Forum » Społeczeństwo

Kaczyńscy na Wawelu

  • 31 lip 2011

    Platfus czyż brak ci argumentów

    5 Cytuj
  • 15 sie 2011
    2 Cytuj
  • 15 sie 2011

    Ups, rozpoczyna się cięzki okres dla Pisu. Od dziś rozpoczyna się sezon polowań na kaczki.

    1 4 Cytuj
  • 15 sie 2011

    [quote=gość: Mieszkaniec Mce] Od dziś rozpoczyna się sezon polowań na kaczki. [/quote]

    A Ty ze swoją inteligencją to na PO czy SLD głosujesz ?

    2 1 Cytuj
  • 15 sie 2011

    Nie głosuję na partię tylko na ludzi. Nie interesuje mnie gdzie oni należą. Dziś mogą być w SLD a jutro w nowej UW lub innym nowym tworze.

    2 2 Cytuj
  • 16 sie 2011

    To nie szkoda czasu na wybory?
    Przecież gdy wszystko jedno do jakiej partii ktoś należy to i wszystko jedno na kogo sie głosuje więc szkoda czasu?Życzę dużo zdrowia....
    Specjalna dedykacja dla takich wyborców
    http://vod.gazetapolska.pl/366-ostatnie-tango-rzeczypospolitej

    2 2 Cytuj
  • adzygmunt 17 sie 2011

    "Szkoda, nie szkoda". Do wyborów trzeba iść, po dużym zastanowieniu, na kogo głosować.
    Ma rację Mieszkaniec Mce, choć to może niezbyt szczęśliwe wyartykułował /albo źle pojąłem/, aby głosować na ludzi nie na partię!
    W tych wyborach będzie jakby trochę lepiej z tym /Senat to okręgi jednomandatowe/
    Dotychczasowe praktyki wielu posłów wskazują, że nie ważni po wyborach są jego wyborcy a własne "widzimisię". Zabierają swoje zabawki i zmieniają partie.
    Zdecydowanie tych, jak również właścicieli sadów owocowych, śpiących w ławach, nie powinniśmy wybierać - nigdzie!

    1 1 Cytuj
  • 17 sie 2011

    Adz zaskoczyłeś mnie przyznając rację Mieszkańcowi-czy według Ciebie też nie ważne do jakiej partii ktoś należy?Czy komuś co ciągle zmienia partie można zaufać ,czy ktoś taki ma jakieś poglądy?
    Zgadzam się że powinno głosować na człowieka a nie na partię ale jak zaufać komuś kto ciągle zmienia ugrupowania?
    Pamiętasz taki dow***** o byłym pośle z Małopolski.
    "Pytanie w teleturnieju -w ilu partiach był J.M.R,można się pomylić o dziesięć."

    Ci co dorwali się do władzy tak napisali ordynację wyborczą aby wybory niewiele mogły zmienić na scenie politycznej,chyba widać to przez ostatni 20 lat.
    "Gdyby wybory mogły coś zmienić już dawno byłyby zakazane"
    Pozdrawiam.

    2 Cytuj
  • 17 sie 2011

    http://www.tvn24.pl/-1,1714238,0,1,placilem-na-kampanie-platformy-z-kasy-mpk,wiadomosc.html
    Ale mi odkrycie przecież większość tak robi?
    Żadna kontrola w partii tego nie wykryje.
    Mam firmę i w czasie wyborów zamawiam kampanię reklamową dla swojej firmy tylko 10 bilbordów jest dla mnie a 90 dla jakiegoś kandydata czy partii.Faktura jest na moją firmę a nie na partię i wie o tym góra kilka osób.Czy ktoś jest w stanie to sprawdzić?Nie ma takiej możliwości.
    Pamiętacie co było z wpłatami na poczcie w Pcimiu kilka lat temu ,sprawa rozeszła się po kościach a najwięcej kłopotów miały panie z okienka przyjmujące fikcyjne wpłaty bo musiały jeździć na przesłuchania.

    2 Cytuj
  • adzygmunt 17 sie 2011

    Nieoświecony. Trochę mnie może jak ja, Mieszkańca M_c nie zrozumiałeś.
    Cenię sobie stałość poglądów. I tu nie ma nic do rzeczy powiedzenie "tylko krowa nie zmienia poglądów".
    Dla mnie skreślony jest ten, który zmienia partie, czyli wystawia do wiatru elektorat, który go wybrał.
    Przyznaje Ci jednak w pewnym sensie rację. Trzeba być wiernym - za duże słowo - partii, czytaj elektoratowi.
    Zauważ nie poruszyłem ani jednym słowem, nie wskazałem na żadną partię!

    1 1 Cytuj
  • 18 sie 2011

    http://www.tvn24.pl/-1,1714334,0,1,nie-spadl--ale-go-zestrzelili,wiadomosc.html
    Po tylu latach wychodzą nowe fakty a u nas niektórzy już przed katastrofą znali jej przyczynę(proszę nie myśleć że uważam że TU 134 został zestrzelony chodzi mi tylko o to że bez badania wraku i innych dowodów ustalono przyczynę)

    2 Cytuj
  • 30 sie 2011

    Jednym wolno wszystko innym nic,taka już ta nasza demokracja.Jak Palikot czy Niesiołowski pluli na wrogów politycznych,drwili z głowy państwa to było OK ale jak ktoś z PiS powiedział prawdę o "Pawlakach" to jest wielkie oburzenie.
    Coś z obiektywnej i niezależnej stacji
    http://www.youtube.com/watch?v=zTgrzPk3D4k&feature=player_embedded
    http://www.youtube.com/watch?v=HEKKtrCtffw
    Nieprawda że kulturalne i ze smakiem,już nie wystarczy naśmiewać się z PiS ,ciekawe kto następny w kolejce do wyśmiania.
    Oczywiście to PiS zachowuje się po chamsku a PO to kultura i "salon"

    3 2 Cytuj
  • 30 sie 2011

    ale ten pis jest z frustrowany. Biedni ludzie. Szkoda mi was.

    2 4 Cytuj
  • 30 sie 2011

    Dzięki za współczucie ale nie jestem z PiS a jedną z moich wad jest to że mam własne zdanie a nie to które narzuca mi TVN i GW.
    Oczywiście dla niektórych liczy się tylko pełna micha i tu i teraz ,nie ważna historia ,patriotyzm i inne wartości nie ważne kto szuja a kto uczciwy ale patrząc na wpisy na forum to najważniejswze czy na nowym dworcu będzie KFC,byle iść z prądem i być "nowoczesnym europejczykiem" broń Boże nie Polakiem bo to taki obciach.Flagi w kupki,drwiny z nieżyjącego Prezydenta czy Papieża itp.
    Akurat zbliża się rocznica 1 września 1939r-ciekawe gdyby stało się to teraz ilu stanęło by w obronie Ojczyzny a ilu poddało od razu tym ze wschodu czy zachodu a ilu jeszcze rabowałoby co się da.Podejrzewam że trudno byłoby zmobilizować chociaż pułk a średnia wieku jego żołnierzy przekraczałaby na pewno 50 lat.
    Jakiś "oddział partyzancki" może by i powstał z tych którzy nocami niszczą znaki drogowe,przystanki itp i szkolony przez "spadochroniarzy" od sztucznych penisów czy świńskich głów wyłapywałby PiSklaków i mohery.

    3 2 Cytuj
  • 30 sie 2011

    ale koleś masz naczaskane do głowy

    1 3 Cytuj
  • 30 sie 2011

    [quote=gość: n2dyu] ale koleś masz naczaskane do głowy [/quote]
    Czytasz to co napisał ze zrozumieniem, czy z góry zakładasz, że to są brednie ?!

    2 1 Cytuj
  • 30 sie 2011

    Taki człowiek nawiedzony,nigdy nie potrafi czytać ze zrozumieniem, ale to już jego problem, On się kiedyś opamięta tylko za pużno będzie.

    2 1 Cytuj
  • 31 sie 2011

    W dzisiejszej Gazecie Polskiej znajdziecie Państwo bardzo ciekawe artykuły.

    PO-lecam

    1 1 Cytuj
  • 31 sie 2011

    PO - lecam z interii.pl:
    Pisze do Was, bo mam już dość bezczelnego szykanowania prawdziwych Polaków przez wścibskich, szukających sensacji pismaków.
    Nie mieści mi się w głowie, jakim cudem, gdy na posiedzeniach rządu premier ustala z kumplami terminy kolejnych towarzyskich meczów, media - zamiast bić na alarm - wciąż zajmują się pierdołami.
    Dla przykładu, od rana tematem nr 1 w pewnej informacyjnej stacji telewizyjnej jest powrót Prezesa PiS - Jarosława Kaczyńskiego z konwencji partii we Wrocławiu. Zdaniem "dziennikarzy" limuzyna z Prezesem pędziła na "złamanie karku", dowodem na to ma być zmanipulowany - jak mniemam - zapis wideo.
    Film, co oczywiste, doskonale nadaje się do szykanowania PiS-u w czasie trwania kampanii wyborczej. Bezmyślność, brawura czy "pęd do władzy" - tego typu komentarze pojawiają się w ustach różnych "ekspertów".
    Zastanawiające jednak, że żaden z "dziennikarzy" nie zadał sobie trudu, by zgłębić temat i uzyskać odpowiedzi na wszelkie nasuwające się od razu pytania.
    Po pierwsze - skoro samochód, którym poruszali się "dziennikarze" bez żadnych problemów był w stanie gnać z prędkością ponad 160 km/h musiało to być nie tylko nowe, ale i bardzo szybkie auto. Skąd zarabiający marne grosze pismak miał na nie pieniądze? Czy aby przypadkiem nie spędził ostatniego urlopu w Rosji?
    Po drugie - chciałbym aby emitowanym w TV filmem zajęła się prokuratura, której biegli mogliby określić, czy nie został on zmanipulowany! Żaden rozważny człowiek, a już na pewno nie zawodowy kierowca odpowiedzialny za bezpieczeństwo tak wielkiej osobistości, nie gnałby z prędkością 150 km/h wyprzedzając na krzyżówkach i przejściach dla pieszych.
    Co sprawiło, że szofer prezesa podjął tak duże ryzyko? Czy nie odnieśliście przypadkiem wrażenia jakby przed czymś uciekał? Czy na oryginalnym zapisie video, który - rzecz jasna - nie pojawił się w sterowanej przez bolszewików telewizji nie słychać, aby przypadkiem, chociażby strzałów? Dlaczego do tej pory nikt nie zajął się jeszcze tą kwestią, a wszyscy - z miejsca i bezmyślnie - przyjęli za słuszną hipotezę o nierozważnym kierowcy?
    Kończąc mój list (zapewne z uwagi na panującą zmowę i cenzurę i tak go nie opublikujecie!) chce podkreślić, że zanim inne wścibskie dziennikarzyny podłapią spreparowany przez skorumpowanych kolegów temat, pragnę wyjaśnić, że zachowanie kierowcy nie ma przecież nic wspólnego z osobą samego Prezesa. Jak powszechnie wiadomo Jarosław Kaczyński nie ma nawet prawa jazdy i zgodnie z zasadą - jeśli czegoś nie umiem, to się za to nie biorę - zostawia prowadzenie samochodu innym, zawodowcom!

    2 1 Cytuj
  • 31 sie 2011

    [quote=gość: nieprawdziwy patriota] PO - lecam z interii.pl: [/quote]
    jesteś tak samo obiektywny i nawiedzony jak Interia (czytaj: RMF, a jeszcze inaczej: "Reklama-Muzyka-Fakty") czy TVN, że nie wspomnę o Gazecie Koszernej.

    2 3 Cytuj
  • 31 sie 2011

    Jesteś tak samo obiektywny i nawiedzony jak Radio Maryja i Nasz Dziennik........
    No i czyja racja jest lepsiejsza ??????????????????????????????????

    2 2 Cytuj
  • 31 sie 2011

    Dzisiaj 20:32
    nieprawdziwy patriota Tyle się na pociłeś co by te wypociny napisać , człowieku nie ośmieszaj się bo zabawiasz się w dziecinadę.

    3 1 Cytuj

Odpowiedz