Forum » Społeczeństwo

Marsz w obronie praw kobiet - Rynek Myślenice pon. 03.10.2016 g.13:00

  • 6 paź 2016
    Endrju napisał/a:

    Niestety, żyjemy w takim kraju, gdzie niejednokrotnie nie ma alternatywy na zmianę pracy, a warunki dyktuje pracodawca.

    Co za brednie. Kto ma dyktować warunki pracy - pracownik?
    Dobre. Przychodzę do nowej pracy i proszę o 20k i kazdy dzien wolny od pracy. No ewnentualnie w pn moge przychodzic na 3h.

    To nie prawda, ze w Polsce nie ma pracy. Czasami jest za 1500 ale jest jest pod dostatkiem. Obracając sie w sferach bardziej zwiazanych z dawcami miejsc zatrudnienia a nie ich biorcami widzę jak ciezko jest o odpowiedzialnych pracowników. Popytaj znajomych prowadzących działalność. Potwierdzą moją opinię.

    5 8 Cytuj
  • 6 paź 2016

    Właściwe podsumowanie ostatnich minionych dwóch tygodni.
    zdjecie

    8 9 Cytuj
  • 6 paź 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Jaki kłopot widzisz?
    Nie chcesz takiej pracy - zmieniasz ją.

    Dlaczego sam robisz zakupy w nd, chodzisz do kina w nd, tankujesz auto w nd, jesz w niedziele obiad w restauracji, ogladasz tv, jezdzisz autostradą, idziesz w nd do kawiarni, kwiaciarni, lekarza, spisz na urlopie w nd w hotelu czy idziesz do lodziarni? Dlaczego w dni Myślenic idziesz sie bawic na zarabie. Dlaczego korzystasz w niedziele z pradu, gazu czy wody? Czy ludzie nie pracują w elektrowni, gazowni, telewizji czy wodociagach w niedziele?

    Dlaczego?

    Na jaką (pracę) zmieniasz? Zamiast w Biedronce każesz kobietom zasuwać np. do pracy u Jana?
    Czytałeś projekt ustawy czy znów strzelasz ślepakami?
    Wiesz co ma być dostępne a co zakazane? jeśli nie to... szkoda mojego czasu dla tłumaczenia Tobie.

    7 5 Cytuj
  • 6 paź 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Kiedy jest kibel na necie są i minusy w komentarzach. Masz przez to wyzsze ego?

    A Ty masz premię za otrzymane plusiki?

    6 5 Cytuj
  • 6 paź 2016
    krowka123 napisał/a:

    Tu mi się odkleiło
    https://www.youtube.com/watch?v=S_2RSpXLTH4
    Siwak to bohater z Twojej bajki ale fakt w stanie wojennym nasz kundel wabił się Albin na cześć Twojego idola.
    PS.Widać przelew doszedł?

    "Lepiej być inwigilowanym przez PiS niż okradanym przez PO"

    O widzę, że i ty kasę dostajesz!

    6 6 Cytuj
  • 6 paź 2016
    pan Kracy napisał/a:

    Na jaką (pracę) zmieniasz? Zamiast w Biedronce każesz kobietom zasuwać np. do pracy u Jana?
    Czytałeś projekt ustawy czy znów strzelasz ślepakami?
    Wiesz co ma być dostępne a co zakazane? jeśli nie to... szkoda mojego czasu dla tłumaczenia Tobie.

    Odp. na moje pytanie.

    Chyba ze znowu zaczynacie dzielić pracowników na lepszych i gorszych. Takich co mogą i nie mogą pracować w niedziele.

    4 6 Cytuj
  • 6 paź 2016

    Jak zakaz to zakaz i niech obejmuje wszystkich np,kina.teatry,stacje paliw,policje,mecze,Jak wszystkim to wszystkim bo KAŻDY chce mieć wolne w niedziele! Aha zapomniał bym że ksiądz też człowiek i odpoczynek też mu się należy i kościoły też w niedziele pozamykać. ...

    6 4 Cytuj
  • 6 paź 2016
    Bartol26 napisał/a:

    Jak zakaz to zakaz i niech obejmuje wszystkich np,kina.teatry,stacje paliw,policje,mecze,Jak wszystkim to wszystkim bo KAŻDY chce mieć wolne w niedziele! Aha zapomniał bym że ksiądz też człowiek i odpoczynek też mu się należy i kościoły też w niedziele pozamykać. ...

    Bartol26 i tu z Twoim twierdzeniem się zgadzam.
    Księża mają byc traktowani inaczej niz Pani z kasy w markecie? A ja pytam dlaczego? Przecież księża tez wykonują pracę i biorą za to wynagrodzenie.

    5 10 Cytuj
  • 6 paź 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Bartol26 i tu z Twoim twierdzeniem się zgadzam.
    Księża mają byc traktowani inaczej niz Pani z kasy w markecie? A ja pytam dlaczego? Przecież księża tez wykonują pracę i biorą za to wynagrodzenie.

    Ale ci muszą dobrze płacić skoro dla hajsu się tak ośmieszasz gościu :D. Porównywać zawody które świadomie się wybrało wiedząc, że to praca 24/7 dni w tygodniu (lekarz, policjant, strażak itp itd) do stanowisk w którym usłyszysz "nie przyjedziesz w niedziele do pracy to już więcej nie przychodź"(babka na kasie) to trzeba mieć zaawansowaną chorobę psychiczną albo jak już wszyscy wiemy brać hajs za wypisywanie tych bredni :D Kina mogą być pozamykane, restauracje też mnie to nie przeszkadza, każdy człowiek powinien mnieć możliwość odpoczynku :) LUDZIE NIE POWINNI BYĆ ZMUSZANI DO ROBOTY W NIEDZIELE. A jeżeli już to dawać im 300% dniówki za taką pracę i to pod warunkiem że dobrowolnie się na to zgodzą. Wiem ze za Platfusów czasy niewolnictwa za minimalną krajową miały się dobrze, bo liczyli się tylko koledzy ale pomału się to zmienia. Nie odpisałes na moje pytanie a domagasz się odpowiedzi od innych na swoje "insynuacje kalekiego rozumowania" ile ci hajsu płacą ? 50 groszy od komentarza, plusików, tematów ? czy to jakaś umowa zlecenie ? dzieło ? :D

    Temat nie ten ale widze że gośc dalej walczy o premie za szerzenie propagandy bo już jedna za aborcje uciekła BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

    10 7 Cytuj
  • 6 paź 2016

    [cytat=krowka123]http://wpolityce.pl/polityka/310954-liczby-nie-klamia-w-2015-roku-aborcja-w-wyniku-gwaltu-zostala-wykonana-w-jednym-przypadku-na-1044-zabiegow-co-na-to-aborcjonisci
    I co na to wszyscy krzykacze?

    Ale co tym sugerujesz ,że nie było gwałtów ? Co to oznacza Twoim zdaniem ? Może za duzy stres jak to sugerował jeden z arcybiskupów . A może te dziewczyny urodziły bo dały radę i trzeba się z tego cieszyć a ta jedna widocznie nie . I czemu ona Twoim zdaniem nie mogła takie wyboru dokonać ?

    8 6 Cytuj
  • 6 paź 2016
    krowka123 napisał/a:

    http://wpolityce.pl/polityka/310954-liczby-nie-klamia-w-2015-roku-aborcja-w-wyniku-gwaltu-zostala-wykonana-w-jednym-przypadku-na-1044-zabiegow-co-na-to-aborcjonisci
    I co na to wszyscy krzykacze?
    Jak było do przewidzenia PiS zamiast rozbroić zawczasu musiał zdetonować podłożoną minę ale będą mieć nauczkę na przyszłość.
    Obawiam się 11 listopada bo ta banda gotowa jest na wszystko w obronie koryta,będą prowokacje na 100% i oby ludzie nie dali sie nabrać demokratom których rodzice wprowadzali ten ustrój z pomocą Brata ze wschodu a teraz bronią koryta z pomocą Brukseli.
    A tu dobrze widać o co naprawdę chodzi,naiwne kobiety i część jeleni myśleliście że politykom chodzi o wasze dobro?
    http://niezalezna.pl/87132-platforma-osmieszona-macie-gdzies-kobiety-protesty-i-ustawe-aborcyjna-wideo

    "Lepiej być inwigilowanym przez PiS niż okradanym przez PO"

    O tym już dawno temu wiedziałem. To jest temat marginalny. A jacyś idioci na usługach robią z tego coś co dotyczy milionów.
    Debata publiczna zaśmiecona.
    Wychodzi na to że te czarne "kobiety" strajkowały bo nie można robić skrobanki do woli jak komu się podoba i kiedy chce.
    Ciekawe jak po takiej statystyce czują się choćby młoda młynarska czy ta gruba z tevauenu.
    Pełna kompromitacja.

    8 7 Cytuj
  • 6 paź 2016
    Walker84 napisał/a:

    O tym już dawno temu wiedziałem. To jest temat marginalny. A jacyś idioci na usługach robią z tego coś co dotyczy milionów.
    Debata publiczna zaśmiecona.
    Wychodzi na to że te czarne "kobiety" strajkowały bo nie można robić skrobanki do woli jak komu się podoba i kiedy chce.
    Ciekawe jak po takiej statystyce czują się choćby młoda młynarska czy ta gruba z tevauenu.
    Pełna kompromitacja.

    Szydło dzis powiedziala : "dyskusja o ochronie życia musi być pełna szacunku i godności " tyle ci odpowiem na twój komentarz.

    7 4 Cytuj
  • 6 paź 2016

    Ponad 1200 gwałtów rocznie a niektórzy uważają że to temat marginalny. Pigułka po nie zawsze działa.

    Już widzę oczami wyobraźni jak któryś z PISowskich fanatyków kilka lat po gwałcie na jego siostrze/córce/żonie idzie dumnie z dzieckiem do kościółka w małej miejscowości.

    Dobrze że kobiety z czarnego marszu "miały jaja" i zdecydowały że chcą rodzić dzieci swoich życiowych partnerów a nie gwałcicieli bo widzę że barbarzyństwo ma cały czas powodzenie u wielu PISowskich sympatyków.

    http://statystyka.policja.pl/st/kodeks-karny/przestepstwa-przeciwko-6/63496,Zgwalcenie-art-197.html

    8 9 Cytuj
  • 6 paź 2016
    m_markos napisał/a:

    Ponad 1200 gwałtów rocznie a niektórzy uważają że to temat marginalny. Pigułka po nie zawsze działa.

    Już widzę oczami wyobraźni jak któryś z PISowskich fanatyków kilka lat po gwałcie na jego siostrze/córce/żonie idzie dumnie z dzieckiem do kościółka w małej miejscowości.

    Dobrze że kobiety z czarnego marszu "miały jaja" i zdecydowały że chcą rodzić dzieci swoich życiowych partnerów a nie gwałcicieli bo widzę że barbarzyństwo ma cały czas powodzenie u wielu PISowskich sympatyków.

    http://statystyka.policja.pl/st/kodeks-karny/przestepstwa-przeciwko-6/63496,Zgwalcenie-art-197.html

    Znowu tutaj manipulujesz. Temat nie jest o gwałtach tylko o ciąży i aborcji po gwałcie.
    I doskonale o tym wiesz a piszesz takie bzdury.
    A z tego wynika że jeden udokumentowany przypadek to temat guzik wart z punktu widzenia 38 milionowego kraju. Niestety tacy jak ty wykorzystują to do politycznej szarpanki i wycierają sobie nie powiem co kobietami.
    Tak naprawdę macie to głęboko w du...ie. ..

    10 8 Cytuj
  • 6 paź 2016
    malina napisał/a:

    Szydło dzis powiedziala : "dyskusja o ochronie życia musi być pełna szacunku i godności " tyle ci odpowiem na twój komentarz.

    Szacunku do ludzi którzy podcierają sobie du..ę kobietami w celu prywatnego interesu nigdy nie miałem i nie będę miał.
    I doradzam tobie zrobić podobnie.

    10 5 Cytuj
  • 6 paź 2016

    Wczorajszą farsę w sejmie w wykonaniu opozycji najlepiej zobrazował tym wystąpieniem Liroy:
    Dobrze zmieszał z błotem te szumowiny platformiane.
    Zastanawiam się jak jeszcze ktoś tych hipokrytów może popierać. Bo opłacanych klakierów łukaszka , prywatnie czy wkibica to rozumiem.

    9 5 Cytuj
  • 6 paź 2016
    Walker84 napisał/a:

    Szacunku do ludzi którzy podcierają sobie du..ę kobietami w celu prywatnego interesu nigdy nie miałem i nie będę miał.
    I doradzam tobie zrobić podobnie.

    "Wychodzi na to że te czarne "kobiety" strajkowały bo nie można robić skrobanki do woli jak komu się podoba i kiedy chce."

    zacytuje ci jeszcze raz twoją wypowiedź bo widzę ,że masz trudności z czytaniem ze zrozumieniem. cham do najdelikatniejsze słowo jakie mogę uzyć względem twojej osoby .

    5 8 Cytuj
  • 6 paź 2016

    Złotouści z ambon wołają: rodzić i morda w kubeł.
    Wołajacy są kapłanami, bo kapłanki pewnie nie wołały by z ambon, rodzić co natura daje.

    Ale OK. złotousty kler może uzurpować sobie prawo do narzucania poddanym swojej wizji świata.
    Ale za tą wizją "dobrymi" radami, zaleceniami, prócz wołania musi coś stać.
    Nie wystarczy z ambon głosić buduj, tynkuj, maluj, lecz, rodź, uprawiaj ziemię, bo takie frazesy może głosić każdy leń, patrzący na trud, wysiłek i pracę innych.

    Ja też mogę wyjść na "Tereskę" i krzyczeć:
    napojcie spragnionych, nakarmcie głodnych i po tym nawoływaniu idę do kina oglądnąć dobry film a później do Steka najeść się i do spania. A jutro od rana też zacznę nawoływać pod Tereską
    i postawię tacę.

    No mój kochany klerze, zorganizuj dla ułomnych, zgwałconych, kalekich i niedorozwiniętych- przedszkola, sierocińce przytułki, warsztaty, szkoły, kuchnie, szwalnie- weź klerze na siebie ten trud i obowiązek wykarmienia, oprania, opatrzenia, opieki i zrezygnowania z pracy- możecie robić w tygodniu a w niedzielę postawić przy łóżkach zakonnice i będziecie wiarygodni, bo teraz jesteście złotouści.

    Klepiecie w kółko to samo a sami uciekacie z własnych rodzin, aby nie mieć obowiązku przy rodzeństwie, rodzicach i własnych dzieciach. Cały obowiązek przerzucacie na innych, czyli podrzucacie wiernym kukułcze jajo.
    Sursum korda-czyli w górę serca; nie traćcie ducha, odwagi.

    6 10 Cytuj
  • 6 paź 2016

    Sztucznie nadmuchany problem i tyle, ale jak widać niektórym na rękę, żeby dalej go podtrzymywać.

    Obejrzyjcie sobie: https://www.youtube.com/watch?v=BnYM4rCzGiA

    Dobrze pokazana hipokryzja PO i Nowoczesnej...

    "Pokrętna jest logika przedstawicieli Platformy i Nowoczesnej. Jeszcze w poniedziałek protestują oni na ulicach polskich miast przeciwko społecznemu projektowi ustawy "Stop aborcji". Trzy dni później, kiedy projekt ten można uwalić na komisji sejmowej, chcą przesunąć prace nad nim aż do 11 stycznia 2017 roku! Powstaje pytanie - dlaczego posłowie tych partii chcieli wydłużenia aborcyjnej nawalanki? Jakie korzyści miały by wynikać z tego faktu?"
    http://niewygodne.info.pl/artykul7/03339-Liroy-demaskuje-hipokryzje-PO-i-N-w-spr-aborcji.htm

    10 4 Cytuj
  • 6 paź 2016
    malina napisał/a:

    "Wychodzi na to że te czarne "kobiety" strajkowały bo nie można robić skrobanki do woli jak komu się podoba i kiedy chce."

    zacytuje ci jeszcze raz twoją wypowiedź bo widzę ,że masz trudności z czytaniem ze zrozumieniem. cham do najdelikatniejsze słowo jakie mogę uzyć względem twojej osoby .

    To ja ci podam jeszcze raz linka do tych danych bo widzę że masz trudności z logiką i kojarzeniem faktów:
    http://wpolityce.pl/polityka/310954-liczby-nie-klamia-w-2015-roku-aborcja-w-wyniku-gwaltu-zostala-wykonana-w-jednym-przypadku-na-1044-zabiegow-co-na-to-aborcjonisci

    Tam jest napisane że tylko jeden raz wykonano aborcję z powodu gwałtu. W skali kraju !!
    Powtarzam . Jeden raz!
    Wynika z tego że te niby kobiety które krzyczały w poniedziałek że mają mieć prawo do usuwania ciąży która jest wynikiem gwałtu zajmują się problemem który praktycznie nie istnieje. A skoro nie istnieje to znaczy że chodzi im o dostęp do pełnej skrobanki na każde życzenie.
    Zakładając oczywiście że nie są aż takimi idiotkami żeby nie znać tych danych.
    Chyba że..
    Chyba że twierdzisz iż kazia szczukowa jest idiotką ?

    9 6 Cytuj
  • 6 paź 2016

    G..no kogo obchodza interesy PO, PiS czy jakiejkolwiek innej partii.

    Spoleczenstwo wybiera to z czym mu po drodze.

    Wiec przestac tu rozsiewac propagande ze jakas partia wykorzystuje czy nastawia ludzi przeciw PiS. To wierutna bzdura.

    Nikt nikogo do wyjscia z chaty nie zmusza. Polacy protestuja bo to co robi PiS narusza interesy kolejnych grup spolecznych.

    PiS przestanie uderzac w kolejne srodowiska, skoncza sie protesty. Proste? - Proste,,,,

    8 10 Cytuj
  • 6 paź 2016

    Tak było...

    zdjecie

    14 9 Cytuj
  • 6 paź 2016
    Walker84 napisał/a:

    Szacunku do ludzi którzy podcierają sobie du..ę kobietami w celu prywatnego interesu nigdy nie miałem i nie będę miał.
    I doradzam tobie zrobić podobnie.

    Weź się zamknij hipokryto, przecież nagminnie wyzywasz na tym forum kobiety od idiotek, nawet wnuczkę Rotmistrza Pileckiego tak nazwałeś.
    Więc w nawiązaniu do twojej cytowanej tu wypowiedzi nie masz szacunku sam do siebie drogi towarzyszu walker.

    9 10 Cytuj
  • 6 paź 2016

    Kibel idz już spać a nie minusuj nasze wpisy.

    7 12 Cytuj

Odpowiedz