Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 27 paź 2023

    Hurra!!! PiS znowu najlepszy!!! Przewidywany deficyt najwyższy w historii - 192 miliardy.... Morawiecki to jednak debeściak.........

    9 1 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 27 paź 2023
    t-34 napisał/a:

    Hurra!!! PiS znowu najlepszy!!! Przewidywany deficyt najwyższy w historii - 192 miliardy.... Morawiecki to jednak debeściak.........

    Spokojnie. Przez te 2 miesiace dobiją do 200 miliardów...

    @Kurowski nie wsyd ci???!!!

    9 1 Cytuj
  • 27 paź 2023
    t-34 napisał/a:

    Morawiecki to jednak debeściak.........

    Podczas konferencji prasowej przeszedł sam siebie:

    "- Tego TVN wam nie pokaże - drwił Morawiecki.

    Stacja TVN transmitowała konferencję Morawieckiego na żywo."

    6 Cytuj
  • 27 paź 2023
    Dyr_Jar napisał/a:

    Podczas konferencji prasowej przeszedł sam siebie:

    "- Tego TVN wam nie pokaże - drwił Morawiecki.

    Stacja TVN transmitowała konferencję Morawieckiego na żywo."

    Zaorał sam siebie i zwalił na Tuska.....

    7 Cytuj
  • 27 paź 2023

    Oni chyba rzeczywiście wojsko wyprowadza na ulice
    I władzy nie oddadzą.
    Bo widzę że żądza władzy i żądza pieniądza , bierząco górę.

    6 1 Cytuj
  • 27 paź 2023

    Pytanie czy wojsko ich posłucha......

    5 Cytuj
  • 27 paź 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Oni chyba rzeczywiście wojsko wyprowadza na ulice
    I władzy nie oddadzą.
    Bo widzę że żądza władzy i żądza pieniądza , bierząco górę.

    To ja wyciągam kosę... i nabijam na sztorc!
    KONIEC ZABAWY!

    1 1 Cytuj
  • 28 paź 2023

    A sytuacja na świecie drastycznie się zmienia,
    pomoc Ameryki dla Izraela bronią której nie dostarczyli Ukrainie a nią Izrael pacyfikuje Strefę Gazy robiąc holocaust na ludziach spowoduje to że Ameryka zostanie znienawidzona. Moc poparcia się zmienia połowa państw w ONZ nie poparła Izraela w ataku na strefę Gazy.
    Dzisiaj sojusz, z USA w którym Izraelici maja pozycje
    nr 1, traci na atrakcyjności a środek mocy cywilizacji przenosi się systematycznie do Azji.
    Wg mnie, USA jest na drodze Rzymu za Romilusa.

    A przecież Izrael poszerza swoje terytorium sukcesywnie podobnie jak Rosja.
    Trudno więc ludziom mieszkającym w około Izraela, być szczęśliwymi z tego że zabierają im ziemię a z nich robią pół niewolników.

    6 1 Cytuj
  • Janek Sal 28 paź 2023

    Rozdają oj rozdAJĄ - NAWET FUNDUSZ COVIDOWY WYDAJĄ CHOĆ DAWNO O COVIDZIE SWIAT ZAP[OMNIAŁ -

    192 mld deficyt, CPK- wyłoniony tak na cito wykonawca ,Ktos tutaj napisał że dobiją do 200 mld . Może nawet przebiją te 200 . Zapytałem pani na orlenie - Co cud sie skonczył bo juz 6,39 pln paliwo - na co usłyszałem -A co pan zdziwiony ? przeciez to było wiadomo od dawna ....

    8 Cytuj
  • 28 paź 2023

    Już nawet ... cięzko komentować.
    Obecny rząd powinien natychmiast zakończyć wszelkich działań... a oni nadal kradną!!!! i rozdają kasę!!!

    Paliwo dla mnie też żadne zdziwienie. Rozdali co mogli. Dali nagrody budżetówce, bony świąteczne... licząc na głosy.

    A to co robi Izrael w porozumieniu z USA ... to jest nieporozumienie.
    Ilu zabiją tych z Hamasu... a ilu cywilów ze strefy Gazy...
    Durne Żydy i tyle! Niczym nie różnią się od Putina!!!

    Cały ten świat... stanął na głowie...

    7 Cytuj
  • 29 paź 2023

    We wszystkich mediach PiS jest napuszczanie nas na UE i Niemcy którzy maja nas zniewolić….

    jestem zdecydowanie za federacją UE.
    To jakby mówił Mazur Ślązak Góral Kaszub Bialorusin, Ukrainiec Czech czy Słowak że są w niewoli. Polskiej choć się tu urodzili
    Mazowszanie gdy stolica był Kraków , że są w niewoli małopolskiej .

    Kiedyś sąsiednie wsie się nienawidziły i stanowiły o odrębności.
    Sęk w tym aby w Stanach Zjednoczonych Europy mieć wypracowaną pozycję a nie być Jackowem UE

    Państwa małe tracą byt, bo dominanta Chin Indii Azji Brazylii czy USA , państw arabskich a nawet ludności czarnego kontynentu jest w najbliższym czasie oczywista.

    Musimy wspólnie bronić granic. To idiotyzm, że Polska wydaje na obronę UE więcej niż Niemcy , które to Niemcy i UE Polska broni ze wschodu . Z pozostałych stron atak im nie grozi.

    Granic UE musi bronić armia UE, na którą łoży całe UE a nie jeden kraj, również przed uchodźcami , (nie można zostawić Włoch, Grecji samymi z tym problemem.)

    Niedługo nikt cię nie zapyta czy jesteś Niemcem Słoweńcem czy Polakiem, tylko czy jesteś tez Europejczykiem. bo nie każdy będzie blondynem z jasną karnacją .

    Liderzy PiS to bardzo ograniczone jednostki,
    które kontestują ocieplenie klimatu i okopują się w mafijnej strukturze, która ma im zapewnić rządzenie , przewodzenie i kasę .
    Ich ojciec chrzestny ma potrzebę,
    aby podporządkowywać sobie swoich żołnierzy .
    To tez rodzaj dewiacji.

    Nie chcę aby za mnie decydował stary kawaler z Żoliborza i mówił mi jak powinienem żyć co kochać a kogo nienawidzić.

    Gość który nie ma pojęcia o miłości, seksie, ojcostwie czy utrzymywaniu rodziny.

    7 1 Cytuj
  • 29 paź 2023

    Izrael poprosił Palestyńczyków aby się przenieśli na południe, bo rakiety będą burzyć ich domy.
    To tak jakby Adolf wydał komunikat judaistom
    aby się z Europy przenieśli do USA, bo będą robić porządki.

    6 Cytuj
  • 29 paź 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Izrael poprosił Palestyńczyków aby się przenieśli na południe, bo rakiety będą burzyć ich domy.
    To tak jakby Adolf wydał komunikat judaistom
    aby się z Europy przenieśli do USA, bo będą robić porządki.

    Jedna korekta... nie poprosił... tylko nakazał....

    PIS to sam nie wie czego chce...
    Z jeden strony UE złe i nie dobre, ale kasę na inwestycje biorą. A w każdej rządowej reklamie jest informacja "współfinansowane ze środków Unii Europejskiej".

    To jak to jest?
    Jakbym był honorowym PISiorem to nie wziąłbym od UE ani grosza...
    No własnie, ale to trzeba mieć "honor"... i tu jest słowo klucz.

    5 1 Cytuj
  • 30 paź 2023

    Ten nas charakter psa ogrodnika,
    i bezinteresownej zawiści,
    Zniszczenia każdego sukcesu sąsiada……

    Jest nowy prezydent UE od wielu lat.
    Nazywa się Charles Michel . Nie jest Polakiem , to ważne z punktu widzenia naszych rządowych elit.
    O tej prezydenturze nie usłyszysz nic od rządzących nami, i to za sprawą , że w jego korzeniach nie płynie nawet gram polskiej krwi.

    Co innego, gdy prezydentem był Polak Donald Tusk.
    A taki polski prezydent dla pół polski PiS to jest nikt.
    Zwykła szmata, Nic nie umie, angielskiego uczy się w rok…… taki gość ze znajomością języka kiedysiejszych okupantów. Po prostu Polak który awansował a nie jest z rodziny PiS, to nikt.
    Opluwano go całą kadencje, a gdy przybył do Polski na oficjalne spotkanie , usadzana go w siódmym rzędzie jak reportera onetu.

    Od pokoleń, ta nasza wada narodowa kwitnie i mimo patriotyzmu na ustach, jest najbardziej charakterystyczna u ludzi którzy najwiecej o tym patriotyzmie mówią.
    Czyli dla parszywców narodowych.

    8 4 Cytuj
  • Anty 3 lis 2023

    Nadal pytam gdzie vivaldii, taki obronca pisu. Niech teraz krzewi pisie bohomazy. Co to za kaznodzieja ktory przy porazce milczy i ucieka… niech walczy o polskie dusze, prawy i sprawiedliwy maz ojciec i przedsiebiorca!

    2 1 Cytuj
  • 3 lis 2023
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Nadal pytam gdzie vivaldii, taki obronca pisu. Niech teraz krzewi pisie bohomazy. Co to za kaznodzieja ktory przy porazce milczy i ucieka… niech walczy o polskie dusze, prawy i sprawiedliwy maz ojciec i przedsiebiorca!

    Pewnie kombinuje jak się przytulić do nowej opcji.
    Może ma tak jak ci z TVP info, że teraz deklarują pluć dla nowego prezesa na obecnych mocodawców .

    3 1 Cytuj
  • 3 lis 2023

    Kłamstwa PiS.
    Kary za emisje CO2 są,
    ale płyną nie do Brukseli, jak kłamie PiS,
    tylko do budżetu państwa na modernizacje sieci
    i pozyskiwanie prądu ze źródeł innych niż węgiel.

    Te pieniądze wg doradcy PiS - Zubera. zostały wykorzystane na cele energetyczne w 19%.
    Reszta się rozmyła w wydatkach bieżących.

    W okresie prosperity europejskiej przed covid i po covid , rządy Niemiec, Czech odkładały pieniądze,
    A rząd PiS, przez cały ten wspaniały okres rozwoju się zadłużał, czyli brał pożyczki przez 8 lat, swoich rządów.

    Czyli PiS oszukiwał nas o rzekomym cudzie a pieniądze pożyczał.

    Czy grozi nam Grecja, czyli bankructwo?
    Zuber- na razie mamy dług połowę mniejszy od Grecji, ale Grecja była w euro stąd mogła dłużej żyć na kredycie . Jej krach nastąpił gdy odmówiono im kredytu.
    My mamy miękką walutę, stad kredyty dla nas zamkną dużo wcześniej. A wtedy mamy scenariusz grecki.

    A idą podwyżki cen na Orlen, prądu i to napędzi kolejna inflacje. Glapiński przy inflacji większej niż w USA, obniżył stopy poniżej tych w USA.
    To świadczyło by o tym że USA bardzo się myła stosując wyższe stopy niż Polska.

    4 1 Cytuj
  • 3 lis 2023

    Bagietko - zawiodłem się na Tobie!

    4 1 Cytuj
  • 3 lis 2023
    klisdis napisał/a:

    Bagietko - zawiodłem się na Tobie!

    Ni ma miedzi to się cicho siedzi..............

    5 1 Cytuj
  • 3 lis 2023
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Nadal pytam gdzie vivaldii, taki obronca pisu. Niech teraz krzewi pisie bohomazy. Co to za kaznodzieja ktory przy porazce milczy i ucieka… niech walczy o polskie dusze, prawy i sprawiedliwy maz ojciec i przedsiebiorca!

    Wyjechał do Niemiec.

    2 1 Cytuj
  • 4 lis 2023
    Lukaszz napisał/a:

    Wyjechał do Niemiec.

    Bo olej do samochodów jest tam tańszy?
    Teraz to i ser żółty i piwo są tam tańsze,
    a zarobi więcej, ale jako niewolnik.
    Oni tam go strasznie traktują, a jednak by wyjechał?
    A tu był panem. Takim Niemcem.

    5 1 Cytuj
  • 4 lis 2023
    klisdis napisał/a:

    Bagietko - zawiodłem się na Tobie!

    Za darmo będzie robić ferment?
    Nie płacą, nie ma propagandy.

    5 1 Cytuj
  • Anty 4 lis 2023
    Lukaszz napisał/a:

    Wyjechał do Niemiec.

    Do tego lewackiego zachodu?

    1 1 Cytuj
  • 4 lis 2023

    Zaraz się okaże, że zawsze był przeciwnikiem PiSu a żołędzie podsypywał dzikom z czystej sympatii i niszczył PiS od środka jak Piotrowicz nieboszczkę PZPR....

    3 1 Cytuj
  • 4 lis 2023

    Będzie się gospodarka gimnastykować po tej inflacji, bo w lidlu kupiłem goudę i szynkę. Stały obok siebie i miały tą sama cenę.
    Włoszczowa i z Niemiec, szynka Ostróda i z Niemiec .
    Opakowania identyczne , pikok .
    Na próbę zabrałem obie konkurencje z Niemiec .
    Nie ustępują polskim wytwórcom.

    Wniosek, przy kosztach pracowniczych w Polsce dwa razy niższych, mamy ceny niemieckie.
    Zysk, czy tak niska wydajność.
    Gdy to się utrzyma -oby, bo nasze ceny szły by nieskończenie dalej w górę, jak w Rosji.

    To może, ci nasi muszą zbańczyć , bo za chwile tańsze wyroby z UE ich wyprą z rynku.
    I będzie to oczywiście wina UE.
    Dlatego by nasze wyroby nie były najdroższe w UE,
    jestem gorącym zwolennikiem UE.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz