Forum » Społeczeństwo

Fałszowanie ilości polubień

  • 9 maj 2016

    Proponuje Syberię , lub dożywocie w Polsce.
    Ale już w tym tygodniu. Macie wszystkie instrumenty.
    Następnie oddać władzę społeczeństwu i ogłosić wybory przedterminowe.

    8 15 Cytuj
  • 9 maj 2016

    Hahahaha myślisz, że Pis drugi raz popełni ten błąd i odda władze ? :D twoje platfuskie niedoczekanie :D nigdy już nie bedziecie rządzić łajzy z rudym na czele, łagr dla was albo najlepiej po 50 lat dla każdego zdrajcy narodu, bez sądu od razu zamknąć lub do piachu. Te krzywe ryje rudego bińkowskiej czy niesioła są hańbą dla tego kraju i trzeba z nimi zrobić porządek aaa jeszcze "wonsaty" złodziej któremu najpierw powinni te dwie lewe kulasy odrąbać za złodziejstwo...

    Ps. Bono ma być Król Andrzej niedługo w Myślenicach na rynku, chcesz to załatwie ci pierwszy rząd co byś mógł klęknąć i oddać hołd swojemu Prezydentowi. Jarosława K. chyba nie będzie bo też byś ucałował jego dłoń. Myśle że na początek wystarczy Pan Andrzej Król Duda Prezydent WSZYSTKICH POLAKÓW :) Ale to musisz poprosić i napisać pismo zaczynające się od słów "Ja nawrócony grzesznik, lizidup zdrajcy tuska i złodzieja Bronka, hejter na etacie przepraszam...."

    27 8 Cytuj
  • 9 maj 2016

    Dziecinada,nasi pożal się Boże politycy kłócą się ilu było manifestantów a lokalni aktywiści o fałszowanie ilości polubień.Jedno i drugie jest ważne jak zeszłoroczny śnieg.Nawet gdy było 250 tys, uczestników to co to za sukces,to jedna trzecia urzędasów a gdzie rodziny i sierotki po Stalinie,ORMOWcy i czytelnicy GW.TO samo przykładanie wagi do polubień i jakieś kombinacje,co to ma do rzeczy?Mam to gdzieś ale uważam że lepsze 10 minusów od poważnych ludzi niż jeden plus od The billa.

    11 4 Cytuj
  • 9 maj 2016
    krowka123 napisał/a:

    to jedna trzecia urzędasów a gdzie rodziny i sierotki po Stalinie,ORMOWcy i czytelnicy GW.TO samo przykładanie wagi do polubień i jakieś kombinacje,co to ma do rzeczy?Mam to gdzieś ale uważam że lepsze 10 minusów od poważnych ludzi niż jeden plus od The billa.

    Widzę u Ciebie problemy emocjonalne.

    4 13 Cytuj
  • 9 maj 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Te krzywe ryje rudego bińkowskiej czy niesioła są hańbą dla tego kraju i trzeba z nimi zrobić porządek aaa jeszcze "wonsaty" złodziej któremu najpierw powinni te dwie lewe kulasy odrąbać za złodziejstwo...

    "

    No, więcej po tobie się nie spodziewałem. Tutaj intelektualnej dysputy nie będzie.

    Kibel z Vegi napisał/a:

    Ps. Bono ma być Król Andrzej niedługo w Myślenicach na rynku, chcesz to załatwie ci pierwszy rząd co byś mógł klęknąć i oddać hołd swojemu Prezydentowi. Jarosława K. chyba nie będzie bo też byś ucałował jego dłoń. Myśle że na początek wystarczy Pan Andrzej Król Duda Prezydent WSZYSTKICH POLAKÓW :) Ale to musisz poprosić i napisać pismo zaczynające się od słów "Ja nawrócony grzesznik, lizidup zdrajcy tuska i złodzieja Bronka, hejter na etacie przepraszam...."

    Tu się zgadzam. Twój Pan odwiedzi swego sługę, chłopa na swoich włościach, więc płaszcz się ch.mie przed swoim panem, całuj go nie tylko po rękach, odbyt też ma odkażony.
    Do roboty plebsie.
    Dekorować zakopiankę na wjazd monarchy, dzieci do sypania kwiatów.
    Może jeszcze jakiś święty obraz by się przydał.
    Worki pokutne nałożyć na głowę i utworzyć szpaler na rynku,
    z wielkim hasłem:

    PODDANI PIS WITAJĄ SWEGO PANA W DWÓCH OSOBACH

    I zaintonujcie przygotowane wcześniej PIEŚNI POCHWALNE.

    4 24 Cytuj
  • 9 maj 2016

    Prawda boli co ? :D

    hehehe poczekaj polaczku cebulaczku platformiany jak będziesz klękał i całował TWOJEGO Prezydenta Andrzeja Twego Pana Dudę po nogach :D gębe już masz brązową od odbytów platformianych :D klękaj plebsie na rynku i zajmij już sobie miejsce :D :D :D :D :D ależ to będzie piękny widok, niewdzieczniku platfuski. Polak Cebulak bojownik PO na kolanach przed PANEM PREZYDENTEM z Pisu hahahaha Gdzie twoja platforma ? hahahahahahah

    Ps. a trzeba było smarować dupsko maścią ? trzeba było :D teraz będziesz klęczał jak już nie raz ci przepowiadałem :D I pisz co chcesz alei tak będziesz klęczał plebsie przed Szlachtą ! :D każdego niewdzięcznego platfusa to czeka :D

    25 6 Cytuj
  • 9 maj 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Prawda boli co ? :D
    Ps. a trzeba było smarować dupsko maścią ? trzeba było :D teraz będziesz klęczał jak już nie raz ci przepowiadałem :D I pisz co chcesz alei tak będziesz klęczał plebsie przed Szlachtą ! :D każdego niewdzięcznego platfusa to czeka :D

    Piszesz aby pisać, teraz jeszcze o Szlachcie, niedługo przywołasz Łatasa. Oj biedny pisiorze.
    Przełącz się na TRWAM.

    5 28 Cytuj
  • 9 maj 2016

    Kiedyś jeszcze można było z Tobą dyskutować ale teraz to nie a sensu,kulturalna dyskusja z kimś kto tylko wyzywa innych od pisiorów i lekceważy każdego kto ma inne poglądy nie ma sensu.Masz sie za inteligenta i niech tak zostanie ,nie będę zniżać się do Twojego poziomu.

    16 8 Cytuj
  • 9 maj 2016

    Równam tylko do poziomu narzuconego przez grupę, którą reprezentujesz.

    9 25 Cytuj
  • 9 maj 2016
    bono napisał/a:

    Równam tylko do poziomu narzuconego przez grupę, którą reprezentujesz.

    Niestety ale głównie tutaj miłośnicy platformy, petrusa czy kodowców obrażają ludzi o odmiennych sympatiach politycznych. W sumie mają świetnych idolów stefka niesioła czy Frasyniuka którzy cały czas wyzywają "pisiorów" od durniów i idiotów.

    13 6 Cytuj
  • 9 maj 2016

    No w sumie jak porównam twój dorobek i jakiegoś tam Frasyniuka to ten ostatni faktycznie jakoś tak blado wypada.

    3 10 Cytuj
  • 11 maj 2016
    Bolek napisał/a:

    Aż tak Cie bolą te minusy ? Ja myślałem, że tylko gimbaze interesują jakieś plusy i minusy przy postach ale widzę, że jednak nie. Dziwne, bo kiedyś pamiętam, że wszystko co platfuskie miało mase plusów a komentarze Pis- minusów. Rozumiem, że wtedy internetowe trolle PO działały. Zobaczysz co teraz się będzie działo, jak się nowocześni (mistrzowie manipulacji) wezmą za instalowanie Opery.
    Proponuje w ogóle wyłączyć te plusy i minusy bo niektórzy spać po nocach z ich powodu nie mogą.
    Ps. Dodam jeszcze, że sami to robicie ale zwalić jak zwykle trzeba na PiS i odwrócić kota ogonem :) jak dzieci...

    Nie bolą mnie minusy, napisałem że mam to gdzieś. Siedzieć cicho nie będę jak widzę manipulację robioną przez trolli PIS którą sugerują się ludzie mało obeznani z internetem.

    4 11 Cytuj
  • 11 maj 2016
    bono napisał/a:

    Nie trawimy PiS i jest nas coraz więcej. Nie oznacza to że wielbimy PO. Prawdopodobnie to PO już władzy nie odzyska. Postanie coś nowego. A co? Każde będzie lepsze od prymitywnego, nacjonalistycznego PiS. Partii, która buduje kapitał na nienawiści, odrzucaniu wszelkiej innowacyjności, cywilizacji itd. Dążące do zachowawczego prymitywizmu, z wartościami aktualnymi za króla ćwieka. Was to kręci, nas nie, wręcz mamy odrazę do takiego towarzystwa.

    Nasz spór nie polega na PiS czy PO. Nasz spór jest o wiele głębszy. Zależy nam aby odsunąć od władzy ultra nacjonalistów pomieszanych ze średniowiecznym katolicyzmem i socjalizmem narodowym w jednym.

    Dopiszcie mnie do listy. Podpisuję się pod tym.

    6 11 Cytuj
  • 11 maj 2016
    Walker84 napisał/a:

    Zarzucasz tutaj niejakim pisiorom teorie spiskowe a sam kręcisz spiski z minusami.

    Nie tylko w mojej obecności minusy wzrastały dziesiątkami w ciągu paru sekund. Więc nie próbuj robić durnia ze mnie bo nie jestem pierwszym lepszym ziutkiem który do internetu wchodzi od święta.

    Minusy i plusy na tym forum to jedna wielka manipulacja. PISowcy używają tego masowo pod swoimi wypowiedziami na tym forum.

    5 14 Cytuj
  • 11 maj 2016
    m_markos napisał/a:

    Nie tylko w mojej obecności minusy wzrastały dziesiątkami w ciągu paru sekund. Więc nie próbuj robić durnia ze mnie bo nie jestem pierwszym lepszym ziutkiem który do internetu wchodzi od święta.

    Minusy i plusy na tym forum to jedna wielka manipulacja. PISowcy używają tego masowo pod swoimi wypowiedziami na tym forum.

    Już kiedyś jak się tutaj pojawiłeś z łukaszkiem to dostawałeś ponad przeciętnie dużo plusów nagle. Tak więc nie kituj. Po za tym wejdź tutaj za kilka miesięcy to zobaczysz ile dostaniesz nowych minusów od tych którzy to rzadko czytają albo jeszcze nie czytali. Nadajesz na choćby Macierewicza a sam sobie nakręcasz spisek przeciwko twoim idolom.

    9 4 Cytuj
  • 11 maj 2016
    m_markos napisał/a:

    Dopiszcie mnie do listy. Podpisuję się pod tym.

    Szkoda że dopiero teraz po ponad 8 latach się dopisujesz to jakiejś listy. wcześniej cię nic nie ruszało. I tak jak podejrzewałem nie otrzymam odpowiedzi dlaczego jak PO robiła to samo co Pis to nie reagowałeś. Podobnie zresztą jak szef kodziaży.

    9 2 Cytuj
  • 11 maj 2016
    Walker84 napisał/a:

    Już kiedyś jak się tutaj pojawiłeś z łukaszkiem to dostawałeś ponad przeciętnie dużo plusów nagle. Tak więc nie kituj.

    Insynuj sobie co chcesz. Może nie Ty ale inni fanatycy PIS manipulują na tym forum i ogólnie w internecie ile mogą. Napisałem prawdę tutaj i nie mam sobie nic do zarzucenia.

    4 11 Cytuj
  • 11 maj 2016
    Walker84 napisał/a:

    I tak jak podejrzewałem nie otrzymam odpowiedzi dlaczego jak PO robiła to samo co Pis to nie reagowałeś.

    Bo wiedziałem że jak nie oni będą u władzy to albo złodzieje lewacy albo wy nawiedzeni skrajni prawacy. Obie opcje są szkodliwe dla polski.

    4 10 Cytuj
  • 11 maj 2016
    Walker84 napisał/a:

    Szkoda że dopiero teraz po ponad 8 latach się dopisujesz to jakiejś listy. wcześniej cię nic nie ruszało. I tak jak podejrzewałem nie otrzymam odpowiedzi dlaczego jak PO robiła to samo co Pis to nie reagowałeś. Podobnie zresztą jak szef kodziaży.

    A ty Walker co robiles przez osiem lat co zrobiles dobrego dla Polski ? Czemu jak bylo Ci tak zle nie wyszles na ulice?

    3 12 Cytuj
  • 11 maj 2016
    malina napisał/a:

    A ty Walker co robiles przez osiem lat co zrobiles dobrego dla Polski ? Czemu jak bylo Ci tak zle nie wyszles na ulice?

    Skąd wiesz że nie wyszedłem gościówo? Na jakiej podstawie tak sądzisz? Bo wykazując trochę chęci mógłbyś/ mogłabyś sprawdzić że na przestrzeni kilku lat zawsze negatywnie oceniałem rząd PO. Natomiast tutaj jakoś ciekawie dwa miechy po wyborach porejestrowało się kilu takich co to po tych 2 miesiącach rządu pis stwierdzili że jest koniec demokracji i takiej dyktatury po 89 roku jeszcze nigdy nie było. Przez 8 lat nie pisali nic na tent temat a teraz jest nagonka w jedną tylko stronę. Widzisz chyba że to śmierdzi olbrzymią hipokryzją? Chyba że ci co piszą to jedni z nich ( czego można się domyślać)

    12 3 Cytuj
  • 11 maj 2016

    Walker platfusy nie rozumieją co to znaczy hipokryzja, szkoda nerwów ;) taki markos ma ból dupska że ludzie go minusują, ale nie pomyśli że jak by nie pisał takich kało postów to tych minusów by było mniej :) nie pomyśli że ludzie coś takiego jak Platforma już skreślili i zawsze będą ich minusować.

    Markos minusy to głos ludu i pogódź się z tym :D sam chłopie robisz spiski i dodajesz sobie plusów a na innych zwalasz :D zresztą wszystkie platfusy są siebie warte więc nie ma sensu zniżać się do ich poziomu ;) Dzisiaj Ziobro z Antkiem was roznieśli jak gnój po polu i takie są fakty :D Dzisiaj zobaczyliśmy jak złodzieje z platformy przez 8 lat się bawiły naszym kosztem :D A Ci dalej będą beceć za platformą buahahaha ludzieeeee.... :D

    15 6 Cytuj
  • 11 maj 2016

    @Kibel z Vegi z tobą nie będę zaczynał dyskusji bo szkoda klawiatury.

    5 13 Cytuj
  • 11 maj 2016

    Kibel wszyscy wiedza ,ze to ty te minusy klikasz tak,ze chopie nie pograzaj sie jeszcze bardziej wysmaruj dupe swoja mascia i wyciag slome z butow . malo mi ich dales daj wiecej.

    7 14 Cytuj
  • 11 maj 2016
    Walker84 napisał/a:

    Przez 8 lat nie pisali nic na tent temat a teraz jest nagonka w jedną tylko stronę. Widzisz chyba że to śmierdzi olbrzymią hipokryzją?

    Po to PIS był opozycją przez 8 lat by mieć teraz gotowe ustawy, listę dowodów przeciwko PO dla prokuratury i naprawić to co byłe złe.

    I ja się pytam gdzie są te PISowskie ustawy co miały przynieść dobrą zmianę? Gdzie są rozliczane afery PO? Za to jedno widzę, każdy ruch PIS to szkodzenie Polsce.

    Zobacz na ten link. Internetowa encyklopedia
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Kryzys_wok%C3%B3%C5%82_Trybuna%C5%82u_Konstytucyjnego_w_Polsce
    Zerknij na cześć: Reakcje na kryzys

    Czy naprawdę uważasz że wszystkie te demonstracje, sądy, uczelnie, organizacje pozarządowe, komisja wenecka zupełnie bez podstawnie burzą się o TK? Tak wiele osób jest przeciwko PIS ot tak sobie?

    I prosze Cię. Nie odwołuj się do PO, ani tego że zostali oderwani od koryta.

    Tyle ludzi na raz się myli?

    6 14 Cytuj
  • 14 maj 2016
    m_markos napisał/a:

    Po to PIS był opozycją przez 8 lat by mieć teraz gotowe ustawy, listę dowodów przeciwko PO dla prokuratury i naprawić to co byłe złe.

    I ja się pytam gdzie są te PISowskie ustawy co miały przynieść dobrą zmianę? Gdzie są rozliczane afery PO? Za to jedno widzę, każdy ruch PIS to szkodzenie Polsce.

    Zobacz na ten link. Internetowa encyklopedia
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Kryzys_wok%C3%B3%C5%82_Trybuna%C5%82u_Konstytucyjnego_w_Polsce
    Zerknij na cześć: Reakcje na kryzys

    Czy naprawdę uważasz że wszystkie te demonstracje, sądy, uczelnie, organizacje pozarządowe, komisja wenecka zupełnie bez podstawnie burzą się o TK? Tak wiele osób jest przeciwko PIS ot tak sobie?

    I prosze Cię. Nie odwołuj się do PO, ani tego że zostali oderwani od koryta.

    Tyle ludzi na raz się myli?

    Już ci tutaj pisałem człowieku że po takim gnoju jakim narobili platformiani przez 8 lat sprzątanie będzie trwało długo i może/musi być bolesne. Jeżeli tego nie rozumiesz to trudno.
    Do pudła prędzej czy później trafią niektórzy. I dobrze by było.
    Przeciwko Pis są ludzie z estabilismentu/układu post PRL-owskiego , ich rodziny i ci którzy robią z nimi wałki , starzy esbecy, ormowcy i wszelkiej maści przedstawiciele poprzedniego ustroju lub ich potomkowie którzy się zakisili po 89 roku w różnych służbach, instytucjach i agendach jak choćby sądy. Jest ich trochę toteż można obserwować właśnie jakieś pseudo demonstracje w "obronie" demokracji. Średnia wieku 50-60 lat co widać na filmach.

    4 2 Cytuj

Odpowiedz