Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 16 sty 2017
    pan Kracy napisał/a:

    No cóż.. była telewizja Platformiana to Owsiak nie musiał specjalnie zabiegać o nagłaśnianie tej wielkiej narodowej żebraniny. Teraz przyszedł czas na lansowanie w TVN.
    Telewizja Polska transmitowała koncert Caritasu.

    Telewizja i wiadomości są od rzetelnego informowania o tym co się dzieje w kraju. Ale takie umyślne "przeoczenie" setek tysięcy ludzi zaangażowanych w tą akcję to już tylko "żałość".

    Mogą nie mieć patronatu, nie wspierać, ich prawo. Ale takie cyrki polityczne to tylko z PISiakami.
    I dziwić się oporowi ludzi do płacenia abonamentu.

    12 7 Cytuj
  • 16 sty 2017
    m_markos napisał/a:

    Telewizja i wiadomości są od rzetelnego informowania o tym co się dzieje w kraju. Ale takie umyślne "przeoczenie" setek tysięcy ludzi zaangażowanych w tą akcję to już tylko "żałość".

    Mogą nie mieć patronatu, nie wspierać, ich prawo. Ale takie cyrki polityczne to tylko z PISiakami.
    I dziwić się oporowi ludzi do płacenia abonamentu.

    Caritas poparł akcję Owsiaka. Tylko Caritas Ordynariatu Polowego WP podobnie jak wojsko podległe PiSowi nie mogli. Wielu księży przeciera na oczy. PiS traci. W Warszawie i innych miastach ludzie do komunii przystępują że znaczkami Orkiestry.Sam widziałem u dominikanów w kościele św. Jacka w Warszawie. Z Owsiakiem walczy ciemna masa.

    11 8 Cytuj
  • 16 sty 2017

    Uczony z forum napisał" Z Owsiakiem walczy ciemna masa."
    Taki kulturalny język przeciwnika PiS który na szczęście dostał kopa od wyborców.
    Kultury można się nauczyć a ..... człowiek się rodzi.

    7 9 Cytuj
  • 16 sty 2017
    krowka123 napisał/a:

    Uczony z forum napisał" Z Owsiakiem walczy ciemna masa."
    Taki kulturalny język przeciwnika PiS który na szczęście dostał kopa od wyborców.
    Kultury można się nauczyć a ..... człowiek się rodzi.

    Ja tylko zacytowałem klasyka," ciemny lud to kupi". Masa, bo nie cały lud kupuje.

    10 9 Cytuj
  • Andrzej 16 sty 2017
    pan Kracy napisał/a:

    No cóż.. była telewizja Platformiana to Owsiak nie musiał specjalnie zabiegać o nagłaśnianie tej wielkiej narodowej żebraniny. Teraz przyszedł czas na lansowanie w TVN.
    Telewizja Polska transmitowała koncert Caritasu.

    Żebranina, jak to nazwałeś robi wiele dobrego. I wielu doświadczyło tego osobiście lub widziało na własne oczy owoce tej żebraniny. Caritas w swej skromności nie chwali się sukcesami, może to błąd? A może ich owoce nie są tak obfite, jak u Owsiaka?
    Ja tam wrzuciłem do puszki, jak co roku. Równowartość rocznego abonamentu RTV, którego nie zapłacę.

    12 1 Cytuj
  • 18 sty 2017

    I jak tu nie wierzyć w zmiany,jeszcze nie tak dawno
    http://natemat.pl/63283,nie-bedzie-referendum-ws-6-latkow-donald-tusk-wielkim-zwolennikiem-reformy-edukacji
    i milion podpisów poszło do kosza a teraz
    http://www.prawdaobiektywna.pl/edukacja/pomaska-reforma-edukacji-rmf-1031.html
    razem ze ZNP będą robić referendum?
    I jak tu ma nie kpić z nich współczesna Kronika Filmowa?
    https://www.youtube.com/watch?v=ALTl_y2zUrQ
    Oni razem z Bono mają nas za idiotów.

    6 9 Cytuj
  • 26 sty 2017

    Jarosław Kaczyński człowiekiem wszech czasów!

    Premier, marszałkowie Sejmu i Senatu, członkowie rządu, z Antonim "prędkość ponaddźwiękowa" Macierewiczem na czele, solidarnie zjawili się w środę na gali tygodnika braci Karnowskich, by oddać hołd naczelnikowi Jarosławowi Aleksandrowi Kaczyńskiemu. W tym doborowym towarzystwie moje oczy nie dostrzegły Prezydenta Autografa Dudy :-(

    zdjecie

    Tak teraz wygląda wolność.
    Laureata "Człowieka Wolności "przed Filharmonią w Warszawie strzegł kordon policji.Zidiocenie obyczajów i strach przed suwerenem ???...to tak jak w Korei Północnej.

    Pis dotrzymał słowa ... odzyskał wrak .... samochodu . Najpierw Prezydent Duda, potem Polska delegacja w Izraelu a teraz Macierewicz. Nie ich kasa to im to lata. Podatnik zapłaci.

    A ja już wiem kto zostanie sportowcem roku !

    15 7 Cytuj
  • 27 sty 2017

    Wydaje mi się, że Kaczyński zasługuje na tytuł człowieka roku,
    " Najbardziej Ochranianego Człowieka Roku" przez prywatnych
    detektywów .

    ps. nasuwa mi się hasło:
    xanax rozwiązuje problemy lękowe.

    12 6 Cytuj
  • 27 sty 2017
    Endrju napisał/a:

    Ja tam wrzuciłem do puszki, jak co roku. Równowartość rocznego abonamentu RTV, którego nie zapłacę.

    Zapłacisz.

    5 10 Cytuj
  • Andrzej 27 sty 2017

    TV Kursk tonie, więc wszystko jest możliwe. Tylko nadejdzie taki moment, że wraz z kolejnym podatkiem, przestanę je płacić w Polsce.

    10 6 Cytuj
  • 27 sty 2017
    Endrju napisał/a:

    TV Kursk tonie, więc wszystko jest możliwe. Tylko nadejdzie taki moment, że wraz z kolejnym podatkiem, przestanę je płacić w Polsce.

    Jak PO rządziło to TV było na powierzchni? Tylko czego powierzchni? Teraz okazuje się jak wielką fikcją się otaczali...
    Od zawsze TV kulała tylko nikt się nie odważył wprowadzić tej daniny, którą wszyscy na świecie płacą. Wiesz ile Niemcy płacą ?! Zapytaj. Później bluźnij...

    4 12 Cytuj
  • 27 sty 2017
    pan Kracy napisał/a:

    Jak PO rządziło to TV było na powierzchni? Tylko czego powierzchni? Teraz okazuje się jak wielką fikcją się otaczali...
    Od zawsze TV kulała tylko nikt się nie odważył wprowadzić tej daniny, którą wszyscy na świecie płacą. Wiesz ile Niemcy płacą ?! Zapytaj. Później bluźnij...

    Nie ważne kto rządził, ale TVP była kanałem bijącym oglądalnością inne na łeb na szyję i uważana była za najlepszą TV w UE.

    Teraz TV to kanał opozycyjny do opozycji, propagandowy wobec rządu, tak, że Urban to był pikuś.
    Dziennikarz PiS jeżeli zaprasza kogoś z opozycji do studia, przeważnie przeszkadza mu w wypowiedzi, zakrzykuje i przerywa i rzadko dopuszcza do głosu. Każdy głos opozycji jest kontestowany przez PiS dziennikarza.

    TV Pis jest tak publiczna jak domy publiczne, czyli dziennikarze się prostytuują za stanowiska.

    12 5 Cytuj
  • Andrzej 27 sty 2017
    pan Kracy napisał/a:

    Jak PO rządziło to TV było na powierzchni? Tylko czego powierzchni? Teraz okazuje się jak wielką fikcją się otaczali...
    Od zawsze TV kulała tylko nikt się nie odważył wprowadzić tej daniny, którą wszyscy na świecie płacą. Wiesz ile Niemcy płacą ?! Zapytaj. Później bluźnij...

    Tam nawet ślepy i głuchoniemy płaci. Szwedzi przynajmniej maja, jak my, płacą, jeśli posiadają telewizor. A ichniejsze programy i publiczną TV też o kant kuli można rozbić. Ale nie o tym.

    Wiesz, ile Niemcy zarabiają?! Zapytaj. Później bluźnij...

    10 2 Cytuj
  • 27 sty 2017
    bono napisał/a:

    Nie ważne kto rządził, ale TVP była kanałem bijącym oglądalnością inne na łeb na szyję i uważana była za najlepszą TV w UE.

    Teraz TV to kanał opozycyjny do opozycji, propagandowy wobec rządu, tak, że Urban to był pikuś.
    Dziennikarz PiS jeżeli zaprasza kogoś z opozycji do studia, przeważnie przeszkadza mu w wypowiedzi, zakrzykuje i przerywa i rzadko dopuszcza do głosu. Każdy głos opozycji jest kontestowany przez PiS dziennikarza.

    TV Pis jest tak publiczna jak domy publiczne, czyli dziennikarze się prostytuują za stanowiska.

    Bono jak można tak pie...ć,przepraszam mijać się z prawdą.Ostoją niezależnego dziennikarstwa byli w tamtych czasach Olejnik i Lis-naprawdę rzetelne obiektywne dziennikarstwo.
    Nie mówię że ci są wzorem obiektywizmu ale porównywać tamtych to po raz kolejny robienie z nas idiotów.

    5 10 Cytuj
  • 27 sty 2017

    Piszemy o tv publicznej czy od sasa do lasa?
    Od kiedy Olejnik pracowała dla publicznej TVP?

    A Lis, to taki Karnowski, tylko że tych Karnowskich w TVP kopiują wszyscy.

    Dlaczego nie ma odpowiednika Pospieszalskiego z opozycji programu teraz ? nawet po 24.00

    Olejnik kopiował Pobudzian w Trwam.

    A szkło kontaktowe lało równo z rządu i opozycji jeżeli mowa o TVN, a teraz TVP nie jest publiczną TV tylko konkurentem TVN- prywatnej stacji i wszystko się zgadza boi pis sprywatyzował się na majątku państwowym.
    Ale jeżeli zagarnął dla partii Telewizję Polską, to niech stworzy TV publiczną- dla wszystkich a nie tylko dla wyborców PiS.

    10 3 Cytuj
  • 27 sty 2017

    A skąd wiecie że ludzie nie lubią tej telewizji a lubili tamtą?
    Jak za komuny to władza wiedziała co lubi społeczeństwo i dbała o nie teraz opozycja walczy o dobro społeczeństwa po 8 latach teoretycznego państwa w jej wykonaniu.

    7 12 Cytuj
  • 27 sty 2017

    Zagadka na dobranoc.

    O kim mowa?

    W zeszłym roku Człowiek Roku Forum Ekonomicznego w Krynicy, teraz człowiek Wolności.
    Za rok Mistrz Sportu a za dwa.... MISS Universum.

    15 6 Cytuj
  • 27 sty 2017
    krowka123 napisał/a:

    A skąd wiecie że ludzie nie lubią tej telewizji a lubili tamtą?
    Jak za komuny to władza wiedziała co lubi społeczeństwo i dbała o nie teraz opozycja walczy o dobro społeczeństwa po 8 latach teoretycznego państwa w jej wykonaniu.

    No przecież wystarczy popatrzeć na wyniki oglądalności kobieto.

    13 5 Cytuj
  • 27 sty 2017

    Wyniki kłamią. Wszystko co nie jest korzystne dla PiS, to kłamstwo,
    i jakie ohydne.

    12 5 Cytuj
  • 27 sty 2017
    krowka123 napisał/a:

    A skąd wiecie że ludzie nie lubią tej telewizji a lubili tamtą?
    Jak za komuny to władza wiedziała co lubi społeczeństwo i dbała o nie teraz opozycja walczy o dobro społeczeństwa po 8 latach teoretycznego państwa w jej wykonaniu.

    Bo kiedy pytają mnie Majewskiego i posiedzenia rządu Górskiego
    w TVP oglądała cała Polska, a teraz przeniosła się do internetu. Capito?

    Podobno Kurski pracuje nad kabaretem, który będzie powielał Wiadomości, tylko jeszcze bardziej; opozycja będzie jeszcze gorsza i zawsze na początku a rząd jeszcze lepszy w środku programu, następnie będą szczęśliwi obywatele, informacji ze świata nie będzie, prezes będzie w najlepszych garniturach i będzie mówił głosem Globisza jak w tramwajach krakowskich, by jeszcze lepiej się kojarzył.

    12 6 Cytuj
  • Andrzej 28 sty 2017
    krowka123 napisał/a:

    A skąd wiecie że ludzie nie lubią tej telewizji a lubili tamtą?

    Ależ lubią, lubią. Tylko nie oglądają.

    12 2 Cytuj
  • 31 sty 2017

    Ta dobra zmiana coraz bardziej mi się podoba. Oddaje nas Polaków z prowincji w prawdziwy sposób. Nie będzie nam narzucał jakiś mieszczuch sposobu zachowania, jak mamy myśleć, czego słuchać jakie mamy mieć gusty, wykształcenia, znajomość języków, albo jaką mamy wybrać dyskotekę.
    Misiewicz reprezentuje nas znakomicie, każdy z nas lubi wypić zaszpanować, każdy by chciał mieć ochronę kierowcę i samochód na życzenie. każdy by chciał aby mu trzymał nad głową parasol,
    i nie każdy lubi studiować.
    W końcu TVP ma nam dać co potrzebujemy i lubimy, czyli discopolo.
    W końcu Pis dla nas z przyziemnych spraw coś robi,
    to my prowincja na PiS głosowaliśmy i to my powinniśmy narzucać estetykę temu krajowi.
    Laska, chara i gitara i ręka w górze, to jest prawdziwe nasze życie,
    a nie jakieś tam pierdoły typu teatr, kabaret. Chociaż nie kabaret powinien być, ale powinno się lać z bankierów i ich partnerek, prezydent Warszawy, Gdańska i Wrocławia, z tych którzy nie płacą alimentów ale z tych nie naszych. Naszym należy wybaczyć, w końcu ta nasza rodzina, i dalej Kabaret Olgi Lipińskiej, Dudek Dziewońskiego, z Kobuszewskim, dorzucił bym Hankę Ordonówną i Polę Negri, Zenona Laskowika i Smolenia. no i 60 min na godzinę i Fedorowicza, chociaż ten ostatni nie- jest za stary.

    12 4 Cytuj
  • 31 sty 2017

    Bono mam gdzieś sondaże i i różne plebiscyty ale jak to jest że na 11 telekamer 8 przypadło TVP a ponoć ich nikt nie ogląda?
    Tylko nie mów że Polsat i TVN to ambitne i do bulu obiektywne telewizje a TVP to rozrywka dla wioch

    4 11 Cytuj
  • 31 sty 2017

    AKTOR
    Michał Żebrowski ("Na dobre i na złe", TVP2)
    SERIAL
    "Ojciec Mateusz" (TVP1)
    OSOBOWOŚĆ TELEWIZYJNA
    Martyna Wojciechowska ("Kobieta na krańcu świata", TVN)
    PREZENTER INFORMACJI
    Anita Werner ("Fakty", TVN)
    PREZENTER POGODY
    Marzena Słupkowska (TVP1, TVP Info)
    KOMENTATOR SPORTOWY
    Dariusz Szpakowski (TVP)
    JUROR
    Agustin Egurrola ("Mam Talent", TVN)
    PROGRAM ROZRYWKOWY
    "Rolnik szuka żony" (TVP1)
    SERIAL FABULARNO-DOKUMENTALNY
    "Na sygnale" (TVP2)
    NADZIEJA TELEWIZJI
    Marcelina Zawadzka ("Pytanie na śniadanie", TVP2)

    To pełna lista do bólu obiektywna,
    ale wymień mi choć jeden program z nagrodzonych telekamer TVP, który wyprodukowała TVP pis.
    Jedyną zasługą pis, jest że tych programów nie usunęła.
    Nawet Rolnik szuka żony to dzieło odchodzącej ekipy z końca 2014r. a Marcelina Zawadzka z czerwca 2015 z czasów poprzednich władz.

    11 3 Cytuj
  • 31 sty 2017

    Jeszcze dodam, że arcydzieł w postaci W tle wizji i ich genialnych prowadzących, również wspaniałych bardzo obiektywnych prowadzących programy info. Pobudzin, Cholecka, Klarenbach, Rachoń nikt nie nagrodził za profesjonalizm, obiektywizm, warsztat i sympatię widzów.

    No i wspaniałego poetę Marcina Wolskiego, nikt nie docenił, a szopki co dziwne nie doceniono.

    13 4 Cytuj

Odpowiedz