Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 26 sie 2020

    Dirrty_affair. Pytanie nie było kierowane do Ciebie. Mogłeś sobie darować.

    5 Cytuj
  • 26 sie 2020

    Już mówiłam, ze musi dojść do upadku małych i średnich przedsiębiorstw. Ludzie mają stać się uzależnieni od pomocy swoich rządów, a te rządy mają być zależne od IMF (Międzynarodowego Funduszu Walutowego) oraz Banku Rozrachunków Międzynarodowych. Złoża naturalne mają przejść w ręce korporacji. Dotychczasowy ład i porządek oraz wartości, które panują upadną... Stąd ten chaos wywoływany w coraz to nowych miejscach na świecie. Zostanie zniesione prawo własności i prawo samostanowienia o sobie.
    Być może jedynym wyjściem z tej spirali długów będzie oddawanie coraz to następnej części terytorium Państwa Polskiego, co już się dzieje np. Największa afera RP. PIS oddał polskie złoża w obce ręce."
    https://fakty.plportal.pl/artykuly/kronika-kryminalna-polska-felietony/najwieksza-afera-rp-pis-oddal-polskie-zloza-w-obce-rece

    Obstawiam, że te terytoria będą cenne przez złoża naturalne bądź inne dobra...

    "Polska Odda Część Terytorium Za Długi?"
    https://www.youtube.com/watch?v=E2vHFrB0QWQ

    3 2 Cytuj
  • 27 sie 2020

    Lula po co takie brednie piszesz. Chyba się Twoi "eksperci" z niemieckich FACKtów nie dogadali z "ekspertami" z TVNu :-))) chyba, że już przebijacie się nawzajem bredniami :

    "Kasa nie pójdzie za żaden ocean dlatego, że takie jest polskie prawo. Wszystkie złoża są własnością państwa. Myśmy to złoże odkryli, udokumentowali, ale to złoże jest własnością państwa. My dostajemy jedynie koncesję na wydobycie” – wyjaśnia profesor Stanisław Speczik portalowi tvn24.pl"

    Podobnie Niemce bredzili o przejęciu wyspy Greckiej w zamian za pożyczki :-)))
    Weź deko filtruj u siebie w głowie zanim coś podpalisz na forum :-)

    2 7 Cytuj
  • 27 sie 2020

    Skandaliczne głosowanie w Sejmie! PiS chce oddać polskie bogactwa naturalne Kanadyjczykom
    https://www.youtube.com/watch?v=6eo6k_jX1t8

    "Fakty kontra rządowa propaganda,"
    https://www.youtube.com/post/UgyQuw374EguxxDYVcp4AaABCQ

    3 3 Cytuj
  • 27 sie 2020

    Lula po co takie brednie piszesz. Chyba się Twoi "eksperci" z niemieckich FACKtów nie dogadali z "ekspertami" z TVNu :-))) chyba, że już przebijacie się nawzajem bredniami :

    "Kasa nie pójdzie za żaden ocean dlatego, że takie jest polskie prawo. Wszystkie złoża są własnością państwa. Myśmy to złoże odkryli, udokumentowali, ale to złoże jest własnością państwa. My dostajemy jedynie koncesję na wydobycie” – wyjaśnia profesor Stanisław Speczik portalowi tvn24.pl"

    Podobnie Niemce bredzili o przejęciu wyspy Greckiej w zamian za pożyczki :-)))
    Weź deko filtruj u siebie w głowie zanim coś podpalisz na forum :-)

    1 6 Cytuj
  • 28 sie 2020

    Pozwól jej pisać co chce, chciałbyś cenzurować wszystko i wszystkich.
    Dalej tęsknisz za komuną?

    8 2 Cytuj
  • 28 sie 2020
    Vivaldi napisał/a:

    L
    Podobnie Niemce bredzili o przejęciu wyspy Greckiej w zamian za pożyczki :-)))
    Weź deko filtruj u siebie w głowie zanim coś podpalisz na forum :-)

    Ty myślisz, że ona cieszy się z największego zadłużenia Polski w jej historii?
    Albo w z protektoratu USA nad Polską?
    Już przed rewolucją Kubańską, ideolog ciemnoskóry- autorytet kubański, powiedział, że państwo zależne od innej nacji niezależnie z której opcji politycznej, nie jest państwem niepodległym. I to było ostrzeżenie przed zamianą protektoratu USA na protektorat Radziecki.
    Niestety Kuba weszła w gówno kolejnej zależności. Robimy to samo.

    8 2 Cytuj
  • 28 sie 2020

    Bono i Lula to madrzy ludzie. vivaldi nic ci do tego ze maja potrzebe pisania na takie tematy. Bronisz im pisac po czym sam odpisujesz dokladajac swoje trzy grosze. Wez to przemysl, bo jest glupie. Jak nie potrafisz z nimi rozmawiac na argumenty po ludzku, to lepiej nie rozmawiaj. Szkoda zachodu. Ja mam wrazenie, ze oni bardziej szanuja Twoje zdanie, niz Ty twoje.

    6 Cytuj
  • 28 sie 2020

    Bo vivaldi broni coś co obronić się nie da.
    Masz wesele, wydałeś kasę, na stołach zastawa a w lodówkach pokarmy i wstał taki rządowiec rano i ogłosił ze od jutra musisz wyprosić pól gości. To samo z wyjazdami zagranicznymi.
    I ok. Ale takie rzeczy robi się z wyprzedzeniem. To nie jest tak że wczoraj nikt nie chorował a dzisiaj 1100.
    Wiadomo oś dawna jakie są przewidywania dla poszczególnych krajów.
    Ale nie, zamiast powiedzieć w połowie sierpnia że od września robimy to i to.
    Ale to amatorka.

    3 1 Cytuj
  • 28 sie 2020

    To nawet nie chodzi o to. Ten Pan, na każdy Wasz post, ma swoje wytłumaczenie, które dosadnie podtrzymuję, uważając Was za półgłuwków. Jakby był "ciut" bardziej kulturalny, wcale zgadzać by się nie musiał, odpowiada Wam w sposób "ordynarny", z tymi tabletkami, pokazał kunszt swojej osobowości.

    4 Cytuj
  • 28 sie 2020
    jon snow napisał/a:

    Bono i Lula to madrzy ludzie.

    Razem z Tobą to prawie Ich Troje. Albo Trzej, jak kto się tam identyfikuje.

    3 3 Cytuj
  • 28 sie 2020

    Przepraszam bardzo, o neuroleptykach, to bodajże towarzysz dirty_affair, coś tam się produkował. Nie wiem, co masz na myśli. Ja bym nas nazwał internautami. Ich troje, to byl taki zespol ktory sie rozpadl. Nie kieruj do mnie zarzutów. Nie jestem Ci facet nic winien.

    5 1 Cytuj
  • 28 sie 2020
    bono napisał/a:

    Bo vivaldi broni coś co obronić się nie da.
    Masz wesele, wydałeś kasę, na stołach zastawa a w lodówkach pokarmy i wstał taki rządowiec rano i ogłosił ze od jutra musisz wyprosić pól gości. To samo z wyjazdami zagranicznymi.
    I ok. Ale takie rzeczy robi się z wyprzedzeniem. To nie jest tak że wczoraj nikt nie chorował a dzisiaj 1100.
    Wiadomo oś dawna jakie są przewidywania dla poszczególnych krajów.
    Ale nie, zamiast powiedzieć w połowie sierpnia że od września robimy to i to.
    Ale to amatorka.

    Udajesz czy na prawdę nie rozumiesz strategi rządzących ?
    Zastanawiałeś się o ile mniej stratna jest polska turystyka dzięki takim działaniom?

    2 4 Cytuj
  • 29 sie 2020

    Wiesz co. Twojego ulubienca Margot juz wypuscili z aresztu. Cos Wam nie pyklo zamykanie osob Lgbt za kratami. Teczowa zaraza, jednak nie taka zaraza. Dylu dylu na badylu. Fajne to jest, bo mi tam to nie przeszkadza, ale rozumiem strach ludzi, i zniewazenie ich godnosci. Szkoda, ze ktos dal im prawo do zycia, i dobrze ze to nie byl Kaczyński, ani Biskup Jedraszewski.

    2 2 Cytuj
  • 29 sie 2020

    Twój ulubieniec Rafałek Trzaskowski znów zatruwa Wisłę, jednej rury nie potrafi naprawić, a chciał być prezydentem :D

    3 4 Cytuj
  • 29 sie 2020

    Nie mistrzu. To nie mój ulubieniec. Nie rozumiesz mojego stanowiska ani trochę. Przedstawie Ci po krótce. Nigdy nie byłem przeciw niczemu, co godzi w prawa ludzkie. Zupełnie Was nie rozumiem ludzie, skuknijcie się w pały i to mocno, bo będzie za późno. Jeszcze kilka lat temu nikt nie zawracalłsobie dupy gejami i lesbijkami, nikt nie dotykał sądow, byl lad i porzadek. Państwo było normalne, wychodziło z inicjatywy, Wolnoścć demokracja. Czyli gej i lesbijka byli pomijani w sposób taki a niech sobie żyja, psychologicznie patrząc na korzysc tych ludzi, oni sobie zyli w ukryciu, nie afiszujac sie za bardzo dlatego ze nie mieli takiej potrzeby poniewaz czuli sie tolerowani w miare przez reszte spoleczenstwa, nie bylo jakis parad bo po co im to. Teraz miarka sie przebrala, i robi sie zadyma. Bo pis kladzie te brudne rece wszedzie gdzie im sie podoba. Ziobro to jakis nygus pieprzony, ktory jest nadymany gorzej niz burak po gotowaniu. Dla mnie on strzala nie jest warty, bo nagnoil tyle w Panstwie, ze masakra. Ludzmi sie latwo steruje, marionetki i tyle, bez wlasnego zdania. Pija to osocze medialne jak sok pomaranczowy z kartonu. Rafalek co mnie tam rafalek, jakas rura czajka. Ja nie chce zyc w takim Panstwie, gdzie facet mowi lez, waruj, jedz z miski i tyle, a jak ty chcesz zyc, to badz pionkiem w grze. Nie nazywaj sie narodowcem, bo nie jestes. Podzialow sie nie tworzy, o to nawet Świętej Pamięci Jan Paweł drugi walczył i się modlił. Mowilem Ci, juz oni sa gamoniami, bo dolali oliwy do ognia robiac jakies protesty z waginami na patyku i z krzyzem swietym. Mlodzi ludzie, rozne rzeczy do glowy im przychodza, ale nie zrobili tego celowo, tylko tak ktos ich poruszyl, ze juz nie mogli wytrzymac. Sąd, Ci pokazuje, to ja decyduje, co jest normalne, a co nie. Ty nawet znaczenia słowa wolności nie rozumiesz, niepodległości, a o to Twoi pra, pra przodkowie walczyli, Ty się temu wszystkiemu nie świadomie cheba sprzeciwiasz.

    4 1 Cytuj
  • 30 sie 2020

    https://wiadomosci.wp.pl/awaria-w-czajce-wszystko-wskazuje-na-to-ze-bedzie-potrzebny-tymczasowy-rurociag-6548379913628288a . Uwaga Trzaskowski nie interesuje się awarią Czajki, on to ma gdzieś. Rurki nie umie naprawić. Panowie i Panie, otóż nie. Interesuje się, i tak Was wszystkich szanuję. Tylko, nie przekręcajcie tych własnych teorii na swoją korzyść. Zgadzam się z jednym on tego nie naprawia, są od tego pracownicy, bo on jest "słaby" w takich robotach, ale Kaczor nie lepszy ;).

    1 2 Cytuj
  • 31 sie 2020

    Środowisko LBGT, walczy o szacunek. Zapowiadają, że to dopiero początek..
    https://twitter.com/JanStrzezek/status/1300363931731587072?s=20

    1 1 Cytuj
  • 1 wrz 2020

    Słucham tych wywodów o Solidarności, że Wałęsa nie był jej liderem, tylko pierwszy zastępca-czyli Lech Kaczyński, a Wałęsa tylko do wykonania zadania, bo pozostali nie mieli odwagi stanąć oczy w oczy z rządzącymi, podobnie jak na Białorusi. Swietłana Tichanowska, jest takim Lechem Kaczyńskim, ale brak tam takiego Wałęsy.
    I taka analogia mi się nasuwa, że Lecha Kaczyńskiego prowadził Jarosław Kaczyński, czyli że tak naprawdę szefem Solidarności, jej przywódcą, wykonawcą i strategiem był Jarosław Kaczyński. To on wymyślił Solidarność i ustawił w niej brata Lecha i kazał Lechowi znaleźć dla wykonania swej strategii Wałęsę, prostego chłopa, który nie będzie się bał aresztowania i nie będzie cykorzył w rozmowach z dyktaturą.
    Patrząc na Białoruś, widać, że bez takiego Wałęsy obalić dyktatury się nie da.
    Zdalna strategia doradcza przynosi skutek jedynie ze znalezieniem realizatora tej strategii.
    Stąd wydaje się zabieranie Wałęsie roli przywódczej w Solidarności, jest co najmniej nie eleganckie.
    Pewnie po śmierci Jarosława Kaczyńskiego, jego uczniowie zrobią z niego właściwego przywódcę Solidarności i tego który obalił komunizm, na zasadzie mojej analogii powyżej, jako cichego stratega i anonimowego, ale pierwszorzędnego bohatera
    Solidarności.

    1 Cytuj
  • 1 wrz 2020

    O tych wydarzeniach nie dowiecie się z mainstreamowych mediów...
    Cóż, proroctwo Siostry Faustyny Kowalskiej mówi, że z Polski wyjdzie iskra... Jak na razie iskra wychodzi od naszych sąsiadów. Może to jest szansa, by Niemcy odkupili swoje grzechy z czasów II wojny światowej? Może teraz to Oni pierwsi przeciwstawią się światowej dyktaturze? Ale mamy tam też swoich ludzi. Poseł Grzegorz Braun czynnie walczy o wolność!

    Protest i starcia z policją w Berlinie! Czy Niemcy to centrum walki z pandemią?
    https://www.youtube.com/watch?v=dgEJfMiWMps

    David Icke w Londynie, 29 Sierpnia 2020!
    https://www.youtube.com/watch?v=v_A3sD0rSTA

    Nasze refleksje po wielkim proteście w Berlinie - Paweł Kucharski
    https://www.youtube.com/watch?v=h4GwgO4D3Nc

    Polska nie przetrwa bez Białorusi! Grzegorz Braun
    https://www.youtube.com/watch?v=BvSen-uf50E

    2 1 Cytuj
  • 1 wrz 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Udajesz czy na prawdę nie rozumiesz strategi rządzących ?
    Zastanawiałeś się o ile mniej stratna jest polska turystyka dzięki takim działaniom?

    A wiesz, że zaczynam tę strategię
    coraz bardziej rozpoznawać.
    Wydaje się że taka strategia już była przerabiana, bardziej drastycznie z książeczkami walutowymi do tzw. demoludów, a poza demoludy, podróżowanie było możliwe za zezwoleniem.

    Nasza rządowa prawica to taka hybryda.
    Mianowicie, w USA prawica to Trump, broniący interesu biznesu, ludzi bogatych.
    U nas ta prawicowa hybryda, to prawica bo w koalicji z kościołem, a lewica w gospodarce.
    Należało by wymyślić dla tej hybrydy nową nazwę, bo to obecne nie jest prawicą, ale taki rodzajem religijnego socjalizmu.
    Nie odmawiam słuszności takiej idei, ale należało by to coś odpowiednio zdefiniować i nazwać.

    1 Cytuj
  • 1 wrz 2020

    A mówią, że dyktatura jest na Białorusi i że trzeba ja obalić...

    Policja w Berlinie zatłukła kobietę podczas demonstracji przeciw K 19!
    https://www.youtube.com/watch?v=jdelLW7fjVU

    Nie wiem czy ta kobieta zmarła. Podobno. Ale bicie obezwładnionej, leżącej i bezbronnej kobiety przez uzbrojonych policjantów to dyktatura w najgorszym wydaniu. Tacy "policjanci" nie powinni zwać się policjantami. Prawdziwy Policjant ma honor!

    2 1 Cytuj
  • 1 wrz 2020

    Żaden rząd nie może szczuć jakichkolwiek służb mundurowych na obywateli swojego kraju. Nie pozwólmy, żeby tak działo się u nas. Policja czy Wojsko to część narodu. Nie pozwólmy się podzielić. Polska to My. Musimy przetrwać to, co się wydarzy bez podziałów. Inaczej będzie po Nas.

    2 1 Cytuj
  • 1 wrz 2020

    Luna. Policjanci to tylko narzędzie w rękach władzy. Jaka władza, takie polecenia, i takie wykonanie rozkazu. Przecież to wiesz, to po co piszesz. Tak już ludzie wybrali, wybrali pisiorów, to mają agresję, homofobię, wykonywanie absurdalnych rozkazów. Nie wiń policjanta, bo jak on nie zapakuje geja do furgonetki, to dostanie nagane.

    1 Cytuj
  • 1 wrz 2020
    jon snow napisał/a:

    Luna. Policjanci to tylko narzędzie w rękach władzy. Jaka władza, takie polecenia, i takie wykonanie rozkazu. Przecież to wiesz, to po co piszesz. Tak już ludzie wybrali, wybrali pisiorów, to mają agresję, homofobię, wykonywanie absurdalnych rozkazów. Nie wiń policjanta, bo jak on nie zapakuje geja do furgonetki, to dostanie nagane.

    Nie wiem co ty masz do działań policji, jeśli jakiś zboczeniec czy jak ty go tam nazywasz gej, złamie prawo to ma chodzić bezkarnie?

    2 4 Cytuj

Odpowiedz