Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 8 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    Wojciechowski właśnie został Komisarzem do spraw rolnictwa UE. Brawo.

    Oczywiście, brawo.
    A Tusk prezydent UE to nie brawo, on jest nie wasz, drugi sort i nie czystej polskiej krwi.

    5 1 Cytuj
  • 8 paź 2019
    bono napisał/a:

    Reforma sądów musi polegać na ich autorytecie a więc wybierajmy sędziów w w wyborach, przez przedstawicieli grup społecznych, autorytety uznawane powszechnie, a nie kopiujemy poprzedników, (jedzących PO z ręki na jedzących PiS z ręki)

    ale nie skopiowaliśmy POprzedników, nawet z tych twoich wzorców zachodnich nie czerpaliśmy bo okazały się "nie demokratyczne" ale wiadomo, że wzorce demokratyczne są różne. Zawsze możesz ze swoimi pobiec i wypłakać się w mankiet TSUE a oni porównując nabiorą wody w usta gdy okaże się, że system sądownictwa np Niemiec musiałby upaść.

    nie wiem jak ty ale ja wybrałem moich przedstawicieli którzy mnie reprezentują i mają moje zaufanie. Podobnie wybiorę 13go. Nie mam pojęcia co ty i jak chcesz demokratycznie inaczej wybierać ale musisz napisać procedurę jeszcze wyborów do wyborów aby wybrać wybranych tak żeby byli wybrani odpowiednio dla ciebie a nie dla większości ??? Weź się puknij w głowę. Wiem, wiem gdybyś ty był itd itd.....na szczęście nie będziesz :-)

    1 2 Cytuj
  • Pietja 8 paź 2019
    Strozaninek napisał/a:

    to używaj funkcji cytatu (cudzysłów) inaczej przypisujesz sobie nie swoje słowa - ale spoko Twoja nacja chyba tak ma :)

    Z Twojego cytatu więc zdziwiony byłbym gdybyś nie załapał, chyba, że czytasz tylko nagłówki :)
    Gdy się zgadzam nie cytuję.

    1 1 Cytuj
  • 8 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    Z Twojego cytatu więc zdziwiony byłbym gdybyś nie załapał, chyba, że czytasz tylko nagłówki :)
    Gdy się zgadzam nie cytuję.

    Czyli kradniesz cudze wypowiedzi.

    1 1 Cytuj
  • Pietja 8 paź 2019

    Oglądałem dzisiaj konwencję KO i jestem pod ogromnym wrażeniem jak ta ciemnota, która stała się od pewnego czasu królestwem obciachu, potrafi sama sobie kopać wilcze doły.
    Nic się nie nauczyli po wyborach do PE. teraz wizytówką ich jest Jachira na listach a na finiszu kampanii wyciągnęli cesarza obciachu Bolka ps. Wałęsa, który jechał po nich jak po łysej kobyle by na koniec obrazić dzień wcześniej pochowanego z honorami, współtowarzysza Solidarności Walczącej Grzesia Schetyny i zwyzywać całą Solidarność Walczącą od zdrajców.
    Na to wszystko Grzesio z wyszczerzoną sztuczną szczęką bił mu jeszcze brawa, zresztą jak wszyscy na konwencji. Na koniec dzień później w mediach wszyscy głosili, że nie zgadzali się ze słowami Bolesława, które były dodatkowo nie na miejscu.

    Platforma Obciachu weszła na 3 dni przed ciszą wyborczą na wyższy dan zidiocenia.
    Komentatorzy z różnych środowisk zastanawiają się bardzo poważnie czy czasem tą bandą głąbów nie steruje ktoś z PiS, bo nie do pomyślenia jest, by aż tak wielu i tak wysoko postawionych ludzi robiło takie rzeczy, pogrążając się na finiszu.

    3 3 Cytuj
  • 8 paź 2019

    Ja też mam wrażenie, że ktoś im żołędzie podrzuca a Ci żrą aż miło. Lechu dzisiaj focha strzelił i POprosił o zezwolenie nie głosowania na Grześka ale na Włodzia z PSL :-) jaja na kołach. Neumann mówi, że będzie bronił tylko i każdego z PO po czym kto będzie teraz jego bronił skoro zrezygnował. Sophia Kidawa Błońska nie wiedziała co powiedzieć to .... nie ma nic do powiedzenia a tutaj Seneka zdziwiony i że nagrania nielegalne czyli nie ma o czym mówić......jasna cholera nikt nie poprosił Neumana o autoryzację takich jego słów :-))) KABARET na maxa. Jak słuchałem Neumanna to wychodziło na to że ma wszystko i wszystkich w dupie, co chwile ku**wa mam w dupie, czekałem kiedy mu się nawet wymsknie, że Biedronia też ale niestety od Biedronia to Zbyszka tylko zęby bolą - jego słowa „Jak Zbyszek słyszy, że ma poprzeć Biedronia, to dostaje ku***cy i zęby go bolą”, nie wiem co na to Robert bo jeszcze nie skomentował a że sam się chwali że lubi na ostro to nie wiem jak skomentuje takie grubiaństwo. No i o co chodzi z tymi zębami :-))) przecież to można komuś krzywdę zrobić skoro mocy jak w Duracellu XD
    https://www.youtube.com/watch?v=K3BVgfBRvdA
    powiem Ci, że jest nad czym usiąść i zapłakać.....reprezentanci !

    3 3 Cytuj
  • 8 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    ale nie skopiowaliśmy POprzedników, nawet z tych twoich wzorców zachodnich nie czerpaliśmy bo okazały się "nie demokratyczne" ale wiadomo, że wzorce demokratyczne są różne. Zawsze możesz ze swoimi pobiec i wypłakać się w mankiet TSUE a oni porównując nabiorą wody w usta gdy okaże się, że system sądownictwa np Niemiec musiałby upaść.

    nie wiem jak ty ale ja wybrałem moich przedstawicieli którzy mnie reprezentują i mają moje zaufanie. Podobnie wybiorę 13go. Nie mam pojęcia co ty i jak chcesz demokratycznie inaczej wybierać ale musisz napisać procedurę jeszcze wyborów do wyborów aby wybrać wybranych tak żeby byli wybrani odpowiednio dla ciebie a nie dla większości ??? Weź się puknij w głowę. Wiem, wiem gdybyś ty był itd itd.....na szczęście nie będziesz :-)

    Wymień choć jeden pozytyw, który pozostał po 8 latach rządów, tych którzy byli i są drugim sortem, zdradzieckimi mordami, którzy zamordowali prezydenta i sprzedali się Niemcom.
    Myślę jednak że trochę zbudowali, inaczej po czterech latach rządów twoi z błękitną krwią, by ich zmietli a tak niestety nie było, dostali twoi z pierwszego sortu- łomot i byli suwerenem, a więc to co robili- mogli.
    I nie bronię tych nisko urodzonych z niższego stanu, bo się zużyli, i mogę wiele miłych rzeczy przypisać obecnej opcji, ale twoja arystokracja też zostanie za jakiś czas zmieciona i wtedy nowi przejmą na własność TVP, sądy, spółki skarbu państwa i komisje śledcze, i Trybunał Stanu i będzie skowyt, że poukładany dla PiSu kraj- psują.
    Ale wg tego wzorca, który pokazał PiS, każda następny wygrany, będzie suwerenem i będzie kopiował PiS w zawłaszczaniu państwa.
    Niestety psucia państwa już nie zatrzymasz.

    4 Cytuj
  • Pietja 8 paź 2019

    Neumann nie zrezygnował. Tylko z szefostwa klubu ale żadnej łachy nie zrobił skoro wybory za kilka dni. Potem wróci jako nowy szef klubu odchudzonego z części platfusów ale za to będzie miał Jachirę, która mu skecze będzie produkować.
    Nagrania nielegalne? Przecież nagrywał ten kto uczestniczył w rozmowie z Neumanem, więc legalne.
    Neuman jak cała Platforma to patologia. Ja tylko nie rozumiem jaka patologia głosuje na tą patologię. Wyborcom KO mogliby nas.ać na głowę a i tak by ich popierali.
    W Warszawie gdyby PO wystawiło na kandydata szympansa w koszulce OTUA to wygrałby w cuglach :)
    Nad czym tu płakać? Ja sobie włączam tych ćwoków zamiast kabaretu.

    2 4 Cytuj
  • Pietja 8 paź 2019

    Do tego jeszcze Kurski rozdający Wyborczą, którą obecnie czyta już wyłącznie beton. Kolejny strzał w obie nogi. Też nachodzi myśl, czy oby jeden Kurski nie był oficjalnie a drugi nieoficjalnie za pisem? Wszystko na to wskazuje, przyjmując, że Jarek Kurski jest homo sapiens. W przeciwnym wypadku ratunkiem są Tworki a nie Czerska :)

    1 3 Cytuj
  • Pietja 8 paź 2019
    bono napisał/a:

    Wymień choć jeden pozytyw, który pozostał po 8 latach rządów, tych którzy byli i są drugim sortem, zdradzieckimi mordami, którzy zamordowali prezydenta i sprzedali się Niemcom.
    Myślę jednak że trochę zbudowali, inaczej po czterech latach rządów twoi z błękitną krwią, by ich zmietli a tak niestety nie było, dostali twoi z pierwszego sortu- łomot i byli suwerenem, a więc to co robili- mogli.
    I nie bronię tych nisko urodzonych z niższego stanu, bo się zużyli, i mogę wiele miłych rzeczy przypisać obecnej opcji, ale twoja arystokracja też zostanie za jakiś czas zmieciona i wtedy nowi przejmą na własność TVP, sądy, spółki skarbu państwa i komisje śledcze, i Trybunał Stanu i będzie skowyt, że poukładany dla PiSu kraj- psują.
    Ale wg tego wzorca, który pokazał PiS, każda następny wygrany, będzie suwerenem i będzie kopiował PiS w zawłaszczaniu państwa.
    Niestety psucia państwa już nie zatrzymasz.

    Nawet Schetyna nie potrafił wymienić niczego pozytywnego co PO-PSL pozostawiło po 8 latach rządów więc nie wymagaj od innych rzeczy niemożliwych ;)
    Platforma potrafiła utrzymywać poparcie tylko i wyłącznie posiadając wszystkie znaczące media, które pakowały ludziom w głowy ich prawdę. Wystarczyło stworzyć pluralizm medialny gdzie jedna stacja mówi ich "prawdę", druga "prawdę" rządową i Polsat który balansuje pomiędzy, a już Platforma leży, kwiczy i sama się wykańcza.

    1 3 Cytuj
  • 8 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    Neumann nie zrezygnował. Tylko z szefostwa klubu ale żadnej łachy nie zrobił skoro wybory za kilka dni. Potem wróci jako nowy szef klubu odchudzonego z części platfusów ale za to będzie miał Jachirę, która mu skecze będzie produkować.
    Nagrania nielegalne? Przecież nagrywał ten kto uczestniczył w rozmowie z Neumanem, więc legalne.
    Neuman jak cała Platforma to patologia. Ja tylko nie rozumiem jaka patologia głosuje na tą patologię. Wyborcom KO mogliby nas.ać na głowę a i tak by ich popierali.
    W Warszawie gdyby PO wystawiło na kandydata szympansa w koszulce OTUA to wygrałby w cuglach :)
    Nad czym tu płakać? Ja sobie włączam tych ćwoków zamiast kabaretu.

    Czym się nagranie Neumana różni od nagrania Morawieckiego i od zachowania Suskiego który bije posła opozycji, od pijackiej imprezy posłów PIS ,rajdujących meleksem po terenie hotelu.
    Wszyscy tak samo się zachowują poza kamerami, więc przyganiał kocioł garnkowi.

    Jachira to znakomita przeciwwaga dla chamstwa np. Pawłowicz, szkoda że objawiła się dopiero teraz, bo już wcześniej byłaby równowaga i lustro w którym pisiory by się zobaczyły.
    Co do Warszawy- ty prowincjusz 18 tysięcznej prowincji ze swą mądrością prowincjonalną
    ( bez urazy, ale miasta wielkie mają inną kulturę, jeżeli nawet niższą, to one w swej liczebności w każdym społeczeństwie wiodą prym), i ty z powiatu myślenickiego chcesz swe racje narzucić Paryżanom, Londyńczykom, Warszawiakom czy nawet Prażanom?
    Widzę że się dowartościowujesz sam, może jedz do Warszawy, pokaż swą inteligencję tym dwu milionom i błyśnij w tej konkurencji.

    4 2 Cytuj
  • 8 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    Nawet Schetyna nie potrafił wymienić niczego pozytywnego co PO-PSL pozostawiło po 8 latach rządów więc nie wymagaj od innych rzeczy niemożliwych ;)
    Platforma potrafiła utrzymywać poparcie tylko i wyłącznie posiadając wszystkie znaczące media, które pakowały ludziom w głowy ich prawdę. Wystarczyło stworzyć pluralizm medialny gdzie jedna stacja mówi ich "prawdę", druga "prawdę" rządową i Polsat który balansuje pomiędzy, a już Platforma leży, kwiczy i sama się wykańcza.

    A jednak ludzie po pierwszych czterech latach te pozytywy dostrzegli. i PiS odpadł z kretesem.

    4 1 Cytuj
  • 8 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    Platforma potrafiła utrzymywać poparcie tylko i wyłącznie posiadając wszystkie znaczące media, które pakowały ludziom w głowy ich prawdę. Wystarczyło stworzyć pluralizm medialny gdzie jedna stacja mówi ich "prawdę", druga "prawdę" rządową i Polsat który balansuje pomiędzy, a już Platforma leży, kwiczy i sama się wykańcza.

    Bzdury piszesz, Poza Ogórek wszyscy pozostali dzisiejsi dziennikarze pracowali także
    w TVP rządzonej za PO przez SLD.
    Olejnikowa gnoiła w wywiadach równo Tuska , za to i Holecka i Olejnik, łasiły się do Milera i mu słodziły w wywiadach jak dzisiaj Kaczyńskiemu.

    4 1 Cytuj
  • Pietja 8 paź 2019
    bono napisał/a:

    Czym się nagranie Neumana różni od nagrania Morawieckiego i od zachowania Suskiego który bije posła opozycji, od pijackiej imprezy posłów PIS ,rajdujących meleksem po terenie hotelu.
    Wszyscy tak samo się zachowują poza kamerami, więc przyganiał kocioł garnkowi.

    Chociażby głównym elementem ukazującym hipokryzję platfusiarni - sądmi, które póki jesteś w PO, nic Ci nie zrobią :)

    Element, który wychodził na ulicę z hasełkiem Wolne Sądy już sam z siebie może się śmiać

    1 2 Cytuj
  • Pietja 8 paź 2019

    A przypomnisz mi jak przewodniczący Platformy pojechał po kodomitach? Jak ich podsumował? Przypomnisz mi co mówił o współpracy z oszustami z PSL? A może mi przypomnisz o jakich standardach obsadzania stanowisk wspominał?

    Za szczerość Neumana dziękują wszyscy konserwatywni wyborcy bo nikt tyle nie zrobił dla PiSu przed wyborami co ten patol, który jest przewodniczącym organizacji mafijnej zwanej Platforma Obywatelska.
    Możesz się tutaj dwoić i troić, ale jego szczerości nagrywanej zresztą przez drugiego platformersa, nie przykryjesz niczym.

    2 Cytuj
  • Pietja 8 paź 2019
    Strozaninek napisał/a:

    https://www.wykop.pl/link/5164023/poslanka-pis-zapowiada-cenzure-internetu-koncesje-zakaz-uzywania-pozwolenia/

    Ty idź może na jakieś realne wykopki bo widzę, że wiedzę czerpiesz tylko z wykopu :)
    Chyba, że w Stróży tylko do tego macie dostęp?
    Podstawowe pytanie na temat tego, kto realnie chce cenzurować internet i nawet oficjalnie zagłosował za tym. ACTA2. Jak głosowała Platforma? Niewiarygodne? A jednak :)

    1 1 Cytuj
  • 8 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    Chociażby głównym elementem ukazującym hipokryzję platfusiarni - sądmi, które póki jesteś w PO, nic Ci nie zrobią :)

    Element, który wychodził na ulicę z hasełkiem Wolne Sądy już sam z siebie może się śmiać

    Wolnych sądów nie proponują ani jedni, ani drudzy. Należy wolne sądy wymódź na którychkolwiek rządzących, nie dajmy się ogłupiać.

    1 1 Cytuj
  • 8 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    A przypomnisz mi jak przewodniczący Platformy pojechał po kodomitach? Jak ich podsumował? Przypomnisz mi co mówił o współpracy z oszustami z PSL? A może mi przypomnisz o jakich standardach obsadzania stanowisk wspominał?

    Za szczerość Neumana dziękują wszyscy konserwatywni wyborcy bo nikt tyle nie zrobił dla PiSu przed wyborami co ten patol, który jest przewodniczącym organizacji mafijnej zwanej Platforma Obywatelska.
    Możesz się tutaj dwoić i troić, ale jego szczerości nagrywanej zresztą przez drugiego platformersa, nie przykryjesz niczym.

    Czy to przewodniczący PO czy jakiejkolwiek innej, są oni godni siebie, jednych na tym łapią inni są sprytniejsi.
    Jakiś tam Neuman mnie nie obchodzi, gość robi to na własny rachunek.

    1 Cytuj
  • 8 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    Ty idź może na jakieś realne wykopki bo widzę, że wiedzę czerpiesz tylko z wykopu :)
    Chyba, że w Stróży tylko do tego macie dostęp?
    Podstawowe pytanie na temat tego, kto realnie chce cenzurować internet i nawet oficjalnie zagłosował za tym. ACTA2. Jak głosowała Platforma? Niewiarygodne? A jednak :)

    Idz pomodl sie do sciany placzu :) bo widze ze krwawisz.

    1 1 Cytuj
  • 8 paź 2019

    https://strefainwestorow.pl/artykuly/dywidendy/20191008/podatek-od-dywidend-obnizka

    Wspaniale, podmioty zagraniczne beda mogly wiecej kasy wyprowadzic sobie do swoich matek od polskich corek :)

    To lubie, PiS <3

    1 1 Cytuj
  • 8 paź 2019
    Strozaninek napisał/a:

    https://strefainwestorow.pl/artykuly/dywidendy/20191008/podatek-od-dywidend-obnizka

    Wspaniale, podmioty zagraniczne beda mogly wiecej kasy wyprowadzic sobie do swoich matek od polskich corek :)

    To lubie, PiS <3

    Nie inaczej, trzeba było jeszcze więcej sprzedać przez 8 lat. Do kolekcji brakło LOTu i pakietu większościowego PKO i byłoby pozamiatane. Wystarczyło bębnić, że to przecież nasza ziemia a kapitał jak to bębnili granic nie ma więc bono uwierzył, że to bez znaczenia czy zapier****ala na dywidendę i gdzie ona końcowo ląduje, w końcu to jego przedstawiciel negocjował warunki (PO)oddania (się) a ostatnio nawet powiedział, że ma w dupie kto to będzie zasiadał w zarządach spółek itd itd. Podziękuj bonowi.....
    nawet liderując w exporcie słabo się człek czuje jeśli jest generowany przez kapitał zagraniczny.
    https://biznes.interia.pl/raport/nie-tylko-o-finansach/news/polska-w-swiatowej-ekstraklasie-eksporterow,2631759,8673
    Trudno trzeba dalej realizować próbę własnej własności. Cóż Chińczycy kiedyś zaczynali od kopii teraz już robią oryginały :-)))

    bono napisał/a:

    Jakiś tam Neuman mnie nie obchodzi, gość robi to na własny rachunek.

    Szybko się odcinasz od przywódców.....do niedawna. Na tobie to można się oprzeć jak na .....Neumannie :-)

    bono napisał/a:

    Wolnych sądów nie proponują ani jedni, ani drudzy. Należy wolne sądy wymódź na którychkolwiek rządzących, nie dajmy się ogłupiać.

    Ciebie się nie da ogłupić.....bardziej. Sprecyzuj wolne sądy, czyli jakie? Wzorem tych co ich stawiałeś za wzór Niemców? Francuzów? Wolne to jakie mają już nie łapać tylko przytulać?
    http://www.grzechy-platformy.org/wymiar-sprawiedliwosci/

    Rozumiem, że wolne po twojemu :-))) zapomnij ....

    2 4 Cytuj
  • 8 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Nie inaczej, trzeba było jeszcze więcej sprz

    Ciebie się nie da ogłupić.....bardziej. Sprecyzuj wolne sądy, czyli jakie? Wzorem tych co ich stawiałeś za wzór Niemców? Francuzów? Wolne to jakie mają już nie łapać tylko przytulać?
    http://www.grzechy-platformy.org/wymiar-sprawiedliwosci/

    Rozumiem, że wolne po twojemu :-))) zapomnij ....

    Takie w których Ziobro ciebie zrobi prezesem sądu. Przecież się nadajesz , właściwie to wy nadajecie się na każde stanowisko, takie pochodzenie i taka krew.

    6 2 Cytuj
  • 9 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    podać meliskę, nerw puszcza XD ? Nie mam potrzeb na godzinki ale każdy mierzy własną miarą :-))) a ty coś stałego kiedykolwiek stworzyłeś czy wszystko ci się całe życie między palcami przelewa?

    to chyba Tobie się przelewa bo ju mnie wszystko ok.a jak czytam te Twoje wypociny i odpowiedzi na wszystko w każdym forum to już skończ i wstydu oszczędź...

    6 2 Cytuj
  • Pietja 9 paź 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Idz pomodl sie do sciany placzu :) bo widze ze krwawisz.

    Ja płaczę ze śmiechu jak czytam wasze posty padliny :)
    Platfusiarnia odcięła się już nawet od Bolka. Chyba, że to Bolek odciął się od patoli z PO. Teraz Bolek ugania się za Kosiniakiem i Kukizem, którzy także się z niego śmieją.
    Taki to był z Bolka wielki bohater platformerski.
    Czy wreszcie zakończy się ta ciągła kompromitacja postkomuchów Platformy?
    Ty Stróżaninek tak z własnej woli wpisujesz się w to poparcie cymbałów?

    2 4 Cytuj

Odpowiedz