Forum » Społeczeństwo

Sympatycy ruchu społecznego KOD MYŚLENICE

  • 4 cze 2016

    Kraków ulica Grodzka - garstka KODowców z Krakowa.
    DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM.

    Na FB również rośniemy. Dwa dni i jest nas 75 osób.
    Brawo Wy !
    https://web.facebook.com/profile.php?id=100012271294411

    zdjecie

    Piękny film z drona, polecam !
    https://web.facebook.com/weviu/?fref=nf

    4 28 Cytuj
  • 5 cze 2016
    m_markos napisał/a:

    Nie za bardzo wiem o co ci chodzi. Post był skierowany do Walkera, krówki i innych naszych forumowych fanatyków PISu. Nie jesteś taką osobą więc OK, nie jesteś więc adresatem mojego postu.

    Twoje próby wrzucenia mnie w jakąś "szufladę" są nietrafione. Ja boję się ideologii, kultów itd. historia niejednokrotnie pokazała jakie zło wychodzi z tego. Motyw dwa jest zupełnie nietrafiony. Nie mam nic wspólnego z polityką no może oprócz dyskusji na tym forum. Jestem pracownikiem prywatnego sektora, zmiana rządów PO na PIS nie miała wpływu na żadną część mojego życia.

    Może to dziwnie zabrzmi ale ja się bardzo cieszyłem że PO przegrała i dawałem szansę PIS. Po prostu po jakimś czasie jak zacząłem czytać o pomysłach PIS, jak zaczęły wchodzić "reformy PIS" z niebieskiej teczki Szydło i usłyszałem o gorszym sorcie to tak mnie to zbulwersowało że powiedziałem sobie że trzeba tępić pomysły tych ludzi bo zniszczą Polskę jak uda się im je wprowadzić.

    PIS za wszelką cenę chce przedstawiać społeczeństwu wroga (świetnie to widać po forumowych koledze Walkerze), to ich zdaniem cementuje im poparcie. Tak właśnie działali bolszewicy i stąd było to nawiązanie.

    Nie znam Twojej opinii na temat polityki bo odkąd ja jestem na tym forum to twoje wypowiedzi nie pozawalają mi wyrobić sobie ugruntowanego zdania o Tobie.

    M_markos, ponawiam prośbę, tym razem bardziej dosadnie bo widzę że sarkazm nie bardzo trafia pod Twoją strzechę - cytujesz mój post a odpowiadasz ogólnie "wy". Podejrzewam że wyłuskujesz z moich komentarzy wspólny mianownik i teraz złapany na kategoryzowanu nie tylko mojej osoby starasz się odwrócić uwagę od meritum moich powyższych wypowiedzi. Ale nie chcę drążyć, nie jest to dla mnie istotne.
    Nie jest również istotne dla mnie to że nie miałeś odrobiny chęci zapoznać się z moją opinią (nota bene wystarczyło "kliknąć" na mój profil, tam masz wszytkie moje posty), gdzie przy odrobinie wysiłku mógłbyś się zorientować w moich opiniach. Widać nie jest to ważne dla Ciebie.
    W związku braku płaszczyzny do rozmowy, zakończę ten mój monolog. Nie sądzę również ze będę zainteresowany ripostą na jakikolwiek z Twoich postów, rzucanie grochu o ścianę nie należy do moich ulubionych zajęć.
    Na marginesie dodam że jesteś w wielkim błędzie jeżeli twierdzisz że zmiana rządów nie ma wpływu na Twoje życie codzienne, przecież jesteś "forumowy dyskutantem" a to juz jest formą reakcji na Twoje otoczenie.

    14 6 Cytuj
  • 5 cze 2016

    Kuba Sienkiewicz zaśpiewał w Opolu i oszukał cenzurę:

    Już tylko Kiler,
    Polska w ruinie
    Siedzę na minie
    Kiedy to minie?

    Same zakręty
    Kiler wyklęty
    Kiler skazany
    Na dobre zmiany

    Czy to dla sportu
    Lepszego sortu
    w tej kategorii
    nowej historii
    jak naród Polan
    powstaje z kolan
    i łuk triumfalny

    Gdy zostanę prezydentem, to przydzielę wszystkim rentę
    Zbudujemy jeszcze jeden nowy dom.
    Zbudujemy autostrady, polskie drogi i układy,
    Będzie praca dla was i dla waszych żon.

    Tak się w życiu już układa, że wygrywa ten, kto głupio gada
    I tak zwany imidż ma
    Toteż bzdury obiecuje, słowem zwodzi i maluje,
    Kto najpiękniej pod publikę gra, tak jak ja.

    Gdy zostanę prezydentem, to każdemu podam rękę.
    W trzy miesiące zbudujemy w Polsce raj
    I powrócą PeGeEry i furmanki i rowery.
    W kalendarzu będzie tylko miesiąc maj.

    Ludzie bajek są spragnieni, chłopi, kupcy, biznesmeni,
    Gospodynie, wojsko oraz także ja.
    Cóż tu można dodać więcej, kłamać, to tylko w piosence
    Możesz, bo to jest umowna gra, taka gra.

    Gdy zostanę prezydentem, to przydzielę wszystkim rentę
    Zbudujemy jeszcze jeden nowy dom.
    Zbudujemy autostrady, polskie drogi i układy,
    Będzie praca dla was i dla waszych żon.

    6 20 Cytuj
  • 5 cze 2016
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    W związku braku płaszczyzny do rozmowy, zakończę ten mój monolog. Nie sądzę również ze będę zainteresowany ripostą na jakikolwiek z Twoich postów, rzucanie grochu o ścianę nie należy do moich ulubionych zajęć.
    Na marginesie dodam że jesteś w wielkim błędzie jeżeli twierdzisz że zmiana rządów nie ma wpływu na Twoje życie codzienne, przecież jesteś "forumowy dyskutantem" a to juz jest formą reakcji na Twoje otoczenie.

    Dyskutuję dla przyjemności, nie mam zamiaru sprawdzać archiwalnych postów by sobie wyrobić opinię o kimś. Jesteśmy tu teraz i dyskutujemy na obecne tematy i od Ciebie zależy czy będziesz brał w tym udział czy nie. Ja będę sobie ripostował kogo będę chciał.

    Zadajesz pytania, ktoś na nie odpowiada a Ty traktujesz odpowiedzi jako wyrwane z kontekstu. Po tym widzę że dyskusja z Tobą jest mierna. Napisałem że zmiana rządów nie miała wpływu na moje życie codzienne i była to odpowiedź na Twoją sugestię na zaślepienie ideologiczne oraz rzekomo utratę mojego prestiżu po ostatnich wyborach.

    8 23 Cytuj
  • 5 cze 2016

    Moi Drodzy !
    już teraz nazywani jesteśmy największym ruchem społecznym od czasów Solidarności.
    Jak widać - jest co raz więcej osób, którym wartości demokracji, wolności i życie społeczne w symbiozie a nie nienawiści jest bliskie.

    Połączyła nas idea wolności, solidarności, połączyło wreszcie to, że każdy chce samodzielnie decydować o sobie w granicach wyznaczonych przez demokratyczne prawo, swobodą działania, której granicą jest krzywda innego człowieka, niezależnością od władzy od opinii publicznej, od głupoty innych, ograniczeń własnych i od biedy.

    Nie ważne, jak będzie się nas oczerniało - jedno nie podlega dyskusji. Rośniemy w siłę.
    Nie ważne, w jaki sposób będzie się z nas szydziło nazywając Rebelią, Gorszym Sortem - nie pozwolimy gwałcić naszych idei życia w wolnym społeczeństwie.
    Nie pozwolimy sobie narzucać jak mamy myśleć i co mamy mówić.
    Każdy z nas jest indywidualnością i każdy z Nas/Was zasługuje na szacunek.

    Apeluję - rozmawiajmy zamiast obrzucać się błotem.
    Walker, krowka - szanujemy Wasze zdanie, nie mamy zamiaru na nie wpływać. Wasze zdanie - jest waszym prawem. Nasze zdanie - jest naszym prawem i nikt z Nas/Was nie zasługuje na pogardę ze względu na to jakie ma przekonania i w co wierzy.

    Mamy wśród nas osoby z Myślenic, Kornatki, Dobczyc, Trzemeśni, Stróży i Pcimia a w TRZY DNI PRZEKROCZYLIŚMY NA FB BARIERĘ 100 CZŁONKÓW GRUPY KOD MYŚLENICE !
    B_R_A_W_O W_Y_ !

    Powyżej garstka KODowców z Krakowa, a poniżej garstka KODowców z Warszawy.

    zdjecie
    zdjecie

    Jesteście wspaniali !

    6 37 Cytuj
  • 5 cze 2016

    Nie schlebiajcie tak sobie bo więcej od was jest działkowców-ponad milion,wędkarzy -ponad 600 tys.czy nawet związek hodowców gołębi pocztowych.Śmieszy już ludzi to pompowanie ilości uczestników tak jak śmieszy przywódca.Na tyle tysięcy ludzi nie mogli wam narzucić kogoś kto ma czystą kartę a nie zalega z alimentami na dzieci?Nie powiecie że wasz guru został wybrany w demokratycznych wyborach ani że to jego spontaniczna oddolna akcja?
    Może za 20 lat dowiemy się w której kawiarni powołano KOD
    http://wpolityce.pl/polityka/295483-szokujace-wyznanie-waldemara-kuczynskiego-uczestniczylem-w-przygotowaniu-operacji-odwolania-rzadu-olszewskiego

    20 7 Cytuj
  • 5 cze 2016
    m_markos napisał/a:

    Aha. To dlaczego PIS ma w swoich szeregach takie osoby jak Piotrowicz i Kryże.

    Tak właściwie to idźcie na całość, zróbcie obozy koncentracyjne albo łagry dla osób które miały coś wspólnego z aparatem władzy PRL. Szkoda tylko że duża cześć działaczy opozycyjnych z PRLu jest też przeciwko wam. Ale ich też wsadźcie tam profilaktycznie.

    Sami się już gubicie w swoich teoriach.

    Wszystko wskazuje na to że ty nic z tego nie rozumiesz. Nie zdajesz sobie sprawy jak został ukształtowany system władzy po 89 roku w kooperacji z komunistami. Stawianie Piotrowicza który w komunie był płotką z ludzmi ze służb którzy dalej robią robotę jest śmieszne. I już to kiedyś pisałem.
    Kryżego to dawno z pisem nie ma z 10 lat temu się przewijał. I po co cały czas o nim mówisz ?

    Dla przykładu sprawdź sobie jakich doradców miał poprzedni prezydent i kim oni byli przed 89 rokiem.

    17 5 Cytuj
  • 5 cze 2016

    Znowu tutaj jakiś propagandysta wrzuca fotki ale już nie pada żadna liczba. A ja się pytam ile było ludzi ?
    A 100 osób z powiatu liczącego 120 tysięcy ludzi to raczej dowód na to że nie ma w społeczeństwie poparcia na te pseudo ruchy organizowane na zlecenie różnych grup interesu oderwanych od korytka.
    To już więcej u nas starych milicjantów jest :)

    21 5 Cytuj
  • 5 cze 2016

    Wszystko się zmienia wraz ze zmianą punktu siedzenia. Lub z jego utratą. Dlatego teraz trzeba maszerować. Jak już Krowka123 wspomniała sięgając do forum dwa lata wstecz, jakoś nie widzę aktywności dzisiejszych forumowych "prymusów". Widać wiodącym mottem, jakże dzisiaj modnym jest "nie ważne co było wczoraj, jesteśmy tu i teraz". Niestety "obecne tematy" mają swoje korzenie na początku lat 80tych a w niektórych przypadkach nawet 70tych.
    Ja rozumiem podejście niektórych forumowiczów o których już wspomniała Krowka123. Oni znają ten okres tylko z jednej strony - zajadali się na Wigilię szczupakiem i barszczem ukraińskim.
    Teraz przeszkadza im "Dobra zmiana" bo sukcesywnie oczyszczanie są aparaty utrzymywania społeczeństwa w nieświadomości, a to boli. Boli tym bardziej że mimo to że odsunięto ich od koryta, przez lata utrzymywania kurczowo władzy zdążyli sobie, jak te korniki wydrążyć w nim dziury przez które miał nadal płynąć dobrobyt. A teraz protestują bo się im te dziury łata. A ci co nie pamiętają lub nie chcą pamiętać (bo co było a nie jest, nie pisze się w rejestr) z czym kojarzy się magiczna data 4go Czerwca to pragnę tutaj pokrótce przypomnieć:
    Nie przypadkowo w ten dzień, 4 Czerwca ci którzy z tą datą wiążą ciepłe wspomnienia będą mogli spokojnie świętować. Ci którzy pamiętają, wręcz odwrotnie. Uwzględniając co zdażyło się zarówno 4go Czerwca 1989 i 1992 roku mogę śmiało nazwać 4ty Czerwca Dniem Konfidenta.
    Wybory przeprowadzone 4go Czerwca 1989 roku były wynikiem porozumienia pomiędzy komunistyczną władza a wybranymi przedstawicielami części "opozycji" i Kościoła podczas zamkniętych obrad "Okrągłego Stołu".
    24 lata temu, 4 Czerwca 1992 roku konfidenci z law sejmowych obalili niebezpieczny dla nich rząd Jana Olszewskiego. Dokonano tak zwanej "Nocnej Zmiany"
    Marzyła by im się powtórka z rozrywki jednak już nie te czasy, nie te możliwości. Teraz pozostaje jedynie przemarsz i KODowanie mileniałom do głowy ze odbiera im się demokrację.

    16 5 Cytuj
  • 5 cze 2016
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Wszystko się zmienia wraz ze zmianą punktu siedzenia. Lub z jego utratą. Dlatego teraz trzeba maszerować. Jak już Krowka123 wspomniała sięgając do forum dwa lata wstecz, jakoś nie widzę aktywności dzisiejszych forumowych "prymusów". Widać wiodącym mottem, jakże dzisiaj modnym jest "nie ważne co było wczoraj, jesteśmy tu i teraz". Niestety "obecne tematy" mają swoje korzenie na początku lat 80tych a w niektórych przypadkach nawet 70tych.
    Ja rozumiem podejście niektórych forumowiczów o których już wspomniała Krowka123. Oni znają ten okres tylko z jednej strony - zajadali się na Wigilię szczupakiem i barszczem ukraińskim.
    Teraz przeszkadza im "Dobra zmiana" bo sukcesywnie oczyszczanie są aparaty utrzymywania społeczeństwa w nieświadomości, a to boli. Boli tym bardziej że mimo to że odsunięto ich od koryta, przez lata utrzymywania kurczowo władzy zdążyli sobie, jak te korniki wydrążyć w nim dziury przez które miał nadal płynąć dobrobyt. A teraz protestują bo się im te dziury łata. A ci co nie pamiętają lub nie chcą pamiętać (bo co było a nie jest, nie pisze się w rejestr) z czym kojarzy się magiczna data 4go Czerwca to pragnę tutaj pokrótce przypomnieć:
    Nie przypadkowo w ten dzień, 4 Czerwca ci którzy z tą datą wiążą ciepłe wspomnienia będą mogli spokojnie świętować. Ci którzy pamiętają, wręcz odwrotnie. Uwzględniając co zdażyło się zarówno 4go Czerwca 1989 i 1992 roku mogę śmiało nazwać 4ty Czerwca Dniem Konfidenta.
    Wybory przeprowadzone 4go Czerwca 1989 roku były wynikiem porozumienia pomiędzy komunistyczną władza a wybranymi przedstawicielami części "opozycji" i Kościoła podczas zamkniętych obrad "Okrągłego Stołu".
    24 lata temu, 4 Czerwca 1992 roku konfidenci z law sejmowych obalili niebezpieczny dla nich rząd Jana Olszewskiego. Dokonano tak zwanej "Nocnej Zmiany"
    Marzyła by im się powtórka z rozrywki jednak już nie te czasy, nie te możliwości. Teraz pozostaje jedynie przemarsz i KODowanie mileniałom do głowy ze odbiera im się demokrację.

    W pełni się z tobą zgadzam. Niestety niektórzy tutaj jak bono tego nie rozumieją albo nie chcą zrozumieć. Mało tego już w 1993 roku przy władzy z powrotem była partia córka PZPR.
    Również o tym wielokrotnie tutaj pisałem że tych obrońców rok dwa temu tutaj nie było. Jak choćby platforma łamała prawo z swoimi sędziami TK w czerwcu 2015 roku. Dlatego te całe ruchy kody, to szopka i sterowana przez grupy interesów ustawka.

    20 6 Cytuj
  • 5 cze 2016

    A gdzie ta wasza trójca była w 89roku? Trzeba było lobbować za stosami i forsować "czyszczenie społeczeństwa". A może najzwyczajniej większość ludzi nie chciało tak drastycznych rozwiązań. Pomyśleliście o tym?

    Dobrze że człowiek liznął coś świata, poznał trochę historii innych krajów by docenić fakt że transformacja ustrojowa w Polsce przebiegła bezkrwawo. Nie było perfekcyjnie ale odbyło się tez bez zniszczenia.

    5 26 Cytuj
  • 5 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    Wszystko wskazuje na to że ty nic z tego nie rozumiesz. Nie zdajesz sobie sprawy jak został ukształtowany system władzy po 89 roku w kooperacji z komunistami. Stawianie Piotrowicza który w komunie był płotką z ludzmi ze służb którzy dalej robią robotę jest śmieszne. I już to kiedyś pisałem. Kryżego to dawno z pisem nie ma z 10 lat temu się przewijał. I po co cały czas o nim mówisz ?
    Dla przykładu sprawdź sobie jakich doradców miał poprzedni prezydent i kim oni byli przed 89 rokiem.

    Kolejny przykład "patrioty" w szeregach PIS.
    http://fakty.interia.pl/prasa/news-fakt-jaroslaw-spyra-zatail-wspolprace-z-sb-dzis-zajmuje-sie-,nId,2211541

    I jeszcze jeden przypadek
    http://natemat.pl/164107,cyrk-pis-trwa-na-czele-orlenu-stanie-byly-czlonek-pzpr

    6 21 Cytuj
  • 5 cze 2016

    zdjecie

    8 22 Cytuj
  • 6 cze 2016
    krowka123 napisał/a:

    To Solidarność z Myślenic protestuje razem z komuchami?
    https://www.google.pl/search?q=kwa%C5%9Bniewski+na+marszu+kod&espv=2&biw=1366&bih=667&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi88_-M7pLNA*****poKHYoOBYkQ_AUIBigB#imgrc=vvbPx2XMIuM3HM%3A

    A te nazwiska w szeregach PIS to to niby sama anty PRLowska opozycja. Jak zawsze schiza w wykonaniu PIS :

    1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym.
    2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.
    3. Karol Karski (PiS) -Aparatczyk władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad
    narodowych.
    4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.
    5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie.
    6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie.
    Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.
    7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.
    8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.
    9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie.
    10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR.
    11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki
    12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR
    13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP - członek PZPR do końca (1990).
    14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności.
    15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80.
    16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR.
    17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.
    18. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia.
    19. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.
    20. Jan Sulmicki - kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym.
    21. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r.
    22. Piotr Cybulski - poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR
    23. Aleksander Chłopek - poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR.
    24. Halina Molka - posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członek PZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS. 25. Stanisław Piotrowicz -[poseł PiS] członek egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie. W stanie wojennym był autorem aktu oskarżenia przeciwko działaczowi opozycji Antoniemu Pikulowi oskarżonemu o kolportaż wydawnictw drugiego obiegu.W 1983 został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi.

    6 17 Cytuj
  • 6 cze 2016
    m_markos napisał/a:

    A te nazwiska w szeregach PIS to to niby sama anty PRLowska opozycja. Jak zawsze schiza w wykonaniu PIS :

    1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym.
    2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.
    3. Karol Karski (PiS) -Aparatczyk władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad
    narodowych.
    4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.
    5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie.
    6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie.
    Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.
    7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.
    8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.
    9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie.
    10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR.
    11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki
    12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR
    13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP - członek PZPR do końca (1990).
    14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności.
    15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80.
    16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR.
    17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.
    18. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia.
    19. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.
    20. Jan Sulmicki - kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym.
    21. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r.
    22. Piotr Cybulski - poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR
    23. Aleksander Chłopek - poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR.
    24. Halina Molka - posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członek PZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS. 25. Stanisław Piotrowicz -[poseł PiS] członek egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie. W stanie wojennym był autorem aktu oskarżenia przeciwko działaczowi opozycji Antoniemu Pikulowi oskarżonemu o kolportaż wydawnictw drugiego obiegu.W 1983 został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi.

    To jest kpina co ty tutaj wypisujesz. Ta pseudolista już tutaj kilka razy była wklejana i pisałem już na jej temat.
    Przecież większość tych ludzi nie ma już nawet w polityce od dawna. A sporo to nawet w Pisie nie było nigdy.
    Po za tym ty nic z tego nie rozumiesz jak ty porównujesz szeregowego członka PZPR z zarządem , Służbami specjalnymi i agentami szkolonymi przez GRU którzy stanowili trzon WSI. To co tutaj wypisujesz to pomieszanie z poplątaniem.

    14 6 Cytuj
  • 6 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    To jest kpina co ty tutaj wypisujesz. Ta pseudolista już tutaj kilka razy była wklejana i pisałem już na jej temat.
    Przecież większość tych ludzi nie ma już nawet w polityce od dawna. A sporo to nawet w Pisie nie było nigdy.
    Po za tym ty nic z tego nie rozumiesz jak ty porównujesz szeregowego członka PZPR z zarządem , Służbami specjalnymi i agentami szkolonymi przez GRU którzy stanowili trzon WSI. To co tutaj wypisujesz to pomieszanie z poplątaniem.

    Chodzi o zasady. Czy PIS werbował byłych komunistycznych działaczy? Werbował.

    Jak się to ma do waszych gorących postów o dekomunizacji? Mam ci odszukać twoje dyskusję w której wypowiadasz się hejtem wobec komuchów, ormowców i zomowców. To jest to wasze właśnie rozdwojenie jaźni.

    5 16 Cytuj
  • 6 cze 2016
    4 9 Cytuj
  • 6 cze 2016
    m_markos napisał/a:

    Chodzi o zasady. Czy PIS werbował byłych komunistycznych działaczy? Werbował.

    Jak się to ma do waszych gorących postów o dekomunizacji? Mam ci odszukać twoje dyskusję w której wypowiadasz się hejtem wobec komuchów, ormowców i zomowców. To jest to wasze właśnie rozdwojenie jaźni.

    Nie musisz wyszukiwać bo sam ci tutaj napiszę po raz tysięczny że na tych waszych marszach są sami esbecy,ormowcy i ich potomkowie. Nawet Kwach z ścisłego zarządu KC PZPR i uczestnik okrągłego stołu z ramienia komuchów ostatnio się z wami wybrał.
    A podajesz tutaj listę jakiś kelnerów którzy już dawno w polityce nie działają albo nigdy nie byli w pisie a tym bardziej w władzach tej partii. Czy kaczor, Macierewicz , Ziobro , Kamiński to są ludzie z władz PRL-u ? Czy oni zadawali się z służbami PRL? Czy wiesz co oni robili w czasach PRL-u ?
    Masz bardzo nikłą wiedzę na ten temat.

    12 5 Cytuj
  • 6 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    Nie musisz wyszukiwać bo sam ci tutaj napiszę po raz tysięczny że na tych waszych marszach są sami esbecy,ormowcy i ich potomkowie. Nawet Kwach z ścisłego zarządu KC PZPR i uczestnik okrągłego stołu z ramienia komuchów ostatnio się z wami wybrał.
    A podajesz tutaj listę jakiś kelnerów którzy już dawno w polityce nie działają albo nigdy nie byli w pisie a tym bardziej w władzach tej partii. Czy kaczor, Macierewicz , Ziobro , Kamiński to są ludzie z władz PRL-u ? Czy oni zadawali się z służbami PRL? Czy wiesz co oni robili w czasach PRL-u ?
    Masz bardzo nikłą wiedzę na ten temat.

    Czy Ci sie podoba czy nie ale Kwaśniewski byl Prezydentem Polski i nic tego nie zmieni.
    Nigdy nie bylem w KC bo nawet nie pamietam tych czasów.
    Dlatego bądź mądry i nie małpuj głupot usłyszanych w TVPiS.

    Kolejny raz zapraszam na spotkanie.
    Moze przestales sie bać i odwazysz sie na nie. Przekonasz sie ze pisowskie klamstwa o nas sa propagandą.

    Dla większości z nas nie ma znaczenia jaką opcje polityczną reprezentuje czlowiek. Wazne aby byl uczciwy a do swoich racji nie zmuszal innych. Czlowiek ma byc rowniez tolerancyjny dla bliźniego i musi szanować innych. Nie moze byc oszustem a powinien byc patriotą. A poniewaz nie ma na czele pis takich ludzi, nie glosujemy na nich. Mam nadzieję ze w podstawowych szeregach pis można spotkać inne osobowości jak ta prezesa i jego świty.

    2 17 Cytuj
  • 6 cze 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Czy Ci sie podoba czy nie ale Kwaśniewski byl Prezydentem Polski i nic tego nie zmieni.
    Nigdy nie bylem w KC bo nawet nie pamietam tych czasów.
    Dlatego bądź mądry i nie małpuj głupot usłyszanych w TVPiS.

    Kolejny raz zapraszam na spotkanie.
    Moze przestales sie bać i odwazysz sie na nie. Przekonasz sie ze pisowskie klamstwa o nas sa propagandą.

    Dla większości z nas nie ma znaczenia jaką opcje polityczną reprezentuje czlowiek. Wazne aby byl uczciwy a do swoich racji nie zmuszal innych. Czlowiek ma byc rowniez tolerancyjny dla bliźniego i musi szanować innych. Nie moze byc oszustem a powinien byc patriotą. A poniewaz nie ma na czele pis takich ludzi, nie glosujemy na nich. Mam nadzieję ze w podstawowych szeregach pis są tacy ludzie.

    Jesteś w takim układzie naiwniakiem który nie ma pojęcia jak został ukształtowany system w tym kraju po 89 roku. Nie masz większego pojęcia a raczej wnoszę żadnego o znaczeniu pewnych grup interesu. Nie wiesz też nic o układzie postkomuniści-wybrańcy opozycji. Ciężko jest dyskutować z kimś kto nie ma podstawowej wiedzy na dany temat. A już tym bardziej gdy zachwala inicjatywę przeciwko łamaniu prawa która sama zadając się z złodziejami i osobnikami nagminnie łamiącymi prawo od lat.

    15 5 Cytuj
  • 6 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    Jesteś w takim układzie naiwniakiem który nie ma pojęcia jak został ukształtowany system w tym kraju po 89 roku. Nie masz większego pojęcia a raczej wnoszę żadnego o znaczeniu pewnych grup interesu. Nie wiesz też nic o układzie postkomuniści-wybrańcy opozycji. Ciężko jest dyskutować z kimś kto nie ma podstawowej wiedzy na dany temat. A już tym bardziej gdy zachwala inicjatywę przeciwko łamaniu prawa która sama zadając się z złodziejami i osobnikami nagminnie łamiącymi prawo od lat.

    Za to Ty jesteś wszech wiedzący i wszech mądry. Chyba pisowska propaganda porządnie sprała Ci mózg. Masz jaja ? Spotkaj się z nami - przekonaj się jacy naprawdę jesteśmy a nie powielaj jak człowiek niemyślący wymyślonych stereotypów.
    My w krytyce władzy posługujemy się twardymi dowodami, ty tylko epitetami i atakami indywidualnymi. Tylko słaby człowiek tak postępuje.

    Patrząc na cyfry w Twoim nicku, wnioskuje że to data. Data urodzenia. Co ty zatem możesz wiedzieć człowieku o PZPR w PL?

    3 19 Cytuj
  • 6 cze 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Dla większości z nas nie ma znaczenia jaką opcje polityczną reprezentuje czlowiek. Wazne aby byl uczciwy

    Masakra.... i dlatego trzymasz z "uczciwymi" platfusami, którzy przez 8 lat okradali społeczeństwo na wszelakie sposoby i ludźmi, którzy nie płacą alimentów na swoje dzieci ? Człowieku zabawny jesteś :D

    20 5 Cytuj
  • 6 cze 2016
    Bolek napisał/a:

    Masakra.... i dlatego trzymasz z "uczciwymi" platfusami, którzy przez 8 lat okradali społeczeństwo na wszelakie sposoby i ludźmi, którzy nie płacą alimentów na swoje dzieci ? Człowieku zabawny jesteś :D

    Zanim wypowiesz się w temacie, może warto mieć jakąś wiedzę o tym co piszesz.
    KOD nie chce być partią jak PiS czy PO. KOD jest ruchem społecznym i nie ma nic wspólnego z PO.

    Co do prywatnych spraw, uważam że nie powinny być naszym obszarem zainteresowania.
    Inaczej i ja mógłbym zadać pytanie, co Kaczyński może wiedzieć o rodzinie, zapłodnieniu, inwitro i kobietach?

    Dlaczego pozwalacie sobą manipulować, pisząc takie brednie?

    3 19 Cytuj

Odpowiedz