Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • Janek Sal 24 mar 2023

    to molestowanie wychodzi po kilkudziesieciu latach najlepiej .

    Monika Lewinsky zostawiła slady na sukience przez tyle lat zeby dopasc Clintona- podobno na poprzedniej protezie tez zostały - wowczas jak slady zostawial nie było problemow , ale jak juz nikt sie za nią nie oglądał to trzeba stac sie medialnym i wyciagnac nie praną koszulke z 25 lat wstecz . Podobnie jest u nas tylko na razie chodzi nie o zaistnienie a o kase .

    5 1 Cytuj
  • 24 mar 2023
    marko napisał/a:

    Ale coś czytam... że sprawa zakończyła się ugodą i Pani... nawet zyskała nową posadę.
    Coś ... dziwne to molestowanie... i jakoś szybko/łatwo rzekoma ofiara była stanie wybaczyć i pogodzić się z tym "molestowaniem"....;-) I jeszcze tak się zbiegło... że przed złożeniem zawiadomienia... wyleciała z roboty... ??? ależ przypadek :-D
    Ty naprawdę jesteś... naiwny.
    Nawet w takie bajki uwierzysz...

    Odnośnie bajek, dzisiaj słyszałem w radio definicję TVPinfo dla dzieci:
    "Drogie dzieci TVPinfo to jest taki kanał bajkowy dla dorosłych, gdzie ten dobry to Pinokio, a ten zły to Donald" :-D

    Ale zauważyłeś że sąd nie uniewinnił tej osoby tylko doszło do ugody. Jeżeli byłaby sprawa czysta to doszłoby do uniewinnienia a tak to nie do końca ta osoba ma czyste sumienie.

    1 3 Cytuj
  • 24 mar 2023

    Denazyfikacja.
    Dejarosłafizacja .

    Oj czekają nas wielkie zmiany po wyborach.

    6 1 Cytuj
  • 24 mar 2023
    Adamos napisał/a:

    Ale zauważyłeś że sąd nie uniewinnił tej osoby tylko doszło do ugody. Jeżeli byłaby sprawa czysta to doszłoby do uniewinnienia a tak to nie do końca ta osoba ma czyste sumienie.

    A ty zawużayłeś, że jest ugoda, to trudno, żeby jeszcze wyrok był - chociaż w dzisiejszych czasach by to nie stanowiło problemu...

    Chciałbyś się obrzucać błotem przez X lat? Dlatego jest ugoda, żeby se dać spokój. A o molestowanie to można byle kiedy byle komu sprawę wytoczyć, bo to słowo przeciwko słowu...
    A jak miał nieczyste sumiennie, ta Pani taka skrzywdzona... to czemu poszła na ugodę + jeszcze wzięła posadę... piękna historia zakończona happy endem ;-)

    4 1 Cytuj
  • 24 mar 2023

    Koleżanka z pracy, często kładzie mi swoją dłoń na moim ramieniu.
    Czy to już molestowanie, czy musi mieć maślane oczy?

    5 2 Cytuj
  • 24 mar 2023
    Adamos napisał/a:

    Ale zauważyłeś że sąd nie uniewinnił tej osoby tylko doszło do ugody. Jeżeli byłaby sprawa czysta to doszłoby do uniewinnienia a tak to nie do końca ta osoba ma czyste sumienie.

    Jakie to piękne, takie pisowskie, temat zakończony dawno temu, ale skoro można go jeszcze wykorzystać to "jedziemy z tym koksem".....

    4 3 Cytuj
  • 24 mar 2023

    To znaczy wy możecie wszystko pisać a ja mam tylko wam potakiwać?

    2 5 Cytuj
  • 24 mar 2023
    Adamos napisał/a:

    To znaczy wy możecie wszystko pisać a ja mam tylko wam potakiwać?

    Znaczy pisiaczku, że twoja odpowiedź na każdy przykład ordynarnego przewału twoich kolegów brzmi mniej więcej tak : bo za Tuska to........ I dalej nie kumasz tego że właśnie dlatego PO już nie rządzi, choć ich ośmiorniczki przy waszych fundacjach to mały pikuś jest.. Zresztą fakt, że właściwie NIKT z PO nie siedzi ( bo co to jest te parę osób) choć macie wszystkie służby, pegasusy itp. tylko utwierdza w przekonaniu że chyba jednak tak ordynarnie jak wy nie kradli...

    5 1 Cytuj
  • 24 mar 2023

    Miałeś mi napisać które podatki tak cię dotknęły po kieszeni i dalej nie napisałeś. Mi PO ukradło pieniądze uzbierane na funduszu emerytalnym, emerytom PO ukradło 2 lata emerytury mężczyznom, kobietom 7 lat, to jest pikuś?

    1 3 Cytuj
  • 25 mar 2023
    Adamos napisał/a:

    Miałeś mi napisać które podatki tak cię dotknęły po kieszeni i dalej nie napisałeś. Mi PO ukradło pieniądze uzbierane na funduszu emerytalnym, emerytom PO ukradło 2 lata emerytury mężczyznom, kobietom 7 lat, to jest pikuś?

    No a PiS ukradł resztę.......

    3 1 Cytuj
  • 25 mar 2023
    Adamos napisał/a:

    PO ukradło pieniądze uzbierane na funduszu emerytalnym, emerytom PO ukradło 2 lata emerytury mężczyznom, kobietom 7 lat, to jest pikuś?

    Kradli, jedli ośmiorniczki, byli opcja niemiecką, w TVP tylko było o Tuski jaki wspaniały, i jaki zły Kaczyński.
    Ze dziadek służył w carskiej armii, że maja żydowskie korzenie, ze ojciec to ubek. Że Kaczyński przeszedł pod płotem, że go nie internowali bo miał przy sobie broń.

    A później uczyli Tuska angielskiego, bo wstyd że mówił tylko po niemiecku. Lepiej żeby nie mówił wcale.

    A mimo tych wad, a świetlanego rozwoju drużyny Kaczyńskiego, ludzie gardzą ta pisowska drużyną.

    Jak to zmienić? Może ostrzejsze kazania
    Może obowiązkowa religia ?
    Może TVP 1/2, zamienić tylko w TVP info?
    Pokazywać że Tusk ma krzywy ryj, i ma małego sisiaka, że miał romans z Merkel i że na jej spodniach znaleziono coś Tuska., że dziadek w wermachcie był słabym strzelcem. Że nie zachował czystości seksualnej jak prezes……

    Pogardę jest trudno wyleczyć.
    Sam gardzę Przylebską, Zobrom czy maciarewiczem.

    Może jakaś darmowa terapia, ale płacić za prywatną nie będę.
    Choć prof. Markowski mówił, że pogardę się leczy tylko jak jest nie uzasadniona.

    4 1 Cytuj
  • 25 mar 2023
    Adamos napisał/a:

    To znaczy wy możecie wszystko pisać a ja mam tylko wam potakiwać?

    Boje się, ze jak PiS przegra i tvp zacznie mówić tak źle o Kaczyńskim i PiS jak obecnie o Tusku i PO, to zniszczą świętość i dorobek całego PiS.

    A przecież byłby wielki, zwłaszcza, gdyby dać PiS-owi jeszcze ze trzy kadencje, to bylibyśmy - Argentyną
    a Warszawa- Budapesztem.

    3 1 Cytuj
  • 25 mar 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Boje się, ze jak PiS przegra i tvp zacznie mówić tak źle o Kaczyńskim i PiS jak obecnie o Tusku i PO, to zniszczą świętość i dorobek całego PiS.

    A przecież byłby wielki, zwłaszcza, gdyby dać PiS-owi jeszcze ze trzy kadencje, to bylibyśmy - Argentyną
    a Warszawa- Budapesztem.

    Już zrobiliście piękny numer bo zaatakowaliście świętość Jana Pawła 2 i raczej tym numerem przegraliście z kretesem wybory.

    1 3 Cytuj
  • 25 mar 2023
    Adamos napisał/a:

    Już zrobiliście piękny numer bo zaatakowaliście świętość Jana Pawła 2 i raczej tym numerem przegraliście z kretesem wybory.

    I wracamy do początku...
    Co to znaczy "zaatakowaliśćie świętość Jana Pawła 2"?
    To znaczy już prawdy... nie będziemy mówić? No za chwilę jak drużyna PIS urośnie do rangki świętej... też prawdy nie będzie można powiedzieć?

    Szczerze nie istotnie dla mnie czy to P2 czy ktokolwiek inny.
    Jaka byłaby prawda, jak bardzo by bolała to ... musi wyjść na jaw i ujrzeć światło dzienne zwłaszcza przy takich tematach.

    Sam kilka postów wyżej... broniłeś intymności pewnej Pani... to się zdecyduj...
    Dzieci mniej ważnej dla Ciebie.... ?

    A przez takie "chowanie prawdy" później tworzy się akta i archiwa... bo gdzieś trzeba to schować, żeby nie zapomnieć... i wcześniej czy później g...wno wychodzi jak ktoś potrzebuje.

    4 Cytuj
  • 25 mar 2023
    Adamos napisał/a:

    Już zrobiliście piękny numer bo zaatakowaliście świętość Jana Pawła 2 i raczej tym numerem przegraliście z kretesem wybory.

    Oj jak przejmiemy, ( mówię o sobie), czyli jak przejmę TVP, to połączymy ja z tv Trwam.
    Będziemy, będę miał poparci i wygram wszystkie wybory.
    Jest jeden warunek, O. Tadeusz musi mi dać 80% udziałów w połączonej. Mogę nawet przywdziać habit.
    U prawosławnych to możliwe. A chrześcijanie to jedna drużyna.
    Taka TVP trwam, zniszczy każdego kto powie sos innego niż nasza linia programowa.

    2 1 Cytuj
  • 25 mar 2023

    Hohoho Tusk ogłosił kolejny ciekawy projekt socjalny... mieliśmy już kredyty zero %, a teraz babciowe + czyli 1500zl dla młodych matek 🤔
    Jak PiS daje 500+ dla dzieci to jest hodowanie patologii , jak PO będzie rozdawać 1500zł to jest inwestycja w młode matki i dzieci 😂

    4 2 Cytuj
  • 25 mar 2023

    Wiesz mamy zadłużenie 400 mld to 10 razy większe niż po Gierku.
    Na tle tego zadłużenia, miliard w te czy wewte,
    To jakby nałogowy alkoholik z marsrkwoscią wątroby, zastanawiał się nad szkodliwością palenia

    2 1 Cytuj
  • 25 mar 2023
    MVVM napisał/a:

    Hohoho Tusk ogłosił kolejny ciekawy projekt socjalny... mieliśmy już kredyty zero %, a teraz babciowe + czyli 1500zl dla młodych matek 🤔
    Jak PiS daje 500+ dla dzieci to jest hodowanie patologii , jak PO będzie rozdawać 1500zł to jest inwestycja w młode matki i dzieci 😂

    Oczywiście, że to bez sensu.... ALE dziwisz się?
    Poczytaj sobie posty w góre... tylko mamona w tym kraju ludz zachęca do głosowania na partię...
    Żaden program, chęć poprawy czegokolwiek, bezpieczeństwo, brak chaosu, wzajemny szacunek.... po co to komu? Tego elektorak PISu nie spienięży...

    "Żeby mi się żyło lepiej za friko!" - takie powinno być hasło wyborcze i wówczas PIS ... jest bez szans!

    1 1 Cytuj
  • 25 mar 2023

    Ja gdybym został następca Kaczyńskiego i po połączeniu TVP z Trwam, zrobiłbym świadomość ludziom, że Niemcy powinni nas utrzymywać przez jedno pokolenie, jak USA Indian.
    Zrobili nam krzywdę, dali nam rezerwat z dostępem do morza, i powinni nas karmić, budować mieszkania, dawać samochody i wyżerkę.
    Bylibyśmy szczęśliwi jak rdzenni obywatele USA.

    3 1 Cytuj
  • 25 mar 2023

    Piszcie, piszcie wieczorem poczytam.

    1 1 Cytuj
  • 25 mar 2023
    Adamos napisał/a:

    Piszcie, piszcie wieczorem poczytam.

    No ale po co???? I tak nic z tego nie zrozumiesz i powiesz że winny Tusk i PO.........

    2 1 Cytuj
  • 25 mar 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Kradli, jedli ośmiorniczki, byli opcja niemiecką, w TVP tylko było o Tuski jaki wspaniały, i jaki zły Kaczyński.
    Ze dziadek służył w carskiej armii, że maja żydowskie korzenie, ze ojciec to ubek. Że Kaczyński przeszedł pod płotem, że go nie internowali bo miał przy sobie broń.

    A później uczyli Tuska angielskiego, bo wstyd że mówił tylko po niemiecku. Lepiej żeby nie mówił wcale.

    A mimo tych wad, a świetlanego rozwoju drużyny Kaczyńskiego, ludzie gardzą ta pisowska drużyną.

    Nie masz racji, to tylko wy gardzicie a większość społeczeństwa popiera tą Pisowską drużynę a gardzi POwcami

    Jak to zmienić? Może ostrzejsze kazania
    Może obowiązkowa religia ?
    Może TVP 1/2, zamienić tylko w TVP info?
    Pokazywać że Tusk ma krzywy ryj, i ma małego sisiaka, że miał romans z Merkel i że na jej spodniach znaleziono coś Tuska., że dziadek w wermachcie był słabym strzelcem. Że nie zachował czystości seksualnej jak prezes……

    Nie wiedziałem że masz aż takie wiadomości o swoim idolu Tusku ale żeby już tak że nawet o siusiakach?

    Pogardę jest trudno wyleczyć.
    Sam gardzę Przylebską, Zobrom czy maciarewiczem.

    Widzę że tak przeszedłeś na stronę niemiecką że masz już trudności z Polskim językiem

    Może jakaś darmowa terapia, ale płacić za prywatną nie będę.
    Choć prof. Markowski mówił, że pogardę się leczy tylko jak jest nie uzasadniona.

    1 Cytuj
  • 25 mar 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Kradli, jedli ośmiorniczki, byli opcja niemiecką, w TVP tylko było o Tuski jaki wspaniały, i jaki zły Kaczyński.
    Ze dziadek służył w carskiej armii, że maja żydowskie korzenie, ze ojciec to ubek. Że Kaczyński przeszedł pod płotem, że go nie internowali bo miał przy sobie broń.

    A później uczyli Tuska angielskiego, bo wstyd że mówił tylko po niemiecku. Lepiej żeby nie mówił wcale.

    A mimo tych wad, a świetlanego rozwoju drużyny Kaczyńskiego, ludzie gardzą ta pisowska drużyną.

    Jak to zmienić? Może ostrzejsze kazania
    Może obowiązkowa religia ?
    Może TVP 1/2, zamienić tylko w TVP info?
    Pokazywać że Tusk ma krzywy ryj, i ma małego sisiaka, że miał romans z Merkel i że na jej spodniach znaleziono coś Tuska., że dziadek w wermachcie był słabym strzelcem. Że nie zachował czystości seksualnej jak prezes……

    Pogardę jest trudno wyleczyć.
    Sam gardzę Przylebską, Zobrom czy maciarewiczem.

    Może jakaś darmowa terapia, ale płacić za prywatną nie będę.
    Choć prof. Markowski mówił, że pogardę się leczy tylko jak jest nie uzasadniona.

    Nie masz racji, to tylko wy gardzicie a większość społeczeństwa popiera tą Pisowską drużynę a gardzi POwcami

    Nie wiedziałem że masz aż takie wiadomości o swoim idolu Tusku ale żeby już tak że nawet o siusiakach?

    Widzę że tak przeszedłeś na stronę niemiecką że masz już trudności z Polskim językiem

    W poprzednim tekście moje wypowiedzi wkleiły się w cytat

    1 2 Cytuj
  • 25 mar 2023
    MVVM napisał/a:

    Hohoho Tusk ogłosił kolejny ciekawy projekt socjalny... mieliśmy już kredyty zero %, a teraz babciowe + czyli 1500zl dla młodych matek 🤔
    Jak PiS daje 500+ dla dzieci to jest hodowanie patologii , jak PO będzie rozdawać 1500zł to jest inwestycja w młode matki i dzieci 😂

    Ja jeszcze przypomnę że jak Tusk wcześniej pchał się do władzy to bardzo dużo obiecywał i nic z tego co obiecał nie zrobił a PIS jak obiecywał przed wyborami to wszystko co było zapowiedziane wprowadził. I taka jest różnica miedzy PO a PIS

    2 2 Cytuj
  • 25 mar 2023

    Ty Adamos.... a co to wyżej się porobiło z Twoim postem?
    Ty go wcześniej piszesz i wklejasz?
    Pewnie wysyłasz do CENTRALI partii aby Ci sprawdzili i zatwierdzili ;-))))

    2 1 Cytuj

Odpowiedz