Forum » Społeczeństwo

"PÓŁ ŻARTEM I CAŁKIEM NA SERIO"

  • 13 sie 2017
    Lukaszz napisał/a:

    Dlaczego admin nie usuwa teksów z bluzgami ?

    Tu nie ma administracji. Oni nawet na maile nie odpisują, jak im piszesz żeby skasowali jakieś komentarze łamiące prawo...

    14 Cytuj
  • Kazimierz Błażej 13 sie 2017
    bono napisał/a:

    Widzę że dowartosciwujesz się już sam,
    ja takiej jołopskiej pewności siebie , na szczęście nie mam.
    Pewnie gdybym połknął butle dwie
    miałby przytepienie podobne do Ciebie
    Ale trzeźwą główę mam
    I pijaczynie juz wiecej nie odpowiadam.

    ====================================
    Witam,

    Przyrzekłem odpowiedzieć -więc ci odpowiadam
    Króciutko - ,(gdyż za długo z motołem nie gadam)
    Kup se beret z dużą "metką" - i tam napisz sobie .
    "MAM NASRANE POD BERETKĄ -LUB PIERDOLCA W GŁOWIE"
    I gdy ktoś to przeczyta- uświadomi se
    Że ktoś z was jest chyba głupi- (on na pewno nie)
    ========================================.
    Kazimierz Błażej z Myślenic

    2 19 Cytuj
  • 14 sie 2017
    kazimierz519 napisał/a:

    ====================================
    Witam,

    Przyrzekłem odpowiedzieć -więc ci odpowiadam
    Króciutko - ,(gdyż za długo z motołem nie gadam)
    Kup se beret z dużą "metką" - i tam napisz sobie .
    "MAM NASRANE POD BERETKĄ -LUB PIERDOLCA W GŁOWIE"
    I gdy ktoś to przeczyta- uświadomi se
    Że ktoś z was jest chyba głupi- (on na pewno nie)
    ========================================.
    Kazimierz Błażej z Myślenic

    http://www.zumi.pl/4038068,Handel_Obwozny_Kazimierz_Blazej,Myslenice,firma.html

    To Ty? W sumie to jesteś ciekawym zjawiskiem socjologicznym. Który z nas miałby odwagę wyzywać ludzi pod nazwiskiem i zdjęciem? Sza-po-ba. Już wiem kogo unikać, by nie zostać obrzyganym.

    18 3 Cytuj
  • Kazimierz Błażej 14 sie 2017
    Powodzianin_ napisał/a:

    http://www.zumi.pl/4038068,Handel_Obwozny_Kazimierz_Blazej,Myslenice,firma.html

    To Ty? W sumie to jesteś ciekawym zjawiskiem socjologicznym. Który z nas miałby odwagę wyzywać ludzi pod nazwiskiem i zdjęciem? Sza-po-ba. Już wiem kogo unikać, by nie zostać obrzyganym.

    Witam cię matole .
    I tobie odpowiedzieć sobie tu pozwole.
    Piszesz, że jestem dla ciebie - "zjawiskiem socjologicznym "-
    A ty dla mnie jesteś "przygłupem" psychicznym.
    I tchórzem -co swej gęby -pokazać się boi
    Bo jak tez pokazać - dziś "ryja "-przystoi.
    Którego "odsadzono" - wcześniej od koryta
    .Kryj się więc za "nikiem" - (jak cała "elita".)
    Rob tak dalej - Jak inni- i graj "bohatera"
    A "powodzianina" - zmień se na "frajera"!!!
    I razem z "kolesiami"- " ników" używajcie.
    I pod ich osłoną na innych "rzygajcie
    .Ale to wnet minie - tępy PO-myju.
    I choć się ukrywasz - poznamy po "ryju"
    =======================================
    Kazimierz Błażej z Myślenic

    2 22 Cytuj
  • 14 sie 2017
    kazimierz519 napisał/a:

    Witam cię matole .
    I tobie odpowiedzieć sobie tu pozwole.
    Piszesz, że jestem dla ciebie - "zjawiskiem socjologicznym "-
    A ty dla mnie jesteś "przygłupem" psychicznym.
    I tchórzem -co swej gęby -pokazać się boi
    Bo jak tez pokazać - dziś "ryja "-przystoi.
    Którego "odsadzono" - wcześniej od koryta
    .Kryj się więc za "nikiem" - (jak cała "elita".)
    Rob tak dalej - Jak inni- i graj "bohatera"
    A "powodzianina" - zmień se na "frajera"!!!
    I razem z "kolesiami"- " ników" używajcie.
    I pod ich osłoną na innych "rzygajcie
    .Ale to wnet minie - tępy PO-myju.
    I choć się ukrywasz - poznamy po "ryju"
    =======================================
    Kazimierz Błażej z Myślenic

    Zasadniczo jest to śmieszne. Nie wiem jak mogłem być oderwany od koryta, jak mógłbyś być moim dziadkiem (wnioskuje po danych znalezionych w sieci). Nigdy tez nie miałem nic wspólnego z PO i pochodnymi, toteż wstawianie wyrazów z "PO" jest strasznie chybione. Nie znasz mnie, nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, ze jestem matlolem. Istotnie, jeszcze się wiele muszę nauczyć. I cały czas to robię. Mogę być dla Ciebie każdym epitetem, każdym. Od lesbijki po Żyda. Ale bardzo Cię proszę, nie pisz coś o obijaniu mojego ryja.

    Słowem Kazimierzu, stonuj swe poetyckie zapędy i zacznij szanować ludzi, gdyż kto sieje zboże ten zbiera plony.

    Jestem tez tutaj od kilku lat i za niczym się nie kryje. Jak ktoś jest stary i nie rozumie jak funkcjonuje internet to jest to jego problem. Jedyna zaleta jest taka, ze przede mną jeszcze całe życie, a Ty swoją starość spędzasz na sieci obrażając ludzi i plując jadem. Wnuczek Kuba jest na pewno dumny z dziadka, a bogaci znajomi mający pewna firmę są pewnie równie dumni ze znajomego... to taki tam mały risercz w siecI

    Bez odbioru.

    19 2 Cytuj
  • Kazimierz Błażej 16 sie 2017

    Witam _Widzę ,żeś (e)inteligent -więc dam ci tu radę.
    Nigdy się (na przyszłość) -nie "wpieprzaj w paradę"
    Bo nawet jak spokojnie -na Forum pisuje
    To zawsze znajdzie się"przygłup" - co mu nie pasuje
    .I żeby (choć z zazdrości) --"napluć " i pomącić.
    Choćby racji nie miał- to musi się wtrącić.
    Prześledź moje posty - od postu pierwszego
    A wtedy się przekonasz - kto zaczął -"kolego"
    I wtedy też zobaczysz - jak mnie wyśmiewano.
    Jak drwiono z mych wierszy - i z "gównem" mieszano
    Sam się muszę bronić - przed nimi "oganiać "
    I wcale nie zamierzam - im się tutaj "kłaniać".
    A że i Tobie przy okazji -"coś' tam się trafiło.
    Trochę przykro - nie powiem - mi się też zrobiło.
    Że Cię do PO-myjów- także zaliczyłem.
    Lecz czytając Twe posty - tak wtedy sądziłem.
    A jeśli o Twe życie chodzi - nie bądź pewny tego
    Bo nigdy nie wiadomo - co spotka każdego.
    I nie musisz mych danych -gdzieś po "sieci" szukać
    Wystarczy mnie odwiedzić- i grzecznie zapukać
    A wtedy się przekonasz ,-że ma "stara' dusza
    Jest życzliwa spokojna - (jak ją nikt nie "rusza ")
    I to co czasem myśli wierszem przekazuje
    Czasem coś pochwali - czasem skrytykuje.
    Ale to nie powód - by mnie wyśmiewano
    A na wszystko co piszę - od razu "nasrano".
    "Broniąc" się więc - używam takiego języka.
    By był zrozumiany - przez PO-kacyka.
    A na koniec - ode mnie - taka mała rada .
    Nie mieszaj do tego Wnuczka czy mego sąsiada.
    Bo to z mym pisaniem - nie ma nic wspólnego .
    Nawet "bogatym sąsiadom" - także nic do tego.
    Ja nadal będę pisał - jak mi to pasuje.
    I czy Wam się to podoba - mnie nie interesuje.
    Nie "wchodzić " na Bloga - (po prostu nie czytać)
    A potem z "wściekłości" - " zębami nie zgrzytać ".
    Proste to jest -"jak obręcz" lub "cepa budowa'.
    NIECHAJ WIĘC TĄ RADĘ -Z WAS KAŻDY ZACHOWA .
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    Pozdrawiam Kazimierz Błażej z Myślenic
    .

    .

    1 22 Cytuj
  • 16 sie 2017

    Widzę, że poetyckie zapędy nadal trwają w najlepsze musze, więc znowu udać się w odmęty Internetu jako rocznik 1990 i z całą swoją mocą wygrzebać to zdjęcie:

    https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/11116483_1567730513508994_2657101934838757302_o.jpg?oh=28e882dc3f76ce505a488148f1e80748&oe=5A1AF565

    „To nie dom, to pałac!”. *

    Zadziwiające jest, że w naszym mieście przy pomocy Google Maps oraz Street View znalazłem łudząco podobny dom na ulicy Dąbrowskiego w rejonie numerka sześćdziesiąt dwa.
    Ach te zdjęcia uliczne z samochodów Google i zdjęcia satelitarne… Wredni imperialiści. PiS musi z nimi koniecznie zrobić porządek!
    A gdyby Google zawiodło to zawsze jest rządowa strona -> https://mapy.geoportal.gov.pl
    o i ta też jest pomocna -> http://miip.geomalopolska.pl/imap/

    A gdy będziesz pisać kolejny poemat do redaktora Rafała Ziemkiewicza, który może on w końcu opublikuje nie zapomnij też coś wspomnieć o złym, oderwanym od koryta 27 latku, który właśnie ci udowodnił że nie jesteś w sieci anonimowy i nie kontrolujesz tego co udostępniasz.

    Następnym razem, gdy komuś napiszesz „Matoł” zastanów się.

    *W sumie to zarąbistym hipokrytą jesteś. Porównałeś mnie do elity oderwanej od koryta. Ja ze swoim mieszkaniem (44m2) do takiej hacjendy to się nie umywam… Pomyślę o tym, gdy będę sączyć moje sojowe Latte na Krakowskim Kazimierzu pisząc komentarze na miasto-info z mojego nowego ajfona z rejbanami na nosie.

    **moim celem absolutnie nie jest strasznie kogokolwiek, post ma wydźwięk edukacyjny.

    ***zasadniczo każdy ma prawo do swoich poglądów i jestem wstanie zrozumieć, że facet dobijający do 70tki może być wyborcą PiS, może być zniesmaczony liberalną demokracją, no cóż ma do tego prawo, tym jest demokracja. Żenuje mnie jednak, że ktoś kto mógłby być moim dziadkiem nie panuje nad emocjami i tak bardzo atakuje to wszystkich. Bawienie wnuczka Kubusia i odprowadzanie go do przedszkola to zajęcie na pewno bardziej produktywne, niż siedzenie na sieci, pisanie postów „ty debilu, ty matole” i tworzenie wierszy, leksykalnie beznadziejnych - nawet taki humanistyczny matoł jak ja to dostrzega . A prześledziłem wszystkie komentarze. Ubogość umysłowa i zakładanie ze każdy kto Cię krytykuje jest z PO jest straszna. To nie jest tez twój blog, a lokalne forum. Bloga to Ty masz na frondzie.

    Pozdrawiam serdecznie.

    A i wolałbym zdechnąć w wieku 27 lat, niż w wieku 68 zamiast zajmować się wnukami, spędzać czas po nocach pisząc pseudo satyrę w sieci która innych ludzi obraza i grozić, ze komuś "obije ryj". Zakańczam dyskusje z lokalnym fenomenem socjologicznym. Czekam na jakiś wiersz gdzie dowiem się o ubeckiej rodzinie i byciu Judaszem.

    29 2 Cytuj
  • 16 sie 2017
    Powodzianin_ napisał/a:

    po nocach pisząc pseudo satyrę w sieci która innych ludzi obraza i grozić, ze komuś "obije ryj". Zakańczam dyskusje z lokalnym fenomenem socjologicznym. .

    Mam dziwne skojarzenie z opowieścią lat minionych o konkursie na poezję robotniczą, który to konkurs został ogłoszono w NH Lenina.
    Na wezwanie organizatora, zgłosił się nieśmiały robotnik. Przewodniczący komisji poprosił o jakiś przykład. Poeta, nie miał pisanego tekstu, ale nieśmiało zapytał czy może zadeklamować jeden z wierszy.
    Tak możecie.
    Ale to prosta poezja-tłumaczył się robotnik,
    i o to na chodzi -zaprosił reprezentujący HL.

    Świeży twórca, wyprężył pierś, podniósł głowę wysoko i wykrzyczał rym:
    Nad Odrą Wisłą i Nysą, (tu uderzył dłonią w biurko)
    Najlepsi kur.a to my, są.

    19 2 Cytuj
  • 17 sie 2017

    To jest dom na Dąbrowskiego 76 .

    14 1 Cytuj
  • Kazimierz Błażej 17 sie 2017
    korwin napisał/a:

    To jest dom na Dąbrowskiego 76 .

    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    Witam I tobie odpowiedzieć "se" teraz pozwole
    Pisz"infa" dokładne - ty "mądry matole".
    Dom mój 72-numer posiada
    (Nie wciągaj więc do tego -przygłupie sąsiada)
    Dom jest do sprzedania mam też dwie pardcele
    Pozbyć też się chciałbym - różnych rzeczy wiele.
    Wszystko na OLX-sie dawno.umieszczone
    Posiadam też dwa koty, pieska oraz żone.
    Co chcesz jeszcze wiedzieć-"jebnięty" korwinie?
    To że_ ty i bono_ to dwie z PO "świnie"??
    .Których z "kolesiami" -od koryta wzieto
    I na długie lata -im "ryje obcięto".
    Widzisz więc"palancie" ,że ja nic nie kryje.
    Tak jak wy za "nickiem" swe -" wypierdków "-ryje
    I wszystko oficjalnie na blogu podaje.
    ( poproś a podam także -czy mi "wacek" staje)
    ++++++++++++++++++++++++++++++++.
    Pozdrawiam Kazimierz Błażej z Myślenic
    PS.-Temu co powódź rozum zabrała -a wlała głupotę
    Odpowiem trochę później -może już w sobotę.

    2 35 Cytuj
  • 17 sie 2017

    Długo ci coś zajęło, konstruowanie tego wpisu, widać że tworzysz wchodząc na formu, a my jesteśmy inspiracją.

    kazimierz519 napisał/a:

    PS.-Temu co powódź rozum zabrała -a wlała głupotę
    Odpowiem trochę później -może już w sobotę.

    Nie musisz mi odpowiadać, spłynie to po mnie jak po kaczce, jak mi rzucisz inwektywą to poinformuje każdego z Twoich znajomych co tu wyczyniasz (o ile tego nie wiedzą), jak ci sąsiad z firmą zwróci uwagę, że obrażasz ludzi w sieci to może się opamiętasz... Może. Szczególnie, że ja owych państwa bardzo dobrze znam.

    kazimierz519 napisał/a:

    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

    Dom jest do sprzedania mam też dwie pardcele
    Pozbyć też się chciałbym - różnych rzeczy wiele.
    Wszystko na OLX-sie dawno.umieszczone

    Czyli posiadasz ponadprzeciętne zasoby materialne. Ja bym tym zainteresował US.
    ----
    A teraz lista artykułów, które tu łamiesz (inwektywy, obrażanie, zniewaga osób prywatnych, osób publicznych)

    Art. 216 KK

    plus groźby:

    Art. 190 KK.

    Twoje myślenie jest głupie! Upubliczniasz w sieci mnóstwo danych na swój temat prywatny.
    Patrze wręcz z niedowierzaniem jak można tyle informacji o sobie udostępniać, przy jednoczesnym obrażaniu ludzi. Siedzisz, piszesz te swoje wiersze, wyzywasz ludzi. Ty nie rozmawiasz, Ty wyzywasz.
    Zupełnie nie obchodzi mnie co tu napiszesz, wyłączam subqsrybcje tego wątku. Od czytania Ciebie można dostać raka.

    Nie obchodzi mnie jakie zdanie masz na mój temat, czy jestem głupcem, świnią oderwaną od koryta, gejem, lesbijką, żydem, lewakiem, komuchem, dzieckiem ubeków - wpisz sobie taki epitet jaki pozwoli, żebyś osiągnął orgazm ze swojego 68 letniego prącia. Naprawdę! Po prostu przestań obrażać ludzi tylko dlatego, że mają inne zdanie niż Ty.

    Bardzo się cieszę, że moi dziadkowie to wspaniali ludzie i zamiast posługiwać się internetem, którego do końca pewnie nie rozumieją, wolą poczytać książkę, czy zająć się wnuczętami/prawnuczętami.

    Internet szkodzi, jak nie potrafi się z niego korzystać. Szczególnie w ostatnich latach życia - długość życia mężczyzn w Polsce to ok. 73 lata (dane GUS z 2014 roku).

    26 3 Cytuj
  • 17 sie 2017
    kazimierz519 napisał/a:

    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    Witam I tobie odpowiedzieć "se" teraz pozwole
    Pisz"infa" dokładne - ty "mądry matole".
    Dom mój 72-numer posiada
    (Nie wciągaj więc do tego -przygłupie sąsiada)
    Dom jest do sprzedania mam też dwie pardcele
    Pozbyć też się chciałbym - różnych rzeczy wiele.
    Wszystko na OLX-sie dawno.umieszczone
    Posiadam też dwa koty, pieska oraz żone.
    Co chcesz jeszcze wiedzieć-"jebnięty" korwinie?
    To że_ ty i bono_ to dwie z PO "świnie"??
    .Których z "kolesiami" -od koryta wzieto
    I na długie lata -im "ryje obcięto".
    Widzisz więc"palancie" ,że ja nic nie kryje.
    Tak jak wy za "nickiem" swe -" wypierdków "-ryje
    I wszystko oficjalnie na blogu podaje.
    ( poproś a podam także -czy mi "wacek" staje)
    ++++++++++++++++++++++++++++++++.
    Pozdrawiam Kazimierz Błażej z Myślenic
    PS.-Temu co powódź rozum zabrała -a wlała głupotę
    Odpowiem trochę później -może już w sobotę.

    JESZCZE RAZ PROSZĘ ADMINA O USUNIĘCIE TAKICH WPISÓW (=wpisów zawierających wulgaryzmy).

    30 3 Cytuj
  • Kazimierz Błażej 18 sie 2017
    Powodzianin_ napisał/a:

    Długo ci coś zajęło, konstruowanie tego wpisu, widać że tworzysz wchodząc na formu, a my jesteśmy inspiracją.

    Nie musisz mi odpowiadać, spłynie to po mnie jak po kaczce, jak mi rzucisz inwektywą to poinformuje każdego z Twoich znajomych co tu wyczyniasz (o ile tego nie wiedzą), jak ci sąsiad z firmą zwróci uwagę, że obrażasz ludzi w sieci to może się opamiętasz... Może. Szczególnie, że ja owych państwa bardzo dobrze znam.
    Czyli posiadasz ponadprzeciętne zasoby materialne. Ja bym tym zainteresował US.
    ----
    A teraz lista artykułów, które tu łamiesz (inwektywy, obrażanie, zniewaga osób prywatnych, osób publicznych)

    Art. 216 KK

    plus groźby:

    Art. 190 KK.

    Twoje myślenie jest głupie! Upubliczniasz w sieci mnóstwo danych na swój temat prywatny.
    Patrze wręcz z niedowierzaniem jak można tyle informacji o sobie udostępniać, przy jednoczesnym obrażaniu ludzi. Siedzisz, piszesz te swoje wiersze, wyzywasz ludzi. Ty nie rozmawiasz, Ty wyzywasz.
    Zupełnie nie obchodzi mnie co tu napiszesz, wyłączam subqsrybcje tego wątku. Od czytania Ciebie można dostać raka.

    Nie obchodzi mnie jakie zdanie masz na mój temat, czy jestem głupcem, świnią oderwaną od koryta, gejem, lesbijką, żydem, lewakiem, komuchem, dzieckiem ubeków - wpisz sobie taki epitet jaki pozwoli, żebyś osiągnął orgazm ze swojego 68 letniego prącia. Naprawdę! Po prostu przestań obrażać ludzi tylko dlatego, że mają inne zdanie niż Ty.

    Bardzo się cieszę, że moi dziadkowie to wspaniali ludzie i zamiast posługiwać się internetem, którego do końca pewnie nie rozumieją, wolą poczytać książkę, czy zająć się wnuczętami/prawnuczętami.

    Internet szkodzi, jak nie potrafi się z niego korzystać. Szczególnie w ostatnich latach życia - długość życia mężczyzn w Polsce to ok. 73 lata (dane GUS z 2014 roku).

    Witam;
    Odpowiem ci w sobotę a na twą uwage -tak jak i na ciebie -położyłem l...ę
    A jeśli się celowo -mnie prowoku(u)je
    To taką odpowiedź -usłyszycie (w-?uje)
    A o ten mój orgazm -nie martw się mo......e
    Bo jak się nawiniesz-ciebie w.........e

    1 30 Cytuj
  • 18 sie 2017

    Kurka no, pytanie czy ta glupota i agresja udziela sie coraz bardziej wszystkim Polakom czy tylko zwolennikom opcji "dobrej zmiany"? Na dluzsza mete tego sie nie da zdzierzyc...

    22 2 Cytuj
  • 18 sie 2017
    prywatnie napisał/a:

    Kurka no, pytanie czy ta glupota i agresja udziela sie coraz bardziej wszystkim Polakom czy tylko zwolennikom opcji "dobrej zmiany"? Na dluzsza mete tego sie nie da zdzierzyc...

    Kiedy czytasz o sobie, że jesteś oderwany od koryta, chociaż nigdy w nim nie byłeś, bo w latach 90tych i 2000cznych byłeś dzieckiem, to też ci mogą puścić nerwy. Ci ludzie postrzegają świat w takich chorych barwach. Coś o elitach oderwanych od koryta, tymczasem sami mają majątki ponadstandardowe. Ja się niekoniecznie zgadam w pewnych sprawach z bono czy wkibicem, ale pisanie do nich, że są matołami, "pomatołami" i inne, budzi we mnie niesmak.

    Przyjdzie taki zakompleksiony i wyzywa wszystkich. Zwróć uwagę, że on każdego wyzywa. Prześledź sobie też jego bloga na frondzie co tam się dzieje w komentarzach.

    21 1 Cytuj
  • 18 sie 2017

    Drogi Kazimierzu
    z racji twej metryki, młodość, wychowanie i przygotowanie do życia miałeś w komunie, kształciła Cię też komuna, pewnie też pracowałeś w komunie, bo zakładam, że nie dałeś dyla za granicę.

    Jak wybroniłeś się od nawyków, nauczania, pracy i wychowania komunistycznego, na czym polega twoja inność nad innymi komuchami?
    I co w tamtym czasie dobrego zrobiłeś, aby komuna odeszła, i jakie są twoje zasługi na rzecz uzyskania wolności po roku 1990.

    Bo teraz Twoją walkę o kolejną wolność znam, nastawiasz pierś, byśmy byli wolni, bo nie jesteśmy.
    Aczkolwiek wydaję się, że w tamtej komunie trzeba było mieć więcej odwagi, by żądać mięsa i likwidacji kartek, w tej możesz żądać 500+, ukarania Niemców i Rosjan za ostatnią wojnę i powrotu wraku tupolewa.

    Jaką funkcję miałeś w latach komuny i gdzie pracowałeś na jakim stanowisku i jak wykonywałeś te obowiązki wobec komuny, w domyśle w jaki sposób np. biernością w pracy przyczyniałeś się do upadku tejże? I czym się wyróżniałeś od pozostałych komuchów?

    20 1 Cytuj
  • Kazimierz Błażej 18 sie 2017

    Witam -przy kompie siadam -
    grzecznie odpowiada______________________________
    +++++++++++++++++++++++++++
    W Polsce to ja nigdy nigdzie nie robiłem
    Bo .od razu po studiach za Granicą byłem. I to co dziś posiadam -tam się dorobiłem .
    Dlatego -jeśli "powodzianina " -o to "bolą oczy"
    Niechaj mi nadmucha -lub na pedał skoczy. __________________________________________
    Pozdrawiam Cie (przynajmniej Ty( widzę) masz trche "oleju "w głowie
    Kazimierz Błażej Myślenice

    1 19 Cytuj
  • 19 sie 2017

    Ale mnie o to nie bolą oczy. Miej ile chcesz Twoja sprawa. Nie zaczepiaj tylko ze inni ze są oderwani od koryta, bo Twoje koryto jest ponadprzeciętnie duże. Zacznij tez szanować ludzi. W tym wieku wypadałoby.Ja pamietam jak z matka suchy chleb jedliśmy bo ojca nie było i kasy nie przywiózł z budowy z Niemiec. A ty mi coś pierd..... o elicie oderwanej od koryta. Pominę już ze odczułem na własnej skórze co to dorabianie się. Miej te swoje parcele, budynecki zabierz je sobie do grobu który już puka tuż tuż, tylko nie pierd.....l do innych ze są elita. Bo z nas wszystkich masz tu najwiecej. Dlatego go hipokryzja

    20 2 Cytuj
  • 19 sie 2017
    kazimierz519 napisał/a:

    Witam -przy kompie siadam -
    grzecznie odpowiada______________________________
    +++++++++++++++++++++++++++
    W Polsce to ja nigdy nigdzie nie robiłem
    Bo .od razu po studiach za Granicą byłem. I to co dziś posiadam -tam się dorobiłem .
    Dlatego -jeśli "powodzianina " -o to "bolą oczy"
    Niechaj mi nadmucha -lub na pedał skoczy. __________________________________________
    Pozdrawiam Cie (przynajmniej Ty( widzę) masz trche "oleju "w głowie
    Kazimierz Błażej Myślenice

    I ty, który pławiłeś się w luksusach, (w stosunku do nas bo w tamtym społeczeństwie pewnie byłeś uchodźcą) , ciężko pewnie pracując ale jednak, my nawet harując na walcowni w hutach byliśmy jak niewolnicy, ty który stchórzyłeś widząc komunistyczną codzienność i zwiałeś na zachód, ty nazywasz ludzi komuchami?
    Ty, który dla tego kraju nic nie zrobiłeś (w czasie komuny), nazywasz ludzi, obrażasz i pouczasz?
    Ty uchodźca chcesz teraz być moralizatorem i recenzentem przeszłości?

    Trzeba było wrócić i pokazać jak nie być komuchem w tej komunistycznej Polsce, a nie robić gieroja ze siebie popijając whisky czy finlandię, przegryzając szynką, podczas gdy w tym kraju ludzie kupowali na kartki czyściochę, i przegryzali koreczkiem z sera, a po kawę stali w kolejkach a cukier, buty i inne podstawowe produkty kupowali na kartki, a po benzynę też na kartki stali w kilometrowych kolejkach.

    Wiesz co, może pouczaj , to społeczeństwo, w które ci wtedy płaciło i w którym pewnie byłeś dziadem, a po przywiezieniu kasy do biednego kraju, naraz się tak dowartościowałeś, że próbujesz dzisiaj to społeczeństwo pouczać.

    Biedny ty jesteś mentalnie i nawet mi cię żal.

    27 2 Cytuj
  • 19 sie 2017
    bono napisał/a:

    I ty, który pławiłeś się w luksusach, (w stosunku do nas bo w tamtym społeczeństwie pewnie byłeś uchodźcą) , ciężko pewnie pracując ale jednak, my nawet harując na walcowni w hutach byliśmy jak niewolnicy, ty który stchórzyłeś widząc komunistyczną codzienność i zwiałeś na zachód, ty nazywasz ludzi komuchami?
    Ty, który dla tego kraju nic nie zrobiłeś (w czasie komuny), nazywasz ludzi, obrażasz i pouczasz?
    Ty uchodźca chcesz teraz być moralizatorem i recenzentem przeszłości?

    Trzeba było wrócić i pokazać jak nie być komuchem w tej komunistycznej Polsce, a nie robić gieroja ze siebie popijając whisky czy finlandię, przegryzając szynką, podczas gdy w tym kraju ludzie kupowali na kartki czyściochę, i przegryzali koreczkiem z sera, a po kawę stali w kolejkach a cukier, buty i inne podstawowe produkty kupowali na kartki, a po benzynę też na kartki stali w kilometrowych kolejkach.

    Wiesz co, może pouczaj , to społeczeństwo, w które ci wtedy płaciło i w którym pewnie byłeś dziadem, a po przywiezieniu kasy do biednego kraju, naraz się tak dowartościowałeś, że próbujesz dzisiaj to społeczeństwo pouczać.

    Biedny ty jesteś mentalnie i nawet mi cię żal.

    Nic dodać, nic ująć.
    Dobrze, że mieszkańcy Wiednia przygarnęli - a nie wydalili tego imigranta z Polski.

    22 3 Cytuj
  • 19 sie 2017
    Lukaszz napisał/a:

    Nic dodać, nic ująć.
    Dobrze, że mieszkańcy Wiednia przygarnęli - a nie wydalili tego imigranta z Polski.

    Cytując klasyka on ich uczył jak jeść widelcem i co to prawdziwa kultura.

    20 3 Cytuj
  • 19 sie 2017

    Mnie pare rzeczy, jako pamietajacego za dzieciaka lata koncowego okresu rzadzenia krajem przez Polska Zjednoczona Partie Robotnicza sterowana z Moskwy. Ta partia miala w rekach wladze przez 50 lat, innych partii nie bylo. Co bylo wolno za PRL? Jakie perspektywy mieli Polacy? Czy komunizm byl dobry? Czy mozna bylo tak jak dzis bez problemu wyjechac gdzie sie chce? Czy Polacy nie czuli sie sila zamknieci? Jakie mieli zycie w kraju? Jak sklepy, banki, czy wolo bylo miec prywatna firme? Czyja wlasnoscia byly polskie przedsiebiorstwa? Czy w Polsce mogly inwestowac firmy z zagranicy? Na jakich warunkach dzialala ta gospodarka? Czy byl wolny rynek? Gdzie stymulacja, obieg pieniadza, inwestycje i rozwoj? Jak to panstwo zarabialo na siebie? A wolne media? Wolnosc slowa i przekonan?

    Ulubionym slowem na ustach towarzyszy bylo slowo "postep". Zamkniete panstwo z malym oknem na swiat zza krat, w srodku 40 mln mieszkancow nie wiedzacych o tym ze mozna zyc inaczej, ktorym mowiono ze maja pracowac na postep. A na gorze garstka partyjnych dzialaczy, ktorych zadaniem bylo nie robienie, ale mowienie. Wiec przemowienia sekretarzy zazwyczaj bywaly dlugie... Wiedza byla do niczego potrzebna.

    50 LAT WEGETACJI panstwa.

    Kolego forumowy, to juz znamy, i nie chcemy. Bo znow chca zawracac. PiS to nie jest rozwoj dla Polski, PiS to cofanie wstecz. I zadne 500+, swoisty trick, nic tu nie zmieni. Wiec mozesz chciec pojsc za swoim prezuniem w czasy Bieruta i oddawac mu czesc. Ja nie zamierzam ani czytac tego steku nic nie wnoszacych bzdur, ktore wypisujesz w wierszykach, ani tez sluchac Wiadomosci dyktowanych zza biurka Kurskiego. Cuchnie Rosja na kilometr.

    Otwarcie sie na mysl, wymiana kulturalna, gospodarcza, przyciaganie inwestorow, rozne punkty widzenia, debata, dialog, wspoldzialanie, madre prawo, innowacje, kumulowanie pieniadza w kraju, panstwo pracujace na siebie, coraz mniejsze obciazenia obywateli...

    Ta ekipa pokazala swoj potencjal, mierny potencjal. To sa ludzie od wykonywania rozkazow i ..mowienia. Skad te rozkazy?

    Przykazanie pierwsze: czcij prezesa swego https://www.wprost.pl/kraj/10068932/Pamiatkowe-krzeslo-po-wizycie-prezesa-PiS-Tu-siedzial-premier-IV-RP.html

    Pomniki brata, ktory polegl w walce o Polske w planach. Jak za starej PRL, kochamy pomniki!

    16 Cytuj
  • Kazimierz Błażej 19 sie 2017

    Moi "przyjaciele" -piszcie co tam chcecie
    I tak mam was w D...ie - napewno to wiecie.
    Zgadza się -że tuż przed "Stanem" z kraju wyjechałem
    Aby byt polepszyć -bo tu gó...o miałem
    Gdyż w komunie to łapuwy i "plecy" dzialaly.
    A na takie rzeczy-to byłem za "mały".
    A jak "se" uświadomię -tą ruską "miernotę"
    Wolałem być gdzieś indziej -opuścić "chołotę"
    A więc wyjachałem -dość długo tam byłem -
    I jak wy "nierobów " -i tam także "tępiłem".
    Bo gdyby mniej "złodziei" i nierobów było
    To by się nam w Kraju wtedy - lepiej żyło
    .Nie trzeba by było-szukać wtedy "zagranicy".
    Tak jak to robiła większość w okolicy.
    Śmiać mi sie chce ,jak słysze -żescie pracowali.I
    I żeście w tym Kraju -ten ustrój zmieniali.
    Przypominam wam "wypierdki" -"przyjaciele" mili
    Że was jeszcze ojcowie -w swej spermie nosili.
    Więc nie "pieprzcie" teraz -ze wam ciężko bylo
    Ciężko to wam będzie -."koryto" już zgnilo.
    I wnet za konkretna pracę sie weźniecie
    Lecz będąc "nierobem" -wnet także zgnijecie.
    U innych to wy nawet "dźbło" zauważycie .
    A u siebie to nawet "belki" nie widzicie .
    Bo to wasi idole -co przy "żłobach" byli.
    Tak kłamali i kradli - gdy wtedy rządzili.
    A teraz -, gdy przychodzą" -coraz lepsze czasy.
    Bolą was "oczy" o to -takie z was ............(guptasy)
    Dzis wiecie ,ze juz nie wróci - wasze panowanie.
    A po was jak (po baranach) -wełna pozostanie.
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    Kazimierz Błażej Myślenice
    .

    1 28 Cytuj
  • Kazimierz Błażej 19 sie 2017

    POST POPRAWIONY.................POST POPRAWIONY...................POST POPRAWIONY ........
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    MOI "PRZYJACIELE"- Piszcie co tam chcecie
    I tak mam was w D...ie - napewno to wiecie.
    Zgadza się -że tuż przed "Stanem" - z kraju wyjechałem
    Aby byt polepszyć - bo tu gó...o miałem .
    Gdyż w komunie to łapówy i "plecy" działały.
    A na takie rzeczy-to byłem za "mały".
    A jak "se" uświadomię -tą "ruską miernotę"
    Wolałem być gdzieś indziej -opuścić "hołotę"
    A więc wyjechałem - dość długo tam byłem -
    Podobnych wam "wypierdków " - tam także "tępiłem".
    Bo gdyby mniej "złodziei" i nierobów było
    To by się nam w tym Kraju - coraz lepiej żyło
    .Nie trzeba by było-szukać wtedy "zagranicy".
    Tak jak to robiła większość w okolicy.
    Śmiać mi się chce ,jak słyszę -żeście pracowali.?
    I żeście wy ( w tym Kraju ) -ten ustrój zmieniali.
    Przypominam wam "wypierdki" -"przyjaciele mili"
    Że jeszcze was ojcowie - w swej spermie nosili.
    Więc nie "pieprzcie" teraz, że wam ciężko było
    Ciężko to wam będzie -.("koryto" już zgniło.)
    I wnet za konkretną pracę się weźmiecie
    Lecz będąc "nierobem" - wnet także zgnijecie.
    U innych to wy w "oku źdźbło" - zauważycie .
    A u siebie to nawet ,"belki" nie widzicie .
    Bo to wasi "idole" - co przy "żłobach" byli.
    Tak kłamali i kradli - gdy wtedy rządzili.
    A teraz -, gdy przychodzą" - coraz lepsze czasy.
    Bolą was "oczy" o to - takie z was k...........( guptasy)
    Dziś wiecie ,ze już nie wróci - wasze panowanie.
    A po was jak (po baranach) -wełna pozostanie.
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    Kazimierz Błażej Myślenice

    2 27 Cytuj
  • 20 sie 2017

    Mam emigrantów Twojego pokroju, nawet w rodzinie. Z za wody pouczają co dobre a co złe. Do takich należy też Cejrowski, który jest emigrantem, żerującym na gotowcu, czyli jedzie do kraju, do którego dobrobytu się nie przyczynił i wychwala się jakim to on mądrym jest uciekinierem i w jakim to świetne zorganizowanym społeczeństwie żyje.
    Zawsze takim jak wy, zadaję pytania:
    jaka jest wasza zasługa w tym że np. Wiedeń czy NY, są takie wspaniałe?

    I jaka jest wsza zasługa, że nie zważając na opcję polityczną , która nas prowadzi od 1990 r. ten kraj zostawił w tyle sąsiadów, do których niedawno ten naród jeździł w poszukiwaniu proszków do prania, tenisówek, wędlin, kawy, czekolady, dezodorantów, mydełek FA, papieru toaletowego itd itp. i przejechania się po ich"pięknych" drogach?

    I czy to zawdzięczamy, tym którzy w komunie zostali, obijali się (jak piszesz), służyli komunie i ZSRR, (jak sugerujesz), i budowali państwo od zera,
    czy moralizatorom z emigracji, którzy na starość powracają, by po tej komunie odbierać comiesięczne emerytury, korzystać z darmowej opieki szpitalnej i skubać gdzie się da to społeczeństwo, na które w czasach trudnych wypięli dupę .

    Taka jeszcze uwaga dla piewcy Kaczopodobnych, te zmiany nie nastąpiły przez ostatnie dwa lata. I na nie pracowało całe społeczeństwo, niezależnie od opcji politycznej, a śmietankę chce spijać jedna opcja, przypisując sobie harówę całego społeczeństwa od 1990r

    16 1 Cytuj

Odpowiedz