Forum » Społeczeństwo

Czy PiS zabierze Polakom wolność?

 • 13 lip 2017

  Pytanie czy PiS zabiera Polakom wolność?

  Trzeba rozwinąć, bo i filozofia pis jest inna- strategiczna.

  PiS daje nam poprzez zabieranie, np. zabiera nam pieniądze, tylko po to aby nam je dać.
  To wszystko czynione jest dla naszego dobra, podobnie z prawem, zabiera nam wolność (ograniczając prawa), ale tylko po to aby te prawa nam dać.

  Z tym prawem i pieniędzmi wygląda to tak, że jak nam podnoszą paliwa i inne będą nam podnosić ceny, to po to abyśmy mieli to, czego nie mieliśmy wcześniej:
  "realizacji drogi do każdego domu w Polsce" (z Beaty Szydło)

  Ten wariant już stosowała w przeszłości komuna, podnosząc ceny aby były większe wypłaty.
  Tamten plan zadziałał tak, że doczekaliśmy się kartek,
  ale prawo zostało niezmienne.
  Pis swoim naśladownictwem zamierza eksperymentować
  z prawem, podobnie jak z finansami, czyli dewaluować jedno i drugie.
  O ile pieniądze można zastąpić kartami, to w przypadku prawa można je zastąpić dekretami i ustawami, czyli też prawo kartkowe.

  W przypadku dewaluacji prawa, z kieszeni stracimy niewiele natomiast z wolności dużo, o tyle w przypadku filozofii dewaluacji waluty, nasze oszczędności stopnieją w oczach, bo za chwilę podrożeją mieszkania, materiały budowlane i żywność.

  Miałeś w banku na 1/2 mieszkania, będziesz miał już na 1/3 mieszkania.

  Stąd i waluta i prawo, powinny być międzynarodowe, aby przypadkowy pajac dostający się do władzy, nie spieprzył w ciągu swojej kadencji dorobku narodu.

  Aby nie szukać w śród swoich, takim pajacem był François Hollande, który tamten kraj o mało nie zrównał z Grecją.

  8 4 Cytuj
 • 13 lip 2017

  Konstytucja staje się ustawą, którą można dowolnie zmieniać, zmianą ustawy.
  A więc prezydenta można odwołać ustawą, jeżeli mamy większość w parlamencie, można zmienić ustrój i zrobić dowolną zmianę w kraju, czyli przywrócić monarchię, pod nazwą "Dobra Zmiana."

  Wybrać Szydłową i ustawą ogłosić ją dożywotnio i ustawą uchwalić schedę po niej.
  Ale przecież PiS wybrała większość narodu.

  Ale czy wybór partii rządzącej, która ma większość w sejmie, jest równoznaczne z daniem im władzy absolutnej?

  9 4 Cytuj
 • 13 lip 2017

  A wiecie że "nasz poseł PIS" Jarosław Szlachetka był jednym z podpisanych pod projektem upartyjnienia sądownictwa. Rządy przemiją, politycy się zmieniają, hańba zostaje.

  PIS będzie chronił nas za pomocą Policji, Prokuratury i Sądów. Kto ochroni nas przed PIS?
  zdjecie

  10 5 Cytuj
 • 13 lip 2017

  Może pewien poseł chce zrewanżować się Danielowi?
  Ułaskawienie za pracę? Taki dowod wdzięcznosci?

  8 3 Cytuj
 • 13 lip 2017

  O pośle Szlachetce miałem dobre zdanie pomimo że należał do opcji politycznej nielubianej przeze mnie. Jakoś przez to jego lokalne zaangażowanie bo lubię ludzi którym się coś chce nawet jak z nimi niekoniecznie się zgadzam. Tak było do wczoraj. Od dziś mi się będzie kojarzył z niszczeniem naszej demokracji.
  zdjecie

  17 8 Cytuj
 • 15 lip 2017

  Partia niebezpieczna, stosująca indoktrynację swoich członków. Pranie mózgu na wzór sekt religijnych. I w tym jest największe szaleństwo. Ideologie takie jak nazizm czy faszyzm stawiają ideologię wyżej niż ludzkie życie i doprowadziły do śmierci wielu niewinnych ludzi. Na czym polega fenomen PiS? Ano na tym, że potrafi obudzić i wykorzystać nasze rozczarowania, frustracje, złość i wykorzystać je w swoich celach. Zawsze jest ktoś, komu można dokopać. Więc pokazują nam tych, którym dla korzyści partii powinniśmy dać po mordzie.

  Szlachetka to człowiek jak dla mnie człowiek spalony - jeden z wielu w kraju, a dla nas ten jeden. Nasz krajan, który dostając miał być demokratycznym posłem "od nas" a stał się autokratycznym posłem "do nas". Przykre? A kto szczery robi szum medialny starając się pokazać jak bliskie mu sprawy mieszkańców, jadąc zaś do Warszawy głosuje na ustawy które są anty- społeczne, anty- obywatelskie i zaciskające nam pętlę na szyi? Przyjrzyjmy się co robi PiS ale nie słuchając tego co oni sami o sobie mówią, ale śledząc np. głosowania w sejmie.

  Ta partia oczywiście nas nie zniewoli. W to nie wierzę, bo wierzę w nasze społeczeństwo. Pomimo tego temat jest potrzebny. Pewne rzeczy trzeba sobie uświadomić. Ot, choćby to że nasza przyszłość jest tylko i wyłącznie w naszych rękach. Im więcej będziemy wiedzieć tym mniej damy się zmanipulować rozmaitej maści demagogom i populistom którym zależy tylko i wyłącznie na władzy i własnej korzyści.

  9 8 Cytuj
 • 15 lip 2017

  Narodową naszą przywarą jest zazdrość. Jeżeli komuś udowodnią, że kradł a był bogatszy od nas, to mamy z tego powodu cholerną radochę i satysfakcję, że był bogaty , ale go w końcu złapali .

  Grają tą nutą od pokoleń grona warchołów, ogłupiając społeczeństwo spreparowanymi informacjami. Już Stanisław Leszczyński, król uzurpator, niszczył takimi informacjami, króla Augusta Mocnego, stąd powiedzenie od Sasa do Lasa.

  Mamy swoje pięć minut na arenie europejskiej. Takiej jak Merkel w najbliższym stuleciu już się nie doczekamy.
  Jeżeli Kaczyński czeka że w Niemczech wypłynie jakiś Maksymilian Kolbe, to się nie doczeka. Przyjdą inni i pokażą Kaczyńskiemu miejsce w szeregu.

  Niepodległość- cóż to jest? czy Szlachetka jest niepodległy Kaczyńskiemu? - jest podległy tak jak cała elita Pis z Szydło i jeszcze... Dudą, na czele.
  Czy Graś jest niepodległy wobec Tuska?- jest podległy i na tą podległość się godzi.
  Czy Niemcy są niepodległe wobec USA- są podległe, stąd w Niemczech tyle wojska USA.
  Czy Austria jest niepodległa wobec Niemiec? jest zależna i tak zależną wobec Niemiec widział bym Polskę, czyli ze wszystkimi wadami ale i korzyściami wynikającymi z tej zależności.

  Kaczyński wrogość do Niemiec wyssał z mlekiem matki, czyli jest chory z nienawiści.

  Drezno zostało w 80% zmiecione z powierzchni ziemi przez Amerykanów, podobnie Kolonia, Japonia dostała strzały atomowe z milionami ofiar, a dzisiaj to najwięksi sojusznicy. Można- można.
  Ale oprócz nienawiści trzeba mieć jeszcze parę kropel oleju we łbie.

  Kaczor zamiast wykorzystać nasze 5 min, współpracować z prezydentem UE - Polakiem, równie gorliwym patriotom, ale z innymi poglądami (i co z tego) wpaja tę chorobliwą nienawiść do swoich wyimaginowanych wrogów, całemu społeczeństwu.

  Wykorzystuje do tego wszystkie słabości społeczeństwa, nawet słabość do disco polo.
  Niestety znaczna część społeczeństwa to kupuje.

  Trójmorze, jest kupowane przez pozostałych członków, jako deal gospodarczy, Kaczyńskiemu marzy się polityczny.
  Wie przecież, że sympatia państw Bałtyckich, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Węgier, Słowacji, nie wymieniając Austrii i Słowenii, do Niemiec jest historyczna, sprawdzona w działaniach wojennych.

  Jeżeli Kaczyński w tej grupie chce zająć miejsce Niemiec, to niech idzie już na emeryturę, bo to początki demencji starczej.

  10 5 Cytuj
 • 15 lip 2017

  Z pierwszą częścią wypowiedzi pełna zgoda ,zawsze jesteśmy od kogos zależni czy to politycznie czy gospodarczo nawet takie mocarstwo jak USA nie może sobie pozwolić na pełna niezależność bo interesy nie pozwalają aby wobec np. mogli sobie pozwolić na to co wobec innych"niezależnych"państw.
  Z tym naszym pięć minut to lekka przesada,lokaj ma nawet nie pięć minut wobec pana ale całe 24 godziny na dobę.
  Prezydent UE mąż stanu Donald ,Bono na miły Bóg nie rób z lokalnego politycznego cwaniaka Męża Stanu,już nocna zmiana pokazała jego wybitny talent polityczny a smycz firmy"Oskar"powoduje że musi jeść z ręki zarówno Putinowi jak i Merkel.
  Na koniec UE nie zależy na żadnej demokracji i praworządności w Polsce tylko na interesach,mamy tanio pracować i drogo kupować.Każdy mądrzejszy polityk od chorego na chorobę filipińską znanego poklepywacza jest zagrożeniem dla biurokratów z Brukseli.
  Po co UE i Niemcom silna Polska -żeby podskakiwała zamiast jeść z rączki i podawać marynarkę gdy pan niedysponowany?
  Podobnie sprawa wymiaru sprawiedliwości -PiS zagraża tylko komu?
  Większość wie że źle się dzieje ale żadnych zmian albo jeżeli już mają być jak np. chce PSL to tak aby zmienić a nic się nie zmieniło.PiS raczej nie ma się zbytnio czego bać bo gdyby PO miało jakieś grube haki na nich to w ciągu 8 lat zrobiliby porządek z wrogami demokracji,natomiast byznesmeni z PO mają powody do bezsennych nocy .Jak powiedział kiedyś jeden z ich ministrów-przyjdzie pis i nas pozamyka a gość wiedział co mówi.Tak że nie chodzi tu o dobro obywatela,obywatela to oni mają tam gdzie obywatel może Pana majstra w ..pocałować jak mówił Janek Kobuszewski w słynnym skeczu.

  Miłego weekendu ,nie spóźnijcie się na pociąg do Warszawy,najsłynniejszy alimenciarz czeka a to taki obrońca demokracji jak malarz kominów mąż stanu.

  7 12 Cytuj
 • 15 lip 2017
  krowka123 napisał/a:

  Podobnie sprawa wymiaru sprawiedliwości -PiS zagraża tylko komu?

  Np. Tobie, PISowi, każdej partii i każdemu obywatelowi. Niestety całe to PISowskie stado jest zbyt krótkowzwroczne by to widzieć.

  Skupienie całej możliwej władzy w jednych rękach jak ekstremalnie niebezpieczne. Politycy będą mogli swoich oponentów dosłownie zamykać w więzieniach a skazani nie będą mieli się nawet gdzie odwoływać.

  Teraz rządzi PIS. Sytuacja się może zmienić po wyborach. Nowy rząd dostanie furtkę by postawić przed Trybunał Stanu: połowę PIS i dobrać tak sędziów że nikt nie ucieknie spod gilotyny.

  Dla mnie Szlachetka, Kaczyński wszyscy ci którzy głosowali i tych co ich wspierają są zdrajcami Polskiej demokracji. Nie zostanie im to zapomniane że po raz kolejny w historii polskiej przywracają PRLowską zasadę jednolitości władzy państwowej bez trójpodziału.

  Boli mnie to co się dzieje bo widzę że sytuacja wymyka się spod kontroli. W starciu obywatel kontra państwo, będzie odtąd tylko jeden wygrany i napewno nie obywatel.

  https://for.org.pl/pl/a/5396,analiza-10/2017-kolejny-zamach-pis-na-niezawislosc-wymiaru-sprawiedliwosci-zmiany-w-krs-i-ustroju-sadow

  7 7 Cytuj
 • 15 lip 2017

  Macie przedsmak tego co będzie się działo. Z tym wyjątkiem że jak sądy będą upolitycznione to samo oskarżenie kogoś przez członka rządu będzie już kończyło się skazaniem.

  Powiedzenie pokażcie mi człowieka a znajdę na niego paragraf nabiera nowego wymiaru.
  https://opinie.wp.pl/kataryna-antoni-macierewicz-masakruje-lewaka-najciezsze-dziala-przeciw-piatkowi-6144159441761921a

  7 5 Cytuj
 • 15 lip 2017
  krowka123 napisał/a:

  Z tym naszym pięć minut to lekka przesada,lokaj ma nawet nie pięć minut wobec pana ale całe 24 godziny na dobę.
  Prezydent UE mąż stanu Donald ,Bono na miły Bóg nie rób z lokalnego politycznego cwaniaka Męża Stanu,już nocna zmiana pokazała jego wybitny talent polityczny a smycz firmy"Oskar"powoduje że musi jeść z ręki zarówno Putinowi jak i Merkel.
  Na koniec UE nie zależy na żadnej demokracji i praworządności w Polsce tylko na interesach,mamy tanio pracować i drogo kupować.Każdy mądrzejszy polityk od chorego na chorobę filipińską znanego poklepywacza jest zagrożeniem dla biurokratów z Brukseli.
  Po co UE i Niemcom silna Polska -żeby podskakiwała zamiast jeść z rączki i podawać marynarkę gdy pan niedysponowany?
  Podobnie sprawa wymiaru sprawiedliwości -PiS zagraża tylko komu?

  .

  Z tym naszym pięć minut to;
  czym się różni lokaj jedzący z ręki Trampa, od partnera, co prawda małego, ale jednak partnera wsłu*****ącego się w głos partnera wielkiego?

  Co do cwaniaka, który został prezydentem UE. Jeżeli robisz z niego Nikodema Dyzmę i idiotyczny zachód, który się na niego nabrał, to
  jesteś przewartościowana, w swoim mniemaniu o swojej mądrości.

  Dali Bóg, niech że Kaczyński zrobi prezydentem trójmorza, nawet Orbana i wszyscy się na niego zgodzą.

  Z tym zagrożeniem dla Brukseli, to przeginasz na tyle, na ile tobie się wydaje, że jesteś mądrzejsza od nich, czyli nie tylko Niemcy i Francja, ale wszyscy wedle ciebie to banda głupców, idących za liderami jak ćma do ognia, albo banda cwaniaków (łącznie z Bałtami i Bałkanami i Grekami i Portugalczykami), którzy dybią na Polskę.

  Taką narrację podsuwa Wam Kaczyński, a wy to w swojej ponadprzeciętnej mądrości, kupujecie.

  Co do Wyższości jednych polityków(czyt. złodziei) nad drugimi, to ci drudzy, po to rozwiązali wszystkie umowy przetargowe na autostrady i inne inwestycje, aby to ich prezesi z wypłatami prawie dwa razy wyższymi od poprzedników, zawierali nowe umowy(mniej korzystne bo płacą więcej), ale ta kasa która miała spłynąć poprzednikom spływa w wyższej kwocie na konta obecnych ugupowań (czyt złodziei).

  A po co Niemcom Polska silna? Głupie pytanie, a po co Niemcom mocna Włochy, Hiszpania. Po co mocne USA i Chiny i Francja?
  Niemcy walczą o ubóstwo dla tych pierwszych a jeszcze bardziej o ubóstwo dla Polski i Czech i Chorwacji i Węgier i Słowenii......
  Tak zakodowanego mózgu nie sposób przeprogramować, żaden specjalista tego się nie podejmie.

  Dlatego zamiast patrzyć na świat (Chiny), które mają wszystkie fabryki z Niemiec i reszty świata u siebie i wyprzedziły już Niemcy a za 4 lata będą pierwszą gospodarką, żyjesz w poczuciu krzywdy, wykorzystywania, wyzysku i cierpieniu. Ale my religijnie jesteśmy do tego przygotowywani, aby modlić się za krzywdy nasze i całego świata.

  Chińczycy, takiej ideologii, sobie nie uwili, a i religia robi ich wolnymi obywatelami świata.
  My z bagażem kulturowym, rodzinnym i religijnym, nie nadajemy się, aby świat dostrzegać pięknie, zawsze jak mówi w skeczu Neonówka, Polacy muszą coś spieprzyć.

  6 6 Cytuj
 • 15 lip 2017

  I jeszcze jedno droga Krówko,
  W komunie jak zasięgnąłem języka, Polacy byli dumni z największych swobód w Układzie Warszawskim.

  Po majtki i skarpetki jeździli do komunistycznej Czechosłowacji, po żywność i kosmetyki, czekolady i kawę do Węgier, rękawiczki wozili z Rumunii a z Bułgarii mandarynkowego schweppesa, a z ZSRR aparaty fotograficzne i złoto.

  Wymienione państwa z Polski nie wozili nic! bo nic nie było!
  Czy to też wina Układu Warszawskiego, który dobrze życzył pozostałym partnerom a Polsce źle?
  W swej spiskowej teorii, odpowiesz że tak.
  Ale oni nie kazali nam psuć gospodarki.
  Powiesz że ZSRR , tak jak Niemcom silna Polska -żeby podskakiwała zamiast jeść z rączki i podawać marynarkę gdy pan niedysponowany?
  Ale to ZSRR potrzebowało autobusów IKARUS z Węgier i żywności od kogokolwiek, więc innym pozwalali to mieć a nam nie?

  Po prostu, zawsze więcej rozumu poświęcaliśmy ideologii, polityce i podejrzliwości (fatalnie na tym zawsze wychodziliśmy), aniżeli gospodarce.

  7 7 Cytuj
 • 16 lip 2017

  Wszyscy Ci którzy popierają reformę sądownictwa w obecnym kształcie są zdrajcami demokracji.

  NIkt w całej Europie nie nie będzie miał tak bardzo aparatu partyjnego uzależnionego od polityki jak Polska

  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_tgrsJqpa46IIGJs4Sxl6Skyo95dILLT4.jpg

  zdjecie

  3 5 Cytuj
 • 16 lip 2017

  Cytat"Po majtki i skarpetki jeździli do komunistycznej Czechosłowacji, po żywność i kosmetyki, czekolady i kawę do Węgier, rękawiczki wozili z Rumunii a z Bułgarii mandarynkowego schweppesa, a z ZSRR aparaty fotograficzne i złoto.

  Wymienione państwa z Polski nie wozili nic! bo nic nie było!"
  Wiesz że dzwonią tylko jeszcze gdzie?
  Polacy jeżdzili bo zarabiali krocie na różnicach cen lub sprzedawali tam towary deficytowe u nich wyjątkiem była np. Turcja z której przywożono "modne ciuchy".Wywożono z Polski jeansy,gumę do żucia ,narzędzia itp a przywożono złoto czy dolary.Tylko detaliści bawili się w czekolady,kawę itp.
  Opozycja dostaje histerii bo pada ich jeden z ostatnich bastionów i nie chodzi o żadną demokrację czy praworządność to ratowanie d...py i nic więcej.
  Nikt nie powie że ten człowiek nie wiedział co mówi ,widział i wiedział co koledzy robią i ostrzegał
  https://www.youtube.com/watch?v=Blj0vRd-uKU
  I o to chodzi.Przez lata mieli obywateli w d...ie i nagle leży im na sercu dobro społeczeństwa?
  Wolne żarty takie rzeczy to babci na imieninach.

  8 4 Cytuj
 • 16 lip 2017
  krowka123 napisał/a:

  Nikt nie powie że ten człowiek nie wiedział co mówi ,widział i wiedział co koledzy robią i ostrzegał
  https://www.youtube.com/watch?v=Blj0vRd-uKU
  I o to chodzi.Przez lata mieli obywateli w d...ie i nagle leży im na sercu dobro społeczeństwa?
  Wolne żarty takie rzeczy to babci na imieninach.

  Zwróć uwagę jak zagotował gdy dowiedział się że kamera zarejestrowała jego "żart". Nabrał prawdziwego koloru w trzy sekundy.

  6 2 Cytuj
 • 16 lip 2017
  krowka123 napisał/a:

  Cytat"Po majtki i skarpetki jeździli do komunistycznej Czechosłowacji, po żywność i kosmetyki, czekolady i kawę do Węgier, rękawiczki wozili z Rumunii a z Bułgarii mandarynkowego schweppesa, a z ZSRR aparaty fotograficzne i złoto.

  Wymienione państwa z Polski nie wozili nic! bo nic nie było!"
  Wiesz że dzwonią tylko jeszcze gdzie?
  Polacy jeżdzili bo zarabiali krocie na różnicach cen lub sprzedawali tam towary deficytowe u nich wyjątkiem była np. Turcja z której przywożono "modne ciuchy".Wywożono z Polski jeansy,gumę do żucia ,narzędzia itp a przywożono złoto czy dolary.Tylko detaliści bawili się w czekolady,kawę itp.
  Opozycja dostaje histerii bo pada ich jeden z ostatnich bastionów i nie chodzi o żadną demokrację czy praworządność to ratowanie d...py i nic więcej.
  Nikt nie powie że ten człowiek nie wiedział co mówi ,widział i wiedział co koledzy robią i ostrzegał
  https://www.youtube.com/watch?v=Blj0vRd-uKU
  I o to chodzi.Przez lata mieli obywateli w d...ie i nagle leży im na sercu dobro społeczeństwa?
  Wolne żarty takie rzeczy to babci na imieninach.

  Właśnie tutaj jest doskonała odpowiedz na to dlaczego tak straszą Pisem . Zdają sobie sprawę co ich czeka :)
  I o to własie chodzi !

  8 5 Cytuj
 • 16 lip 2017
  Walker84 napisał/a:

  Właśnie tutaj jest doskonała odpowiedz na to dlaczego tak straszą Pisem . Zdają sobie sprawę co ich czeka :)
  I o to własie chodzi !

  Pada ostatni bastion który dotychczas bronił tych "rowniejszych" przed równymi. Podległy TK stanie się instytucją nieprzyjazną a wręcz wrogą post-steropianowym i post-ubeckim "polytykom". Wałęsa juz choruje. Zaraz pewnie mu się zemrze, przynajmniej zaoszczędzi sobie wstydu przed całą Polska gdy wyjdą na jaw przejażdzki motorówką i wygrane na loterii "zielony słoń". Ziemia usuwa się im spod nóg.

  9 5 Cytuj
 • jeden język a dwoje uszu 16 lip 2017

  Ja tam nie wiem o co chodzi z tą reformą sądownictwa. Nie mam czasu za bardzo tym się interesować. Jestem za to przekonany, że jeżeli nawet macie racie że PiS chce władze sądowniczą upolitycznić i uzależnić od władzy wykonawczej, to wcześniej czy później obróci się to przeciwko nim samym.
  Wiem również że z tą władzą sądowniczą jest coś nie tak i że powinno się coś zmienić.
  Wiem również że był program w telewizji pokazujący jak to kobieta nie mogła przed żadnym sądem sprawy wygrać, bo jej były mąż bardzo ważnym sędzią.

  6 1 Cytuj
 • 16 lip 2017

  Ta ideologia jest zaraźliwa, ludzie o niskiej wrażliwośći, ja zawsze kupowali i zawsze była ich większość.
  Łatwo się kupuje ludzi na proste recepty i na natychmiastowa diagnozę choroby. Dlatego znachorzy robią błyskawiczna popularność. To znachorstwo różnie nazywano faszyzm, komunizm, Hitlerem, bolszewizm, a ostatnio pisizm. Pisizm jest tylko zamiennym klonem wymienionych plag.
  Ze my to kupujemy? Niemcy kupili jugoslowianie kupili, Kubańczycy kupili, Rosjanie i chińczycy kupili , no i my kupujemy, bo ładnie opakowana.

  4 4 Cytuj
 • 16 lip 2017
  krowka123 napisał/a:

  Cytat"Po majtki i skarpetki jeździli do komunistycznej Czechosłowacji, po żywność i kosmetyki, czekolady i kawę do Węgier, rękawiczki wozili z Rumunii a z Bułgarii mandarynkowego schweppesa, a z ZSRR aparaty fotograficzne i złoto.

  Wymienione państwa z Polski nie wozili nic! bo nic nie było!"
  Wiesz że dzwonią tylko jeszcze gdzie?
  Polacy jeżdzili bo zarabiali krocie na różnicach cen lub sprzedawali tam towary deficytowe u nich wyjątkiem była np. Turcja z której przywożono "modne ciuchy".Wywożono z Polski jeansy,gumę do żucia ,narzędzia itp a przywożono złoto czy dolary.Tylko detaliści bawili się w czekolady,kawę itp.
  Opozycja dostaje histerii bo pada ich jeden z ostatnich bastionów i nie chodzi o żadną demokrację czy praworządność to ratowanie d...py i nic więcej.
  Nikt nie powie że ten człowiek nie wiedział co mówi ,widział i wiedział co koledzy robią i ostrzegał
  https://www.youtube.com/watch?v=Blj0vRd-uKU
  I o to chodzi.Przez lata mieli obywateli w d...ie i nagle leży im na sercu dobro społeczeństwa?
  Wolne żarty takie rzeczy to babci na imieninach.

  Zarabiali krocie jak od 1978 rozwozili po Europie ocet i kartki do zakupu paliwa, wódki i butów w Polsce.
  W zamian wiezli krocie, bo roczne zarobki w postaci 84 dolarów, zarabiali 7 dolarów miesięcznie w Polsce.
  Idealizujesz w pogoni za utracona młodością. Sądzę tez, ze tak naprawdę, byłaś z komuny zadowolona, i morzysz o jej powrocie, bo praca w PKS realizowała Twoje pragnienia.

  7 4 Cytuj
 • 18 lip 2017

  Posłowi Jarosławowi Szlachetce podpisu pod projektem likwidującym ustrój demokratyczny nie zapomnimy. Przynajmniej ja.
  zdjecie

  6 1 Cytuj
 • 18 lip 2017

  Ten człowiek był przeciwny lustracji sędziów mówiąc że środowisko samo się oczyści
  http://www.se.pl/wiadomosci/opinie/sedziowie-sami-sie-nie-oczyscili_135109.html

  4 4 Cytuj
 • 18 lip 2017

  Ten człowiek aktywnie walczył z komuną za pomocą prawa. W przeciwieństwie do takiego komunisty Piotrowicza, członka PIS który ma czelność wypowiadać się o demokracji.

  Poczytaj.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Strzembosz

  5 2 Cytuj
 • 18 lip 2017

  Profesor Adam Strzembosz to przyjaciel śp. Lecha Kaczyńskiego, który w grobie się przewraca, patrząc na to, co się obecnie dzieje. Profesor Lech Kaczyński był ministrem sprawiedliwości. Jego niedouczony Ziobro i brat pośmiertnie obrażają. Dziś na Wawelu może dojść do jatki. Piszę o tym że smutkiem, bo i śp. Prezydentowi spokoju nie dają i obyczaje kalają. Brat bratu gotuje ten los.

  6 2 Cytuj
 • 18 lip 2017

  Jaruzelski też walczył z komuną za co został wybrany przez pierwszy demokratyczny sejm na Prezydenta.
  A taki Kiszczak jak sobie zniszczył wątrobę walcząc w Magdalence z komuną i taka krzywda go za to spotkała.
  https://www.youtube.com/watch?v=9aOEiCghSuY
  O to chodziło i chodzi aby zmienić wszystko a nic się nie zmienilo
  https://www.youtube.com/watch?v=j_LfBm2xhEU

  5 6 Cytuj

Odpowiedz