Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 1 wrz 2020
    Luna napisał/a:

    A mówią, że dyktatura jest na Białorusi i że trzeba ja obalić...

    Policja w Berlinie zatłukła kobietę podczas demonstracji przeciw K 19!
    https://www.youtube.com/watch?v=jdelLW7fjVU

    Nie wiem czy ta kobieta zmarła. Podobno. Ale bicie obezwładnionej, leżącej i bezbronnej kobiety przez uzbrojonych policjantów to dyktatura w najgorszym wydaniu. Tacy "policjanci" nie powinni zwać się policjantami. Prawdziwy Policjant ma honor!

    Masz problemy ze wzrokiem ? gdzie tu widzisz obezwładnioną kobietę ? Ona nie chciała założyć kajdanek, leży na glebie i stawia opór, to co mieli z nią zrobić ? Mogła położyć się na ziemi, rączki do tyłu, szeroko nogi, nie byłoby żadnej awantury. I jeszcze tekst, podobno zmarła :)

    2 3 Cytuj
  • 1 wrz 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Nie wiem co ty masz do działań policji, jeśli jakiś zboczeniec czy jak ty go tam nazywasz gej, złamie prawo to ma chodzić bezkarnie?

    A w kościele może!
    Geje w kościele są OK. Poza kościołem nie maja racji bytu.

    8 2 Cytuj
  • 1 wrz 2020

    Nie sprzeczajmy się. Nie dzielmy się, Nie skaczmy sobie do gardeł.

    Świat zwariował. To co zaczyna się w różnych miejscach przybędzie i do nas...

    Australijski zamordyzm

    https://www.youtube.com/watch?v=OvmOSP8mKQg

    3:10 - zachęta do szczepień – "nie ma szczepienia, nie ma pensji"

    Czy Wy widzicie do czego to wszystko zmierza?
    Rozumiecie już dlaczego chcą wycofać z obiegu banknoty?

    Obudź się Australio (napisy PL)
    https://www.youtube.com/watch?v=NnR_PUl-Ce8
    https://www.bitchute.com/video/y3zIA9XKi6Ly/

    2 2 Cytuj
  • 1 wrz 2020
    bono napisał/a:

    A w kościele może!
    Geje w kościele są OK. Poza kościołem nie maja racji bytu.

    Każdy jest ok jeśli nie łamie prawa. Nie zma znaczenia kościół, gej czy murzyn.

    4 4 Cytuj
  • 1 wrz 2020

    dirrty_affair, to co Ty mówisz, to jest oczywista prawda. Łamanie prawa, zawsze wiązało się z aresztem. Natomiat, te działania w obecnych czasach, są celowo komunistyczne. Czy Ty nie wierzysz w funkcjonariuszy?. Uważasz, że to debile bez umysłu. Wielu z nich już dzisiaj na pewno powiedziało by Ci prosto w oczy, że wcale nie chcieli aresztować ludzi, robiących manifestacji, albo inaczej nie chcieli by, być pod płaszczem rządów, który im takie polecenia wydaje. Sumienie, sumieniem. Robota, robotą. Wez zrozum ze jestes homofobem, i tyle. Czemu Białorusini zaczeli pozbywać się Łukaszenki? , bo jest walnięty. Dlaczego jasko krakow tak bardzo rozni sie w pogladach od vivaldiego, no bo jest troche bardziej rozumny. Mieli zamknac tego geja calego, nic to nie dalo. Pol Jego dzialan nie slusznych, pol slusznych, jakby nie patrzec jaki to idiota, pokazal wladzy ze ma ja w dupie, bo rozumie wiecej niz oni.

    4 Cytuj
  • 2 wrz 2020

    Myślisz, że funkcjonariusze mają ochotę patyczkować się z tymi pajacami ? Za rządów PO-PLS dostaliby zielone światło na siłowe potraktowanie aktywistów zakłócających ład i porządek. Przypomnij sobie jak poprzednia władza traktowała manifestacje, a potem nie pisz bredni o prześladowaniu tęczowych ludzików.
    https://www.youtube.com/watch?v=rIRHJoisKj8
    https://www.youtube.com/watch?v=o3jc91rJNfU

    Czy obecnie twoja wolność seksualna jest w jakiś sposób ograniczana, że tak bardzo identyfikujesz się z działaniami LBGT ? Napisz czego nie wolno Ci robić, może zrozumiem takich jak ty i przestane być homofobem.

    3 5 Cytuj
  • 2 wrz 2020

    Przecież Ty to dobrze rozumiesz, tylko masz nie chęć wrodzoną do mniejszości. To jest już jakaś psychologiczna sprawa. Widzisz japończyka na ulicy, pewnie myślisz sobie skośno oki, i zadajesz sobie pytanie co taki bałwan robi na terenie RP. Widzisz, wpisz sobie w google, ile na całym świecie jest tych gejów i lesbijek, jest to dosyć spora ilość ludzi. Dane nie pozostawiają złudzeń. Co z nimi?. Nic. Mówiłem już, że kiedyś siedzieli cicho, to Kościół Katolicki, pobudza ich wyobraźnię do działania. Jeśli przez chwile potrafiłbyś przeżucić swoje myśli w myśli tych ludzi zrozumiałbyś jak ważne jest dla nich istnienie. Wiem o co Ci chodzi, ale górnicy walczyli o prawo do pracy, a w tej chwili lesbijki i geje walczą raczej o prawa godności. To są dwie różne kwestie. "Mendy" każdorazowo używają siły, więc to nie ma nic do rzeczy. Poczytaj sobie, że na takich ludzi, nie ma lekarstw.

    6 3 Cytuj
  • 2 wrz 2020

    Skoro tak dobrze rozumiesz ból i cierpienie gejów i lesbijek to napisz o co według Ciebie oni teraz walczą, czego im nie wolno a co chcieliby moc robić. Napisz coś od siebie bez kopiowania stron LBGT, w kilku punktach.

    3 6 Cytuj
  • 2 wrz 2020

    Ja nie rozumiem ich bólu, ponieważ nie noszę ich problemów na plecach. Ja rozumiem dlaczego protestują. Po prostu miesza im się w głowach, przez takich ludzi jak Ty. Mówie wejdź na wujka google, poczytaj sobie skąd się wziął "homoseksualizm", co to jest za zjawisko, dlaczego powstało, czy ma rację bytu czy nie, i to powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Jeśli nie, to z pustego do głowy salomon nienaleje. Myślał bym w podobny sposób jak Ty, gdybym nie wiedział, i nie przeczytał, że ich problem to nie wymysł zboczonych, "tęczowych" ludzi. Policja nie ma nic do tego, to jest problem rządowy.

    2 2 Cytuj
  • 2 wrz 2020

    Jaki problem rządowy? Co im PiS robi?

    3 3 Cytuj
  • 3 wrz 2020

    Ciekawostki...
    Alfabet nepotyzmu w PiS - SAME FAKTY!
    https://www.youtube.com/watch?v=EL9OP4CP_nw

    THE BEST OF Grzegorz Braun! Kto naprawdę rządzi Polską?
    https://www.youtube.com/watch?v=NVW7HhWVScs

    NA OCZACH PŁACZĄCYCH DZIECI OJCIEC WYPROWADZONY, POWALONY, SKUTY,
    https://www.youtube.com/watch?v=kqxrlQXjD94

    1 1 Cytuj
  • Janek Sal 4 wrz 2020

    Nieświadomość - czy cwaniactwo?

    Luna napisał/a:

    Ciekawostki...

    NA OCZACH PŁACZĄCYCH DZIECI OJCIEC WYPROWADZONY, POWALONY, SKUTY,
    https://www.youtube.com/watch?v=kqxrlQXjD94

    Czy ojciec nie wiedział ze hulajnogi nie wono przewozic w autobusie?
    zakładam ze nie ,
    wiec po uswiadomieniu przez kierowce powinien wysiąść .
    Fakt ze łapie za serce płacz dzieci i wyprowadzenie taty ale to trwało podobno godzine .

    teraz dywagujemy dobrze czy zle ze taka reakcja była- ale jaka by była gdyby np- kierowca musiał awaryjnie nacisnąć na hamulec i hulajnoga z impetem uderzyła w siedzącego emeryta ,dziecko ,kogokolwiek. Wina kierowcy.
    o eksplozji które sie zdarzają nie wspomne .

    Mam nieco mieszane uczucia co do winy funkcjonariuszy ale gdyby zareagował tata na polecenia pewnie płaczu by nie było .

    2 Cytuj
  • 4 wrz 2020

    Trochę prześmiewczo napiszę, że mogli wyprosić pozostałe osoby z autobusu i pilotować go z ową rodziną do żądanego przystanku.
    Pieniactwo wtedy byłoby górą.

    5 1 Cytuj
  • 4 wrz 2020

    Co im PiS robi?. PiS pobudza ich młodzieńcze instykty, do "nabuzowanego" działania swoją agresywną polityką i mową wygłaszaną na ich zgromadzeniach. To jest główna przyczyna. Nie ma sensu, dyskusja z Tobą, bo cheba za mało interesujesz się takimi socjologicznymi sprawami. Jest takie powiedzenie stare i wciąż aktualne w dzisiejszych czasach, "Udeż w stół, a nożyce się odezwą".

    Cytuj
  • 4 wrz 2020

    jaskokrakow

    napisałeś: "Nieświadomość - czy cwaniactwo?"

    Właściwie to pytanie można odnieść do obu głównych "bohaterów" tej akcji, bo każdy z nich zrobił coś niewłaściwego. Trochę wyjaśnia to poniższy materiał z komentarzem byłego oficera policji:

    Zdziczałe zachowania polskich policjantów - Sebastian Nadolski
    https://www.youtube.com/watch?v=mcy4k_mGmac

    Nie jestem za karaniem kogokolwiek, a bardziej za uświadamianiem i zachęcaniem do zmiany przekonań oraz co za tym idzie zmiany zachowań. Nie zazdroszczę policji, bo mają naprawdę trudną pracę i zwykle ciężko im obiektywnie ocenić sytuację, gdyż nie są jej świadkami od początku. Jednakże z racji mojego zawodu uczulam na fakt chronienia dzieci, bo często traumatyczne zdarzenia w dzieciństwie decydują o całym ich dalszym życiu prowadząc do wielu poważnych trudności.

    3 1 Cytuj
  • 4 wrz 2020

    Dla równowagi napiszę, że jest wielu Policjantów, którzy z narażeniem własnego życia ratują osoby, gaszą pożary, zapobiegają tragediom, potrafią załagodzić konflikty itd. Sporo takich zdarzeń opisywanych było tu na forum. Chwała Im za odwagę i wierność swoim wartościom!

    2 1 Cytuj
  • 4 wrz 2020
    jon snow napisał/a:

    Co im PiS robi?. PiS pobudza ich młodzieńcze instykty, do "nabuzowanego" działania swoją agresywną polityką i mową wygłaszaną na ich zgromadzeniach. To jest główna przyczyna. Nie ma sensu, dyskusja z Tobą, bo cheba za mało interesujesz się takimi socjologicznymi sprawami. Jest takie powiedzenie stare i wciąż aktualne w dzisiejszych czasach, "Udeż w stół, a nożyce się odezwą".

    Ewidentnie Ciebie też PiS pobudza ?
    Co Ty byś zrobił bez PiSu? Jak żyć bez PiS ?

    2 2 Cytuj
  • 5 wrz 2020

    Jakieś nowe słowo ( temat ) na weekend?

    Orban nas wodzi za 10 lat jako nowe Niemcy.
    Nie wiem co miał na myśli, Drang nach Osten, nacjonalizm , czy bogactwo?
    A może jedno i drugie?

    4 1 Cytuj
  • 5 wrz 2020

    Słowacka gospodarka była do tej pory jedną z najszybciej rozwijających się w Europie. Zajmowała trzecie miejsce, po Czechach i Słowenii, w rankingu najbardziej rozwiniętych ekonomicznie krajów postsocjalistycznych. Słowacja jest siedmiokrotnie mniejsza od Polski, ma jednak gospodarkę o dość podobnej strukturze do polskiej. Wspólnie z Polską w 2004 r. została przyjęta do Unii Europejskiej, jednak kolejny krok podjęła już samodzielnie – w styczniu 2009 r. weszła do strefy euro. W latach 2009-2017 tempo rozwoju gospodarczego Słowacji zwiększyło się o 29 proc.

    4 1 Cytuj
  • 5 wrz 2020
    bono napisał/a:

    Słowacka gospodarka była do tej pory jedną z najszybciej rozwijających się w Europie. Zajmowała trzecie miejsce, po Czechach i Słowenii, w rankingu najbardziej rozwiniętych ekonomicznie krajów postsocjalistycznych. Słowacja jest siedmiokrotnie mniejsza od Polski, ma jednak gospodarkę o dość podobnej strukturze do polskiej. Wspólnie z Polską w 2004 r. została przyjęta do Unii Europejskiej, jednak kolejny krok podjęła już samodzielnie – w styczniu 2009 r. weszła do strefy euro. W latach 2009-2017 tempo rozwoju gospodarczego Słowacji zwiększyło się o 29 proc.

    I co z tego wynika? Może jakiś komentarz?

    2 Cytuj
  • 5 wrz 2020

    dirrty_affair, towarzyszu drogi, czy mnie rozbudza?. No, pewnie, że tak widzisz, mamy odmienne punkty widzenia w tych sprawach, i tyle. Ty masz inne myślenie, ja inne, i co z tego?. Stary mało to ważne... Moze inaczej ja nie rozumiem, dlaczego miałbym myśleć, w taki sposob jak Ty. Uważam, jak uwazalem wczesniej, i nie podpisuje się pod kaczyzmem. Rydzyk bzdury gada gadal i gadac będzie.

    Cytuj
  • 5 wrz 2020
    jon snow napisał/a:

    dirrty_affair, towarzyszu drogi, czy mnie rozbudza?. No, pewnie, że tak widzisz, mamy odmienne punkty widzenia w tych sprawach, i tyle. Ty masz inne myślenie, ja inne, i co z tego?. Stary mało to ważne... Moze inaczej ja nie rozumiem, dlaczego miałbym myśleć, w taki sposob jak Ty. Uważam, jak uwazalem wczesniej, i nie podpisuje się pod kaczyzmem. Rydzyk bzdury gada gadal i gadac będzie.

    A pod kim się podpisujesz?

    2 Cytuj
  • 6 wrz 2020

    Przecież dobrze wiesz, że tylko lewica, i nie dlatego, że jestem lewakiem. Mądrzy ludzie, są według mnie w lewicy, i już. Ewentualnie nowe inne ugrupowania, o których już pisałem. Daj sobie już spokój. Ja już akurat z Tobą nie chce pisać. Za dużo reportaży się naoglądałem, na temat Kaczyńskiego. Kiedyś w to nie wierzyłem, a teraz patrząc na Jego działania, można samemu stwierdzić, facet ma zajoba na punkcie władzy, i próbował wiele razy formować dyktaturę w Polsce. Trochę mu się to udało, po części. Ojciec Jego za to wypowiadał się z koleii, żeby właśnie chronić Polskę przed Jego synem.

    3 Cytuj
  • 6 wrz 2020
    taki_gość napisał/a:

    I co z tego wynika? Może jakiś komentarz?

    Proszę bardzo.
    Oglądając TVP, byłem przekonany że jesteśmy narodem wybranym.
    Że odkąd PiS przejął władze, nastąpił cud przemienienia. Że świat pada przed nami na kolana. Że dzięki polityce swojej waluty bijemy wszystkich na głowę. a poziom życia naszego kraju to nr 1 z byłych demoludów.
    Cieszy mnie to bardzo. że rośniemy jak ciasto na drożdżach. ale aby nie popaść w samouwielbienie, wkleiłem tekst z wiadomości ekonomicznych o innych państwach, byłych demoludach, których sukces, mimo że popełniły błąd przyjęcia euro, jest wyższy od naszego.
    Zgoda. jesteśmy krajem dużym stąd nasz sukces mierzy się inną miarą. Ale moja intencją jest pokazanie, że ten rozwój nie zagościł jedynie w Polsce. o że państwa które nie mają PiS u , radzą sobie równie dobrze.
    Można by wysnuć wniosek, że PiS. jedynie nie spieprzył gospodarki i idzie torem pozostałych demoludów.

    Tylko tyle.

    8 1 Cytuj
  • Janek Sal 7 wrz 2020
    taki_gość napisał/a:

    I co z tego wynika? Może jakiś komentarz?

    Dawno powinnismy przyjąc euro-

    2 1 Cytuj

Odpowiedz