Forum » Sport

Bieganie

  • 28 sty 2012

    Właśnie oglądałem filmik z biegu na górę Chełm. Gratulacje dla organizatorów i uczestników. Że też przegapiłem taką perełkę, choć z moją kondycją taką górską trasę biegłbym pewnie 2 godziny.
    Ależ mi pojechaliście po ambicjach.
    Zamieszczam adres do filmiku, chyba że ACTA go skasuje.
    Polecam http://www.youtube.com/watch?v=8ZIUf8oE-aE

    3 2 Cytuj
  • 28 sty 2012

    [quote=gość: amator] Właśnie oglądałem filmik z biegu na górę Chełm. Gratulacje dla organizatorów i uczestników. Że też przegapiłem taką perełkę, choć z moją kondycją taką górską trasę biegłbym pewnie 2 godziny.
    Ależ mi pojechaliście po ambicjach.
    Zamieszczam adres do filmiku, chyba że ACTA go skasuje.
    Polecam http://www.youtube.com/watch?v=8ZIUf8oE-aE [/quote]

    Już nie te lata, aby biegać z Wami... gratuluję :)

    2 2 Cytuj
  • 28 sty 2012

    i o to chodziło, żeby pojechać po ambicji! bo to motywuje do trenowania. wszystkich szukających motywacji i porady nadal zapraszam na niedzielne treningi. nadal o 9ej w Californii. teraz szukamy terminu na kolejne zawody, tym razem, mam nadzieję, jeszcze większe. będą prawdopodobnie włączone w Ligę Biegów Górskich Montrail.

    3 1 Cytuj
  • 28 sty 2012

    @taki_gość
    Nikt nie jest za stary na bieganie - dowód?

    Poczytaj o Marco Olmo który w wieku 60 lat wygrał Ultra Trail du Mont Blanc (167 km - jeden z najcięższych biegów świata) i to dwa lata z rzędu. Oprócz tego wiele innych biegów.

    6 1 Cytuj
  • 28 sty 2012

    [quote=gość: amator] @taki_gość
    Nikt nie jest za stary na bieganie - dowód?

    Poczytaj o Marco Olmo który w wieku 60 lat wygrał Ultra Trail du Mont Blanc (167 km - jeden z najcięższych biegów świata) i to dwa lata z rzędu. Oprócz tego wiele innych biegów. [/quote]

    Masz rację, ale ja wolę na Chełm iść rekreacyjnie, a nie biegać :)

    4 1 Cytuj
  • 5 lut 2012

    Dzisiaj było cieplutko na bieganiu, tylko -17C :-)
    Zapraszam za tydzień. Zaczynamy o 9.15 w Californii.
    A kolejne zawody będą 01.04.2012.

    3 1 Cytuj
  • 6 lut 2012

    [quote=gość: _Jacek] Dzisiaj było cieplutko na bieganiu, tylko -17C :-)
    Zapraszam za tydzień. Zaczynamy o 9.15 w Californii.
    A kolejne zawody będą 01.04.2012. [/quote]
    Jak Kolego wyglądają treningi (trasa) ? Jestem zainteresowany, czy są przedziały wiekowe?
    pozdrawiam

    6 1 Cytuj
  • 7 lut 2012

    Zawsze startujemy razem takim średnim tempem i po 2-3 kilometrach w zależności od kondycji i samopoczucia rozdzielamy się na 2 lub 3 grupy zaawansowania. Weterani biegną aż na Kudłacze i z powrotem, pozostałe grupy większa lub mniejsza pętelka po Ukleinie. Nie ma podziałów wiekowych. Zazwyczaj trening trwa około 1,5 h do 2,5 h. Później dla wszystkich sauna gratis w Californii. Biega z nami Polska czołówka biegów górskich, więc jest z kim porozmawiać o bieganiu i nie tylko. Serdecznie zapraszam.

    6 2 Cytuj
  • 7 lut 2012

    Biegam nago co wieczór w okresie od 1 III do 31 IX wokół basenu zapraszam do prężnej grupy SPERINTERSÓW

    4 4 Cytuj
  • 8 lut 2012

    @szpicTANK
    jak ja się nie mogę załatwić to też trochę biegam i kucam, ale żeby tak nago.
    No i nie mam basenu tylko tak do kibelka.
    :))) (taki żart)

    1 kwietnia - przygotowania czas zacząć.

    7 3 Cytuj
  • Moni 12 kwi 2012

    ktoś ma ochote truchtać do Stróży pod wiadukt z nowego osiedla? trasa ok. 10 km co wieczór godz. 18.00?

    4 Cytuj
  • 27 cze 2012

    Hej ktoś ma ochotę pobiegać wspólnie po Zarabiu? wieczorna pora?

    2 Cytuj
  • 27 cze 2012

    [quote=sasetka] Witam, czy jest ktoś chętny żeby wspólnie pobiegać? Od dłuższego czasu próbuję się zmobilizować, ale samej nie ma aż takiej motywacji :) [/quote]

    Jak masz dalej ochotę pobiegać to daj znać:)

    2 Cytuj
  • 10 lip 2012

    ja jestem chetna biegac jak cos. zalezy jaki dystans ;) bo ja nie z tych zapalencow, jak biegam moja trasa opiera sie glownie: z nowego osiedla na zarabie, nad jaz, tam sobie czasem cos pocwicze i potem spowrotem. sama nie wiem nawet ile to dokładnie km :D w kazdym badz razie nie sa to dlugie dystanse w porownaniu z tymi, o jakich wspominali poprzednicy :)

    2 Cytuj
  • 31 lip 2012
    1 Cytuj
  • 21 wrz 2012

    Witaj "Ona" czy nadal biegasz ? Może bym się do Ciebie przyłączyła tylko ja z tych początkujących ;)

    :))

    1 Cytuj
  • 22 wrz 2012

    Ja tam nie biegam tylko robię brzuszki. Piję piwo od czasu do czasu, a i tak nie grubnę. Może przez dietę ?

    1 Cytuj
  • 22 wrz 2012

    ona i kasia3 - ja też mam ochotę pobiegać, najlepiej z osiedla na zarabie. w jakim mniej więcej jesteście wieku?

    1 1 Cytuj
  • 23 wrz 2012

    bawi się ktoś jeszcze w jogging po myślenicach?

    1 Cytuj
  • 24 wrz 2012

    Witajcie,
    czy znajdzie się chętna dziewczyna (równie początkująca jak ja :)), która ma ochotę pobiegać a tym samym poprawić swoją kondycję ;).

    :)

    1 Cytuj
  • 25 lis 2012

    Czy nadal są osoby chętne do biegania w grupce? Biega w ogóle jeszcze ktoś w tym mieście?

    1 Cytuj
  • 26 lis 2012

    ja biegam ale sam bo nie ma z kim :(

    1 Cytuj
  • 26 lis 2012

    Darek1609, Ty zapewne regularnie biegasz od dłuższego czasu, bo kilku facetów widuję, sporadycznie jakaś dziewczyna. W tej sytuacji musiałbym wcześniej nieco potruchtać, żeby kiedyś dotrzymać kroku. Póki co, jakby co, piszę się na grupkę dla początkujących.

    1 Cytuj
  • 1 gru 2012

    a powiedz co rozumiesz przez słowo "początkujący" bo każdy inaczej może to słowo postrzegać. Ile chcesz dziennie biegać, jak często? pozdr.

    1 Cytuj
  • 2 gru 2012

    - Poszło na PW.

    1 Cytuj

Odpowiedz