Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 4 cze 2016

    Postudiowałem.
    Radość z wygrania pierwszych w historii częściowo demokratycznych wyborów przeszła w euforię. Dzisiaj ktoś może być mądrzejszy niż przed 20 laty. Ale każdy kolejny dom buduje się lepiej i nie do końca dobrze. Zawsze się coś chce zmienić.
    Ta walka to walka Solidarnościowców miedzy sobą to wojna w w wigwamie, o schedę po wodzu.

    Gdy po tych wyborach sejm miał komuchów i prezydenta komuch a senat był w pełni wolny, zrobiono największe reformy, inne niż w sąsiednich krajach, gdzie półki były pełne a papier toaletowy nie był reglamentowany.

    Gdyby nie było tych komuchów, pragnących odnowy gospodarki rekami solidarnościowców, nie było by takiej zgody w głosowaniu nad drastycznymi reformami.

    Solidarność by się podzieliła tak jak dzisiaj i była by krwawa jatka miedzy swoimi, jak na Ukrainie.

    To był cud nad którym dzisiaj trzeba się pochylić i niezależnie kto go dokonał, ja mogę dzisiaj patrzyć w oczy Angolowi i Niemcowi, bez kompleksów a i rodzinie z USA .

    Możemy dzisiaj poprawiać, dzielić bardziej sprawiedliwie, wyrównywać szanse, ale jak coś robić, gdy się ma płótno w kieszeni?
    Dzisiaj znaleźli się naprawiacze, ale jest co naprawiać. Jak naprawiać coś czego nie ma?

    5 14 Cytuj
  • 5 cze 2016
    bono napisał/a:

    Postudiowałem.
    Radość z wygrania pierwszych w historii częściowo demokratycznych wyborów przeszła w euforię. Dzisiaj ktoś może być mądrzejszy niż przed 20 laty. Ale każdy kolejny dom buduje się lepiej i nie do końca dobrze. Zawsze się coś chce zmienić.
    Ta walka to walka Solidarnościowców miedzy sobą to wojna w w wigwamie, o schedę po wodzu.

    Gdy po tych wyborach sejm miał komuchów i prezydenta komuch a senat był w pełni wolny, zrobiono największe reformy, inne niż w sąsiednich krajach, gdzie półki były pełne a papier toaletowy nie był reglamentowany.

    Gdyby nie było tych komuchów, pragnących odnowy gospodarki rekami solidarnościowców, nie było by takiej zgody w głosowaniu nad drastycznymi reformami.

    Solidarność by się podzieliła tak jak dzisiaj i była by krwawa jatka miedzy swoimi, jak na Ukrainie.

    To był cud nad którym dzisiaj trzeba się pochylić i niezależnie kto go dokonał, ja mogę dzisiaj patrzyć w oczy Angolowi i Niemcowi, bez kompleksów a i rodzinie z USA .

    Możemy dzisiaj poprawiać, dzielić bardziej sprawiedliwie, wyrównywać szanse, ale jak coś robić, gdy się ma płótno w kieszeni?
    Dzisiaj znaleźli się naprawiacze, ale jest co naprawiać. Jak naprawiać coś czego nie ma?

    Jesteś klasycznym głupcem..

    9 6 Cytuj
  • 5 cze 2016
    krowka123 napisał/a:

    Bono ja piszę z nudów jak w 80 latach niektórzy bazgrali po murach,podobnie jak Myśleniczanin piłam wodę z saturatora na starym dworcu,patrzyłam jak wasi ojcowie maszerowali w pochodach 1 majowych by potem gdy troszeczkę się zmieniło siedzieli przed samym ołtarzem i pierwsi do komunii.Teraz też w pierwszym szeregu synowie tych działaczy jedni w kościele inni na marszu Komunistycznych Oddziałów Dywersyjnych.

    Mam kilkaset zdjęć z takich pochodów z kilku lat, dokładnie widać kto maszerował w pierwszych rzędach.

    7 3 Cytuj
  • 5 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    Jesteś klasycznym głupcem..

    Popatrz, nawet głupcem trzeba umieć być klasycznym.
    Ty niestety jesteś głupcem pospolitym, czyli prymitywem.

    5 15 Cytuj
  • Andrzej 5 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    Jesteś klasycznym głupcem..

    Ty zaś ponadprzeciętnym...

    mspanc!

    5 12 Cytuj
  • 5 cze 2016

    Myśleniczanin przyznasz że ciekawa lektura przeglądanie starych zdjęć czy artykułów prasowych?Ktoś ,nie pamiętam kto powiedział że nie tęsknimy za komuną tylko za latami młodości .Patrząc na tamte czasy i dzisiejsze to mimo że ponoś władza wtedy miała w d...e obywatela to takie wały jak teraz przechodzą bezkarnie lokalnym kacykom były nie do pomyślenia.Tak samo na szczeblu ogólnopolskim można zarzucić Jaruzelskiemu i Kiszczakowi wiele ale nie to że nakradli ile się dało.Patrząc na ich"majątek" który zgromadzili za te lata to daleko im do naszych lokalnych oligarchów a nawet taksówkarzy.To że uważam że cały konflikt wokół TK to kwik odrywanych od koryta nie znaczy że od razu muszę być ciemnym pisiorem.Nie byłby ten byłby inny powód do wrzawy.Tak na marginesie dlaczego na tym forum rok temu nikt nie wiedział nawet że istnieje coś takiego jak TK i że rząd PO ma w d...e jego orzeczenia?Przypomina mi się monolog kolegi kierownika ze spotkania z Jackiem Fedorowiczem w MOK w latach 80 tych gdy mówił o rozmowach rządu z Solidarnością.Tam na każdą propozycję Solidarności rząd odpowiadał-to znaczy że wy chcecie wadzy-gdy chcieli dostępu do mediów- to znaczy że wy chcecie wadzy bo kto a telewizję ten ma wadzę wreszcie ktoś w tej dusznej atmosferze mówi czy można otworzyć okno na to Mnietek odpowiada-okno,to znaczy że wy chcecie wadzy bo kto a dostęp do powietrza ten a wadzę.Teraz też dyskusja w tym stylu.Tak samo wtedy Wałęsa oburzał się gdy komuniści mówili że chce władzy,a czego chciał?KODziaże tak samo jak on oburzają się żę chcą dobra kraju a nie wadzy.Trzeba być skończonym idiotą aby im wierzyć.

    9 9 Cytuj
  • 5 cze 2016
    bono napisał/a:

    Popatrz, nawet głupcem trzeba umieć być klasycznym.
    Ty niestety jesteś głupcem pospolitym, czyli prymitywem.

    Powiedz mi kolego czy ty masz wszystko w porządku z głową jak piszesz że to były pierwsze zgodne z prawem wybory? Czy ty słyszałeś kiedyś o Sejmie kontraktowym?
    I popatrz jak twoi koledzy z opcji politycznej łykaszzek czy średni piotr obrażają tutaj ludzi ? Zadałem proste pytania a nazywają cię chorych umysłowo. Ten drugi zapodał tutaj jakiegoś linka i nawet sugeruje że kilka milionów ludzi którzy głosowali na pis jest chorych psychicznie?
    To są dokładnie metody bolszewickie stosowane później przez służby w wielu państwach bloku wschodniego przeciwko opozycji. Puszczanie w przestrzeń nieprawdziwej informacji szkalującej daną osobę. Zawsze smród pozostanie..

    8 7 Cytuj
  • 5 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    Powiedz mi kolego czy ty masz wszystko w porządku z głową jak piszesz że to były pierwsze zgodne z prawem wybory? Czy ty słyszałeś kiedyś o Sejmie kontraktowym?
    I popatrz jak twoi koledzy z opcji politycznej łykaszzek czy średni piotr obrażają tutaj ludzi ? .

    Ależ ty piszesz bzdury! Nawet nie czytasz tego co napisałem a odpowiadasz, na jakieś przez siebie wymyślone teksty.
    Albo za dużo czytasz, albo nie wiesz już komu odpowiadasz a w pamięci został jeszcze tekst z przed dwu dni.

    Pisze o "Radość z wygrania pierwszych w historii częściowo demokratycznych wyborów przeszła w euforię"

    Nic ten tekst nie zawiera z treści która chcesz mi wmówić.

    5 12 Cytuj
  • 5 cze 2016
    bono napisał/a:

    Ależ ty piszesz bzdury! Nawet nie czytasz tego co napisałem a odpowiadasz, na jakieś przez siebie wymyślone teksty.
    Albo za dużo czytasz, albo nie wiesz już komu odpowiadasz a w pamięci został jeszcze tekst z przed dwu dni.

    Pisze o "Radość z wygrania pierwszych w historii częściowo demokratycznych wyborów przeszła w euforię"

    Nic ten tekst nie zawiera z treści która chcesz mi wmówić.

    Sam piszesz bzdury. Pytam się o jakich wyborach piszesz? I dlaczego jest z nich rzekoma radość? Jesteś zmanipulowanym człowiekiem. A do tego propagandystą. Kiedyś pisałeś że majowy marsz był największy od czasu solidarności a jak wyszło że był 5 razy mniej ludzi to kpiłeś z liczb. Wszystko jest tutaj zapisane.

    7 7 Cytuj
  • 5 cze 2016

    Tutaj trochę informacji na temat tych pseudowyborów i pseudo święta wolności :
    http://www.wykop.pl/link/3204599/dnia-4-czerwca-dzis-warto-to-przypomniec/

    7 7 Cytuj
  • 5 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    . I dlaczego jest z nich rzekoma radość? Jesteś zmanipulowanym człowiekiem. .

    Zapytaj tych którzy na tych wyborach byli! Czy oni byli zmuszani przez ZOMO do głosowania i dlaczego się cieszyli po ogłoszeniu wygranej. I zapytaj Kaczyńskiego czy po tych wyborach płakał i czuł się wchłonięty przez SB i zacisnęli mu pętlę na szyi . Czy wręcz odwrotnie, poczuł powiew świeżego powietrza.

    Z tobą dyskusja ma o tyle sens, że jesteś niereformowalny. Czyli, że moje 20 lat to była niewola i służba Jaruzelskiemu.
    No to ty może byłeś jego poddanym a on był twoim panem.

    Ja wolność czuję od tych wyborów, sorry, ale taki mam klimat.

    6 11 Cytuj
  • 6 cze 2016

    Bójcie się posiadacze działek i przedsiębiorcy. Kolejna "dobra zmiana" nadchodzi.

    ---------------------------------------------
    http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/949398,rzad-wprowadza-obowiazek-oczyszczania-ziemi-to-koszt-nawet-60-tys-zl.html

    ESENCJA ARTYKUŁU
    Projekt przewiduje, że władający ziemią (właściciel fabryki albo właściciel działki, na której stoi dom jednorodzinny) – wyselekcjonowani przez inspektoraty i dyrekcje ochrony środowiska – będą musieli na własny koszt przeprowadzić jej badanie. Ma ono wskazać, czy ziemia jest w dobrym stanie, czy też jest zanieczyszczona. Jeśli okaże się, że określone w rozporządzeniu limity są na danym terenie przekroczone, właściciel będzie musiał zainwestować w jego oczyszczanie. Urzędnikom nie będzie można odmówić. Niedostosowanie się do ich decyzji to ryzyko sankcji administracyjnej oraz sankcji karnej (kara grzywny).

    Kluczowe zmiany w stosunku do obecnie obowiązujących przepisów polegają z jednej strony na rozszerzeniu listy substancji, których obecność w glebie powoduje kwalifikację nieruchomości jako zanieczyszczonej, z drugiej zaś na obniżeniu dopuszczalnych limitów substancji przewidzianych w rozporządzeniu. W efekcie gleba, która dziś jest uznawana za „czystą”, za kilka miesięcy okaże się być w stanie wymagającym uzdrowienia. Określone limity są bowiem bardzo restrykcyjne, zdaniem ekspertów zaczerpnięte z opracowań dotyczących gruntów rolnych.
    ---------------------------------------------

    6 2 Cytuj
  • 7 cze 2016

    zdjecie

    Porównanie konieczności tych wydatków daje sporo do myślenia.
    Można zrobić makietę za 4 bańki ? ale potrzeby społeczne są mniej istotne.

    11 3 Cytuj
  • 7 cze 2016

    Podsumowanie rządu PIS za pierwsze pół roku z punktu widzenia gospodarki:

    ---------------------------------------
    http://mises.pl/blog/2016/06/07/ekonomiczny-przeglad-rzadow-pis/

    Podsumowując, półroczne rządy PiS przyczyniły się do zwiększenia wydatków publicznych oraz obciążeń fiskalnych. Biorąc pod uwagę niższe wpływy podatkowe od zapisanych w budżecie, wzrośnie deficyt budżetowy, pogłębiając zły stan finansów publicznych. Gorsze perspektywy finansów publicznych oraz niższa ocena rządów prawa (czy też wzrost postrzeganej niepewności, nieprzewidywalności) już skłoniły agencje ratingowe bądź do obniżenia ratingu (jak w przypadku S&P), bądź do obniżenia perspektywy (jak w przypadku Moody’s). Do tego rządy PiS-u charakteryzuje: niska jakość stanowienia prawa, antyrynkowa retoryka i negatywne nastawienie do kapitału zagranicznego oraz jawnie etatystyczne ciągoty.
    ---------------------------------------

    I wyborcy sami sobie to zgotowali.

    10 3 Cytuj
  • 7 cze 2016
    SredniPiotr napisał/a:

    Porównanie konieczności tych wydatków daje sporo do myślenia.
    Można zrobić makietę za 4 bańki ? ale potrzeby społeczne są mniej istotne.

    Mylisz się. Makieta jest wazniejsza od pielegniarek, chorych dzieci i ich rodziców.
    Do kwoty powyzej dodaj jeszcze koszt komisji smolenskiej ok. 7.5 mln rocznie.
    A to wszystko po to, aby zaspokoić chorą ambicje Kaczyńskiego i urojenia Macierewicza.
    Gratuluję dobrej zmianie.

    9 4 Cytuj
  • Merdox 8 cze 2016

    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-wyborcza-nowy-pomysl-rzadu-na-walke-z-nieuczciwymi-przedsiebiorcami/39jjdy

    Kolejny przykład znakomitej zmiany! PiS znacjonalizował de facto ziemie rolne, media, a teraz idzie w kierunku nacjonalizacji przedsiębiorstw. Ja rozumiem, że ktoś może wierzyć, że chodzi o uszczelnianie systemu podatkowego, ale czy na prawdę ludzie nie widzą jak się to może skończyć? Prowadzisz firmę, obojętne jaką i jesteś krystalicznie czysty. Konkurent składa doniesienie do US, że wyłudzasz VAT. Rozpoczyna się śledztwo, a kontrolę nad firmą przejmuje urzędnik. Po kilku miesiącach jest po firmie i po tobie, a konkurent zaciera ręce.
    Oczywiście, kładzenie łapy na własności prywatnej jest sprzeczne z konstytucją. Kolejny przykład na to, po co PiSowi kontrola nad TK.

    7 2 Cytuj
  • 8 cze 2016
    Merdox napisał/a:

    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-wyborcza-nowy-pomysl-rzadu-na-walke-z-nieuczciwymi-przedsiebiorcami/39jjdy

    Kolejny przykład znakomitej zmiany! PiS znacjonalizował de facto ziemie rolne, media, a teraz idzie w kierunku nacjonalizacji przedsiębiorstw. Ja rozumiem, że ktoś może wierzyć, że chodzi o uszczelnianie systemu podatkowego, ale czy na prawdę ludzie nie widzą jak się to może skończyć? Prowadzisz firmę, obojętne jaką i jesteś krystalicznie czysty. Konkurent składa doniesienie do US, że wyłudzasz VAT. Rozpoczyna się śledztwo, a kontrolę nad firmą przejmuje urzędnik. Po kilku miesiącach jest po firmie i po tobie, a konkurent zaciera ręce.
    Oczywiście, kładzenie łapy na własności prywatnej jest sprzeczne z konstytucją. Kolejny przykład na to, po co PiSowi kontrola nad TK.

    Najbardziej niebezpieczne jest to ze decyje o wprowadzeniu zarzadu w ktorym będą zasiadać ludzie związani z pis bedzie podejmować sędzia zależny od pis albo od prokurator generalny Ziobro. To ten sam człowiek który próbował wmówić ze niewinni ludzie są przestępcami. Np sprawa Weroniki Pazury czy słynnego lekarza oskarżonego o to "ze juz nigdy nikogo nie zabije". Wszystkie te sprawy okazały sie mistyfikacją i kłamstwem a oskarżeni zostali uniewinnieni przez wtedy istniejący niezależny sąd.

    Domyślacie sie zatem jak pis bedzie przejmował majątki? Po kolejnych wyborach Polacy juz nigdy im nie zaufają, ale majatki pozostaną.

    Przeczytajcie sobie temat Pcimia na tym portalu. Dokładnie pokazuje on mechanizm dzialania pis. Nie zalezy im na nas tylko przygotowują dla siebie ciepłe gniazda naszym kosztem wmawijając ze to w imie dobrej zmiany. Tak dobrej zmiany - nie dla Polski i Polaków dla portfelow pisowcow.

    Będą mogli przejąć Każdą firmę w Polsce

    7 2 Cytuj
  • 8 cze 2016

    Proszę się nie obrażać ale to nie ja jestem autorem tego określenia takich intelygentów
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Po%C5%BCyteczny_idiota
    Jesteście zabawką w rękach wielkich graczy
    http://niezalezna.pl/81555-tonacy-sorosa-sie-chwyta-fundusz-wspierany-przez-miliardera-kupil-akcje-agory
    gdzie owa o demokracji i wolnym rynku ,światem rządzą lokaje tych ludzi ,bez ich pieniędzy żaden polityk się nie liczy
    http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/o-tym-sie-nie-mowi-bilderberg-tajemnicza-grupa-ktora-rzadzi-swiatem/p3l2n
    a wy sobie maszerujcie

    4 10 Cytuj
  • 8 cze 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Najbardziej niebezpieczne jest to ze decyje o wprowadzeniu zarzadu w ktorym będą zasiadać ludzie związani z pis bedzie podejmować sędzia zależny od pis albo od prokurator generalny Ziobro. To ten sam człowiek który próbował wmówić ze niewinni ludzie są przestępcami. Np sprawa Weroniki Pazury czy słynnego lekarza oskarżonego o to "ze juz nigdy nikogo nie zabije". Wszystkie te sprawy okazały sie mistyfikacją i kłamstwem a oskarżeni zostali uniewinnieni przez wtedy istniejący niezależny sąd.

    Domyślacie sie zatem jak pis bedzie przejmował majątki? Po kolejnych wyborach Polacy juz nigdy im nie zaufają, ale majatki pozostaną.

    Przeczytajcie sobie temat Pcimia na tym portalu. Dokładnie pokazuje on mechanizm dzialania pis. Nie zalezy im na nas tylko przygotowują dla siebie ciepłe gniazda naszym kosztem wmawijając ze to w imie dobrej zmiany. Tak dobrej zmiany - nie dla Polski i Polaków dla portfelow pisowcow.

    Będą mogli przejąć Każdą firmę w Polsce

    Do czegoś takiego już wasi protoplaści pod patronatem sorosa i sachsa doprowadzili na początku lat 90-tych . I to przy wykorzystaniu twoich politycznych pupili.

    3 6 Cytuj
  • 8 cze 2016
    krowka123 napisał/a:

    Proszę się nie obrażać ale to nie ja jestem autorem tego określenia takich intelygentów
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Po%C5%BCyteczny_idiota
    Jesteście zabawką w rękach wielkich graczy
    http://niezalezna.pl/81555-tonacy-sorosa-sie-chwyta-fundusz-wspierany-przez-miliardera-kupil-akcje-agory
    gdzie owa o demokracji i wolnym rynku ,światem rządzą lokaje tych ludzi ,bez ich pieniędzy żaden polityk się nie liczy
    http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/o-tym-sie-nie-mowi-bilderberg-tajemnicza-grupa-ktora-rzadzi-swiatem/p3l2n
    a wy sobie maszerujcie

    Zapomniałaś jeszcze napisać źe mgłę w Smoleńsku rozpylili Rosjanie a wypadek samolotu zaplanował Tusk i kosmici. Europejska flaga jest szmatą a na mózgi gorszego sortu i rebeli działałała broń magnetyczna.
    Wypisz wymaluj lepszy sort Macierewicza.

    Dziekuje że potrafię korzystać z rozumu.
    Dziękuję ze sam mogę decydować o sobie.
    Dziekuje ze mam swoje zdanie.
    Dziękuję za to źe potrafię właściwie ocenić rzeczywistość.
    Dziękuję ze nie jestem kłamcą i złodziejem.
    Dziękuję ze to ze za wpisy na forum nie biore kasy bo nie sprzedaję siebie i swojej godności.
    Patrząc w lustro nie wstydzę sie za to kim jestem.
    Dziękuję za to ze znam wartosc pojęć wolność, demokracjia i tolerancja.
    Dziękuję ze to, ze nie jestem taki jak Ty.

    6 3 Cytuj
  • 8 cze 2016
    krowka123 napisał/a:

    Proszę się nie obrażać ale to nie ja jestem autorem tego określenia takich intelygentów
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Po%C5%BCyteczny_idiota
    Jesteście zabawką w rękach wielkich graczy
    http://niezalezna.pl/81555-tonacy-sorosa-sie-chwyta-fundusz-wspierany-przez-miliardera-kupil-akcje-agory
    gdzie owa o demokracji i wolnym rynku ,światem rządzą lokaje tych ludzi ,bez ich pieniędzy żaden polityk się nie liczy
    http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/o-tym-sie-nie-mowi-bilderberg-tajemnicza-grupa-ktora-rzadzi-swiatem/p3l2n
    a wy sobie maszerujcie

    Idealnie wpasowujesz się w to środowisko.
    Macierewicz is the best.

    http://polska.newsweek.pl/bron-elektromagnetyczna-w-polsce-oni-maja-na-to-dowody-,film,386974.html

    5 2 Cytuj
  • 8 cze 2016

    Praworządność w Polsce nie istnieje !

    "- Praworządność? Nie ma jej dzisiaj w Polsce. Jest tylko miałki autorytaryzm Kaczyńskiego - mówi Ryszard Kalisz. Podkreśla wagę tego, co dzieje się obecnie wokół sądownictwa. - Zajdzie totalna wymiana personalna w sądach. PiS bierze ludzi bez dorobku zawodowego, a oni są za to wdzięczni. Siłą rzeczy robią to, co władza chce. Starzy sędziowie mają poczucie, że to walka na śmierć i życie. To jak się zachowają teraz, za pięć czy dziesięć lat będzie oceniane. I dlatego chcą się zachować porządnie - podkreśla mecenas Kalisz i prognozuje to samo, co były premier: - Nie ma wątpliwości. Będą zamykać po szczycie NATO i Światowych Dniach Młodzieży. Tych, którzy się napatoczą albo będą przeciwnikami tej władzy."

    5 3 Cytuj
  • 8 cze 2016

    RODZINA NA SWOIM WG PIS

    zdjecie

    10 2 Cytuj
  • 9 cze 2016

    Co ten PiS wyprawia.Nie dość że dał 500 złotych za nic przez co jak pisze GW ludziom nie chce się pracować za 1500 złotych to jeszcze tę kasę przepiją lub przeznaczą na zakup starych samochodów zatruwających środowisko.Teraz kolejny projekt Mieszkanie + może doprowadzić do tego że przeznaczą te mieszkania na meliny pijackie.A nie mogło być jak dawniej ulgi dla zagranicznych banków i hipermarketów?Przynajmniej te pieniądze by się nie zmarnowały,zasiliłyby konta sponsorów aktualnej opozycji?

    5 6 Cytuj
  • 9 cze 2016
    Lukaszz napisał/a:

    RODZINA NA SWOIM WG PIS

    Jakieś dowody na to że te Panie nie mają predyspozycji do przebywania na w/w "stołkach" ?
    Bo na razie takie wrzutki obrazkowe wyglądają jak dla przedszkolaków albo ludzi mocno ograniczonych umysłowo. Polegasz na tym że czytają cie sami idioci ?
    A i jeszcze jedno. Myślałeś że nowa władza da na kluczowych stanowiska nie swoich tylko np: kolegów Tuska ? Czy z twoją logiką wszystko jest w porządku ?
    I czy zdajesz sobie sprawę że taki sposób obsadzania kluczowych stanowisk jest w Polsce stosowany przez wszystkie formacje rządzące po 89 ? Zresztą nie tylko w Polsce ale na całym świecie.
    Bo jak wygrywasz wybory to po to żeby rządzić czytaj zarządzać.

    3 6 Cytuj

Odpowiedz