Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 2 cze 2016

    I ja dołączę kolejne osiągnięcie patrioty z "dobrej zmiany"

    4 czerwca to święto wolności, demokracji i niezbywalnych praw obywatelskich i nie wiem czy nie należy się cieszyć, ze takie osoby jak pan Duda nie będą w tym święcie przeszkadzać! A swoja drogą cóż to za obłuda ten wyjazd do Watykanu!!!
    Cieszmy się, szanujmy, pielęgnujmy to dobrodziejstwo, nie dajmy sobie wmówić, ze te 27 lat, to lata stracone! Dla tych, którzy nie widzieli niczego poza Żoliborzem pewnie tak!

    zdjecie

    11 26 Cytuj
  • 3 cze 2016

    A co to za święto przypada 4 czerwca bo nigdzie nie mogę znaleźć?Bo chyba nie a święta unikających płacenia alimentów na dzieci?

    14 10 Cytuj
  • 3 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    A takich akcji za platformy to było na pęczki również.
    Jak choćby ta :
    https://www.youtube.com/watch?v=iZnLaWAPd_Q

    Robisz idiotyczne porównania. Prywatna tv może wszystko, ale publiczna, czyli moja też-NIE!!!

    Porównywanie pijak z pis z z szefem TK jest niedorzeczne!

    To tak jakby Dyrektora LO zestawiać z lumpem z pod budki z piwem.

    Ale Wy święci, sprawiedliwi, bogobojni a fałszywi- tak macie.

    10 24 Cytuj
  • 3 cze 2016
    bono napisał/a:

    Robisz idiotyczne porównania. Prywatna tv może wszystko, ale publiczna, czyli moja też-NIE!!!

    Porównywanie pijak z pis z z szefem TK jest niedorzeczne!

    To tak jakby Dyrektora LO zestawiać z lumpem z pod budki z piwem.

    Ale Wy święci, sprawiedliwi, bogobojni a fałszywi- tak macie.

    Chciałem zrobić z tego kabaret bo sam tutaj robisz kabaret pisząc że jak jakiś dziennikarzyna dorwał gościa na ulicy to są czasy bolszewickie.Równam do twojego poziomu.
    Wróć się do szkoły i poducz trochę historii kolego wpierw.

    14 5 Cytuj
  • 3 cze 2016
    krowka123 napisał/a:

    A co to za święto przypada 4 czerwca bo nigdzie nie mogę znaleźć?Bo chyba nie a święta unikających płacenia alimentów na dzieci?

    Dobre pytanie ...

    12 7 Cytuj
  • 3 cze 2016

    zdjecie

    Wrócił Harry Potter MON czyli będą z Antonim czarować :

    http://natemat.pl/181461,student-edmund-janniger-wrocil-po-cichu-zostal-specjalnym-przedstawicielem-ministra-obrony-narodowej

    Doooooobra zmiana :)

    15 24 Cytuj
  • 3 cze 2016

    Pogrążasz się coraz bardziej zapodając linka z portaliku parówkowego lisa w którym od pół roku 90 % tematów służy biciu w Kaczyńskiego. Śmieszny z ciebie ludzik.

    19 11 Cytuj
  • 3 cze 2016

    Jeśli podadzą taką informację w TVPiS czy w innej Gazecie Polskiej to obiecuję też podam linka ale chyba się nie doczekam.

    Za to kształtowanie "dobry" czytaj PiSowych Polaków się rozpoczyna : http://biznes.onet.pl/pgnig-zakupilo-dla-szkol-4-tys-prenumerat-prawicowych-miesiecznikow-historycznych/9f815k

    11 16 Cytuj
  • 3 cze 2016
    SredniPiotr napisał/a:

    Jeśli podadzą taką informację w TVPiS czy w innej Gazecie Polskiej to obiecuję też podam linka ale chyba się nie doczekam.

    Za to kształtowanie "dobry" czytaj PiSowych Polaków się rozpoczyna : http://biznes.onet.pl/pgnig-zakupilo-dla-szkol-4-tys-prenumerat-prawicowych-miesiecznikow-historycznych/9f815k

    Ta informacja jest gówno istotna i prawie nikogo nie obchodzi. Podał byś konkretnie jakie jest to stanowisko i czym się zajmuje. I czy to jest jedyne stanowisko eksperta u boku antka? Bo z twojego propagandowego artykułu wynika że Macierewicz powierza ważne stanowisko jakiemuś młodzikowi. Ale jakie stanowisko ?? Bo chyba dociera do ciebie że tam są zapewne różne stanowiska?

    15 8 Cytuj
  • 3 cze 2016

    Walker ale Ty naprawdę jesteś jakiś nierozgarnięty, cytujesz co innego, odpowiadasz na co innego. Poza Hejtem powinieneś nauczyć się jak wycinać cytaty odpowiednie itd. Wiem że to przerasta Twoje możliwości intelektualne ale postaraj się, choć z resztą nie, pasujesz do Towarzyszy idealnie.

    To tak abyś znów miał co cytować i kpić bo i tak na nic innego Cię nie stać : http://natemat.pl/181523,szyszko-puszcza-bialowieska-na-liscie-unesco-to-blad-minister-chce-by-ja-skreslono?fb

    Oj ekolodzy, oj zwolennicy przyrody. Ci też przeszkadzają dobrej zmianie. A ona jest taka dobra że już wychodzi bokiem.

    A tak między nami masz płacone od wpisu czy od słowa ? :)

    Tak na wesoły weekend jak Edmund kolega Antoniego został gwiazdą radia :
    https://www.youtube.com/watch?v=zhmt6sU8Sao

    10 17 Cytuj
  • 3 cze 2016

    zdjecie

    17 21 Cytuj
  • 3 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    Chciałem zrobić z tego kabaret bo sam tutaj robisz kabaret pisząc że jak jakiś dziennikarzyna dorwał gościa na ulicy to są czasy bolszewickie.Równam do twojego poziomu.
    Wróć się do szkoły i poducz trochę historii kolego wpierw.

    Nie! Ty równasz do rynsztoku!

    Jeżeli to dziennikarzyna, to takich tępoli ma PiS i jego prywatna stacja, na którą ja płacę i wszyscy którzy pisu nie chcą.
    To PiS robi, że dziennikarzyna jak piszesz a dla mnie tłumol sprowadza do rynsztoka wiadomości Państwowej Publicznej stacji z rządowymi wiadomościami.

    Zastanów się co wypisujesz, bo w każdym poście zaprzeczasz samemu sobie z posta poprzedniego.
    Nie równaj do tego dziennikarzyny, bo równanie w dół nie nobilituje.

    10 20 Cytuj
  • 3 cze 2016

    Zastanawiam się tylko KTO PIERWSZY UŻYŁ SŁOWA IDIOTA W TEJ DYSKUSJI ??? Obrażając kobietę (której pewnie nawet nie znał) tylko dlatego, że ośmieliła się mieć inne zdanie niż wszechwiedzący i najmądrzejszy walker. No ale kto sieje wiatr, ten zbiera burzę...............

    Walker, a ja z uporem maniaka........ PYTANIE JAK WYŻEJ ??????

    4 9 Cytuj
  • 3 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    To klasyczna idiotka która jest przez kogoś popychana dosłownie i w przenośni. Już kilka razy dowodziła że nie ma zbyt dużo oleju w głowie.
    Ty natomiast znowu nie odnosisz się do faktów. Przecież masz linki do głupiej wikipedi gdzie jest napisane że należała do młodzieżówki UW . To po co wypisujesz głupoty ?

    walker znowu daje popis - pojawiła się kolejna idiotka, która się z nim nie zgadza.

    No i wrócił z urlopu gość od minusów.

    7 12 Cytuj
  • 3 cze 2016
    t-34 napisał/a:

    No i wrócił z urlopu gość od minusów.

    Hehehehe - to samo miałem napisać. Witaj kiblu!

    3 22 Cytuj
  • 4 cze 2016

    walker a co tam szyszko wymyślił ostatnio z Puszczą Białowieską ??? Coś tam o wykreśleniu z listy światowego dziedzictwa podobno ??? Oświeć nas biednych o co chodzi.

    5 14 Cytuj
  • 4 cze 2016

    "W opinii Karczewskiego z pis, Tusk nie powinien starać się o kolejną kadencję na stanowisku szefa Rady Europejskiej.- Nie sprawdził się w roli premiera, nie wybija się jako szef Rady Europejskiej.

    Gdyby Tuskowi zależało, aby w Europie dobrze mówiono o Polsce, pewnie mógł coś zrobić.

    Tusk mógł powiedzieć, że to Platforma rozpoczęła spór wokół TK, a prezes Rzepliński postępuje wybiórczo,

    wtedy obraz Polski byłby zupełnie inny - ocenił na antenie TVN24 polityk PiS."

    Olga Krzyżanowska: -Tusk nie powinien wracać. Ośmieszą go i wsadzą do więzienia .

    Boże co za kreatywni ( nie mylić z kretyni) rządzą tym krajem. Na stanowisku szefa Rady Europy sprawdzi się na pewno Orban poparty przez PiS.

    Ten Pisor na stanowisku Marszałka Sejmu, nie pomyślał, że to prezydent Duda jest od gaszenia sporów i by dobrze mówiono o Polsce.

    No ale Duda to prezydent ubezwłasnowolniony. Taka poczciwina do pokazywania w TV.

    6 15 Cytuj
  • 4 cze 2016

    Wracając do pretensji pis do Tuska widzę to tak:

    Kaczyński, podporządkowuje UE, ma wpływy już większe od Merkel. Robi Tuska Szefem Rady Europy.
    Ten ma stałe łącze z Kaczyńskim (jak prezydent Duda) i codziennie rano po przeczyszczeniu spodni w miejscu kolan, dzwoni do Kaczyńskiego po instrukcje.
    Ten przesyła mu tekst wypowiedzi na dzisiejszy dzień, do nauczenia i przekazywania.

    W tekście jest treść: moi byli koledzy z PO rozpoczęli spór o Trybunał Konstytucyjny. Wybrali o trzech sędziów za dużo.
    W związku z tym, Rząd Polski reprezentowany przez pis ma prawo złamać konstytucję i rozwiązać TK w obecnym składzie.

    Rząd PiS ma dać swoich ludzi do TK na 20 letnią kadencję, ale bez prawa ich odwoływania przez następną ekipę, która przyjdzie po PiS.
    Robi to uchwałą Europejską do przyjęcia i akceptacji prze całą UE.

    6 14 Cytuj
  • 4 cze 2016
    bono napisał/a:

    Nie! Ty równasz do rynsztoku!

    Jeżeli to dziennikarzyna, to takich tępoli ma PiS i jego prywatna stacja, na którą ja płacę i wszyscy którzy pisu nie chcą.
    To PiS robi, że dziennikarzyna jak piszesz a dla mnie tłumol sprowadza do rynsztoka wiadomości Państwowej Publicznej stacji z rządowymi wiadomościami.

    Zastanów się co wypisujesz, bo w każdym poście zaprzeczasz samemu sobie z posta poprzedniego.
    Nie równaj do tego dziennikarzyny, bo równanie w dół nie nobilituje.

    Gościu piszesz tutaj same bzdury od dawien dawna. Jak choćby to porównanie do bolszewizmu świadczące o tym że nie masz pojęcia o czym piszesz albo piszesz tak bo ktoś ci kazał. Podobnie jak ten cały zimoch.
    Jak kończą ci się argumenty to robisz z oponentów na siłę durniów. Ewentualnie stosujesz prowokacje nieudane oczywiście.
    Nikogo nie obchodzi jakiś dziennikarz który dorwał tego typka na ulicy. Przeciętny obywatel ma to głęboko gdzieś. Rozumiesz to ??
    Jak nie macie co pisać to czepiacie się jakiś niszowych temacików. Tak jak ten cały markos wypisuje tutaj wypociny jakiejś katarynki co to nikt nawet nie wie kim ona jest..

    8 4 Cytuj
  • 4 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    Gościu piszesz tutaj same bzdury od dawien dawna. Jak choćby to porównanie do bolszewizmu świadczące o tym że nie masz pojęcia o czym piszesz albo piszesz tak bo ktoś ci kazał.

    Nikogo nie obchodzi jakiś dziennikarz który dorwał tego typka na ulicy. Przeciętny obywatel ma to głęboko gdzieś. Rozumiesz to ??
    .

    Bolszewia to PiS i jego metody, to proste jak parasol. Nie znasz zasad propagandy bolszewików? To trochę poczytaj a rozjaśnisz umysł. Urban przy obecnej ekipie informacyjnej, do demokrata.

    Dziennikarzyna z Wiadomości narodowego kanału TVP?
    W tej stacji, nie ma miejsca dla dziennikarzyny. To kompromitacja narodowej stacji.
    Ta dziennikarzyna, redaguje cały program Wiadomości a jego nazwisko wymieniane jest w każdym politycznym newsie.

    No sorry taką mamy telewizję publiczną.

    5 17 Cytuj
  • 4 cze 2016

    I jeszcze jedno, manewry NATO w naszej części Europy zaplanowane były już od roku.
    Maciarewicz mówi , że dzisiaj Polska wstała z kolan. Umówmy się, Polska nigdy nie klęczała w poddaństwie, natomiast obecnie uklęknęła na jedno kolano.

    6 15 Cytuj
  • 4 cze 2016

    Bono płacą od postu czy od ilości znaków?

    12 6 Cytuj
  • 4 cze 2016
    krowka123 napisał/a:

    Bono płacą od postu czy od ilości znaków?

    Nie wiem jak jest u Was, ale ja mam tera dyżur. Jeszcze z godzinę a później , pisz co chcesz.
    A ty o której kończysz?

    6 12 Cytuj
  • 4 cze 2016

    Bono ja piszę z nudów jak w 80 latach niektórzy bazgrali po murach,podobnie jak Myśleniczanin piłam wodę z saturatora na starym dworcu,patrzyłam jak wasi ojcowie maszerowali w pochodach 1 majowych by potem gdy troszeczkę się zmieniło siedzieli przed samym ołtarzem i pierwsi do komunii.Teraz też w pierwszym szeregu synowie tych działaczy jedni w kościele inni na marszu Komunistycznych Oddziałów Dywersyjnych.Zastanawia mnie tylko jedno że im"większy" był komuch tym bardziej" pobożni"potomkowie.Czyżby chcieli odkupić winy rodziców?
    Tak na marginesie to Leszek Miller mądrzej mówi od wielkich"obrońców demokracji "czy bardziej bankierów i alimenciarzy.
    Dyżuru nie kończę ale zrobię sobie przerwę bo forum schodzi na psy tfu kody.To nie dawne czasy na starym forum,tam była dyskusja.

    9 6 Cytuj
  • 4 cze 2016
    bono napisał/a:

    Bolszewia to PiS i jego metody, to proste jak parasol. Nie znasz zasad propagandy bolszewików? To trochę poczytaj a rozjaśnisz umysł. Urban przy obecnej ekipie informacyjnej, do demokrata.

    Dziennikarzyna z Wiadomości narodowego kanału TVP?
    W tej stacji, nie ma miejsca dla dziennikarzyny. To kompromitacja narodowej stacji.
    Ta dziennikarzyna, redaguje cały program Wiadomości a jego nazwisko wymieniane jest w każdym politycznym newsie.

    No sorry taką mamy telewizję publiczną.

    Fiksacja postępuje. Ciekawe to bo sam stosujesz bolszewickie metody siania propagandy wypisując tutaj np. herezje ze na marszu kodzików było ćwierć miliona ludzi i był to największy marsz po 89 roku. To typowo czekistowska metoda rzucenia w eter nieprawdziwej informacji która komuś nie zorientowanemu zostanie w pamięci. Pisałem ci żebyś postudiował trochę historię tego kraju..

    10 7 Cytuj

Odpowiedz