Forum » Sport

Cracovia

  • 26 mar 2011

    Ten wątek zakładam specjalnie dla kibiców Cracovii, aby nie zaśmiecali wątku o Wiśle :)

    13 67 Cytuj
  • 26 mar 2011

    dziękujemy bardzo!!! my lubimy mieszać w GTS!!!

    4 97 Cytuj
  • 26 mar 2011

    No to pikne dzięki-:)

    2 57 Cytuj
  • 27 mar 2011

    3:3 z Różomberok piękny meczyk!!!

    2 60 Cytuj
  • 27 mar 2011

    taki_gość bardzo ładnie z Twojej strony mogłeś jednak , napisać dla nich całą nazwę z dużych liter , ładniej by wyglądało CRACOVIA KRAKÓW

    2 31 Cytuj
  • 27 mar 2011

    hehe będzie napinka :D

    1 7 Cytuj
  • 28 mar 2011

    Dobrze napisał klub nazywa się Cracovia a nie Cracovia Kraków

    3 10 Cytuj
  • 28 mar 2011

    http://www.wikipasy.pl/Historia_nazwy_Cracovia

    Myślę ze tu nie ma zadnej wątpliwosci, co do nazwy klubu!

    nawiasem mowiąc niezły mecz z Ruzemborokiem naszych grajków ,(pomijam wynik), boli mnie tylko slaba gra Masaryka... bo pomimo faktu, ze bramki padają, to klasycznego napadziora nadal brakuje. I mimo nizełej gry Gizy, uważam ze tercet(Radomski, Bartczak)z Klichem jako ofensywnym pomocnikiem jest na chwilę terazniejsza najlepszym rozwiązaniem...in minus zdecydowanie Jarabica i Budakovic...i zdecydowanie Krzywicki-przegrywa pojedynki głowkawe z goscmi o głowe nizszymi...mimo braku napastnikow mam nadzieje ze to jego ostatnia runda w Cracoviii.
    Najbardziej mnie cieszy powrót do gry Mierzejewskiego-:)

    Mecz z Gornikiem w Zabrzu- kolejny mecz o zycie i oby wygrany!!!!

    2 12 Cytuj
  • 28 mar 2011

    Pasiak od zawsze!! - byłeś na sparingu?

    2 10 Cytuj
  • 28 mar 2011

    a byłes...

    1 10 Cytuj
  • 28 mar 2011

    I co takiego zrobił ten Budakovic ze wszyscy juz go skreslaja?

    1 9 Cytuj
  • 28 mar 2011

    oglądnij sobie:-) to zobaczysz...

    1 9 Cytuj
  • 28 mar 2011

    i ja go wcale nie skreslam.szczerze to sie tym w ogule nie przejmuje...Mamy Kaczmarka, Gąsińskiego....o pozycje na bramce to jestem spokojny...

    2 6 Cytuj
  • 28 mar 2011

    Jesteśmy obywatelami Polski więc piszcie nazwę jak na Polaka przystało krakowia.

    6 6 Cytuj
  • 28 mar 2011

    już w sobotę mecz z Górnikiem, zwycięstwo jest jak najbardziej realne :)
    zwłaszcza, że wracaja Radomski i Trivunović.

    1 3 Cytuj
  • 28 mar 2011

    przeprasza, w pospiechu napisane - w niedziele

    1 3 Cytuj
  • 28 mar 2011

    do Mądry:

    Zmien nick na Głupi!!! i jescze małą literą...żenua...

    2 5 Cytuj
  • 28 mar 2011

    mądry jak cale Myślenice większość za RZEKĄ

    CRACOVIA NIGDY NIE SPADNIE NIGDY NIE SPADNIE CRACOVIA NIGDY NIE SPADNIE!!!!!!!!

    RED niestety Radomski i Trivunović nie wrócą;/

    3 13 Cytuj
  • 29 mar 2011

    Cracovia już spadła - bodajże dwa lata temu. Dlatego jestem pełen podziwu dla zaklinających rzeczywistość klakierów towarzysza Filipiaka. Pozdro chłopaki, oby te Wasze parchate jabłka dzieciom nie szkodziły. :)
    Aha, zapełnianie kurnika, mimo uwłaczających cen, nadal kiepsko idzie.

    I nie cieszcie się za bardzo chłopaki. Wasza imponująca (jak na takie grono inwalidów) seria zwycięstw skończy się na Górniku. Później czekają Was wyjazdy do Ząbek, Łęcznej, Niecieczy. Ot, wrócicie na swoje miejsce. :)

    11 4 Cytuj
  • 29 mar 2011

    My natomiast grac będziemy z takimi potentatami jak kluby z Azerbejdżanu ,II ligi norweskiej , Gruzjii co prawda nie wygrywamy z nimi ale tylko dla tego że te dzikusy nie wiedza kto rzadzi w Myslenicach i złośliwie strzelaja nam wiecej bramek.

    1 4 Cytuj
  • 29 mar 2011

    [quote=gość: Pasiak od zawsze!!] do Mądry:Zmien nick na Głupi!!! i jescze małą literą...żenua... [/quote]

    Sorki masz racje ale jak to pisałem byłem lekko ciachnięty i tak mi się napisało.

    2 Cytuj
  • 29 mar 2011

    Postanowiłem się zalogowac i zmienic nazwę z Pasiak od zawsze!! jak nam juz temat na forum założono-:)

    do red: Radomski na 100% nie zagra, niegrozna ale bolesna kontuzja mięsni brzucha mu się przytrafiła...ma być gotowy na Lechię.

    1 8 Cytuj
  • 29 mar 2011

    [[quote=gość: comparch] Cracovia już spadła - bodajże dwa lata temu. Dlatego jestem pełen podziwu dla zaklinających rzeczywistość klakierów towarzysza Filipiaka. Pozdro chłopaki, oby te Wasze parchate jabłka dzieciom nie szkodziły. :)Aha, zapełnianie kurnika, mimo uwłaczających cen, nadal kiepsko idzie.I nie cieszcie się za bardzo chłopaki. Wasza imponująca (jak na takie grono inwalidów) seria zwycięstw skończy się na Górniku. Później czekają Was wyjazdy do Ząbek, Łęcznej, Niecieczy. Ot, wrócicie na swoje miejsce. :) [/quote]

    Łęczna to tam gdzie Wisla przed Legią uciekała:-)?

    Musisz pamiętac o jednym "my napewno to załatwimy wszystko przy zielonym stoliku", a pózniej będzie skowyt burków....:-)

    1 7 Cytuj
  • 29 mar 2011

    oczywiscie, ze zalatwicie, ale nie tyle przy, co pod zielonym stolikiem. Kilka osob od Was bedzie mialo pelne usta roboty. :)

    powiedz mi, czy Wy macie inne zajecia niz jechanie po Wisle? Znacie inne przyspiewki niz WTSK? Macie jakies inne logo/godlo/cokolwiek poza przekreslona biala gwiazda? Nie, nie macie. Dlatego przestan sie wypowiadac o Wisle, siadz w swojej kaluzy i maziaj sie w blocie.

    3 3 Cytuj

Odpowiedz