Forum » Sport

Cracovia

  • 2 maj 2012

    [quote=gość: P@siak1906] warmer84.. na pewno oglądałeś ten mecz?? chyba nie, bo wspominasz tylko o tym, że Cracovia grała słabo.. zarzeczny Ty tam już daj sobie spokój z tymi komentarzami poniżej "0".. I nie ważne, w której lidze będzie grać CRACOVIA... Bo ZAWSZE będę z NIĄ! pzdr dla kibiców CRACOVII!!! [/quote] ,

    - Tak oglądałem ten mecz i widziałem jak grała cracovia. Co oni niby chcieli tą grą osiągnąć? Po co tyle fauli i to, żeby nie powiedzieć idiotycznych? Jaki normalny piłkarz w takim meczu swoją własną głupotą osłabia zespół? Dla mnie to był marny występ. Wisły z resztą nie oceniam wcale dużo lepiej. Powinna Wisła wam ze cztery puknąć kiedy grała w przewadze. Zamiast tego, skromne 1:0 padło. Tyle, że trzeba uczciwie powiedzieć, że Wiśle to w zupełności wystarczyło. Sezon i tak marnie jej wyszedł i najprawdopodobniej nie zagra w europejskich pucharach w przyszłym. Nie było więc sensu się szarpać i tracić zdrowie. Celem było tylko nie dać wygrać cracovii aby wreszcie trafiła tam gdzie jej miejsce.

    PS. Wiadomo co z Andrazem Struna? Mam nadzieję, że wróci do zdrowia.

    2 1 Cytuj
  • adzygmunt 4 maj 2012

    Warmer84
    Myślę, że zapomniałeś dlaczego kibice chodzą na mecze! cyt: "Nie było więc sensu się szarpać i tracić zdrowie. Celem było tylko nie dać wygrać cracovii aby wreszcie trafiła tam gdzie jej miejsce". Cytat dotyczy pewnie obu zespołów?

    2 Cytuj
  • 4 maj 2012

    Adz.ciekawe jaki tym razem sposób wymyśli właściciel aby Cracovia pozostała w ekstraklasie?????
    A może to
    http://all-forum.cba.pl/viewtopic.php?t=10361

    1 3 Cytuj
  • 4 sie 2012

    wisła!!!

    3 4 Cytuj
  • 18 sie 2012

    http://ekstraklasa.net/1liga/gks-katowice-cracovia-live-pierwszy-mecz-pasow-na-zapleczu-ekstraklasy,artykul.html?material_id=502f4dbd142d5cbe4d010000 więc zaczynamy Pogoń za ekstraklasą! mam nadzieję że spotkamy się w jakiejś rundzie pp z gejmontami. derby by się przydały! hej hej Cracovia

    4 4 Cytuj
  • 18 sie 2012
    8 6 Cytuj
  • 18 sie 2012
    2 5 Cytuj
  • 18 sie 2012

    Proszę o wykasowanie mojego posta, co prawda jestem ze wsi i mam poczucie wartości ale po przemyśleniu zrozumiałem swoje prostackie myślenie. Przepraszam wszystkich.

    2 3 Cytuj
  • 18 sie 2012

    [quote=gość: 1 liga hahahah] Proszę o wykasowanie mojego posta, co prawda jestem ze wsi i mam poczucie wartości ale po przemyśleniu zrozumiałem swoje prostackie myślenie. Przepraszam wszystkich. [/quote]

    Leczcie się.

    3 1 Cytuj
  • 20 sie 2012

    1:1 wynik nie oddaje obrazu gry ale jest dobrze!

    2 4 Cytuj
  • 20 sie 2012

    kto dołki kopie......

    1 1 Cytuj
  • 20 sie 2012

    http://cracovia.pl/pilka-nozna/news/wiadomosci/ceny_karnetow_na_runde_jesienna_sezonu_2012/13 kto jeszcze nie nabył to zachęcamy do zakupów. naprawdę na taką grę jaką teraz cracovia zaczyna prezentować to miło się patrzy

    1 6 Cytuj
  • 25 sie 2012

    super gol!! 1:0 i trzy punkty! brawo CRACOVIA! brawo Wojtek!

    3 5 Cytuj
  • 25 sie 2012

    a kogo tam interesuje Cracovia czy inna Clepardia ?

    10 3 Cytuj
  • 26 sie 2012

    [quote=gość: luck] a kogo tam interesuje Cracovia czy inna Clepardia ? [/quote]
    to po co piszesz jak cię to nie interesuje?

    2 7 Cytuj
  • 26 sie 2012

    pytanie do kibiców Cracovii ? jak to jest ze Wisla znowu wam rozkminiła oprawe ? takich macie ultrasow ze nie umieja w tajemnicy oprawy utrzymac. Akcja na + znowu dla Wisly.

    9 2 Cytuj
  • 27 sie 2012

    [quote=gość: sharks] pytanie do kibiców Cracovii ? jak to jest ze Wisla znowu wam rozkminiła oprawe ? takich macie ultrasow ze nie umieja w tajemnicy oprawy utrzymac. Akcja na + znowu dla Wisly. [/quote]
    i czym ty się podniecasz? popatrz lepiej na grę amatorskiej ts kopacze

    3 8 Cytuj
  • 27 sie 2012

    [quote=gość: frozen] gość: sharks napisał/a: pytanie do kibiców Cracovii ? jak to jest ze Wisla znowu wam rozkminiła oprawe ? takich macie ultrasow ze nie umieja w tajemnicy oprawy utrzymac. Akcja na + znowu dla Wisly.
    i czym ty się podniecasz? popatrz lepiej na grę amatorskiej ts kopacze [/quote]

    W necie to jesteś hojrak i napinacz a przed Wiślakami uciekasz :P

    7 2 Cytuj
  • 27 sie 2012

    [quote=gość: BOBO] gość: frozen napisał/a: gość: sharks napisał/a: pytanie do kibiców Cracovii ? jak to jest ze Wisla znowu wam rozkminiła oprawe ? takich macie ultrasow ze nie umieja w tajemnicy oprawy utrzymac. Akcja na + znowu dla Wisly.
    i czym ty się podniecasz? popatrz lepiej na grę amatorskiej ts kopacze

    w życiu!
    W necie to jesteś hojrak i napinacz a przed Wiślakami uciekasz :P [/quote]

    1 3 Cytuj
  • 27 sie 2012

    jeszcze nie miałem okazji uciekać przed bandą hot dogów! w myślenicach raczej tego nie doczekam!

    3 10 Cytuj
  • 27 sie 2012

    bo w Myślenicach tylko Dalin!! żaden śmieszny ts i ks!!! tylko Dalin

    2 5 Cytuj
  • 27 sie 2012

    http://www.mmanews.pl/2012/08/jacek-wisniewski-przed-ksw-20-bedzie-mlocka/ były gracz Cracovii próbuje sił w ( słabej co prawda federacji) KSW, życzę szczęścia!! może kiedyś agresor małecki(pije teraz do kibicków ts) pokaże co potrafi w formule mma

    2 6 Cytuj
  • 28 sie 2012

    wisła net hooligan! zrobili najlepsza akcję hakową w Polsce! i kto tu się błazni? Trzeba byc mega *** (albo kibicem wisly) zeby cos takiego zrobic. Zenada pełna gebą.

    4 8 Cytuj

Odpowiedz