Forum » Społeczeństwo

FORUM PODRÓŻNIKA

• DajMI MINUSY! 6 sty
    bono napisał/a:

Zdrowie wymaga poświęceń, i nigdy jego temat się nie znudzi.

Ale śmiecisz na forum, zdajesz sobie z tego sprawę, prawda?

1 Cytuj
  • Janek Sal 7 sty

Podróż po prl komus sie marzy ?
    Raczej podróżujmy w przyszłosc - nie wracajmy do mrocznych kart .

Myślałem ze nigdzie nie ma takiego >>>>>>>> i wstyd mi było za wybór naszego cymbała

ale nie wina osła ze go wybrali na posła - a tu masz
    W kraju podobno o najwiekszyej demokracji rudy nie może zrozumiec ze go nie chcą - podobno sfałszowali??? co ? gdzie ? przeliczyli jeszcze raz cos znalezli promil - zawsze pomyłki są ale nie zmieniają wyniku .

Co ciekawe .-
    oglądałem i dokładnie słuchałem co mówił na spotkaniu w Korei. w Moskwie .-

resztka włosow mi na głowie stawała po tym co słyszałem wówczas - a co po 4 dniach i powrocie do Waszyngtonu - inna narracja inaczej go słychać co innego to znaczyło tłumaczenie że nie tak powiedział , . to należało tak rozumieć -.-
    wezwał sympatykow do obrony demokracji i .... teraz zastanawiają sie nad wprowadzeniem 25 poprawki do konstytucji . , Ciekawy chaos w świecie się szerzy . a Putin sie śmieje arcymistyrz szachowy

2 Cytuj
  • 7 sty

A tak podróżując palcem po mapie, zatrzymałem się na USA .
    I pomyślałem przy okazji zmiany prezydenta tak:
    Wybrali na prezydenta komucha , jeszcze udającego katolika. ( teraz komuch to demokrata bo ZSRR upadł a z nim tamta komuna)
    A gdyby niewierzący Trump, ale ceniący wartości katolickie, miał TVP i TVP info jako swoją narodową telewizję, to drugą kadencję wygrałby w cuglach, a tamtemu komuchowi wskazał by miejsce w szeregu w oślej ławce .
    Nasz Duda, powinien zaproponować Trumpowi wypożyczenie Kurskiego do zbudowania na jego potrzeby prawdziwego narodowego przekazu?
    W koncu mamy za co być mu wdzięczni .

1 Cytuj
  • 8 sty
    bono napisał/a:

A tak podróżując palcem po mapie, .........

I to by było na tyle na temat Twoich podróży :)

2 1 Cytuj
  • 9 sty

Ja mam pytanko Istnieje w okolicy Myślenic jakąś szkółka rowerowa górska.

Odpowiedz