Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 20 mar 2017

    Tu nie dyskutuje się o faktach .Jak było z aferą taśmową nie ważne kto co mówił a ważne kto nagrał to samo w tym wypadku.Nie ważne co na filmie ważne kto opublikował.Oni nie są znowu tacy głupi aby dyskutować o faktach.Coś ostatnio cicho na temat masowych protestów KODu?Gdzie te miliony?
    Lokalna młodzieżówka KOD i Nowoczesnej w akcji .
    http://kmy.pl/splyw-kaczek-na-wiosne/
    Jedno świadczy o nich na plus ,nie strzelają do kaczek tylko wypuszczają.
    Ale myśle robią błąd bo jak tyle "kaczek"dopłynie do Warszawy to opanują już wszystkie urzędy na dziesięciolecia.

    1 9 Cytuj
  • 31 mar 2017

    No to już chyba znamy sposób, jak można dorobić się majątku?

    Świadek twierdzi, że wręczył łapówkę 200 000 zł.
    Zakład pracy oszacował potencjalne oszustwo na 700 000 zł.
    W sumie daje to prawie 1 mln . zł.
    Prawda o "dojnej zmianie" zaczyna powoli wychodzić na jaw.

    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/energa-z-nowym-prezesem-ciaza-na-nim-zarzuty,728145.html

    7 2 Cytuj
  • 1 kwi 2017

    "Roman Lis, syn właściciela firmy i kuzyn Daniela Obajtka, wspomina, że gdy Obajtek został wójtem i odszedł z firmy, odkryto nieścisłości w księgach rachunkowych, a jego rodzina zaczęła podejrzewać oszustwo. Obajtka obciążyły zeznania podejrzanych. - Do firmy trafiały faktury z surowców, które zamawiał. Natomiast surowiec nigdy nie trafiał. Firmy, w których zamawiał te surowce, były własnością innych osób objętych aktem oskarżenia - tłumaczy Roman Lis. (http://www.tvn24.pl)" ; ;

    A to ciekawe, bo myślałem, że tylko brał łapówki a tu okradał wujka który zrobił go w swojej firmie dyrektorem.

    Żyd zatrudniał swoją rodzinę, bo miał gwarancję lojalności.
    My dziwimy się, że nas nie lubią np. w Anglii, a Polacy uciekają przed sobą w USA.
    W takim prawicowym katolickim Pcimiu, mamy przykład, który staje się normą opiniowania nas samych w skupiskach polskich na świecie.
    Coś z tą naszą wiarą jest nie tak? Albo raczej z nauczaniem i moralnością nauczycieli, która to moralność spływa z nauczycieli na uczniów.

    11 4 Cytuj
  • 26 kwi 2017

    Po raz pierwszy od wyborów PO wyprzedziła PiS w sondażach. - Liczba problemów, które ściągnęła sobie na głowę partia rządząca jest tak duża, że skutkuje to zmęczeniem materiału i odwróceniem trendu.

    Ludzie poznali się na kłamstwach PiS. Duża część środowiska antymisiewiczowego, które wyraźnie nie popiera tej partii wywodzi się z :

    * Środowiska związanego z ruchem kobiet
    * Środowiska związanego z niezależnymi mediami
    * Organizacje proeuropejskie
    * Lekarze
    * Prawnicy
    * Strażacy z OSP
    * Organizacje pozarządowe
    * Nauczyciele w tym ZNP
    * Frankowicze
    * Fundacje
    * Stowarzyszenia społeczne
    * Samorządowcy
    * Ludzie środowisk związanych z filmem, teatrem i sztuką
    * Prowadzący działalność gospodarczą
    * część górników (niezwiązanych z S.)
    * część rolników

    Lista z dnia na dzień się wydłuża.

    http://fakty.interia.pl/autor/aleksandra-gieracka/news-po-przegania-pis-dziala-mechanizm-widoczny-w-poprzedniej-kad,nId,2387212

    10 6 Cytuj
  • 28 kwi 2017

    To biskupi latami przytulali nacjonalistów z transparentami typu "śmierć wrogom ojczyzny" i dzielili Polaków na prawdziwych i nieprawdziwych. Teraz, po serii sondaży coraz bardziej niekorzystnych dla PiS, biskupi próbują udawać, że z nacjonalizmem, któremu błogosławili, ani z PiS-em, nie mają nic wspólnego.

    A ktoś z ambony naucza, że nie należy płynąć z prądem?- ale nie dotyczy to kleru!- jak zwykle.

    10 3 Cytuj
  • 29 kwi 2017
    Lukaszz napisał/a:

    Po raz pierwszy od wyborów PO wyprzedziła PiS w sondażach. - Liczba problemów, które ściągnęła sobie na głowę partia rządząca jest tak duża, że skutkuje to zmęczeniem materiału i odwróceniem trendu.

    Ludzie poznali się na kłamstwach PiS. Duża część środowiska antymisiewiczowego, które wyraźnie nie popiera tej partii wywodzi się z :

    * Środowiska związanego z ruchem kobiet
    * Środowiska związanego z niezależnymi mediami
    * Organizacje proeuropejskie
    * Lekarze
    * Prawnicy
    * Strażacy z OSP
    * Organizacje pozarządowe
    * Nauczyciele w tym ZNP
    * Frankowicze
    * Fundacje
    * Stowarzyszenia społeczne
    * Samorządowcy
    * Ludzie środowisk związanych z filmem, teatrem i sztuką
    * Prowadzący działalność gospodarczą
    * część górników (niezwiązanych z S.)
    * część rolników

    Lista z dnia na dzień się wydłuża.

    http://fakty.interia.pl/autor/aleksandra-gieracka/news-po-przegania-pis-dziala-mechanizm-widoczny-w-poprzedniej-kad,nId,2387212

    "wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez Kantar MB SA dla "Faktów" TVN i TVN24. "

    I wszystko jasne .
    Tylko taki cyniczny manipulator jak ty może tutaj wkleić coś takiego jak sondaż opłacony przez platformersów.
    Zal mi cię ..

    2 10 Cytuj
  • 29 kwi 2017

    Z opóźnieniem ogladam podsumowanie roku posla Szlachetki. Co to za Janniger kolo niego - Jak nie Misiewicz to Janniger. Ma PiS szczęście do ludzi.

    8 4 Cytuj
  • 29 kwi 2017
    Walker84 napisał/a:

    "wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez Kantar MB SA dla "Faktów" TVN i TVN24. "

    I wszystko jasne .
    Tylko taki cyniczny manipulator jak ty może tutaj wkleić coś takiego jak sondaż opłacony przez platformersów.
    Zal mi cię ..

    Sondaże są wtedy dobre i solidne gdy są opłacone przez psiarzy i pokazują ich prowadzenie.....
    Walker czy ty widzisz co piszesz ????
    W wątku o OSP zarzuciłem ci perfidne kłamstwo na temat złomowania samochodów , co ty na to ?????

    4 3 Cytuj
  • 29 kwi 2017
    Walker84 napisał/a:

    I wszystko jasne . Tylko taki cyniczny manipulator jak ty może tutaj wkleić coś takiego jak sondaż opłacony przez platformersów.
    Zal mi cię ..

    Etapy żałoby po zdaniu sobie sprawy że PIS traci poparcie społeczne.

    I. Faza szoku i zaprzeczenia.
    II. Dezorganizacja zachowania.
    III. Złość/ bunt.
    IV. Smutek/ depresja.
    V. Akceptacja/ pogodzenie się ze stratą

    5 3 Cytuj
  • 29 kwi 2017

    Gdyby żyli na świecie sami konserwatyści, było by nadal niewolnictwo, feudalizm i łamanie kołem. W Polsce królowało by Mazowsze i disco polo, w USA muzyka country. Przeszczepy serca były by wykonywane zwierzętom, a ziemia była by krążkiem. Na śniadanie jedlibyśmy chleb ze smalcem, a na obiad sutkę .

    Na szczęście Bóg powołał na świat swoich w rozumieniu kościoła i konserwatystów "wrogów", czyli społeczeństwa demokratyczne, które inicjują zmiany na świecie, a w życiu postęp i likwidację kołtunerii i zabobonów.
    Oświecają też umysły.

    Mimo że do nich nie należę, chwała im za to.

    3 3 Cytuj
  • 29 kwi 2017

    PISiaki to mają tak zryte berety że głowa mała. Co za idiota pozwolił na takie przedstawienia w szkole.
    Gdybym ja był rodzicem i zobaczył że ktoś na przedstawieniu przykłada imitację broni do głowy mojego czy nie mojego dziecka to rozp**lił bym całe to towarzystwo z hukiem.
    zdjecie

    7 4 Cytuj
  • 29 kwi 2017

    Trwanie w zabobonie i straszeniu duchami, służyło zawsze uprzywilejowanym.
    Konserwatyści, to tacy, którzy bez względu na wykształcenie, marzą o górowaniu, czyli to ich się ma szanować, bo w ich rozumieniu oni są lepsi.
    Jak wykazała historia, przeważnie największe miernoty intelektualne, wynoszą się ponad innych.

    Nie znam Tuska osobiście, nie znam też Kaczyńskiego, ale pierwszy przypomina mi normalnego Emmanuela Marcon- raczej skromną, normalną postać, zaś drugi Trampa, pyszałkowatego durnia otaczającego się świtą.
    Kler zawsze trzymał z obozem uprzywilejowanym, lokując siebie też w tej grupie. Niewygodne jest dla kleru zrównanie go w owieczkami, bo i hołdy wtedy są mniejsze, a oni hołdy kochają.

    Ludzie na zachodzie, gdy mają dostęp do dóbr powszechnych, szanują też klasę bogatą, pod warunkiem, że ta klasa szanuje też ich.
    Do rewolucji dochodziło, nie na tle różnic w bogactwie, ale jeżeli garstka podporządkowywała sobie pozostałych, a co gorsze jeszcze traktowała ich jak drugi sort. Poniżania, upokarzania i żadne społeczeństwo nie zniesie, stąd odwrót od kościołów społeczeństw, które miały dość podporządkowywania.

    4 4 Cytuj
  • Andrzej 29 kwi 2017
    m_markos napisał/a:

    PISiaki to mają tak zryte berety że głowa mała. Co za idiota pozwolił na takie przedstawienia w szkole.
    Gdybym ja był rodzicem i zobaczył że ktoś na przedstawieniu przykłada imitację broni do głowy mojego czy nie mojego dziecka to rozp**lił bym całe to towarzystwo z hukiem.

    Przesadzasz.

    1 4 Cytuj
  • 30 kwi 2017

    @Endru to nie jest forma w jakiej powinno się uczyć historii pięcioklasistów! Jestem rodzicem, uważam to za patologię i jak ktoś wyjdzie z podobnym pomysłem do moich dzieci to będę interweniował.

    Kolejna patologia. Marsz ONR w Warszawie i księdz wspierający go.
    zdjecie

    6 4 Cytuj
  • 30 kwi 2017
    Endrju napisał/a:

    Przesadzasz.

    On nie przesadza tylko tak ma pisać bo dostaje kasę za jechanie po pisiakach jak sam ich nazywa.

    1 6 Cytuj
  • 30 kwi 2017
    m_markos napisał/a:

    Kolejna patologia. Marsz ONR w Warszawie i księdz wspierający go.

    Wszystkie dyktatury, miały błogosławieństwo kleru!
    Nie mylić z kościołem, bo kościół to my, 90% społeczeństwa, zaś kler to administracja kościelna.

    6 1 Cytuj
  • Kazimierz Błażej 30 kwi 2017

    OSTRZEŻENIE.:
    =====================================
    Moi z PIS-u "przyjaciele-
    do Was apeluje;
    Choć robicie dla nas wiele:
    to większość - szwankuje.
    Ja ,dziś Posłom z Waszej "ławy"-
    zadaje pytanie:
    Kto dziś ,dla Was te Ustawy -
    pisze "na kolanie"?.
    Kto tak sprytnie "kombinuje"?-
    (czemu taka "ściema")?.
    Płace podnieść obiecuje-
    (a podwyżki nie ma).
    Ustawami nas "mamicie"-
    "że Kraj nasz zmieniają"
    Naokoło wciąż "bębnicie" -
    jakie "plusy" mają.
    Fotomontaż "pic na wodę"
    (to forma przepisu).
    Jeszcze Kościół -wyda "zgodę":
    i jest "projekt PIS-u".
    Tylko nie widzicie tego -,
    że te Wasze "zmiany".
    (Są w większości - do niczego):
    albo do wymiany.
    Pierwsza zmiana miała"postać"-
    "500+ na dzieci"
    Te pieniądze miało dostać -
    każde z nich : "jak leci".
    Ale szybko przeliczono-
    (pieniędzy nie macie).
    Więc od razu to zmieniono:
    od "drugiego" - dacie
    Minimalna stawka płacy-
    (szumnie ogłaszana).
    Choć -tak miało być z nią - "cacy"
    wiąż jest nie wdrażana.
    O "Wycince" - (poroniony)-
    pomysł wprowadzacie.
    Jak zniknęło drzew miliony -
    to go poprawiacie.
    Rozmawiano o nim nieraz-
    (ostrzegało - wielu.)
    A poprawka?-to jest teraz:
    "woda po kisielu"
    "Tysiąc brutto"- żeście sami
    ludziom obiecali.
    W Telewizji - godzinami -
    o tym rozprawiali.
    A jak przyszło do wypłaty-
    to "dziesiątkę" mamy.
    Starczy na "styl do łopaty"-
    (tym Was "pożegnamy").
    Metropolię ,żeście chcieli -
    Warszawiakom -"spłodzić.
    Ale żeście w "nosie mieli"-
    że się nie chcą zgodzić.
    Obiecała państwa "Głowa"-
    "wezmę się za "franki"'.
    Co zostało ? - puste słowa-
    dalej "obiecanki".
    Wpadka z panem Misiewiczem-
    (ona pokazała).
    Że za tym "karierowiczem"-
    Połowa z Was stała.
    Wszyscy dziwią się Rządowi-
    (ktoś musiał być "chory")
    Że pozwolił "gówniarzowi" -
    odbierać honory.
    Nadal wszystko zmieniać chcecie -
    swymi poprawkami.
    Dobrze na tym nie wyjdziecie -
    "PIS-owcy kochani".
    Ludzie dzisiaj "kalkulują " -
    (nie są już durniami).
    I za wszystko "podziękują":
    stojąc - przed Urnami.
    Może wzruszę Was słowami:
    "proszę Was panowie"
    "Nie szarżujcie" z Ustawami:
    - PRZEMYŚLCIE TO SOBIE-
    Kazimierz Błażej Myślenice.

    "
    -

    -
    .

    -
    .

    8 2 Cytuj
  • 30 kwi 2017

    Jaka zmiana Panie Kazimierzu. Zaczyna Pan widzieć to co my widzimy od dawna ????

    Taka Polska gdzie rozdaje się środki publiczne zanim się ich nie zarobi długo nie pociągnie. Kolesiostwo i kłamstwo to podstawa Państwa. Nie chcemy takiej Polski.

    Czas na zmianę elit w Polsce. PO już było, PiS jest zagrożeniem dla kraju. Czas na nowe.

    6 5 Cytuj
  • Kazimierz Błażej 1 maj 2017
    Lukaszz napisał/a:

    Jaka zmiana Panie Kazimierzu. Zaczyna Pan widzieć to co my widzimy od dawna ????

    Taka Polska gdzie rozdaje się środki publiczne zanim się ich nie zarobi długo nie pociągnie. Kolesiostwo i kłamstwo to podstawa Państwa. Nie chcemy takiej Polski.

    Czas na zmianę elit w Polsce. PO już było, PiS jest zagrożeniem dla kraju. Czas na nowe.

    Witam -Nigdy w żadnej Partii -ja w życiu nie byłem
    Choć chciałem być w jednej-ale się "sparzyłem"
    Jestem wo;ny zatem -z mymi zasadami .
    A poglądy czasem wyrażam wierszami
    Kazimierz Błażej Myślenice

    4 Cytuj
  • 1 maj 2017

    Rymy te same, poglądy już nie. W jednym Pan jest stały. Ten sam rym. "Przyjaciele" z PiS- u pieniądze zareagować. Gdy bez pardonu atakował Pan opozycję, myśmy reagowali. Trafnie Pan wytyka tym razem. Adresata też celne wskazuje. Wcześniej wszystkich opozycjonistów wsadzał do jednego esbeckiego worka. Teraz w tym samym stylu można powiedzieć, że trafił Pan sam do tego worka.

    5 4 Cytuj
  • 1 maj 2017

    A walker nie grzmi, szabli nie chwyta, na koń nie siada.................

    2 2 Cytuj
  • 1 maj 2017
    kazimierz519 napisał/a:

    Witam -Nigdy w żadnej Partii -ja w życiu nie byłem
    Choć chciałem być w jednej-ale się "sparzyłem"
    Jestem wo;ny zatem -z mymi zasadami .
    A poglądy czasem wyrażam wierszami
    Kazimierz Błażej Myślenice

    Dlaczego nie chce Polski Kaczyńskiego ? Czyli 7 grzechów PiS.

    1) przekształcenie kraju w państwo kościelne,którym rządzi zwykły zakonnik z Torunia

    2) kompletna ruina w polityce zagranicznej /27:1/ i rozmontowanie armii,

    3) ogromne i systematyczne zadłużanie kraju /za rok prawie 200 mld/ i zagrożone emerytury w roku przyszłym,

    4) skłócenie narodu,

    5) łamanie prawa i naginanie go do własnych celów politycznych,

    6) nepotyzm i obsadzanie wszystkich stołków swoimi ludźmi,

    7) kult jednostki i fałszowanie historii poprzez tworzenie własnych "bohaterów narodowych"

    http://trybuna.eu/wyklety-z-nsz-mordowalismy-ludzi-bez-powodu/

    12 4 Cytuj
  • 1 maj 2017

    Kaczyński = Putin ?

    O codzienne łamanie swobód demokratycznych oskarżył polskie władze faworyt wyborów prezydenckich we Francji centrysta Emmanuel Macron. Postawił on w jednym rządzie Jarosława Kaczyńskiego i Władimira Putina jako polityków, którzy łamią zasady demokracji - informuje RMF FM.

    Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-francja-2017/aktualnosci/news-rmf-macron-porownuje-kaczynskiego-do-putina-mocne-oskarzenia,nId,2388893#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

    5 3 Cytuj
  • 1 maj 2017

    Putin też robi wszystko dla dobra narodu i wspiera go cerkiew.

    5 4 Cytuj
  • Kazimierz Błażej 1 maj 2017
    WKibic napisał/a:

    Rymy te same, poglądy już nie. W jednym Pan jest stały. Ten sam rym. "Przyjaciele" z PiS- u pieniądze zareagować. Gdy bez pardonu atakował Pan opozycję, myśmy reagowali. Trafnie Pan wytyka tym razem. Adresata też celne wskazuje. Wcześniej wszystkich opozycjonistów wsadzał do jednego esbeckiego worka. Teraz w tym samym stylu można powiedzieć, że trafił Pan sam do tego worka.

    Witam --Jam nie z tych jest ludzi -co" poglądy" maja
    Jednych okłamują -innym w "dupę dają"
    Tak robili i robią i "Jedni" i "Drudzy"
    A "poglądy" maja ich głupawe "Słudzy"..
    Ja piszę to po to-by "pokazać" rządy
    I mam w "DUPIE"-to wszystko .-i Wasze poglądy.
    Pozdrawiam Kazimierz Błązej
    "

    1 3 Cytuj

Odpowiedz