Forum » Społeczeństwo

Myślenickie Zespoły "nie tylko" weselne :)

  • 20 kwi 2010

    Ziuta?

    A może sądząc po adresie IP (ot przywilej autora tematu) powinienem się zwracać do Ciebie Ziutek - o przepraszam Panie Józku :) bo na "Ty " nie jesteśmy.
    Nigdy nie wystawilismy żadnej pary młodej do wiatru. Powyższa wypowiedź jest zatem opinią wyssaną z palca. Jeśli jesteś (jest pan) w posiadaniu innych równie kłamliwych informacji prosimy o konkrety: data, miejsce, dane pokrzywdzonych ...

    Cytuj
  • 20 kwi 2010

    i znowu się zaczyna... Bruce nie przejmuj się tymi idiotami pod tymczasowymi nickami... :) żenada;)

    Cytuj
  • 20 kwi 2010

    Odnośnie terminów które wcześniej podałem ...
    Mamy wiele zapytań o daty które mamy zajete. Jest wśród was wiele zespołów które dopiero startują i wasze terminarze nie są jeszcze opuchnięte. Myślę że wskazanie tym klientom konkretnych zespołów które mają akurat wolne może sie przyczynic do złapania przez was kolejnych zleceń o które ciężko na początku działalności. Starym wyjadaczą równierz trafiają się czasem okienka.
    Myślę że idea jest słuszna i warto wesprzeć "swojską" młodzierz czy około-myślenickich kolegów. Wszystkie namiary na wolne zespoły które dostałem na maila przekazałem zainteresowanym klientom.
    Jeśli uda się wam dopiąć z mojej poręki kolejny kontrakt wypijcie za moje zdrowie :) ;) ;)

    Kolejna data to 18.09.2010
    Kontakt na PW lub zespol.redband@op.pl

    Cytuj
  • 21 kwi 2010

    [quote=grzywabe]Kolego Andrzeju. Nr telefonu, który podany jest parę postów wyżej znany jest ci doskonale i nie jest to nr Adasia Sztaby :). Strona "robi się" :) premiera niebawem. A co do rejestracji to unikaliśmy jakiejkolwiek próby zabrania głosu na tym forum, żeby nie musieć nikomu udowadniać, że nie "jesteśmy wielbłądami". Jak widać działa:) Nikt błotem nas nie obrzuca. Skoro zostałem wezwany do tablicy to zabieram głos po raz pierwszy i ostatni w tym temacie. Zarejestrowany jestem jak widać od dawien dawna, a podyskutować mogę ale na inne tematy:) Rozgraniczam pracę od przyjemności i służy mi to całkiem nieźle. pzdr.[/quote]

    Nie chciałem zaśmiecać tamtego tematu wiec cytat przekleiłem tutaj.

    Chciałem przywitać "Grzywę"
    Gratuluje wyjścia z ukrycia...
    Nie do końca się z Toba zgadzam że unikanie rejestracji to dobre wyjście.
    Myślę że w głównej mierze tak syfiata atmosfera jaka zagościła na forum bierze swoje źródło w anonimowosci piszących.
    Grzywa pisze że nie warto się ujawniać bo jest sie narażonm na obstrzał błotem.
    Ryzyko dostania po pysku rośnie ale jeśli dobrze i rzetelnie wykonujemy swoją profesje to czy mamy się czego obawiać? Jeśli ktoś pisze kłamstwa i oszczerstwa i sie pod tym nie podpisuje to nie jest to nasz partner do dyskusji.
    Myslę równierz drogi panie Grzegorzu że pisząc jako zarejestrowani, nasze wypowiedzi sa niejako autoryzowane. Nie musimy takze nic udowadniac a jedynie oficialnie postawić sprzeciw nieprawdzie...
    Jeśli poruszyłeś kwestię udowadniania to Zespół Magnum którego jestes reprezentantem także nie musi nic udowadniać i nie jest to zwykła kurtuazja z mojej strony. Pięć lat jakie spędziłem w Magnum to fajny okres, współpraca z dobrymi muzykami, ponad 150 super zagranych mprez i miłe wspomnienia nie tylko zawodowe...
    Błotem rzucają ubodzy intelektualnie i tchórzliwi duchem niepodpisani...
    Czas zrobić porządek na tym forum i zadbać o dobre imie Myślenickich (także okolicznych) zespołów :)

    Cytuj
  • 21 kwi 2010

    Nie musisz mnie tak witać wylewnie :) nigdzie się nie ukrywałem udzielam się często na forum Miasto-info. Odpuściłem sobie tylko ten jeden temat z wiadomych powodów i dalej będę uważał, że wyszło mi to na zdrowie ;) Robienie "porządku" jak sam to nazwałeś moim zdaniem całkowicie mija się z celem. Zawsze znajdzie się jakaś banda sfrustrowanych oszołomów i nie mam zamiaru polemizować z nimi w żadnym temacie. Nie będę się doktoryzował nad niespełnionymi chałturnikami. Punk's not dead, do AC/DC miesiąc i 6 dni :)

    Cytuj
  • 21 kwi 2010

    Wolność Twoja :)
    - see you na Bemowie ......
    Kto się wybiera jeszcze z Myslenic...

    Cytuj
  • 21 kwi 2010

    Aaaa jeszcze taka sprawa :)Wykorzystując Twojego posta pozwolę sobie na małą prywatę i zamieszczę ogłoszenie ( o ile nie usuniesz Ty bądź redakcja ) :)
    W związku ze zmianą planów życiowych naszego kolegi Michała, zespół MANeKING poszukuje wokalisty. Wszyscy, którzy potrafią wydobywać z siebie dźwięki proszeni są o kontakt na forum bądź poprzez naszą stronę www.maneking.com.pl

    Cytuj
  • 21 kwi 2010

    Długo by opowiadać. Mocna ekipa jedzie z Myślenic :) będzie się działo

    Cytuj
  • 21 kwi 2010

    Jako że część zespołu Maneking zasiada w jury na przeglądzie w MDKu to proponuję zrobić casting;) byłoby ciekawie;) he he ;)

    Cytuj
  • 22 kwi 2010

    Szykujecie flage? bo nasza (Skawińska) sie juz szyje:)

    Jeśli chdzi o wokalistów to posucha jak cholera. Sam szukam juz z pół roku wokalu do mojego projektu Pink Floyd tribute i albo zupełni amatorzy, albo zgłaszają sie kolesie i mówią wprost że szukaja projektu w którym jest do zarobienia jakaś kasa.
    W Krakowie dochodzi do tego ze dobry wokalista w klezmerskich kapelach zarabia wiecej niż pozostali w Bandzie.
    Wystarczy przejżeć np. Gumtree wokaliści ogłaszają sie bardzo sporadycznie za to kapel szukajacych męskiego wokalu jest w cholerę.
    Będzie Ciężko.
    Nie bardzo wyobrażam sobie materiału Manekinga z panną na wokalu ale sądze że to mogłaby być alternatywa...

    Macie jakieś przecieki kiedy przegląd?

    Cytuj
  • 23 kwi 2010

    Co jakis czas pojawiał sie w dyskusji w temacie wesele udane czy nie wątek fatalnej akustyki w Rezydencie.

    Ci którzy tam grali wiedzą jaka walka tam była.

    W Rezydencie zainstalowano nowe stałe nagłośnienie Osiem projektowanych, obliczanych i robionych na zamówienie pasywnych kolumn podwieszonych pod sufitem lejących dźwięk pod kątem 45 stopni na parkiet a także subwofer. Wszystko napędzane dwiema końcówkamu spietymi z mixerem oraz eq umieszczonym w racku na scenie. Dodatkowo scena dostała dobre wytłumienie w postaci wiszących w okół grubych ciężki kotar. Zostało odseparowane wyjście do kuchni nie jest już tak widoczne z sali. Słuchałem tego systemu jedynie przy podłączonym CD. Na stosunkowo małej mocy na całej powierzchni sali uzyskano idealną selektywność i znikneło tak charakterystyczne tam dudnienie. Na plus mozna także postwić nieporównywalnie lepszą akustyke na scenie.
    Kapela może sie podączyć do miksera na scenie (chyba 8 kanałów)
    Zespół który miksuje sie na 100% na przody do tego elektroniczne bębny wywala tylko sume ze swojego mixera i wpina sie do systemu.
    Jednak kapele grające na akustycznych nienagłośnionych bębnach lub na piecach bez lini lub mikrofonu - lepiej chyba zostawić system i nie wpinać sie.
    Nie wiem tylko jak podejdzie do tematu właścicielka bo chyba nie po to ktoś inwestował w system nagłośnieniowy aby kapela z niego nie korzystała i dalej szła fama o złej akustyce...

    Jeśli ktoś grał tam w zeszłym tygodniu lub bedzie tam grał w najbliższym czasie - czekam na opinie. My mamy Rezydenta chyba dopiero w czerwcu w terminarzu...

    Cytuj
  • 26 kwi 2010

    Hallo Bruce.
    Widziałem waszą nową płytę demo. Trzeba przyznać że to bardzo dobra demówka.
    Jeśli możesz to napisz ile takie coś kosztuje.
    Mam także pytanie czy całe oświetlenie jest wasze czy wynajmowaliście do nagrania.
    Jak nagrywaliście dźwięk że udało wam sie go tak idealnie podłożyć pod obraz?

    Cytuj
  • 26 kwi 2010

    Kolego Andrzeju, strona nasza prawie gotowa więc cytując za tobą "Mam nadzieje że bedzie tam wzmianka - wiecie o czym :)" to miałeś na myśli "o kim" raczej? chyba że czegoś nie wiem :) Reasumując jest odpowiednia wzmianka wraz z linkiem do waszej strony gotowa, powiedz tak a będzie umieszczona :) ( o ile o to chodziło )

    Cytuj
  • 3 maj 2010

    Bruc a na ile os.było to wesele na którym grałeś ???

    Cytuj
  • 5 maj 2010

    [quote=grzywabe]Kolego Andrzeju, strona nasza prawie gotowa więc cytując za tobą "Mam nadzieje że bedzie tam wzmianka - wiecie o czym :)" to miałeś na myśli "o kim" raczej? chyba że czegoś nie wiem :) Reasumując jest odpowiednia wzmianka wraz z linkiem do waszej strony gotowa, powiedz tak a będzie umieszczona :) ( o ile o to chodziło )[/quote]

    Zespół Magnum

    Cytuj
  • 8 maj 2010

    Czecc Wszystkim! Mam pytanko czy ktoś z Was wie coś na yemat zespołu GIEPEN? Jak graja?

    Cytuj
  • 9 maj 2010

    Do Konkurencyji.

    Płyta - materiał bez tłoczenia kosztowała nas ok 7500PLN.
    Użyte zostało całe nasze oświetlenie oraz dodatkowo wypożyczone PARY LED które były dookoła sali oraz dwie głowy a także solidniejsza rampa bo nasza nie udźwignęłaby czterech głów. Jeśli chodzi o dźwiek to wszystko było nagrywane na żywca bezpośrednio ze sceny. W przeciwnym razie nie bylibyśmy w stanie go szynchronizować z obrazem. Wszystkie sygnały były powpinane w DI BOXY a po nich trafiały osobno przez preamp na rejestrator wielośladowy oraz osobno na mikser z końcówką aby nagłośnić salę.
    Cały dźwiek zapisany został na 20 śladach a później masterowany w ProToolsie. Wszystko zostało później podłożone do filmu zmontowanego z 6 kamer.

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    Z okazji zbliżającej się "czadowej" imprezy jaką zapowiada się "majówka przy mogilańskim dworze" mam prośbę do koleżeństwa muzyków czy ktoś byłby tak uprzejmy i zabrał mnie samochodem w najbliższą niedzielę 16 maja w godzinach wieczornych do mogilan na koncerty Haliny Frąckowiak i zespołu Maks Band a także zapewnił mi bezpieczny powrót z tej imprezy po godzinie 24.00 do Myślenic?

    Cytuj
  • 12 maj 2010

    Kolego BRUCE:

    Rejestrator wielośladowy wypożyczaliście skądś, czy jest on waszą własnością?

    Cytuj
  • 14 maj 2010

    Prywatnie posiadam rejestrator Zoom R16
    http://www.sklepmuzyczny.pl/sklepmuzyczny,pl,strona,produkt,asortyment,2,dzial,17,grupa,73,id,8475.html

    Może on nagrywać jednocześnie tylko 8 śladów i ma dość dużą latencję miedzykanałową oraz nieskiej jakości preampy ale do zastosowań amoatorskich zupełnie wystarcza np aby nagrać demko na myspace albo wielośladowo nagrać próbe.

    My nagrywaliśmy na:
    ALESIS ADAT HD24
    Całe nagranie realizował a później masterował nasz zaprzyjaźniony realizator i producent w jednym.

    http://www.musicfactory.pl

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    Słyszałem że przegląd w mdku jest 17 czerwca.... ale słyszałem też że to się zbiega z jubileuszem szkoły muzycznej .... więc już nic nie wiem....

    Cytuj
  • 10 lut 2011

    kurna mega zabawka :D

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Mam pytanie czy ktoś słyszał jak grają chłopaki z zespołu Teksas z Sułkowic? Słyszałam, że tak bardziej na rockowo, co by mi bardzo odpowiadało

    1 Cytuj
  • 3 mar 2011

    [quote=gość: foks] Mam pytanie czy ktoś słyszał jak grają chłopaki z zespołu Teksas z Sułkowic? Słyszałam, że tak bardziej na rockowo, co by mi bardzo odpowiadało [/quote]
    Zobacz ich na jakimś weselu, to będziesz miał najlepszą informację.

    1 Cytuj

Odpowiedz