Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 4 lut 2023

    WIADOMOŚCI TVP i TVP info
    Działą metodą na wnuczka,

    Robią wodę w mózgu.

    Adamos napisał/a:

    Ja oglądam wiadomości TVP to podsyca wrogość moją do tej stacji widząc jak wiadomości są manipulowane i ukraszone "sensacjami".

    5 Cytuj
  • 4 lut 2023

    No i jeszcze teraz na siłę będą matoły wprowadzać ustawę "pilotów" żeby kurwizja była zawsze na początku......

    5 Cytuj
  • 4 lut 2023

    Ja oglądam wiadomości TVN, nie tylko TVP i to podsyca wrogość moją do tej stacji widząc jak wiadomości są manipulowane i ukraszone "sensacjami" antypisowskimi.

    Ja tak napisałem a prawicowiec jak zacytował:

    Ja oglądam wiadomości TVP to podsyca wrogość moją do tej stacji widząc jak wiadomości są manipulowane i ukraszone "sensacjami".

    Jak zwykle PO = manipulacje słowami, czynami. FUJ

    1 5 Cytuj
  • 4 lut 2023
    Adamos napisał/a:

    Ja oglądam wiadomości TVN, nie tylko TVP i to podsyca wrogość moją do tej stacji widząc jak wiadomości są manipulowane i ukraszone "sensacjami" antypisowskimi.

    Ja tak napisałem a prawicowiec jak zacytował:

    Ja oglądam wiadomości TVP to podsyca wrogość moją do tej stacji widząc jak wiadomości są manipulowane i ukraszone "sensacjami".

    Jak zwykle PO = manipulacje słowami, czynami. FUJ

    To kombinacja z wiadomości TVP i info.
    Dlatego cytat jest na końcu
    Poczuj jak to jest.!.

    4 2 Cytuj
  • 4 lut 2023

    Ja nie manipuluję waszymi słowami a ty tak. A jak się tłumaczysz: TVP tak robi. FUJ

    1 2 Cytuj
  • 4 lut 2023
    Adamos napisał/a:

    Ja nie manipuluję waszymi słowami a ty tak. A jak się tłumaczysz: TVP tak robi. FUJ

    Oczywiście wszyscy jesteście prawi i sprawiedliwi..... Fujjjj!!!!

    3 1 Cytuj
  • 4 lut 2023

    Czy ty też tak kogoś cytujesz że zmieniasz słowa?

    1 3 Cytuj
  • 4 lut 2023

    Może coś o willach + ???? Wszystko jest ok???? A TVN w tej sprawie kłamie oczywiście???

    3 1 Cytuj
  • 4 lut 2023

    Wspaniały nasz sojusznik USA, oddały nam w darze
    TVN, które stoi na straży demokracji informacyjnej
    w Polsce, na wzór takiej informacji w demokracji USA.

    Demokracja USA, nie podoba się wszystkim autorytarnym rządom na całym świecie.
    A przedstawiciel tej demokracji amerykański -TVN,
    jest znienawidzoną stacją „PiS Demokracji”,
    czyli grupy trzymającej władzę.
    Dlaczego?
    Bo ujawnia informacje, które autorytarny rząd, zamiata pod dywan.

    4 1 Cytuj
  • 4 lut 2023

    No przeczytałem Adamos i co???? Jest ok. bo Czarnek tak powiedział w wywiadzie? Bo gdzieś wynalazł że za PO to itd. więc jest usprawiedliwiony?? Bo ci z PiSu to lepszy sort i im się należy chociaż dostali negatywne opinie wniosków??? Nie Adamos, to kolejna ch.... nią której nie zakrzyczycie magicznym "bo PO kradła"...

    3 1 Cytuj
  • 4 lut 2023

    Adamos, to też w porządku? "Uczelnie bez dostępu do "Science", "Nature" i zagranicznych publikacji naukowych. Minister Czarnek nie przyznał dotacji.
    [...] Ministerstwo Edukacji i Nauki zmniejszyło dotację na wykup licencji do zagranicznych publikacji. Tym samym polskie uczelnie tracą dostęp do wielu międzynarodowych tytułów, m.in. "Nature" i "Science"."

    https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,29426902,uczelnie-bez-dostepu-do-science-nature-i-zagranicznych.html#S.miasta_krakow-K.C-B.1-L.2.zw

    3 Cytuj
  • 4 lut 2023

    Gościa niedzielnego sobie poczytają i będzie ok. Zresztą za PO to............

    3 1 Cytuj
  • 4 lut 2023

    Prawda o dobrobycie za PiS jest taka
    że zestaw dnia w barze koło wędzonki kiedyś kosztował 14.50 zł
    a po 13 i 14 emeryturze i podniesieniu minimalnej pensji kosztuje 30 zł.
    I te proporcje są na całym spożywczym rynku.
    Prócz cen które skoczyły trzykrotnie.

    4 1 Cytuj
  • 4 lut 2023

    Nie zagłębiłem się w to kto dostał i kto nie dostał dlatego skopiowałem pierwsze artykuły jakie mi się wyświetliły i dałem do poczytania a jutro przeczytam ja i będę mądrzejszy.
    Prawicowiec, jeżeli bulwersują cię ceny w barach to kup produkty i sam ugotuj i wyjdzie ci obiad 10zł na osobę a co do emerytów to wara ci od tego ponieważ ich głodowe emerytury nie pozwalały im na godne życie za PO. Jeżeli chodzi o płace minimalne to też zamilcz bo ty chcesz pławić się z dobrą pensją a żeby inni pracowali po 5zł/godz bo też to dobrze pamiętam. Całe szczęście że takie osoby jak ty nie są już u władzy bo mielibyśmy powtórkę z "rozrywki". A tak w ogóle nie wiem czemu narzekasz jeżeli rozpisujesz się o wczasach w Chorwacji, wycieczce po USA, wyjazd na skoki do Zakopanego. Jeszcze ci mało chcesz emerytom zabrać żeby mieć więcej?

    1 4 Cytuj
  • 4 lut 2023

    Haha... to jest dobry tekst: "Nie zagłębiłem się w to kto dostał i kto nie dostał".
    Brawo elektoracie, co macie wszystko w d....
    Ważne, aby nam dali pińćet i tyle. Sprzedam ojca, matkę tylko przelejcie mi te pińcet!

    Dobrze, że LEWACKIE CHORE DZIECI nie dostały dotacji.
    Jezu jak dobrze! Niech dalej się męczą... dobrze im tak! co???
    .... k...wa.... ludzie.... kiedy przejrzycie na oczy!!!!

    Tylko TUSK, PO, TUSK, PO... ja pier...
    Umarł wam Jaruzelski... to teraz TUSK, TUSK, TUSK... rzygam tym już...

    2 1 Cytuj
  • 4 lut 2023

    Masz Adamos...

    5.000.000 PLN!!!

    Dla tego czegoś...
    https://www.facebook.com/wielkiprojekt/

    Zapisz się....

    1/4 tych dotowanych najlepiej funacji... powstały kilka miesięcy temu!!! Rozumiesz to???
    Poprostu chcą poczekać ... i zgarnąć te majątki / kasę.
    Nie dociera???

    Ale spoko... dobrze, że LEWACKIE DZIECI nie dostały dotacji 80tys ... ufff... jak k...wa dobrze!
    Ten elektorat... mnie przeraża... nie żartuję...

    3 1 Cytuj
  • 4 lut 2023
    Adamos napisał/a:

    Prawicowiec, jeżeli bulwersują cię ceny w barach to kup produkty i sam ugotuj i wyjdzie ci obiad 10zł na osobę a co do emerytów to wara ci od tego ponieważ ich głodowe emerytury nie pozwalały im na godne życie za PO. Jeżeli chodzi o płace minimalne to też zamilcz bo ty chcesz pławić się z dobrą pensją a żeby inni pracowali po 5zł/godz bo też to dobrze pamiętam. Całe szczęście że takie osoby jak ty nie są już u władzy bo mielibyśmy powtórkę z "rozrywki". A tak w ogóle nie wiem czemu narzekasz jeżeli rozpisujesz się o wczasach w Chorwacji, wycieczce po USA, wyjazd na skoki do Zakopanego. Jeszcze ci mało chcesz emerytom zabrać żeby mieć więcej?

    Za Tuska obiad kosztował 4zl jak ugotowałeś sam.
    Co do płacy to twoja grupa trzymająca władze mówi ze wzrosły dwukrotnie, wiec nie wiem którą kadencje przytaczasz.
    Co do Chorwacji , jestem bardzo bogaty, bo pracuje w jednej ze spółek skarbu państwa.
    Stać mnie nawet na Chorwację, bo Polskie wybrzeże jest dla wyższej półki ja zarabiam średnią krajową.
    A narzekam, bo mam w rodzine prawdziwych emerytów, którzy maja emeryturę 2tys i płacą za chleb 10zl, szynkę 50 zł za salceson 30 zł i za mięso na rosół tyle samo. I jeszcze mają na wpłatę na radio Maryja i na tacę ,płacą gaz tysiaka a prąd 350 wodę i ścieki podobnie, i rozdają kasę na lewo i prawo. Ale nie maja na lekarstwa, lekarza, dentystę, na naprawę sprzętu nie mówiąc o drobnych naprawach mieszkania. Buty i ubranie od lat te same.
    tez tak masz jak oni?

    3 2 Cytuj
  • 5 lut 2023

    https://polskieradio24.pl/5/1222/artykul/3031706,jak-z-kryzysem-radzil-sobie-rzad-tuska-ten-spot-podsumowuje-dzialania-bylego-premiera

    Koniecznie przeczytajcie i oglądnijcie ten filmik który jest w artykule. A wtedy nie było wojny w Ukrainie, nie było Covida.

    1 3 Cytuj
  • 5 lut 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Za Tuska obiad kosztował 4zl jak ugotowałeś sam.
    Co do płacy to twoja grupa trzymająca władze mówi ze wzrosły dwukrotnie, wiec nie wiem którą kadencje przytaczasz.
    Co do Chorwacji , jestem bardzo bogaty, bo pracuje w jednej ze spółek skarbu państwa.
    Stać mnie nawet na Chorwację, bo Polskie wybrzeże jest dla wyższej półki ja zarabiam średnią krajową.
    A narzekam, bo mam w rodzine prawdziwych emerytów, którzy maja emeryturę 2tys i płacą za chleb 10zl, szynkę 50 zł za salceson 30 zł i za mięso na rosół tyle samo. I jeszcze mają na wpłatę na radio Maryja i na tacę ,płacą gaz tysiaka a prąd 350 wodę i ścieki podobnie, i rozdają kasę na lewo i prawo. Ale nie maja na lekarstwa, lekarza, dentystę, na naprawę sprzętu nie mówiąc o drobnych naprawach mieszkania. Buty i ubranie od lat te same.
    tez tak masz jak oni?

    Niestety te emerytury są dalej efektem rządów Tuska i nawet po dodaniu 13,14 emerytury dalej jest mało, a co do cen to można w Biedronce kupić chleb po 4zł, w Janie jest mnóstwo wędlin po ok 30zł/kg, mięsa też można kupić dużo taniej niż podajesz wędliny można kupować po parę plasterków. Uwierz mi że emeryci są bardzo zadowoleni ze zmiany ekipy rządzącej, przynajmniej emeryci nie muszą w koszach za jedzeniem grzebać bo takie obrazki zdarzały się za Tuska. Ja zarabiam lekko powyżej minimalnej krajowej i jakoś nie narzekam bo było dużo gorzej. Piszecie że Pis przekupił ludzi 13,14 emeryturą a to nie jest przekupstwo tylko dał tym ludziom godność.

    2 4 Cytuj
  • 5 lut 2023
    Adamos napisał/a:

    wycieczce po USA, wyjazd na skoki do Zakopanego. Jeszcze ci mało chcesz emerytom zabrać żeby mieć więcej?

    Widzę że twoje oczekiwania nie wychodzą poza obiad i wyjście na targ.

    W USA byłem i chleb u nich w tej samej cenie co u nas, jajka polowe tańsze. Wypożyczenie samochodu też i benzyna do niego też.
    Jak tam przez 10 dni żyłem jak emeryt polski, to jeszcze z tej wartości polskiej emerytury zaskórniaki przywiozłem do kraju.
    Odłożyłem tylko na bilet 2 tys zł, i auto drugie 2 tys zł .
    Jedliśmy jak emeryt polski i wyszło nam taniej niż w Polsce a reszta na dwie osoby,.
    Tak że 10 dni w USA, tańsze niż te same nad Bałtykiem.

    Adamos napisał/a:

    https://polskieradio24.pl/5/1222/artykul/3031706,jak-z-kryzysem-radzil-sobie-rzad-tuska-ten-spot-podsumowuje-dzialania-bylego-premiera

    Koniecznie przeczytajcie i oglądnijcie ten filmik który jest w artykule. A wtedy nie było wojny w Ukrainie, nie było Covida.

    Każesz czytać czy oglądać jakieś bzdury w stylu NIE Jerzego Urbana.
    Nikt tego nie czyta i nie słucha, te twoje źródła informacji to takie jak kiedyś Radio Maskwa, Trybuna Ludu itp
    Wsiąknąłeś w to gówno jak kiedyś Albin Siwak.

    Jesteś ideowcem i nie próbuje cię z twojej ideologii zawrócić. Tylko światli komuniści nie robili problemu z upadku socjalizmu, tępe jednostki na prowincji, tkwiłby w nim do dzisiaj, i dale o nim marzą.

    Ci twoi lektorzy kaczyzmu Karnowski, Sakiewicz, Wróblewski, Klarenbach, Stankowski, Rachoń, Janicki, Holecka …….
    szybko odnajdą się w nowej rzeczywistości, najgorzej takim jak ty- wierzącym w te pierdoły ideologiczne którymi cię faszerują.

    4 1 Cytuj
  • 5 lut 2023
    Adamos napisał/a:

    https://polskieradio24.pl/5/1222/artykul/3031706,jak-z-kryzysem-radzil-sobie-rzad-tuska-ten-spot-podsumowuje-dzialania-bylego-premiera

    Koniecznie przeczytajcie i oglądnijcie ten filmik który jest w artykule. A wtedy nie było wojny w Ukrainie, nie było Covida.

    "Za siedmioma górami, siedmioma rzekami żył kiedyś... straszny Tusk w mieście PO.... "
    Może wydajcie bajkę, aby dzieci straszyć?
    Bo ja już nie mogę tych bzdur słuchać i czytać...
    Nie można już pie...rzyć o zamachu w Smoleńsku( bo Macierewicz poległ), LGBT się oklepało, to wracamy.... do starego demona... TUSKa.

    A COVID...
    Po pierwsze to świetnie sobie PIS poradził... afera z maseczkami, afera z respiratorami, afera z wyborami... grube miliony... prokuratura trzyma się z dala... :-)

    A po drugie... to z całego COVIDu Putin uzdrowił Europę... w ciągu jednego dnia...

    1 1 Cytuj
  • 5 lut 2023

    Jak tam przez 10 dni żyłem jak emeryt polski, to jeszcze z tej wartości polskiej emerytury zaskórniaki przywiozłem do kraju.
    Odłożyłem tylko na bilet 2 tys zł, i auto drugie 2 tys zł .
    Jedliśmy jak emeryt polski i wyszło nam taniej niż w Polsce a reszta na dwie osoby,.
    Tak że 10 dni w USA, tańsze niż te same nad Bałtykiem.

    Ty przez 10 dni żyłeś jak emeryt i pokazujesz się jako biedaka a w Polsce miliony emerytów tak żyli a ty im to chcesz odebrać? Ja mając trójkę dzieci mogłem pomarzyć tylko o wczasach a musiałem w drugiej pracy pracować żeby przeżyć z miesiąca na miesiąc a wy mi piszecie że jestem nafaszerowany bzdurami ideologicznymi. To było normalne życie polskich rodzin dzięki rządom PO. Wy umiecie tylko skandować: Obajtek, wille, respiratory itp a nie widzicie że emerytom, milionom rodzinom z dziećmi żyje się o wiele lepiej. Sondaże poparcia partii politycznych nie kłamią. A twarze PO: Sikorski, Budka , Schetyna, Tusk, Kopacz to jedna wielka porażka bez planu na następne lata zajęta tylko krytykowaniem tych którzy coś robią dla Polski i Polaków.

    2 2 Cytuj
  • 5 lut 2023

    Może pochwał się swoimi podróżami za pieniądze od PiS. Bo żyjesz w dostatku.
    Tylko nie reklamuj żarcia dla zwierząt.
    Wydaje się że albo jesteś współczesnym Albinem Siwak,
    albo płatnym regionalnym propagandzistom PiS, celującym w intelektualnych potomków Albina Siwaka.

    1 Cytuj
  • 5 lut 2023

    Typowy pisowiec z ciebie Adamos.........Kradnom ale sie dzielom..... Więc jest 👍.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz