cytuj
  • 16 wrz 2019
    Seneka napisał/a:

    https://www.msn.com/pl-pl/finanse/finanse-osobiste/szumlewicz-biedni-będą-jeszcze-biedniejsi-perspektywy-nie-są-optymistyczne-opinia/ar-AAHkAjf?ocid=spartandhp

    chłopie takiej krwawicy i bzdur jak wysypaliście tutaj to ja jeszcze u was nie widziałem. Kto ci podrzuca takie żołędzie a ty je sygnujesz swoim podpisem? Ty się nie rozmieniasz na drobne tylko siedzisz w obesranym pampersie i zapraszasz bona żeby się z tobą w nim pobawił.....a on się bawi i pozoruje, że tego właśnie oczekiwał. Za tymi pozorami jest rozpacz, taka prawdziwa pomieszana ze strachem. Przespałeś transformacje, nie poszła po twojemu i niestety się nie odnajdujesz. Mówisz, że kto będzie jeszcze biedniejszy skoro biedzie dali radę?

    https://www.wykop.pl/link/4399917/morawiecki-zlikwidowalismy-skrajne-ubostwo-u-dzieci-i-mlodziezy-niemal-o-100/

    Twoja prasa:
    https://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/wstyd-zniknal-ale-pojawil-sie-inny-problem-czym-jest-ubostwo-w-erze-500/5m93353
    przecież nawet twoja strona dziennikarstwa podaje, że programy zlikwidowały ubóstwo a biedę się dziedziczy w głowie. Generalnie patrząc na ciebie i bonów 2-ch trudno temu zaprzeczyć.
    A to co niżej napisałeś to kwintesencja tego co nosisz w sobie. Nie do wyleczenia. Nooo i właśnie najsmutniejsze jest to, że taki kwas rozsiewasz wokoło, zatruwasz wnuki, jesteś toksyczny.

    Seneka napisał/a:

    Seneka nie krzyczy. Seneka na spokojnie mówił i mówi dalej, że Kaczyński to wyjątkowy szkodnik. TVP zaś to qrestwo o pomstę do nieba wołające. To nie dziennikarze, lecz PiS-owscy propagandyści. Biskupi i księża popierający PiS z nieposzanowaniem ambon i kościołów, homilii też są odpowiedzialni za podziały wśród Polaków. Za ten sojusz tronu i ołtarza KK zapłaci dużą cenę. Już płaci. Seneka ma świadomość, że jego poglądy są w mniejszości na Kudłaczach i okolicy, generalnie wiejskiej i małomiasteczkowej Polsce. Seneka słyszy przedłużenie tej tvp-owskiej propagandy w busie, na weselach, chrzcinach i innych okazjach. Seneka żyje wśród ludzi. Senece żal części tych otumanionych ludzi, Seneka rozumie, że 888 zł dla emeryta, który pobiera 1200 zł emerytury to dar nieba i że głos na PiS odda. On o inflacji nie myśli, o kolejkach do lekarzy, umieraniu też nie. Kaczyński mu dał 888 zł. Nikt dotąd minie dał, a Kaczyński dał. Podobnie cieszy się rodzina, której wpadł tysiąc lub więcej z 500+. Nikt dotąd tak bezpośrednio nie dał. Ta rodzina nie liczy kosztów społecznych, lecz, się cieszy. Senekę trafia szlag jak widzi bandę PiSowskich cwaniaczków, którzy na tym rozdawnictwie kariery robią.. Seneka widzi jak PiS niszczy Polskę i że najbardziej zapłaci kiedyś ta cieszącą się z jego rządów biedota. Seneka i łupienie dziś ludzie przedsiębiorczy sobie poradzą.

    A nic z tego co piszesz (w kółko od 3ch lat) ani się nie sprawdza, ani nie jest prawdą. To chyba taki sposób na życie : zgorzkniały zgred, toksyczny, plujący, krwawiący, mający już wykopany grobowczyk za życia bo jak żyć w tej tutaj nędzy, wśród małomiasteczkowych wieśniaków którzy "elyt" nie rozumieją a mają czelność im zwracać uwagę.
    I taki obraz narysowałeś .......

    A tak przy okazji. Przed ostatnimi wyborami regularnie raz w tygodniu wrzucaliście jakieś śmieszne sondaże a dlaczego teraz nic nie produkujecie oprócz krwawicy, hejtu i bzdur?
    https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2019/sondaze/news-pis-na-prowadzeniu-sondaz-kantar-na-miesiac-przed-wyborami,nId,3206571

    3 6 Cytuj
  • 16 wrz 2019
    bono napisał/a:

    A przy okazji, miałem dzisiaj rozmowę z cudzoziemcem, nie wymienię narodowości, bo to część ludzi drażni, on powiedział:
    po co wasz rząd podnosi uposażenia, niech zadba o wartość waszej waluty. My nie dostajemy podwyżek, my jesteśmy bogaci u was, u siebie dużo mniej, więc wy budujcie mocną walutę a nie powielajcie rozwiązań z Wenezueli.

    i tak oto przywódca duchowy i ekonomiczny z Wenezueli pokazał drogę przez tą wyspę udręki bonowi 1 i bonowi 2. Kiedyś był to Chińczyk, później w Jerozolimie szwagier znajomego opowiadał, a wcześniej ciotka w USA nauczyła go jak "dbać" o pieniądze i dobrobyt. I taki chichot losu : bono wziął mocną walutę z Polski, rozpieprzył, wrócił z długami akurat do.....Polski aby się odkuć a tu czekają na niego specjaliści z Wenezueli :-))) ......... masz fantazje na te kolorowane bajki.
    Ile ty dostajesz miesięcznie za te farmazony?

    2 5 Cytuj
  • 17 wrz 2019

    Głupi chłop nie jesteś, a takie bzdety wypisujesz, że głowa mała.
    Wiesz są ludzie na tym świecie którzy poza Niemcami i Chorwatami, jeszcze maja okazję spotykać inne nacje.
    Aż tak to cię dziwi?

    A to że jeden czy drugi ma mocną walutę i ona kształtuje jego zamożność, to też takie niepojęte?

    Już wiem, dlaczego nie chcę PIS, po prostu ten, reprezentowany jest przez ludzi niedzisiejszych. Tyle.

    3 2 Cytuj
  • 17 wrz 2019

    Najniższe wynagrodzenie obecnie w Polsce wynosi powyżej 40% średniej płacy, w Niemczech 50%
    a w Kolumbii najniższe wynagrodzenie jest najwyższym na świecie- do średnich zarobków.
    Czy to oznacza, że Kolumbijczyk jest bogaty?
    Rząd świadomie wprowadza inflację, aby zdewaluować swoje długi.

    2 1 Cytuj
  • 18 wrz 2019
    Strozaninek napisał/a:

    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25201245,rz-coraz-mniej-uczniow-chodzi-na-lekcje-religii-to-skutek.html#a=362&c=159&s=BoxNewsImg1

    Bim, bam, bim, bam.

    a to prawda i nie dziwię się. Zaliczyłem w czasie mojej edukacji katechezę i w salkach przykościelnych i w szkole. I co? No i w szkole czar religii prysł. Brak miejsca, brak uduchowienia, brak przekazu ot kolejna lekcja.....nic nie wniosło.

    3 Cytuj
  • 18 wrz 2019
    bono napisał/a:

    Najniższe wynagrodzenie obecnie w Polsce wynosi powyżej 40% średniej płacy, w Niemczech 50%
    a w Kolumbii najniższe wynagrodzenie jest najwyższym na świecie- do średnich zarobków.
    Czy to oznacza, że Kolumbijczyk jest bogaty?
    Rząd świadomie wprowadza inflację, aby zdewaluować swoje długi.

    Weź już se daj na luz. Boliwia, Kolumbia, Wenezuela. Pytania o Kolumbijczyka już były w temacie Słowaka : czy on kupuje w Biedrze w Jabłonce z powodu bogactwa czy ubóstwa? Było już o tym. Czyli rząd ma jechać na deflacji? Rząd pojechałby na deflacji to też by cie w dupę uciskało.
    Masz tu kilka danych :
    https://www.money.pl/gospodarka/polski-dlug-rosnie-szybciej-od-pkb-najnowsze-dane-eurostatu-6404275201918593a.html
    wybierz sobie jakąś Rumunię czy Bułgarię i weź jedź w pizdu tam żyć bo dług niższy. Zerknij na kolorki na mapie z linka starej Unii i nie bredź już w kółko to samo. Ktoś Ci brednie podpowiada i wklejasz bez żadnej analizy porównawczej i szerszej analizy co oznacza dług dzisiaj (mimo, że wyższy) do długu na zielonej wyspie.
    I w kółko te twoje majaki o euro. Przelicz wartości Boliwii, Kolumbii i Wenezueli (tych twoich porównawczych gospodarek) na to twoje euro i wróć do rozmowy......albo lepiej weź się spakuj do Rumunii. Napisz stamtąd jak się czujesz w nowej rzeczywistości o niższym długu.

    1 Cytuj
  • 18 wrz 2019
    Vivaldi napisał/a:

    a to prawda i nie dziwię się. Zaliczyłem w czasie mojej edukacji katechezę i w salkach przykościelnych i w szkole. I co? No i w szkole czar religii prysł. Brak miejsca, brak uduchowienia, brak przekazu ot kolejna lekcja.....nic nie wniosło.

    Religia powinna być w salach przy Kościele. Dzięki temu kto chce to idzie. Im silniej się chce indoktrynować Polaków (obojętnie czym) tym silniejszy opór będzie. Ot taka natura narodowa.

    U mnie nikt nie rezygnował. Teraz nawet w myslenickich liceach rezygnują.

    2 1 Cytuj
  • 18 wrz 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Weź już se daj na luz. Boliwia, Kolumbia, Wenezuela. Pytania o Kolumbijczyka już były w temacie Słowaka : czy on kupuje w Biedrze w Jabłonce z powodu bogactwa czy ubóstwa? Było już o tym. Czyli rząd ma jechać na deflacji? Rząd pojechałby na deflacji to też by cie w dupę uciskało.
    Masz tu kilka danych :
    https://www.money.pl/gospodarka/polski-dlug-rosnie-szybciej-od-pkb-najnowsze-dane-eurostatu-6404275201918593a.html
    wybierz sobie jakąś Rumunię czy Bułgarię i weź jedź w pizdu tam żyć bo dług niższy. Zerknij na kolorki na mapie z linka starej Unii i nie bredź już w kółko to samo. Ktoś Ci brednie podpowiada i wklejasz bez żadnej analizy porównawczej i szerszej analizy co oznacza dług dzisiaj (mimo, że wyższy) do długu na zielonej wyspie.
    I w kółko te twoje majaki o euro. Przelicz wartości Boliwii, Kolumbii i Wenezueli (tych twoich porównawczych gospodarek) na to twoje euro i wróć do rozmowy......albo lepiej weź się spakuj do Rumunii. Napisz stamtąd jak się czujesz w nowej rzeczywistości o niższym długu.

    Jestes bardzo elokwentny i bardzo mądrym człowiekiem i niezależnie jak jest musisz w to wierzyć a dojdziesz w polityce daleko.
    Na pewno już masz drogę do kariery w polityce otwartą . Obajtek wszędzie nie będzie a ludzi twojej wiedzy, zdolności i umiejętności, doświadczenia i oddania po wyborach jeszcze bardziej będzie potrzeba. Ja widzę w tobie już dziś ministra d/S przedsiębiorczości .
    Dzięki takim jak ty ludzie zarabiają wielkie pieniądze i miasta w których tacy jak ty prowadzą firmy, kwitną.

    Tu na rynku lokalnym podbno ludzie czekają w kolejce aby pracować u ciebie to . Podobno płacisz ludziom najwyżej w Małopolsce , Płac dużo dalej ale nie podnoś cen swoich usług bo zrobią ci ksywę „zdzierca”

    7 1 Cytuj

Odpowiedz