Forum » Społeczeństwo

Fałszowanie ilości polubień

  • 18 maj 2016
    m_markos napisał/a:

    Temat był o fałszowaniu ilości polubień. Oczywiście administracja nic nie zrobiła w tej sprawie.
    Moderatorów też brak. Forum zaczyna przypominać ściek informacyjny gdzie dominuje przerzucanie się obelgami. Panowie z miasto-info, czy wy porzuciliście ten portal czy co?

    Sam fałszujesz ilości polubień. I jest to zauważalne.

    8 6 Cytuj
  • 18 maj 2016

    Walker, przecież to my fałszujemy a nie oni :D Widziałeś żeby kiedykolwiek platfusy kogoś okłamały ? :D przecież oni są zawsze niewinni i tylko spisków się doszukują hahahaha

    Popatrz na takiego bono, gościa z ewidentnie uszkodzoną psychiką. Wczoraj naklikał mi ok 300 minusów po czym zauważył że poleciał po bandzie więc zaczał mi.....dawać plusy :D:D :D a żeby jeszcze bardziej utwierdzić mnie w przekonaniu o jego chorobie psychicznej na końcu zaczął sam siebie minusować (żeby było na mnie) hahahaha CZAISZ ? :D :D :D hahaha ale to mnie w ogole nie dziwi bo nigy nie spotkałem prawdomównego platfusa z honorem :D platfusiorstwo to taki typ człowieka plebsu, człowieka z zaburzeniami psychicznymi który każdego kto ma inne zdanie chce zniszczyć i zakrzyczeć :D ja mam z tego beke ale to jest straszne na dłuższą metę :D Tak kłamać w żywe oczy, oszukiwać z minusami jak bono i pewnie inni, a zarzucać mi że ja fałszuje albo Tobie. Nawet inni użytkownicy zauważyli jaki bono oszust i jak sie błaźnił z minusami i plusami wczoraj :D masakra :D :D :D Na logike można wziąść,.....oh wait Platfusy i logika ? wykluczone ! że jak bym ja to robił to taki ściek plafusiarski miałby pod swoimi gówno postami za każdym razem po -100 -200 ;)a nie kilka naście minusów od ludzi za te brednie które wyposują. Ale tak jak wspomniałem platfusy nie potrafią logicznie myśleć więc próbują zwalić wine na mnie a sami nieudolnie fałszują wyniki plusów i minusów ;) hahahahaha jak czytam takich kretynów i widze jak łżą jak psy na forum to jestem za aborcją !

    Jesteście bandą hipokrytów oderwanych od koryta, bandą oszustów internetowych, którzy manipulują minusami a zarzucają to samo innym. Wszyscy o tym wiedzą i piszcie co chcecie, MY WIEMY platfusiarskie łby że honor i uczciwość to nie wasza domena ! :D

    11 7 Cytuj
  • 18 maj 2016

    Czy nie za wysoko postawiona poprzeczka ,wymagać honoru i uczciwości od zwolenników PO?
    Przypomina mi sie lokalna opozycja działająca na poprzednim forum która wydawało się "rozjedzie" władze lokalne po czym wybrani do samorządu zamilkli na lata.Podobnie teraz nie chodzi o żaden TK czy demokrację ale zwyczajnie o koryto.Gdzie byli wcześniej ci obrońcy demokracji i TK?
    https://www.youtube.com/watch?v=A4DNhEOVG-I

    9 7 Cytuj
  • 18 maj 2016

    Z Wami PISiakami to jest tak na poniższym filmie
    https://www.facebook.com/dominik.janas1/videos/10153334158029722/
    wydaje się wam że tylko wy znacie prawdę a na każdego o innych poglądach robicie nagonkę.

    Trzeba punktować te wasze "dobrezmiany" bo jeszcze jakiś obcy człowiek wchodzący na to forum pomyśli że w Myślenicach to sami nawiedzeni ludzie są.

    3 8 Cytuj
  • 18 maj 2016
    Walker84 napisał/a:

    Sam fałszujesz ilości polubień. I jest to zauważalne.

    Nie po to ujawniłem jak to robicie by bawić się z wami w jakieś gierki.
    Wystarczy że będzie się pokazywało te wasze dobre zmiany by ludzie zrozumieli co sobą reprezentujecie.

    4 7 Cytuj
  • 18 maj 2016
    m_markos napisał/a:

    Nie po to ujawniłem jak to robicie by bawić się z wami w jakieś gierki.
    Wystarczy że będzie się pokazywało te wasze dobre zmiany by ludzie zrozumieli co sobą reprezentujecie.

    Sam tutaj fałszowałeś ilość polubień razem z łukaszkiem na początku. Ale pisząc takie głupoty jak tutaj w tych tematach i tak finalnie będziesz miał więcej nieporównywalnie minusów. I to koleszkowie łukaszek , t-34 i bono tak samo bo już nie wypisują jakieś banialuki o miłości , przyjaźni w odpowiedzi mi na pytanie czemu kantują z liczbą osób na marszu. Chyba że w ogóle to jest jedna i ta sama osoba.

    7 4 Cytuj
  • 19 maj 2016
    Walker84 napisał/a:

    S t-34 i bono tak samo bo już nie wypisują jakieś banialuki o miłości , przyjaźni w odpowiedzi mi na pytanie czemu kantują z liczbą osób na marszu. Chyba że w ogóle to jest jedna i ta sama osoba.

    Ja jak prezes PiS, występuję w trzech osobach. Jednej jeszcze nie wymieniłeś.

    Staruszek prezes z PiS robi za boga ojca-czyli wszechwiedzący, wszechmocny ale śmiertelny.

    Prezydent robi za syna bożego, naucza.

    Premierowa zaś robi za ducha św. jest wszędzie.

    4 6 Cytuj
  • 20 maj 2016

    Jesteś żałosny,ktoś musiał Cię kiedyś bardzo skrzywdzić?Czy jak byłeś ministrantem czy później?

    5 3 Cytuj
  • 20 maj 2016
    krowka123 napisał/a:

    Jesteś żałosny,ktoś musiał Cię kiedyś bardzo skrzywdzić?Czy jak byłeś ministrantem czy później?

    Pisałem już jakiś czas temu że gość zaczyna robić sobie bekę z tego wszystkiego bo nie ma nic sensownego do napisania. Jak kiedyś pisał o jakimś największym marszu w dziejach nowożytnej Polski bo było niby ćwierć miliona ludzi (inf. nieprawdziwa ) ale wyszło nie po jego myśli to uprawia błazenadę i kpi w innym temacie z liczby uczestników.
    Ci platformiani i ich klakierzy tak już mają..

    6 2 Cytuj

Odpowiedz