Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 14 wrz 2019

    PiS jest dobrą partią, a ludzie żyją dostatnio.
    Ale nie zagłosuję na tą partię, bo już męczy mnie to pi...olenie w TV i Radiu o katastrofie ekologicznej Bałtyku której winowajcom jest prezydent Warszawy, bo nie jest
    z PiS, ilości wybudowanych autostrad, których poprzednicy nie wybudowali, o przeganianiu Niemiec w rozdawnictwie PLN, (moc gospodarki poznaje się po kursie jej waluty a nie po drukowaniu PLN,)

    Po pierwsze cztery lata mija (po czterech latach poprzednicy byli organizatorami EURO w piłce nożnej i dojazd do Warszawy z Berlina był po drodze dwupasmowej, podobnie Wrocław i Kraków i Poznań.
    Po drugie I sekretarz partii PiS ustala zarobki Polaków- śmieszne?
    Idiotyczne.
    Niech że Morawiecki powie, że gospodarka kwitnie i po 2024 roku zarobimy równowartość 1000 euro, a nie pieprzenie o drukowaniu złotówki na którą obcy kapitał się nie rzuca.
    Wolał bym aby taki Morawiecki zadeklarował:
    Drodzy Państwo na koniec 2024 zarobicie minimum równowartość 1000 euro. i wtedy głosuję na PiS.

    5 9 Cytuj
  • 14 wrz 2019

    skoro tak łatwo wymieniasz i wyceniasz te sukcesy POprzedników to możesz wycenić i dotrzeć do wyceny dlaczego najdroższa oczyszczalnia w Europie i jej system się wziął i zepsuł? Co ciekawe do tej pory nie wiedzą co się zepsuło. Oczywiście ten najdroższy sprzęt nie ma już gwarancji i rękojmi (zupełnie jak drogi za PO). Kozaku rozlicz tylko to złodziejstwo a jak nie to zamilcz o gospodarce o euro (oddzielny temat w którym poległeś).
    Hejtujesz trollu i wymyślasz propagadę. I sekretarz ustala najniższą a nie zarobki Polaków. Rozumiem, że wokół ciebie jest cała masa tak zarabiających - więc powinieneś być za.
    I znów nikt z Was nie zauważył majstersztyku. Przy obecnym wzroście minimlna 4tyś byłaby samoczynnie za kilka lat osiągnięta - o ile umiesz to wyliczyć i zasymulować....ale nie potrafisz. Twoja wiedza ekonomiczna to naplucie tutaj zasłyszanego z trollowania.....pajacu

    9 3 Cytuj
  • 14 wrz 2019
    bono napisał/a:

    męczy mnie to pi...olenie w TV i Radiu o katastrofie ekologicznej Bałtyku której winowajcom jest prezydent Warszawy

    ekologia ekologią ale łatwo rozliczasz, rozlicz tą cenę vs jakość. Przecież od miesięcy pozorujesz zamartwianie jakość vs cena (w euro) tej jakości
    http://www.grzechy-platformy.org/rekordy/oczyszczalnia-sciekow-czajka/

    Gdzie są różnice z cen innych oczyszczalni (i to jeszcze ukryte netto/brutto), gdzie wyparowały podobnie jak dolomit spod dróg za PO i ilość asfaltu. Umiesz?

    9 4 Cytuj
  • 14 wrz 2019

    Tą oczyszczalnię to Trzaskowski budował, czy jego partia?
    A może dziadek z Wermachtu?
    A za tych wykonawców wskazanych przez PiS, którzy zeszli z budów dwupasmówek należy ukrzyżować ministra infrastruktury?
    Módl się o olej w tej tępej kalarepie.

    4 10 Cytuj
  • 14 wrz 2019
    bono napisał/a:

    Tą oczyszczalnię to Trzaskowski budował, czy jego partia?
    A może dziadek z Wermachtu?
    A za tych wykonawców wskazanych przez PiS, którzy zeszli z budów dwupasmówek należy ukrzyżować ministra infrastruktury?
    Módl się o olej w tej tępej kalarepie.

    A kto był przed trzaskowskim prezydentem warszawy? i to przez 12 lat? z jakim środowiskeim politycznym ta osoba byla zwiazana?

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Prezydent_miasta_sto%C5%82ecznego_Warszawy

    I kto jest tępym bucem?

    9 3 Cytuj
  • 14 wrz 2019

    No pewnie tępym bucem jest Trzaskowski, że przyjął wybór na prezydenta stolicy, a przecież wiedział, że nawali oczyszczalnia bo Gronkiewiczowa wzięła taką firmę aby spieprzyła tą oczyszczalnię i powiedziała mu, Rafał ta oczyszczalnia wytrzyma rok twojej kadencji, weź ją naprawiaj od razu, bo jesteś z mojej opcji. Chłopie ratuj PO.
    Kolejny tu pisze jak Mały Kazio po dużym piwie. Widzę, że taką masz logikę.

    Ps. mój brak zgody na otumanianie Polaków nie bierze się z chęci obrony PO, ale każdego byłego rządzącego, na którego są wylewane pomyje i którego się nęka. Nawet ludzi z komuny nie wolno nękać, bo gdyby Miler wstąpił do PC, to byłby dzisiaj bohaterem jak Piotrowicz.

    A poza tym, nie ma obowiązku pisania dobrze o PiS, nie ma też obowiązku zgadzania się z PiS i wychwalania go pod niebiosy- NA RAZIE!!!, ale za chwilę, kto wie?
    Ten tekst jest już inwigilowany przez patent z Izraela.

    6 10 Cytuj
  • 14 wrz 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Gdzie są różnice z cen innych oczyszczalni (i to jeszcze ukryte netto/brutto), gdzie wyparowały podobnie jak dolomit spod dróg za PO i ilość asfaltu. Umiesz?

    PiS mówił o drogich autostradach poprzedników, teraz buduje grubo drożej i goście schodzą z kontraktów. Czyli PiS kradną z kontrahentami?
    Pieprzysz takie smutki, że raczej nie chciał bym Cię poznać.

    6 10 Cytuj
  • 14 wrz 2019
    bono napisał/a:

    No pewnie tępym bucem jest Trzaskowski, że przyjął wybór na prezydenta stolicy, a przecież wiedział, że nawali oczyszczalnia bo Gronkiewiczowa wzięła taką firmę aby spieprzyła tą oczyszczalnię i powiedziała mu, Rafał ta oczyszczalnia wytrzyma rok twojej kadencji, weź ją naprawiaj od razu, bo jesteś z mojej opcji. Chłopie ratuj PO.
    Kolejny tu pisze jak Mały Kazio po dużym piwie. Widzę, że taką masz logikę.

    Ps. mój brak zgody na otumanianie Polaków nie bierze się z chęci obrony PO, ale każdego byłego rządzącego, na którego są wylewane pomyje i którego się nęka. Nawet ludzi z komuny nie wolno nękać, bo gdyby Miler wstąpił do PC, to byłby dzisiaj bohaterem jak Piotrowicz.

    A poza tym, nie ma obowiązku pisania dobrze o PiS, nie ma też obowiązku zgadzania się z PiS i wychwalania go pod niebiosy- NA RAZIE!!!, ale za chwilę, kto wie?
    Ten tekst jest już inwigilowany przez patent z Izraela.

    Piszesz bzdury. Przeczytaj co napisałeś zacytuje ci:

    bono napisał/a:

    Tą oczyszczalnię to Trzaskowski budował, czy jego partia?.

    Środowisko polityczne tego pana wybudowało tę oczyszczalnie, jak się występuje pod sztandarem partii politycznej to ponosi się konsekwencje jako całość.

    Z mojej strony nie ma zgody na bezmyślne bronienie kogokolwiek niezależnie od barwy politycznej.

    A jak komuś zarzucasz brak piątej klepki, to popatrz w lustro bucu. :)

    10 4 Cytuj
  • 14 wrz 2019

    Nie wiem co w pedalskim slangu oznacza buc?

    3 8 Cytuj
  • 14 wrz 2019
    bono napisał/a:

    Nie wiem co w pedalskim slangu oznacza buc?

    To samo co w ćwokowym "ciul".

    7 4 Cytuj
  • 14 wrz 2019

    Nazywanie majstersztykiem obniżanie wymagań poprzez likwidację konkursów pod swoich, ogrywanie amoralne przeciwników politycznych łamiące przyjęte obyczaje,byle władzę zdobyć i utrzymać to dopiero bucostwo. Wolę zostać przy oprogramowaniu dwudziestowiecznym i walczyć z tymi populistami amoralnymi do szpiku kości, bo chełpiæcymi się ceaniactwem swym. Na obnoszącymi się z tym ceaniactwem. Zagłosuję na partię, która obieca, że Ziobro, Kaczyński, Szydło, Morawiecki staną przed Trybunałem Stanu, a dziennikarze z TV Kurskiego z programów informacyjnych pięcioletnią kwarantannę poprzez zakaz pracy w mediach dostaną. To czyste k...two, co się w Kurwizji wyrabia. Funkcjonariusze i propagandyści zapis, nie dziennikarze.

    3 10 Cytuj
  • 14 wrz 2019

    [cytat=Seneka]Nazywanie majstersztykiem obniżanie wymagań poprzez likwidację konkursów pod swoich, ogrywanie amoralne przeciwników politycznych łamiące przyjęte obyczaje,byle władzę zdobyć i utrzymać to dopiero bucostwo. Wolę zostać przy oprogramowaniu dwudziestowiecznym i walczyć z tymi populistami amoralnymi do szpiku kości, bo chełpiącymi się cwaniactwem swym. Ba, obnoszącymi się z tym cwaniactwem. Zagłosuję na partię, która obieca, że Ziobro, Kaczyński, Szydło, Morawiecki staną przed Trybunałem Stanu, a dziennikarze z TV Kurskiego z programów informacyjnych pięcioletnią kwarantannę poprzez zakaz pracy w mediach dostaną. To czyste k...two, co się w Kurwizji wyrabia. Funkcjonariusze i propagandyści PiS, nie dziennikarze. Nie każde nowe oprogramowanie warte zakupu.

    2 8 Cytuj
  • 14 wrz 2019
    Seneka napisał/a:

    Nazywanie majstersztykiem obniżanie wymagań poprzez likwidację konkursów pod swoich, ogrywanie amoralne przeciwników politycznych łamiące przyjęte obyczaje,byle władzę zdobyć i utrzymać to dopiero bucostwo. Wolę zostać przy oprogramowaniu dwudziestowiecznym i walczyć z tymi populistami amoralnymi do szpiku kości, bo chełpiæcymi się ceaniactwem swym. Na obnoszącymi się z tym ceaniactwem. Zagłosuję na partię, która obieca, że Ziobro, Kaczyński, Szydło, Morawiecki staną przed Trybunałem Stanu, a dziennikarze z TV Kurskiego z programów informacyjnych pięcioletnią kwarantannę poprzez zakaz pracy w mediach dostaną. To czyste k...two, co się w Kurwizji wyrabia. Funkcjonariusze i propagandyści zapis, nie dziennikarze.

    I znowu cyrylica.

    Вы дурак. Вы потеряли.

    9 5 Cytuj
  • 14 wrz 2019

    Sorry strozeniak, ale jesteś próżnym gejem, trochę przypominasz Kaczyńskiego.

    4 3 Cytuj
  • 14 wrz 2019
    bono napisał/a:

    Sorry strozeniak, ale jesteś próżnym gejem, trochę przypominasz Kaczyńskiego.

    A ty więźnia - wiesz jak tam na takich mówią? Zaczyna się na c:)

    5 1 Cytuj
  • 14 wrz 2019

    No oryginalny to Ty nie jesteś, raczej po przejściach.

    Cytuj
  • 14 wrz 2019
    bono napisał/a:

    No oryginalny to Ty nie jesteś, raczej po przejściach.

    Spoko. To tylko zabawa.

    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd9LNyldjAXcK1n0oB8CpDqnl-UWPmjTacbC9LSxmbjo5YYOA/viewform

    Cytuj
  • 14 wrz 2019

    OK, nie jestem z PiS aby być zagniewany na wieki.

    1 Cytuj
  • 14 wrz 2019
    bono napisał/a:

    No pewnie tępym bucem jest Trzaskowski, że przyjął wybór na prezydenta stolicy, a przecież wiedział, że nawali oczyszczalnia bo Gronkiewiczowa wzięła taką firmę aby spieprzyła tą oczyszczalnię i powiedziała mu, Rafał ta oczyszczalnia wytrzyma rok twojej kadencji, weź ją naprawiaj od razu, bo jesteś z mojej opcji. Chłopie ratuj PO.
    Kolejny tu pisze jak Mały Kazio po dużym piwie. Widzę, że taką masz logikę.

    na logikę i ekonomię (a w niej brylujesz prawda?) należałoby się zapytać o takie rozjechanie porównawcze w cenie ale ciężko pytać Hanię o resztę kasy - wiadomo czemu.
    Skoro już poszło najdrożej w Europie jak nie na świecie to należy wymagać wykonania/materiału/gwarancji/nadzoru z najwyższej półki, ale .....może się okazać, że oczyszczalnia była najtańsza i najtaniej zrobiona w realu kwestia znów gdzie reszta kasy?
    Resztę nawet nie zabezpieczono na taśmy klejące na wypadek awarii.
    Ale widzę po stylu, że dorwał się bono drugi do klawiatury i mędrkuje.

    bono napisał/a:

    PiS mówił o drogich autostradach poprzedników, teraz buduje grubo drożej i goście schodzą z kontraktów.

    Zawsze lepiej obiecać, nie dać gwarancji a potem po prostu nie wypłacić. To nic, że tuzin firm rodzinnych jako podwykonawcy gryzą glebę żebrząc o bułkę z masłem....skoro zaufali budowniczemu Tuskowi.
    Gratuluje ci wiedzy
    https://www.tygodnikprzeglad.pl/wielkie-kontrakty-wielkie-plajty/
    i dalszego pozorowania wyglądu zewnętrznego.
    Równie gówno wiesz o budżetach które z unijnego na drogi w Polsce rozpisano 40mld na lata 2014-2020. Chciałbym, żebyś dzisiaj pracował za pensje rozpisaną i podpisaną w 2014roku :-)))) ale nie najprościej pohejtować trollu, że schodzą z placu robót....to nie zielona wyspa twojego Tuska, ciężko teraz pracować za 5zł/godz.
    Ale bono2 jest ekspertem od oszczędności w euro i stawki minimalnej na budowie :-)))

    Strozaninek napisał/a:

    I znowu cyrylica. Вы дурак. Вы потеряли.

    On zawsze tak ma jak pisze od serca..... :-) wystarczy go podgrzać i zawsze tuz po łacinie walnie cyrylicą. To ta prawdziwa twarz wójta.

    Seneka napisał/a:

    Nazywanie majstersztykiem obniżanie wymagań poprzez likwidację konkursów pod swoich, ogrywanie amoralne przeciwników politycznych łamiące przyjęte obyczaje,byle władzę zdobyć i utrzymać to dopiero bucostwo.

    Nooooo coś ty :-))) mówisz, że nie kręciłeś lodów przy zielonym stoliku......nawet przez lokalne klubiki sportowe :-) .....goście cie po wyborach zblokowali majstersztykiem w ramach prawa i siedzi ci to do dzisiaj. I płacz jak dziecko w PISkownicy, jak dziecko.....

    Seneka napisał/a:

    Zagłosuję na partię, która obieca, że Ziobro, Kaczyński, Szydło, Morawiecki staną przed Trybunałem Stanu, a dziennikarze z TV Kurskiego z programów informacyjnych pięcioletnią kwarantannę poprzez zakaz pracy w mediach dostaną. To czyste k...two, co się w Kurwizji wyrabia. Funkcjonariusze i propagandyści zapis, nie dziennikarze.

    Ale my cie znamy. Wiemy, że namaścisz się wszelkim gównem byleby głosować nie za ale przeciw, że przeszkodzili ci w kręceniu lodów.
    Strasznie nerwowo się nakręciłeś z bonem, równie nerwowo zachowują się te wasze "elyty" z Radziem Sikorskim na czele, Róży to już wcześniej odbiło w temacie zakupów SK. Czujecie powoli, że nie dacie rady a strach zagląda w oczy. Weź sobie usiądź spokojnie na zydelku przed obejściem, pobieraj lepszą emeryturę skoro dali, popatrz na wnuki, weź je na Kudłacze. Nie denerwuj się, daj na luz na swoją jesień, już jest po. Daj żyć innym, nikt nie chce ciebie kopiować i twojego życia, każdy ma swoje.

    1 1 Cytuj
  • 14 wrz 2019
    bono napisał/a:

    Nie wiem co w pedalskim slangu oznacza buc?

    ja pamiętam ale ty nie bo to nie ty pisałeś tylko ten drugi bono: byłeś nie tak dawno strasznie wyrozumiały i tolerancyjny a teraz od pedałów jedziesz? Co to się stało? Przecież Stróżaninek jest bardziej racjonalny niż ty, nie dalej jak kilka miesięcy temu pytałeś go o radę i w sprawie euro i oszczędności a teraz pedał i buc? Co ma do słowa buc "slang pedalski" jak to nazwałeś? Przecież buc w Małopolsce oznacza to samo zawsze. Nie ma tu znaczenia przez jaką grupę używane. Czyżbyś chciał w swojej wypowiedzi podrasować słowem "pedał" "buca" czy odwrotnie, bo nie rozumiem uzależnienia jednego słowa od drugiego.

    1 1 Cytuj
  • 14 wrz 2019
    Strozaninek napisał/a:

    A ty więźnia - wiesz jak tam na takich mówią? Zaczyna się na c:)

    A kiedyś mówiłeś, że nie znasz slangu więziennego :-))) wtedy chodziło o słowo "wafel" użyte w dobrym jego znaczeniu, bo w tym slangu oznacza kolegę ale uparłeś się, że nie znasz tego slangu i się poirytowałeś -mimo dobrych intencji- oraz zafiksowałeś na sjp. Weź podlinkuj co to za słowo na literkę "c" z tego slangu co to go nie znasz?

    Będę strzelał, chyba chodzi o dolną belkę ścian wieńcowych, przyszło mi to do głowy bo m.in. jestem technikiem budownictwa :-))) i jakoś najbardziej mi spasowało XD
    https://sjp.pl/cwel

    1 Cytuj
  • 15 wrz 2019

    Uczę się.

    Cytuj
  • 15 wrz 2019

    Buc to buc. Na naukę nigdy nie jest za późno. Nie wszyscy lody kręcili i kręcą. Jesień dopiero za parę dni. Kudłacze zaś piękne, jak co roku o tej porze. Zlot na Suchej Polanie mało rozpropagowany przez władze gminne. Moje informacje o nim przyjmowano ze zdziwieniem. Władze zaś wieszają się po każdym drzewie jako kandydaci w wyborach. Na to mają czas. Partyzanci niech sobie leżą w mogiłach spokojnie. Po co im spokój zakłócać? Ważniejsze sprawy przed nami. Kolejny poseł spod Kudłaczy wyskoczy. Ciekawe czy cysternę na rynku podtrzymywał jako w ramach pracy czy mu urlopu na ten czyn przyznano? Strach to kraść, choć nie dotyczy każdego. Swoim złodziejom Ziobry prokuratura umorzy nawet po wyciągnięciu sprawy z sądu. Zydelek mnie w rzyć uwiera, Kudłacze znam od podszewki. Wnuki zaopiekowane. Do Lichenia nie jeżdżę, bo fundatora z pomnika przegoniono, stąd czasem na forum zerknę . Kopiować nie każę nikomu, bo że mnie nie kaznodzieja.

    1 3 Cytuj

Odpowiedz