Forum » Społeczeństwo

Kaczyńscy na Wawelu

  • 29 paź 2012

    Szykuję ciekawy artykuł na ten temat. W międzyczasie zaglądnijcie tu

    4 Cytuj
  • 30 paź 2012

    Ślady pochodzą z II wojny światowej tak mówili w Tusk Vision ponieważ koło Smoleńska trwały w tamtym czasie zacięte walki.Jako że nie da sie wcisnąc jak w sprawie Katynia że ślady te pozostawili Niemcy(TU 154 jest troszeczkę młodszy)to wmówią nam że tam w lasach wszędzie pełno trotylu od II wojny i kto tam się pojawi ma ślady na ubraniu.Gdyby to była prawda to każdy kto był w tamtych lasach ma na sobie ślady i nie ma mowy żeby wsiadł z powrotem do samolotu bo bramki na lotnisku będą wyły jak zwariowane.
    W czyim interesie jest podrzucanie ciągle nowych tematów?I znowu seryjny samobójca?

    3 Cytuj
  • 30 paź 2012

    Coś mi się obiło o uszy, że jeden pasażer ocalał i jest teraz przygotowywany do planu dywersyjnego na terenie Unii Europejskiej, że zmienionym życiorysem.
    Po nich wszystkiego można się spodziewać, podobno o planie tym wie Tusk.

    1 5 Cytuj
  • 5 lis 2012

    To też wina Kaczyńskich ?Jak ktoś ma cierpliwość może poszukać nazwisk z naszego terenu i co ciekawe listę nie opublikował PiS.
    http://www.pb.pl/2841223,15705,lista-wstydu-platformy-obywatelskiej

    3 2 Cytuj
  • 5 lis 2012
    2 1 Cytuj
  • 2 gru 2012

    Zatraciłeś się w tej podejrzliwości i nienawiści.
    Niestety PSL będzie alternatywą dla pis, jeżeli Piechociński utrzyma ten kierunek, z ludźmi młodymi i dobrze wykształconymi a jednocześnie praktycznymi, dążącymi do celu i wiedzącymi czego chcą a w tym kierunku zmierza polska wieś, to te patriotyczne bajdurzenia dziwnych intelektualistów, ideowców i idealistów, od których pomysłów nieraz w historii lała sie krew, którzy nic nie tworzą poza erupcją swoich przemyśleń a korzystają ze wszystkich udogodnień których nie wymyślili i na które nie zapracowali
    / nie pozostawili po sobie nic poza humanistyczną treścią, nie budowali domów, samochodów, telefonów, kanalizacji, nie piekli chleba, nie robili butów, garniturów, nie wydobywali węgla-tylko mieli gębę pełną frazesów/
    a czerpią garściami z nie swoich produktów, pomysłów i technologii. Bez ich myśli świat sobie da radę, bez chleba, kanalizacji-nie.
    Więc jeżeli PSL pójdzie dalej jak to proponuje Piechociński, po pis za trzy lata pozostanie tylko wspomnienie.

    4 3 Cytuj
  • 2 gru 2012

    Nie odparłeś moich argumentów, tylko kolejne nie twoje obce linki.
    Pracujesz dla kogoś?

    1 4 Cytuj
  • 3 gru 2012

    Robię darmową reklamę dla GW i TVN.
    Daję linka do tekstu o Gazecie która jest dla jednych wzorem obiektywizmu a dla innych szczytem obłudy i hipokryzji i z którą podobnie jak z niektórymi nie da sie dyskutować.
    Dobrym przykładem jak stosuje sie u nas" dwie miarki" inną dla swoich a inną dla przeciwników jest np.przykra sprawa samobójstw.Gdy za PiSu Barbara Blida popełniła samobójstwo to powołano komisję śledczą ,straszono Trybunałem Stanu i niektórzy do dziś drążą temat a za PO gdy tylu ważnych ludzi popełniło samobójstwa to jest normalne i nie ma czego wyjaśniać.I jak tu dyskutować.

    3 2 Cytuj
  • 3 gru 2012

    pesymista zapominasz zdaje się o jednym ale dość istotnym fakcie a w zasadzie kluczowym. Barbara Blida popełniła samobójstwo w obecności Policji i służb, i sam przyznasz, że to pewne kuriozum.

    2 3 Cytuj
  • 3 gru 2012

    A jakie masz gwarancje że przy samobójstwach np. Leppera,Petelickiego czy wcześniej Sekuły nie były obecne służby????????

    3 2 Cytuj
  • 3 gru 2012

    pesymista Nie mam żadnej pewności, ale póki nie ma wyraźnych dowodów to ważkie spekulacje i domysły mnie nie interesują. Proste jak konstrukcja cepa...

    2 2 Cytuj
  • 3 gru 2012

    pesymista-
    Co ty kurcze czytasz? i oglądasz? Wyborczą, TVN- fuj, daj sobie spokój nie oglądaj tych bluźnierstw. Chłopie zdrowszy będziesz i komentarzy będzie mniej. Ty siedź cały dzień przy TV Trwam, to jest twój chleb powszedni i słuchaj Radia Maryja to pokarm dla ciebie i twoja rodzina będzie spokojniejsza, kolegów nie będziesz zamęczał i czytaj Nasz Dzienni, Gazetę Polską, Gościa Niedzielnego i inne przyjazne dla ludzi czasopisma z których bije miłość i wybaczenie i odpuszczenie grzechów.
    Ja tak zrobiłem, nigdy tych twoich nadawców nie słucham, nie oglądam i nie czytam i żadne myśli o zbrodniach zamachach i karze nie nawiedzają mnie ani w dzień ani we śnie.
    Jak czegoś nie lubisz nie oglądaj , nie czytaj, nie słuchaj odwróć się plecami do TV (oprócz Trwam) a gazety np. Wyborczą pal w kominku i nigdy nie czytaj, nie oglądaj też publicznej telewizji, no chyba, że bajki przed Wiadomościami.
    Będziesz zdrowy i nabierzesz ochoty do pracy!
    I jeszcze jedno, nie płać przypadkiem abonamentu TV, najwyżej przekaz pieniężny do Torunia, no ale musisz pracować aby taki przekaż czymś konkretnym zasilić a jak ty cały dzień siedzisz przed komputerem i ściągasz te linki, to nie będzie cię stać na zasilenie mediów z Torunia.
    Przemyśl to!

    3 4 Cytuj
  • 3 gru 2012
    bono napisał/a:

    , no chyba, że bajki przed Wiadomościami.

    I to nie bardzo ostatnio

    2 Cytuj
  • 4 gru 2012

    Może założysz mi antenę bo nie mam mozliwości oglądać TV Trwam jak mówisz że taka dobra?

    2 Cytuj
  • 14 lut 2013

    No i diabli wzięli stalinowskie metody ale oczywiście media o tym cicho bo to nie po myśli jedynie słusznej linii
    http://wpolityce.pl/wydarzenia/47105-z-duzej-chmury-maly-deszcz-prokuratura-uznala-ze-zastrzezenia-sedziego-tulei-co-do-postepowania-ws-miroslawa-g-sa-bezpodstawne
    O zarzutach sędziego bębniono tygodniami a o tym że prokuratura odrzuciła cisza,takie mamy obiektywne media?

    5 1 Cytuj
  • 15 lut 2013

    Ty pesymista a czemu jedyna wolna tv w kraju i w Europie oczywiście TRWAM, nie zaprasza opozycji do siebie, tylko popiera rząd Glińskiego? Może do tej jedynej "wolnej" należało by zaprosić opozycję do tego rządu Tuska , Milera, Palikota, bo ja księży widzę we wszystkich innych stacjach a już msze święte są na kanałach publicznych radia i TV.
    Dla TRWAM wolne media to kościelne media.

    1 4 Cytuj
  • Def Ibrylator 15 lut 2013
    bono napisał/a:

    Ty pesymista a czemu jedyna wolna tv w kraju i w Europie oczywiście TRWAM, nie zaprasza opozycji do siebie, tylko popiera rząd Glińskiego? Może do tej jedynej "wolnej" należało by zaprosić opozycję do tego rządu Tuska , Milera, Palikota, bo ja księży widzę we wszystkich innych stacjach a już msze święte są na kanałach publicznych radia i TV.
    Dla TRWAM wolne media to kościelne media.

    Zgadzam się. Na świecie nie ma wolnych mediów. I nie rozumiem, dlaczego ludzie ciągle się oszukują, że jest inaczej.

    Odpowiedzcie sobie na pytanie :czy wolne media to:
    1. Media, które zapraszają tylko wygodne dla własnych poglądów osoby,
    2. Media, które oceniają a nie prowadzą debaty,
    3. Media, które oficjalnie popierają dane ugrupowania polityczne,
    4. Media, które nie potrafią krytykować wszystkich stron politycznych, a skupiają się jedynie na krytyce jednego obozu (a jak wiemy, błędy popełniają wszyscy),
    5. Media, które promują i uważają za słuszne jedynie swoje, wybrane gazety, rozgłośnie.

    Odpowiedzcie sobie na to pytanie (mówię do fanów lewicy i prawicy). Mamy wolne media w Polsce ?

    Nie. Wolne media mamy tylko w naszej głowie. Kiedy weźmiemy informację z zaplutych mediów lewicowych i prawicowych i przeanalizujemy je w swojej głowie, dorzucając odrobinę mądrości, dostaniemy wolne medium - nas samych. Ludzie obudźcie się, bo media prawicowe mieszają Wam w głowach tak samo jak i lewicowe.

    2 1 Cytuj
  • 15 lut 2013

    To po co te telewizje miedzy sobą rozgrywają obiektywność, jak każda komuś służy.

    1 4 Cytuj
  • 15 lut 2013

    Bono pisałem już wcześniej że na temat TV Trwam się nie wypowiadam bo nie mam możliwości oglądania(nie mam anteny satelitarnej) a telewizje nie rozgrywają między sobą obiektywności tylko reprezentują grupy interesów(jak przymknięto kranik z pieniędzmi na stadion Legii to TVN przyłożył trochę rządowi i kranik się otwarł,chociaż to na pewno przypadek)
    Kiedyś ktoś zapytał czym różni się TVN od Polsatu?
    Tym czym wywiad od kontrwywiadu.
    Zorientowani wiedzą o co chodzi.

    3 Cytuj
  • 15 lut 2013

    To nie tłumaczy, że TRWAM nie jest ani za grosz obiektywną telewizją, tylko zwykłą tuba propagandową jednej opcji duchowo politycznej.
    Zaprzeczysz?
    Po co walą twoi idole do pozostałych telewizji, jeżeli nie są ich wyznania?
    Siedzieć w TRWAM i powtarzać te androny swoim.

    1 5 Cytuj
  • 15 lut 2013

    Nie oglądałem jak i nie oglądam TVN 24,nie mam anteny satelitarnej i nie myślę zakładać.
    Czy aby mieć swoje zdanie muszę mieć jakichś idoli?Do niektórych z idoli pasuje może to
    "Miejsce błazna jest w cyrku ,nigdy zaś na tronie a świnia będzie świnią choćby i w koronie"

    4 1 Cytuj
  • 15 lut 2013

    O widze, że argumenty kolega wyczerpał.

    1 4 Cytuj

Odpowiedz