Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 5 lut 2023
    Adamos napisał/a:

    Ja mając trójkę dzieci mogłem pomarzyć tylko o wczasach a musiałem w drugiej pracy pracować żeby przeżyć z miesiąca na miesiąc

    A teraz? Na jakie wczasy Cię stać?
    Byłem w zeszłym tygodniu w wielu miastach zimowych na południu... i PUSTKA, panie PUSTKA!
    Ludzi brak... taki dobrobyt!

    Czy Ty chodzisz do sklepu?
    Widzisz ile wszystko kosztuje?
    Jeżeli stać Cię na więcej... to oznacza, że dostałeś ostatnio podwyżkę minimum 40%... czyli musisz pracować w jakieś spólce skarbu państwa :-D
    Inna opcja to jesteś ekonomiczny analfabeta, tankujesz zawsze za 50zł i chleb kupujesz przed zamknięciem hipermarketu na wyprzedaży... wówczas drożyzna dla ciebie nie istnieje :-D

    EURo... Chorwaci już mają, to teraz się poloczki będą skrobać w głowki... jechać, nie jechać jak zaczną mnożyć x4.7 ...
    Jedźmy dalej na tej złotówie... aż se żyły wyprujemy wcześniej czy później. Ale wiadomo dla emigrantów-patriotów to super sprawa gdy przywożą bibułkę do kraju, charując jak wół dla obcego po 14-16 godzin, jedząc jak emeryt i mieszkając jak student.

    3 1 Cytuj
  • 5 lut 2023

    Najniższa krajowa za Tuska 1680. teraz 3490 . ja wspominałem że mam i miałem lekko powyżej najniższej krajowej więc i tak w stosunku do podwyżek jestem do przodu i tak samo emeryci a jak wy oczekujecie więcej ale kosztem posłania na głód najsłabiej uposażonych to świadczy o was.

    https://tuskznaczybieda.pl/

    1 2 Cytuj
  • 5 lut 2023

    1680x2=3360 to niecałe dwa razy mniej
    A żywność podrożała 3 razy .

    Chyba złe forum wybrałeś. Pisz do Gazeta Polska , Nasz Dziennik, Sieci, wpolityce
    Tam są twoi adwersarze.
    Tutaj za darmo się produkujesz.

    Nie wiem skąd jesteś, ale nasze społeczeństwo lokalne
    to nie kiedysiejszy zabór ruski i takiej tępej propagandy nie kupuje. A nie wyglądasz mi na miejscowego.

    2 3 Cytuj
  • 5 lut 2023

    Możesz sobie pisać że to propaganda, nie rusza mnie to, pisałem wielokrotnie że piszę na podstawie mojej pamięci, rozmów z wieloma osobami i tego co widzę. Ty za to przekazujesz propagandę rozsiewana przez antypisowców a w twoich komentarzach widać że tylko ważne u ciebie kasa kasa kasa a w tym wszystkim straciłeś człowieczeństwo. Jestem miejscowy i pasuję do mojego regionu za to ty nie bardzo, pogardę dla ludzi widać w bardzo wielu twoich komentarzach. Amen jak to pisze Vivaldi.

    4 3 Cytuj
  • 5 lut 2023

    Jesteś ruskim trollem. Ament jak to mówi Vivaldi.

    Co do kasy, to ty tylko na nią lecisz, o czym ciagle piszesz. Nawet za tą kasę PiS cię kupił.

    A jeszcze mam pytanie:
    Twój pracodawca za Tuska
    i teraz?

    5 2 Cytuj
  • 5 lut 2023

    PIS mnie nie kupił tylko PIS dał mi żyć.

    2 5 Cytuj
  • 5 lut 2023

    Kasa, kasa, piniondze. Ty sprzedajny materialisto.

    Ponawiam pytanie
    :
    Twój pracodawca za Tuska
    i teraz?

    To nam dużo wyjaśni!

    5 2 Cytuj
  • 5 lut 2023

    Już pisałem że chcę pozostać incognito więc nie odpowiem na to pytanie. Sprzedajnym materialistą jesteś ty

    2 5 Cytuj
  • 5 lut 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Chyba złe forum wybrałeś. Pisz do Gazeta Polska , Nasz Dziennik, Sieci, wpolityce
    Tam są twoi adwersarze.
    Tutaj za darmo się produkujesz.

    Chyba coś Ci się pomyliło :)

    Adwersarz to inaczej przeciwnik, oponent. Pojęcie to najczęściej używane jest na określenie przeciwnych stron w dyskusji, sporze, negocjacji.

    https://www.ortograf.pl/slownik/adwersarz

    4 Cytuj
  • 5 lut 2023
    taki_gość napisał/a:

    Chyba coś Ci się pomyliło :)

    Adwersarz to inaczej przeciwnik, oponent. Pojęcie to najczęściej używane jest na określenie przeciwnych stron w dyskusji, sporze, negocjacji.

    https://www.ortograf.pl/slownik/adwersarz

    OK.

    2 Cytuj
  • 5 lut 2023

    A jeszcze zapytam...
    Cenę paliwa musiał ujawnić machloje TVN.
    Gaz staniał jął rabanu narobił TVN
    A co z węglem? Wszędzie poza Polską jest tańszy niż przed wojną...też czekamy na TVN?

    Bo rozumiem TVP podaje: "jest super, jest super więc o co Ci chodzi?"

    Faktycznie ten TVN to wrzod na d...pie żałoby by nam się tak dobrze...chociaż trochę drogo ;-)

    6 Cytuj
  • 5 lut 2023
    Adamos napisał/a:

    Już pisałem że chcę pozostać incognito więc nie odpowiem na to pytanie. Sprzedajnym materialistą jesteś ty

    No cóż wniosek się sam nasuwa ,
    PiS cię wynagradza.
    Orlen? , któryś z urzędów?
    Wodociągi?
    No to tyłek masz obowiązek lizać.

    5 Cytuj
  • 5 lut 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    No cóż wniosek się sam nasuwa ,
    PiS cię wynagradza.
    Orlen? , któryś z urzędów?
    Wodociągi?
    No to tyłek masz obowiązek lizać.

    Co dzień z wazeliną do pracy...I co dzień nowa tubka ;-)

    3 Cytuj
  • 5 lut 2023

    Fuj, jesteście obrzydliwi

    1 Cytuj
  • 5 lut 2023

    A wy tak z tą tubką z własnego doświadczenia?

    1 2 Cytuj
  • 5 lut 2023
    Adamos napisał/a:

    Fuj, jesteście obrzydliwi

    Coś mi z rodzajem żeńskim się kojarzysz.

    3 Cytuj
  • 5 lut 2023

    że też Wam się chce

    1 1 Cytuj
  • 5 lut 2023
    niewierzacy napisał/a:

    że też Wam się chce

    Wyciąganie z samego dna nie jest łatwe...
    Niestety... to orka na ugorze, walka z wiatrakami, kamieniami w płot... ale małymi krokami do przodu :-)

    2 1 Cytuj
  • 5 lut 2023
    marko napisał/a:

    Wyciąganie z samego dna nie jest łatwe...
    Niestety... to orka na ugorze, walka z wiatrakami, kamieniami w płot... ale małymi krokami do przodu :-)

    Naprawdę wierzysz w to ,że pis przegra wybory mając takich przeciwników? 😃
    Ja nie wierzę.

    1 1 Cytuj
  • 5 lut 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    No cóż wniosek się sam nasuwa ,
    PiS cię wynagradza.
    Orlen? , któryś z urzędów?
    Wodociągi?
    No to tyłek masz obowiązek lizać.

    Jeżeli pracowałbym w tych firmach to zarabiałbym blisko najniższej krajowej? Przemyśl to.

    1 Cytuj
  • 5 lut 2023

    Ty jesteś już spalony.

    Natomiast dzisiaj słuchałem Zbigniewa Janasa
    ( uczestnik okrągłego stołu) w fakty po faktach w których mówił że będąc prezesem fundacji w 1990 r. Stefana Batorego operował takimi pieniędzmi ,takimi sumami , ale w głowie by mu się nawet nie zrodził pomysł uwłaszczenia się na kapitale fundacji.

    dawał do zrozumienia że gdyby w początkach wolnej Polski Kaczyński objął władzę z tymi zasadami które ma dzisiaj ,
    gdy nie było jeszcze konstytucji gdy nie było zasad unijnych gdy nie należy do unii i NATO to złodziejstwo by się szerzyło w taki sposób że dzisiaj bylibyśmy państwem całkowicie mafijnym.
    A Kaczyński dalej byłby prezesem ( ojcem chrzestnym).tego mafijnego przybytku.

    Ps
    Adamos, na Sycyli też ludziom się za Toto Riny lepiej żyło .

    2 1 Cytuj
  • 5 lut 2023

    Może jutro cos dopiszę. Dobranoc. Amen.

    1 Cytuj
  • 5 lut 2023

    Przecież... to jest już Państwo częsciowo mafijne...
    Ale jeszcze trochę i będzie jak piszesz CAŁKOWITE.

    2 1 Cytuj
  • 5 lut 2023
    MVVM napisał/a:

    Naprawdę wierzysz w to ,że pis przegra wybory mając takich przeciwników? 😃
    Ja nie wierzę.

    Mówiesz o mnie? Ojjj... ja mam moc!
    Ale jak piszesz o opozycji... tak, przeraża mnie co robią... chyba się boją przejąć władzę i ten gnój naprawiać... nie dziwię się...

    3 Cytuj
  • Janek Sal 6 lut 2023

    Ja oglądam wiadomości TVN, nie tylko TVP i to podsyca wrogość moją do tej stacji widząc jak wiadomości są manipulowane i ukraszone "sensacjami" antypisowskimi.

    sensacje antypisowskie i manipulowanie -
    żeby tak napisać należy dokładnie znac prawde .

    Prawde znają tylko wybrani i to nie wszyscy wiec skąd ta wiedza - .jesli patrze na A i B to prawda jest po środku lub przy A lub B
    ale może gdzies i C sie znajdzie

    Fakt jest niezaprzeczalny w tej ku ewskiej rządzącej bandzie jest tyle pomysłow ostatnio by zamącić - zwłaszcza w roku wyborczym .

    a na dobry humor

    https://www.youtube.com/watch?v=K90i2tCA-cA

    2 Cytuj

Odpowiedz