Forum » Społeczeństwo

Kaczyńscy na Wawelu

  • 15 lut 2013

    Tak naprawdę to czy oglądasz TV Trwam i słuchasz Radia Maryja że tak jesteś zorientowany o programie tych stacji.Ile razy mam powtarzać że nie mam możliwości i nie oglądam ani TVN 24 ani TV Trwam,nawet gdybym chciał to nie mam możliwości ale wreszcie kiedyś muszę u kogoś zobaczyć czy to faktycznie taka Sodoma i Gomora?(odwiedzam portal TVN 24 i to mi wystarcza)
    Więc nie wyczerpałem argumentów tylko nie mogę dyskutować o czymś czego nie oglądam.

    3 Cytuj
  • 15 lut 2013

    Kaczyńscy powinni leżeć na Powązkach lub w Archikatedrze Św. Jana , Wawel to miejsce dla królów i wybitnych Polaków.

    4 5 Cytuj
  • 17 lut 2013

    aa ja uważam że powinni leżeć na Powązkach, Wawel nie powinien w tych czasach służyć do chowania ludzi :)

    3 3 Cytuj
  • 17 lut 2013

    "najlepsza " wode w mozgu robila TVN gdy byla afera z nagrodami dla wicemarszalkow,nagrody przyznala kopacz,ale caly czas w prawy gornym rogu pokazywany byl kuchcinski z PISu a nad nim sama nazwa parti "PIS",pokazywalem mamie ta sztuczke,od tego momentu nie oglada juz faktow tylko "wydarzenia" na polscacie,tam bylo to bardziej obiektywnie przedstawione,autorka afery byla kopacz i o niej bylo mowione

    6 3 Cytuj
  • 17 lut 2013
    muza napisał/a:

    Kaczyńscy powinni leżeć na Powązkach lub w Archikatedrze Św. Jana , Wawel to miejsce dla królów i wybitnych Polaków.

    a wedlug ciebie kto jest wybitnym politykiem,w dzisiejszych czasach polityk to chyba rodzaj nieudacznika z wysokimi ambicjami,jak myslisz,jak politycy poradzili by sobie dzisaj na rynku pracy w sektorze prywatnym,gdzie ich pensje i etat sa zalezne od ich wynikow,a nie od skladek z publicznych podatkow

    6 3 Cytuj
  • 17 lut 2013

    ale jakby nie bylo kaczynski byl charyzmatycznym politykiem,wiec jesli juz ktorys z politykow to wlasnie on....

    4 3 Cytuj
  • 17 lut 2013

    Nie widzę wybitności w Lechu Kaczyńskim, raczej jego brat ma wybitny tupet że zachciało mu się chować Lecha na Wawelu, ale to mania wielkości małych złośliwych ludzi jak Jarosław.

    2 4 Cytuj
  • 17 lut 2013
    muza napisał/a:

    Nie widzę wybitności w Lechu Kaczyńskim, raczej jego brat ma wybitny tupet że zachciało mu się chować Lecha na Wawelu, ale to mania wielkości małych złośliwych ludzi jak Jarosław.

    no raczej jaroslwa kaczynski w tej kwesti mial malo do powiedzenie,to byla decyzja dziwisza
    a co do malych zlosliwych w dodatku faszywych rudych ludzi to ten z pewnoscia na wawelu nie bedzie pochowany,raczej jego grobu nikt nie zobaczy bo nie bedzie wiadomo kiedy i czy zginal,jak sie schowa to nikt go nie znajdzie

    5 2 Cytuj

Odpowiedz