Forum » Społeczeństwo

Fałszowanie ilości polubień

  • 14 maj 2016
    Walker84 napisał/a:

    Już ci tutaj pisałem człowieku że po takim gnoju jakim narobili platformiani przez 8 lat sprzątanie będzie trwało długo i może/musi być bolesne. Jeżeli tego nie rozumiesz to trudno.
    Do pudła prędzej czy później trafią niektórzy. I dobrze by było.
    Przeciwko Pis są ludzie z estabilismentu/układu post PRL-owskiego , ich rodziny i ci którzy robią z nimi wałki , starzy esbecy, ormowcy i wszelkiej maści przedstawiciele poprzedniego ustroju lub ich potomkowie którzy się zakisili po 89 roku w różnych służbach, instytucjach i agendach jak choćby sądy. Jest ich trochę toteż można obserwować właśnie jakieś pseudo demonstracje w "obronie" demokracji. Średnia wieku 50-60 lat co widać na filmach.

    Tak to sobie to tłumacz. Wszędzie zły układ postkomunistyczny który zwalcza PIS.
    Tymczasem PIS to sobie sam komunistów wziął w swoje szeregi (Jasińki, Kryże i inni).
    Ale nie, oni pewnie wrócili na dobra drogę. Whatever...

    Nikt z moich znajomych nie wpisuje się w podany opis a tępią PIS ile wlezie (choć niedawno sami na nich głosowali). I nie robią tego ze względu na idee a ze względu na ocenę jak PIS prowadzi swoje rządy.

    Macie święte prawo do audytu poprzedniego rządu i pociągnięcia byłych rządzących za przestępstwa. Dopinguję wam wręcz do tego. Mam również nadzieje że tą kadencję następcy równiez rozliczą z taką samą gorliwością a szczególnie gości którzy wyprowadzili miliardy złotych przez SKOKi.

    7 10 Cytuj
  • 15 maj 2016

    Lubię PiS, ale niektórych pomysłów się boję.
    Propozycja zamknięcia handlu w niedzielę. Poseł reprezentujący ustawodawców, argumentował, że w niedzielę może np. w Bonarce sprzedawać właściciel w miejsce pracowników.

    Trochę zrobiło mi się żal tego pana. Bo znam firmy rodzinne prowadzące w Bonarce handel, ale mieszkające w Gliwicach Łodzi czy Gdańsku i mający kolejny np. butik w Krakowie.

    Wydaje mi się, że firmy z Polski będą musiały przekazać swe małe firmy, dużym korporacjom, a miejscowi robić kebaby, bary u Marysi, dorabianie kluczy, precle, pączki na galerii, kremówki z Wadowic.
    Znam ceny najmu powierzchni w galeriach. Wynajmujący robią połowę tygodnia na czynsz, a resztę tygodnia na koszty działalności oraz zysk.
    Odpadnie im kolejny dzień. Ja z kolei jako klient, będę musiał wydać więcej pieniędzy na zagospodarowanie wolnego czasu. Bo siedzenie w domu cała niedzielę, to ileś tam kaw, herbat, ciasta, coli, piwa czy wódki.
    Albo pełny bak i np. do Pszczyny na wycieczkę, autostrada w obie strony 40zł, na miejscu lody obiad i bilet 60 i to razy trzy, no to z benzyną 400 zł nie moje. Można jechać do Częstochowy, ale to stówa więcej więc 500zł, można było połazić po Bonarce, za 100zł z obiadem na wagę dla 3 osób.

    Ale tu zgadzam się z posłem (od wolnych niedziel), że zarabiamy cztery razy mniej niż najbogatsze Niemcy a pracujemy dłużej więc odpoczynek nam się należy, tak jak Grekom.

    a propos Grecji- znajomy mający tam rodzinę mówi że, na dzień dzisiejszy w Grecji z banku, nie wypłacisz swoich oszczędności,
    nic za nie też nie kupisz.
    Możesz raz na tydzień wypłacić 400 euro.
    W każdy poniedziałek pod bankami ustawiają się kolejki i Grecy stopniowo wypłacają swoje oszczędności.
    Najważniejszym zadaniem na dziś jest gdzie te wypłacone euro przechować.
    Furorę robią miejsca ze skrytkami. Słoiki, sejfy, grobowce, dziuple
    itd. to miejsca przechowań, ponieważ zaufanie do banków już nie istnieje i nic do banków nie jest wpłacane.

    I oni też celebrują czas wolny, ale taniej.
    Znajomy opowiada, że zaparkował samochód i jak wrócił, zastawiony był innym.
    Wiedział, że to jakiś klient kawiarni. Przeszedł po sąsiednich i pytał kogo samochód. Na to z za stolika, woła Grek chodź , to ja siadaj zaraz odjadę tylko wypijemy kawę. Posadził go przy stoliku i zamówił kawę. Znajomy pił w pośpiechu, bo spieszył się do szpitala, by sąsiad też nie przedłużał. Widząc to Grek mówi, przyjacielu nie spiesz się, wszystko będzie dobrze.

    6 8 Cytuj
  • 15 maj 2016
    bono napisał/a:

    Lubię PiS, ale niektórych pomysłów się boję.
    Propozycja zamknięcia handlu w niedzielę. Poseł reprezentujący ustawodawców, argumentował, że w niedzielę może np. w Bonarce sprzedawać właściciel w miejsce pracowników.

    Trochę zrobiło mi się żal tego pana. Bo znam firmy rodzinne prowadzące w Bonarce handel, ale mieszkające w Gliwicach Łodzi czy Gdańsku i mający kolejny np. butik w Krakowie.

    Wydaje mi się, że firmy z Polski będą musiały przekazać swe małe firmy, dużym korporacjom, a miejscowi robić kebaby, bary u Marysi, dorabianie kluczy, precle, pączki na galerii, kremówki z Wadowic.
    Znam ceny najmu powierzchni w galeriach. Wynajmujący robią połowę tygodnia na czynsz, a resztę tygodnia na koszty działalności oraz zysk.
    Odpadnie im kolejny dzień. Ja z kolei jako klient, będę musiał wydać więcej pieniędzy na zagospodarowanie wolnego czasu. Bo siedzenie w domu cała niedzielę, to ileś tam kaw, herbat, ciasta, coli, piwa czy wódki.
    Albo pełny bak i np. do Pszczyny na wycieczkę, autostrada w obie strony 40zł, na miejscu lody obiad i bilet 60 i to razy trzy, no to z benzyną 400 zł nie moje. Można jechać do Częstochowy, ale to stówa więcej więc 500zł, można było połazić po Bonarce, za 100zł z obiadem na wagę dla 3 osób.

    Ale tu zgadzam się z posłem (od wolnych niedziel), że zarabiamy cztery razy mniej niż najbogatsze Niemcy a pracujemy dłużej więc odpoczynek nam się należy, tak jak Grekom.

    a propos Grecji- znajomy mający tam rodzinę mówi że, na dzień dzisiejszy w Grecji z banku, nie wypłacisz swoich oszczędności,
    nic za nie też nie kupisz.
    Możesz raz na tydzień wypłacić 400 euro.
    W każdy poniedziałek pod bankami ustawiają się kolejki i Grecy stopniowo wypłacają swoje oszczędności.
    Najważniejszym zadaniem na dziś jest gdzie te wypłacone euro przechować.
    Furorę robią miejsca ze skrytkami. Słoiki, sejfy, grobowce, dziuple
    itd. to miejsca przechowań, ponieważ zaufanie do banków już nie istnieje i nic do banków nie jest wpłacane.

    I oni też celebrują czas wolny, ale taniej.
    Znajomy opowiada, że zaparkował samochód i jak wrócił, zastawiony był innym.
    Wiedział, że to jakiś klient kawiarni. Przeszedł po sąsiednich i pytał kogo samochód. Na to z za stolika, woła Grek chodź , to ja siadaj zaraz odjadę tylko wypijemy kawę. Posadził go przy stoliku i zamówił kawę. Znajomy pił w pośpiechu, bo spieszył się do szpitala, by sąsiad też nie przedłużał. Widząc to Grek mówi, przyjacielu nie spiesz się, wszystko będzie dobrze.

    To powiedz tym właścielą firm rodzinnych żeby płacili ludziom rypiącym na kasie w Niedziele 200 % jak się normalnie należy podsawy za godzinę to wszystko będzie OK i problem z pracą w niedzielę sam się rozwiąże. A nie jak teraz robią tam za 1200 złotych. To jest patologia

    7 5 Cytuj
  • 15 maj 2016
    m_markos napisał/a:

    Po to PIS był opozycją przez 8 lat by mieć teraz gotowe ustawy, listę dowodów przeciwko PO dla prokuratury i naprawić to co byłe złe.

    I ja się pytam gdzie są te PISowskie ustawy co miały przynieść dobrą zmianę? Gdzie są rozliczane afery PO? Za to jedno widzę, każdy ruch PIS to szkodzenie Polsce.

    Zobacz na ten link. Internetowa encyklopedia
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Kryzys_wok%C3%B3%C5%82_Trybuna%C5%82u_Konstytucyjnego_w_Polsce
    Zerknij na cześć: Reakcje na kryzys

    Czy naprawdę uważasz że wszystkie te demonstracje, sądy, uczelnie, organizacje pozarządowe, komisja wenecka zupełnie bez podstawnie burzą się o TK? Tak wiele osób jest przeciwko PIS ot tak sobie?

    I prosze Cię. Nie odwołuj się do PO, ani tego że zostali oderwani od koryta.

    Tyle ludzi na raz się myli?

    Kolego własnie jest 19 doniesień do prokuratury:
    https://www.wprost.pl/kraj/10006752/Po-audycie-PiS-przygotowalo-19-zawiadomien-do-prokuratury.html
    Także nie martw się ktoś z twoich ulubieńców nachodzi się po sądach..

    4 4 Cytuj
  • 15 maj 2016
    m_markos napisał/a:

    Tak to sobie to tłumacz. Wszędzie zły układ postkomunistyczny który zwalcza PIS.
    Tymczasem PIS to sobie sam komunistów wziął w swoje szeregi (Jasińki, Kryże i inni).
    Ale nie, oni pewnie wrócili na dobra drogę. Whatever...

    Nikt z moich znajomych nie wpisuje się w podany opis a tępią PIS ile wlezie (choć niedawno sami na nich głosowali). I nie robią tego ze względu na idee a ze względu na ocenę jak PIS prowadzi swoje rządy.

    Macie święte prawo do audytu poprzedniego rządu i pociągnięcia byłych rządzących za przestępstwa. Dopinguję wam wręcz do tego. Mam również nadzieje że tą kadencję następcy równiez rozliczą z taką samą gorliwością a szczególnie gości którzy wyprowadzili miliardy złotych przez SKOKi.

    Układ postkomunistyczny jest od 89 roku a to przez to że w Polsce nie było prawdziwej dekomunizacji. List trzech byłych prezydentów w "obronie demokracji" jest tego najlepszym przykładem. Stary PZPR-owiec, minister w PRL-u, donosiciel esbeków który pił wódkę na rautach z Kiszczakiem czy bul komor który za doradców miał samych starych TW i milicjantów. Porównywanie 2-3 gości z PiS którzy za komuny praktycznie nic nie znaczyli i nie byli w zarządzie z całym estabilismentem post-PRL-owskim jest co najmniej kompromitujące twoją osobę.
    Twoi znajomi są w takim układzie bardzo młodymi osobami, ewentualnie są potomkami tych którzy z tego układu czerpali korzyści. Tym bardziej że podobnie jak ty przez 8 lat nie robili nic w sprawie patologicznych rządów platformy a teraz jak sam napisałeś nagle biją w Kaczora. Jest to najbardziej prawdopodobne że są spowinowaceni obecnie z jakimś kodem czy petrusem.

    6 4 Cytuj
  • 15 maj 2016
    m_markos napisał/a:

    Po to PIS był opozycją przez 8 lat by mieć teraz gotowe ustawy, listę dowodów przeciwko PO dla prokuratury i naprawić to co byłe złe.

    I ja się pytam gdzie są te PISowskie ustawy co miały przynieść dobrą zmianę? Gdzie są rozliczane afery PO? Za to jedno widzę, każdy ruch PIS to szkodzenie Polsce.

    Zobacz na ten link. Internetowa encyklopedia
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Kryzys_wok%C3%B3%C5%82_Trybuna%C5%82u_Konstytucyjnego_w_Polsce
    Zerknij na cześć: Reakcje na kryzys

    Czy naprawdę uważasz że wszystkie te demonstracje, sądy, uczelnie, organizacje pozarządowe, komisja wenecka zupełnie bez podstawnie burzą się o TK? Tak wiele osób jest przeciwko PIS ot tak sobie?

    I prosze Cię. Nie odwołuj się do PO, ani tego że zostali oderwani od koryta.

    Tyle ludzi na raz się myli?

    przypomnij sobie jakie były demonstracje i pikiety za PO i jakoś wtedy rzad PO-PSL nic sobie z tego nie robił ,wiec niby czemu PIS ma sie tym przejmować,co to PO ma jakis immunitet nietykalności a ktoś nastepny po nim juz nie,PO nowe "wartości" wprowadziła w sposobie rzadzenia wiec macie coście wcześniej wybrali,

    w nastepnych wyborach okaże sie kogo ludzie popierają

    a teraz sobie szczekajcie i ujadajcie,wszyscy już zaczynaja sie z was podśmiewać,czy to na forach czy w TV

    wyjdz na ulice i zapytaj kogoś co sądzi o tym cały TK,wszystcy ci powiedzą ze maja to gdzieś bo ich to nie interesuje,jak do tej pory z TK nie mieli zadnego pozytku,a cała walka o TK to zwykły pretekst,gdyby nie chodziło o TK ( za które zamieszanie de facto odpowiada PO) wymyślili by coś innego

    a co do tych tłumów ludzi,to już pewnie wiesz że miały być surpowe kary za brak urzestnictwa w tych manifestacjach,ewentualnie musiał byc ktoś na zastepstwie

    m_markos napisał/a:

    @Kibel z Vegi z tobą nie będę zaczynał dyskusji bo szkoda klawiatury.

    za to z toba dzieciaku jest dyskusja,razem z "lukaszem" wprowadziliscie standarty dyskusji rodem nawet nie z gimnazjum ale z wszesnej szkoły podstawowej

    malina napisał/a:

    A ty Walker co robiles przez osiem lat co zrobiles dobrego dla Polski ? Czemu jak bylo Ci tak zle nie wyszles na ulice?

    a ty co robiłaś przez te 8 lat,jakoś wcześniej ci to nie przeszkadzało,dopiero teraz szczene otwierasz....,dobrze ze butów nie sciagasz

    WALKER84 ,JA TO CIE NORMALNIE PODZIWIAM ŻE CHCE CI SIE JESZCZE Z NIMI DYSKUTOWAĆ, U NICH HIPOKRYZJA GONI HIPOKRYZJE A WSZYSTKO TO WYPRZEDZA IGNORANC

    6 7 Cytuj
  • 15 maj 2016

    Albert muszę bo takich hipokrytów i cyników jak łukaszz czy markos trzeba szybko sprowadzać na ziemię. Dla dobra nas wszystkich i tych mniej zorientowanych co to czytają.
    Tak dla przykładu nie wiem czy pamiętasz jak z tydzień temu była afera i tacy jak bono albo łukaszz pisali tutaj jak w całym lewackim świecie że Prezydenta na Legii i Lechu kibice wyśmiali. I tak właśnie lisy i inne olejniki próbowały na siłę wcisnąć taki kit. Żeby w to ludzie uwierzyli.
    Sam widziałem nagranie i nie stwierdziłem żeby tam z sektorów kolejorza czy Legionistów gwizdali na Dudę. Ale oczywiście klakierzy dostali zadanie kolejne obśmiania Prezydenta.
    Na szczęście nie minął tydzień i wyjaśniło się wszystko:
    http://pikio.pl/organizacje-kibicow-legii-i-lecha-na-prezydenta-gwizdali-zwiedzacze-stadionu-my-nie/
    http://www.wykop.pl/ramka/3170143/boniek-broni-prezydenta-ktos-chcial-na-sile-wmowic-ze-byly-gwizdy/

    Podobnie z marszem kodziarzy wmawiają biednym ludziom że było 250 tysięcy jak każdy głupek może sobie to dokładnie policzyć bo cały ten pseudo-marsz został sfilmowany. I jest już w sieci kilkanaście analiz z których wynika podobna liczba 45 -50 tysięcy. wszystko jest w sieci.

    Ci propagandyści (rude liski, olejniki, miecugowy , pochankowe i reszta) wyszkoleni i namaszczeni jeszcze przez służby PRL-u zatrzymali się w swoich technikach manipulacji w latach 90-tych. Nie mogą zrozumieć bądź nie dociera do nich że dzisiaj młodzi ludzie 20-30 latkowie wszystko sobie wyczytają i sprawdzą w internecie. Nie da się rady wcisnąć kitu byle jak. I to jest nadzieja że będzie coraz lepiej. A tacy jak lisy przepadną na śmietniku historii.

    6 7 Cytuj
  • 15 maj 2016
    Walker84 napisał/a:

    Albert muszę bo takich hipokrytów i cyników jak łukaszz czy markos trzeba szybko sprowadzać na ziemię. Dla dobra nas wszystkich i tych mniej zorientowanych co to czytają.
    Tak dla przykładu nie wiem czy pamiętasz jak z tydzień temu była afera i tacy jak bono albo łukaszz pisali tutaj jak w całym lewackim świecie że Prezydenta na Legii i Lechu kibice wyśmiali. I tak właśnie lisy i inne olejniki próbowały na siłę wcisnąć taki kit. Żeby w to ludzie uwierzyli.
    Sam widziałem nagranie i nie stwierdziłem żeby tam z sektorów kolejorza czy Legionistów gwizdali na Dudę. Ale oczywiście klakierzy dostali zadanie kolejne obśmiania Prezydenta.
    Na szczęście nie minął tydzień i wyjaśniło się wszystko:
    http://pikio.pl/organizacje-kibicow-legii-i-lecha-na-prezydenta-gwizdali-zwiedzacze-stadionu-my-nie/
    http://www.wykop.pl/ramka/3170143/boniek-broni-prezydenta-ktos-chcial-na-sile-wmowic-ze-byly-gwizdy/

    Podobnie z marszem kodziarzy wmawiają biednym ludziom że było 250 tysięcy jak każdy głupek może sobie to dokładnie policzyć bo cały ten pseudo-marsz został sfilmowany. I jest już w sieci kilkanaście analiz z których wynika podobna liczba 45 -50 tysięcy. wszystko jest w sieci.

    Ci propagandyści (rude liski, olejniki, miecugowy , pochankowe i reszta) wyszkoleni i namaszczeni jeszcze przez służby PRL-u zatrzymali się w swoich technikach manipulacji w latach 90-tych. Nie mogą zrozumieć bądź nie dociera do nich że dzisiaj młodzi ludzie 20-30 latkowie wszystko sobie wyczytają i sprawdzą w internecie. Nie da się rady wcisnąć kitu byle jak. I to jest nadzieja że będzie coraz lepiej. A tacy jak lisy przepadną na śmietniku historii.

    markos z łukaszem sporwadzili dyskusje na tym forum do statusu śmieciowego

    hehe a co do kibiców Legi to oniu chyba sprostowali w meczu ligowym na swoim transparencie co i o kim myślą....

    http://niezalezna.pl/80121-kibice-legii-odpowiadaja-manipulatorom-ten-transparent-rozwiewa-watpliwosci

    a markos tak sie cieszył że na Dude gwizdali,ale co sie dziwic ,lemingom kazdy kit wcisna a ci sie ciesza....,już kiedys pisałem,ze lemingi wymyśliły sobie swój własny świat pod rzadami PISu,taki jaki zafundowała im propaganda spod znaku KODu PO i Nowoczesnej,a że nie jest tak w realnym świecie wizerunek taki kultywują w świecie wirtualnym
    co ciekawe wedle sondaży PO ,PSL ,Nowoczesna KOD, SLD i Bóg wie kto jeszcze razem wzieci maja tylko 5% przewagi nad PISem przy deklarowanej frekwencji w/w sondażu,myśle że jak ludzie sie dowiedzą jaka zbieranina może wygrać wybory sami sie zmobilizuja i frekwencja bedzie wyższa z głosami na PIS

    NIE CHCEMY W POLSCE DRUGIEGO BANGLADESZU

    7 8 Cytuj
  • 15 maj 2016
    Walker84 napisał/a:

    To powiedz tym właścielą firm rodzinnych żeby płacili ludziom rypiącym na kasie w Niedziele 200 % jak się normalnie należy podsawy za godzinę to wszystko będzie OK i problem z pracą w niedzielę sam się rozwiąże. A nie jak teraz robią tam za 1200 złotych. To jest patologia

    Nie muszę mówić. Oddali jedną z firm swoim pracownikom. Im płacili po 2000 na rękę. Pracownicy rzeczywiście zarejestrowali na siebie firmę i zatrudnili ludzi za 1200 zł. Ale franschingodawca , zerwał z nimi umowę, bo nie stosowali się do umowy i przejął od nich salon.
    Teraz są na bezrobociu.

    Proponował bym Tobie, abyś poprowadził działalność gospodarczą, na własny rachunek. Możesz płacić swoim pracownikom nawet
    5 tyś netto, nie ma ograniczenia w wysokości zarobków.
    Na pewno wszyscy pracownicy będą o tobie głośno mówić jak o dobroczyńcy. No chyba, że się zdziwisz i po dwóch miesiącach uznają, że to się im należy jak psu buda, i po roku poproszą o znaczną podwyżkę. Nie będziesz się im dziwił, Ty postąpił byś tak samo.
    Tylko że po kalkulacji stracisz chęć do prowadzenia takowej działalności i też wybierzesz korporację.
    Tak, że mimo usilnych prób przejęcia handlu przez rodaków, coraz bardziej oddajemy kapitał w obce ręce.

    Kapitał, który wchodzi do Polski wchodzi na zyskowność wyższą niż oprocentowanie bankowe. To tak bezpieczna lokata kapitału z rewaloryzacją o stopień inflacji.

    Żaden właściciel, pracownik nie będzie pracował na zysku 5%, bo gdy uzyska obroty 200 tyś miesięcznie zyska 100tyś z którego musi odprowadzić vat, czynsz, ubezpieczenia swoje i pracowników, wypłaty.
    Musiałby mieć 1 mln obrotu miesięcznie. Takie obroty może zrobic tylko korporacja, której reklama na kilkaset sklepów, daje takie efekty.
    1 mln obrotu miesięcznie to 33500 obrotu dziennie, a po wyłączeniu niedziel i świąt, to 40 tyś. dziennie. Jeżeli to potrafisz to śmiało zakładaj firmę. Zobacz powstają jak grzyby po deszczu i równie szybko się zwijają.

    6 8 Cytuj
  • 15 maj 2016

    [cytat=albert757 ty co robiłaś przez te 8 lat,jakoś wcześniej ci to nie przeszkadzało,dopiero teraz szczene otwierasz....,dobrze ze butów nie sciagasz

    Sciagam i to dosyc czesto i to nie byle jakie bo mnie na to stac :) do roboty sie wez gowniarzu a nie do polityki .

    8 9 Cytuj
  • 16 maj 2016
    bono napisał/a:

    Nie muszę mówić. Oddali jedną z firm swoim pracownikom. Im płacili po 2000 na rękę. Pracownicy rzeczywiście zarejestrowali na siebie firmę i zatrudnili ludzi za 1200 zł. Ale franschingodawca , zerwał z nimi umowę, bo nie stosowali się do umowy i przejął od nich salon.
    Teraz są na bezrobociu.

    Proponował bym Tobie, abyś poprowadził działalność gospodarczą, na własny rachunek. Możesz płacić swoim pracownikom nawet
    5 tyś netto, nie ma ograniczenia w wysokości zarobków.
    Na pewno wszyscy pracownicy będą o tobie głośno mówić jak o dobroczyńcy. No chyba, że się zdziwisz i po dwóch miesiącach uznają, że to się im należy jak psu buda, i po roku poproszą o znaczną podwyżkę. Nie będziesz się im dziwił, Ty postąpił byś tak samo.
    Tylko że po kalkulacji stracisz chęć do prowadzenia takowej działalności i też wybierzesz korporację.
    Tak, że mimo usilnych prób przejęcia handlu przez rodaków, coraz bardziej oddajemy kapitał w obce ręce.

    Kapitał, który wchodzi do Polski wchodzi na zyskowność wyższą niż oprocentowanie bankowe. To tak bezpieczna lokata kapitału z rewaloryzacją o stopień inflacji.

    Żaden właściciel, pracownik nie będzie pracował na zysku 5%, bo gdy uzyska obroty 200 tyś miesięcznie zyska 100tyś z którego musi odprowadzić vat, czynsz, ubezpieczenia swoje i pracowników, wypłaty.
    Musiałby mieć 1 mln obrotu miesięcznie. Takie obroty może zrobic tylko korporacja, której reklama na kilkaset sklepów, daje takie efekty.
    1 mln obrotu miesięcznie to 33500 obrotu dziennie, a po wyłączeniu niedziel i świąt, to 40 tyś. dziennie. Jeżeli to potrafisz to śmiało zakładaj firmę. Zobacz powstają jak grzyby po deszczu i równie szybko się zwijają.

    Skąd ty możesz wiedzieć czy ja mam firmę czy nie? Obciążenia fiskalne i biurokrację zapewnili twoi idole przez lata fatalnych rządów z donkeim na czele. A wcześniej tacy jak Balcerowicz i spółka. Zgłoś się do nich z tym problemem. Po 89 roku tylko dwa Rządy obniżały podatki. Pis-u i SLD.

    6 5 Cytuj
  • 16 maj 2016
    malina napisał/a:

    [cytat=albert757 ty co robiłaś przez te 8 lat,jakoś wcześniej ci to nie przeszkadzało,dopiero teraz szczene otwierasz....,dobrze ze butów nie sciagasz

    Sciagam i to dosyc czesto i to nie byle jakie bo mnie na to stac :) do roboty sie wez gowniarzu a nie do polityki .

    Tą rynsztokową wypowiedzią pogrążasz się coraz bardziej. Skąd ty wiesz w ogóle czy albert jest od ciebie starszy czy młodszy. Wasze środowisko polityczne potrafi tylko obrażać i rzucać obelgami jak nie ma nic do obrony..

    7 7 Cytuj
  • 16 maj 2016
    Walker84 napisał/a:

    Skąd ty możesz wiedzieć czy ja mam firmę czy nie? Obciążenia fiskalne i biurokrację zapewnili twoi idole przez lata fatalnych rządów z donkeim na czele. A wcześniej tacy jak Balcerowicz i spółka. Zgłoś się do nich z tym problemem. Po 89 roku tylko dwa Rządy obniżały podatki. Pis-u i SLD.

    A więc jesteś pracodawcą. Ile ty płacisz ludziom?

    2 5 Cytuj
  • 16 maj 2016
    bono napisał/a:

    A więc jesteś pracodawcą. Ile ty płacisz ludziom?

    Nie wymiguj się od tematu..

    5 4 Cytuj
  • 16 maj 2016
    Walker84 napisał/a:

    Nie wymiguj się od tematu..

    Wstydzisz się przyznać ile płacisz! rozumiem, nie ma czym!

    A swoja drogą, znam ludzi prowadzących firmy, a fanatyków PiS.
    Ty też ich znasz bo to firmy z Myślenic.
    Nie dostaniesz od nich paragonu, teraz czują się pewnie. Ich pracownicy, nie mówią o nich w superlatywach.

    Wydaje mi się, że ludzie o lewicowych poglądach, są lepszymi pracodawcami.

    2 7 Cytuj
  • 16 maj 2016
    bono napisał/a:

    Wstydzisz się przyznać ile płacisz! rozumiem, nie ma czym!

    A swoja drogą, znam ludzi prowadzących firmy, a fanatyków PiS.
    Ty też ich znasz bo to firmy z Myślenic.
    Nie dostaniesz od nich paragonu, teraz czują się pewnie. Ich pracownicy, nie mówią o nich w superlatywach.

    Wydaje mi się, że ludzie o lewicowych poglądach, są lepszymi pracodawcami.

    Nie jest przedmiotem dyskusji w tym temacie to ile ja komu płacę. Guzik cię to obchodzi. Zaczynasz się zachowywać podobnie jak olejnikowa i kilka innych "dziennikarek" pytających Korwina przed debatą Prezydencką czy leci śmigłowcem bądź awionetką i o inne podobne bzdury nie mające znaczenia żadnego.

    4 4 Cytuj
  • 16 maj 2016
    Walker84 napisał/a:

    Nie jest przedmiotem dyskusji w tym temacie to ile ja komu płacę. Guzik cię to obchodzi. Zaczynasz się zachowywać podobnie jak olejnikowa i kilka innych "dziennikarek" pytających Korwina przed debatą Prezydencką czy leci śmigłowcem bądź awionetką i o inne podobne bzdury nie mające znaczenia żadnego.

    O widzę, że poruszyłem gorący temat.
    Czyli sam płacisz grosze, ale to inni są wyzyskiwaczami!

    2 4 Cytuj
  • 16 maj 2016
    Walker84 napisał/a:

    Tą rynsztokową wypowiedzią pogrążasz się coraz bardziej. Skąd ty wiesz w ogóle czy albert jest od ciebie starszy czy młodszy. Wasze środowisko polityczne potrafi tylko obrażać i rzucać obelgami jak nie ma nic do obrony..

    Walker ty to oczywiście Wersal po prostu (kurde nie wiem czy zrozumiesz o co chodzi, ale zawsze możesz zapytać prezesa waszego ukochanego)

    6 8 Cytuj
  • 16 maj 2016

    Temat jest taki że podawałeś nie prawdziwe dane na temat marszu stając się elementem propagandy kodowców i ich mocodawców.

    8 5 Cytuj
  • 16 maj 2016

    Jak więc widzisz panie Bono tylko Walker jest nieomylny i wszystkowiedzący, nawet manifestantów policzył bezbłędnie stając się w ten sposób elementem propagandy pisowców i ich mocodawcy z kotem.

    4 9 Cytuj
  • 16 maj 2016
    Walker84 napisał/a:

    Tą rynsztokową wypowiedzią pogrążasz się coraz bardziej. Skąd ty wiesz w ogóle czy albert jest od ciebie starszy czy młodszy. Wasze środowisko polityczne potrafi tylko obrażać i rzucać obelgami jak nie ma nic do obrony..

    Nie no wypowiedzi alberta i kibla nie sa rynsztokowe ,tobie sa na reke ,ich wypowiedzy odpowiadaja twojemu srodowiskowi politycznemu.

    5 11 Cytuj
  • 16 maj 2016

    Oni krzewią miłość, braterstwo, przyjaźń i płynie im miód z ust jako arystokracji pisiorskiej. A słowa mają barwne, nie wulgarne.

    5 11 Cytuj
  • 17 maj 2016
    bono napisał/a:

    Oni krzewią miłość, braterstwo, przyjaźń i płynie im miód z ust jako arystokracji pisiorskiej. A słowa mają barwne, nie wulgarne.

    Może przejdziesz w końcu do merytoryki? Bo tego całego grafomaństwa niejakiego t-34 szkoda komentować.
    Liczbę głosów policzyła gównoborcza nawet ! Którą to gadzinówką gardzę .
    A ten dzieciak t-34 wypisuje jakieś pierdoły że ja to policzyłem :)
    Ty z kolei o jakiejś miłości i przyjaźni bełkoczesz..
    To jest jakiś cyrk czy co ?
    Ludzie czy z wami platformianymi, nowoczesnymi można rozmawiać poważnie ? Przecież podałem wam link do strony gównianej z tymi wyliczeniami, gazety która jest z wydawałoby się waszego kręgu..

    7 2 Cytuj
  • 17 maj 2016

    No i co ja teraz zrobię wielki wspaniały Walker mnie lekceważy, ojojoj ojojoj ojojoj chyba muszę skoczyć po maść do Kibla... Niestety cyrk to głównie na wiejskiej i u maliniaka, a tu poważna rozmowa Walkera, który niestrudzenie poucza niczym Kim Ir Sen (czy inna cholera) ten internetowy motłoch byłych esbeków drugosortowych.
    A tak poważnie to tego całego grafomaństwa niejakiego Walkera szkoda na poważnie komentować.
    Liczbę głosów policzyła k.u.r.w. *izja nawet ! Którą to gadzinówką gardzę .
    A ten poważny Walker wypisuje jakieś pierdoły że ja podejrzewam, że to on to policzył :)
    Pan Walker dziwi się, że Bono o jakiejś miłości i przyjaźni bełkocze..
    To jest jakiś cyrk czy co ? Liczy się tylko walka za prezesuniunia ukochanego, aż do utraty klawiatury !
    Kto nie z Jarkiem ten wredny komuch ! A jak nawet cały świat będzie przeciw to biada całemu światu !!

    4 9 Cytuj
  • 18 maj 2016

    Temat był o fałszowaniu ilości polubień. Oczywiście administracja nic nie zrobiła w tej sprawie.
    Moderatorów też brak. Forum zaczyna przypominać ściek informacyjny gdzie dominuje przerzucanie się obelgami. Panowie z miasto-info, czy wy porzuciliście ten portal czy co?

    7 8 Cytuj

Odpowiedz