Forum » Sport

Cracovia

  • 29 mar 2011

    Może sam siedz w swojej budzie co? jubasbusters, jzk i przekreslone gwiazdy dawida i flagi Pasow oraz gowna niemacie nic innego? Wisła jest tak samo anty wiec nie plus sie kundlu.

    2 3 Cytuj
  • 29 mar 2011

    i wlasnie fakt jest taki ze zydowstwo Cracovii to poza, a jedyny prawdziwy zyd jest w wisle :D

    1 2 Cytuj
  • 29 mar 2011

    Ah, dobre miejsce aby zapytać : Zastanawiałem się kiedyś, jak nazwiecie kogoś, kto kibicuje Wiśle i Cracovii, uważając się za fana, który wspiera krakowskie zespoły nie bacząc na podziały ?

    3 1 Cytuj
  • 29 mar 2011

    kibicem krakowskiej piłki

    3 2 Cytuj
  • 29 mar 2011

    hahahah. Zapraszam do obejrzenia galerii z meczów albo do odsłuchania nagrań z dopingu. Nikt o Was nie śpiewa, mało kto nosi koszulki. Mamy Was w dupie. Aha, nie obrażaj mnie, skoro ja tego nie robie. :)

    @Ryba
    lepiej dla takiego czlowieka, by nie pokazywal sie na Wisle. Historia pokazala, ze Cracovia jest jak pani lzejszych obyczajow i przyjmie kazdego. Jak cos, to tam probuj. :)

    1 2 Cytuj
  • 29 mar 2011

    [quote=gość: comparch] hahahah. Zapraszam do obejrzenia galerii z meczów albo do odsłuchania nagrań z dopingu. Nikt o Was nie śpiewa, mało kto nosi koszulki. Mamy Was w dupie. Aha, nie obrażaj mnie, skoro ja tego nie robie. :)

    @Ryba
    lepiej dla takiego czlowieka, by nie pokazywal sie na Wisle. Historia pokazala, ze Cracovia jest jak pani lzejszych obyczajow i przyjmie kazdego. Jak cos, to tam probuj. :) [/quote]
    Jaja sobie robisz? Wymagasz szacunku a sam go nie okazujesz? Chyba ci sie cos pochrzaniło.

    Nie interesuje mnie wasz doping (Cracovii zreszta jest obecnie taki, że o wisle uslyszy sie tylko na derbach czy meczach ze zgodami klubu z reymonta). Prawda jest taka, ze bycie 'anty' najpierw wislakow denerwowalo, pozniej niby smieszylo a teraz co? Teraz im sie spodobalo i sami to robia. Przeciez co drugi graf wk w Krakowie jest anty; pelno jeb.. zyd, anty pasow, przekreslonych gwiazd dawida, pzrekreslonych herbow Pasow czy stosunkowo nowych jzs'ow. I wy macie teraz czelnosc wyrzucanie komus od bycia antym? smieszne najlepiej na swoj login popatrz

    a ty pp zyda to sobie poszukaj na woim stadionie melikson sie nazywa hahahah

    1 2 Cytuj
  • 29 mar 2011

    [quote=gość: comparch] oczywiscie, ze zalatwicie, ale nie tyle przy, co pod zielonym stolikiem. Kilka osob od Was bedzie mialo pelne usta roboty. :)powiedz mi, czy Wy macie inne zajecia niz jechanie po Wisle? Znacie inne przyspiewki niz WTSK? Macie jakies inne logo/godlo/cokolwiek poza przekreslona biala gwiazda? Nie, nie macie. Dlatego przestan sie wypowiadac o Wisle, siadz w swojej kaluzy i maziaj sie w blocie. [/quote]

    Ale masz sprany łeb propagandą Wislacką!!! lecz sie człowieku...jesli na głowę za pózno, to chociaz na nogi...zebys mógł szybko uciekac przed Łowcami....chyba ze siedziesz tylko na necie...więc po problemie.

    1 5 Cytuj
  • 30 mar 2011

    A jeszcze jedno jestem dumny że jestem ze wsi i mam ukończona zawodówkę eksternistycznie jak prawdziwy Polak.

    1 2 Cytuj
  • 30 mar 2011

    Jak zwykle jak się napisze kilka słów prawdy to post znika....

    1 2 Cytuj
  • 30 mar 2011

    @qw1KSC
    Człowieku, nie ośmieszaj się, naprawdę nie warto. Wejdź sobie nawet na yt i zerknij na kanał Waszych "kibicow". W prawym górnym rogu znajduje się oczywiście logo - przekreślona biała gwiazda. Twoim zdaniem Wisła jest anty. Hahahah, moze 5% tych kibiców, którzy przychodzą na R22 stawia sobie za cel jazdę po Waszym klubie. A kiedy u Was był ostatnio mecz bez WTSK?

    @Isaac KSC
    Nie, nie mam spranego mózgu, po prostu czasem oglądam mecze i śledzę relacje z dopingu. Prawda jest dla Was bolesna - bez pocisków na Wisłę nie ma meczu przy Kałuży.

    1 1 Cytuj
  • 30 mar 2011

    [quote=gość: comparch] @qw1KSC
    Człowieku, nie ośmieszaj się, naprawdę nie warto. Wejdź sobie nawet na yt i zerknij na kanał Waszych "kibicow". W prawym górnym rogu znajduje się oczywiście logo - przekreślona biała gwiazda. Twoim zdaniem Wisła jest anty. Hahahah, moze 5% tych kibiców, którzy przychodzą na R22 stawia sobie za cel jazdę po Waszym klubie. A kiedy u Was był ostatnio mecz bez WTSK?

    @Isaac KSC
    Nie, nie mam spranego mózgu, po prostu czasem oglądam mecze i śledzę relacje z dopingu. Prawda jest dla Was bolesna - bez pocisków na Wisłę nie ma meczu przy Kałuży. [/quote]

    Odpowiedz krótka CRACOVIA-KORONA 3-0 żadnego wspominania o rzece r22 nas nie interesuje

    2 Cytuj
  • 30 mar 2011

    a według mnie będzie tak górnik 1:1 cracovia, arka 1:2 cracovia, cracovia 1:0 zagłębie, ruch 1:1 cracovia, cracovia1:0 polonia, 7 MAJ zwisła 0: 4 LECH!!, polonia b 0:2 cracovia, zwisła 1: 2 cracovia, cracovia 1:1 widzew, cracovia1:1 jagielonia, gks 1:1 cracovia moje wyliczenia to 20 oczek może jestem optymistą ale to jest wg. mnie maximum co muszą pasy zrobić by być nadal w ekstraklasie!!

    1 3 Cytuj
  • 30 mar 2011

    mowiac ze Wisla jest anty tak samo jak cracovia osmieszacie sie... My jak robimy cos anty to robimy to z jajem jak np. vlepki czy wspomniana koszulka judasbusters.. U was ciezko znalezc gadzet ktory nie bedzie mail przekreslonej białej gwiazdy... Co do grafów to porownaj sobie w Krakowie ansze i Wasze. U nas jest bardzo duzo pieknych grafiti Wislackich, niekiedy sa robione dla was prezenty jak np. na swieta wielkanocne, boze narodzenie czy dzien kobiet ale sa to robione grafy anty z jajem. Jasne ze mozna i znalezc takie z przekreslona zydowska gwiazda bo i takie sa potrzebne ale wiekszosc scian jest ozdobiona wislacko czego nie mozna powiedziec o was gdzie praktycznie nawet w tagach uzywacie przekreslonej gwiazdy. (to wasz herb czy co ? ) co do pociskow na meczach. Prawda jest taka ze co mecz cisniecie po Wisle i nie mow mi ze jest inaczej bo nie masz racji. Zauwaz na Wisłe, my jedziemy wam tylko na derbach ale to sie rozumie samo przez siebie bo to specyficzny mecz. Nawet wasz przywódca M. nosi kurtke ze skóry z przekreslona gwiazda a bardzo znany kibic T. ma wydziarana "anty Wisłe" z tyłu głowy.

    Podsumowujac to smieszy nas to wasze anty i nie tylko nas bo i cała Polske bo wszyscy sie juz smieja ze zeby byc prawdziwym kibicem Cracovii trzeba:
    1.Nienawidzić Wisły.
    2.Dopiero kochac swoj klub.

    Nawet jest filmik na youtube gdzie bodajze na wyjezdzie w Grodzisku kibic waszej druzyny dostaje po głowie za to ze nie chce spiewac WTSK.

    My robimy anty z jajem i sporadycznie zebyscie nie pomysleli ze o was nie pamietamy a wy anty jestescie cały czas :) I fajnie bo wasza nienawisc umacnia nasza wiare!

    2 2 Cytuj
  • 30 mar 2011

    Ale jaj wislak mi bedzie mowic co spiewamy na meczach. Chdzodzisz na nasze mecze ze wiesz to lepiej odemnie??

    Pozatym to chyba masz marne pojecie o tym co piszesz w innych kwestiach, cos tam slhyszales ale niedokonca i takie bzdury ci wychodz

    1 2 Cytuj
  • 30 mar 2011

    stary moze mi powiesz ze nie ma wrzutow na nas na meczach ? nawet na waszym forum sa placze ze co mecz jedziecie po nas. moze sie to u was zmienia tak jak mowisz i mecz z korona byl pierwszy bez WTSK, nie wiem bo nie chodze, wiem natomiast z innych meczów jak jest po filmikach z waszego dopingu. i co moze chcesz podwazyc ze M. nie ma takiej kurtki ? albo ze kazdy wasz tag/ graf nie ma anty w sobie ?

    2 Cytuj
  • 30 mar 2011

    tak chce podwarzyc, ze nie kazdy nasz graf/tag jest anty przejdz sie po dzielnicach/osiedlach a nie zyj stereotypami sprzed lat. Moze tez przy okazji dostrzezesz jak duzo jest jzs'ow.

    1 Cytuj
  • 30 mar 2011

    sorry nie kazdy, troche przesadzilem ale bardzo duzo tego jest. JżS sa nikt nie mowi ze ich nie ma ale w porownaniu do waszych anty naszych jest duzo mniej. Poza tym nie porownuj anty naszych i waszych bo chyba dobrze wiesz ze waszych przykladow jest zdecydowanie wiecej juz ci napisalem kilka na gorze.

    1 Cytuj
  • 30 mar 2011

    No wlasnie jeszcze kiedys moznabylo mowic o przepasci ale dzis? roznicy juz tak wielkiej nie ma. Do przykladow podanych wyzej przezemnie moge jeszcze dodac koszulki waszej Wieliczki czy ostatnie dwie derbowe oprawy ktore byly anty w porownaniu do naszych pro klubowych.

    2 Cytuj
  • 30 mar 2011

    +wasze flagi, a teraz przypomnialo mi sie jak na derbach jednych z ostatnich na starym stadionie byl transparent po jakims tam jezyku nie wiem co to bylo hebrajski czy co co znaczylo WTSK bodajze. Prostactwo. My mielismy anty z cyrkiem w sosnowcu ale byla z jajem, tak jak ci mowie my jak juz robimy anty to z jajem a nie takie prostactwo jak u was.

    1 Cytuj
  • 30 mar 2011

    a ten teksty w innym jezyku nie byl z jajem? oczywiscie ze byl. podobnie jak odpowiedz na waszego 'sprzedawcy lisci'. co do grafow to poza dwoma czy tzrema reszta waszych anty jest bardzo prostacka

    2 Cytuj
  • 30 mar 2011

    Jako że człowiek ze swej natury nie może być psem tak i Melikson nie jest żydem tylko Izraelczykiem polskiego pochodzenia, bo żydami są tylko kibole sracovi

    1 Cytuj
  • 30 mar 2011

    :) i kto tu jest anty prostakiem?:)

    2 Cytuj
  • 30 mar 2011

    to nie jest anty prostaku tylko stwierdzenie oczywistego faktu, no ale cóż się dziwić że nie rozumie jak gość ze sracovi

    2 Cytuj
  • 31 mar 2011

    i badanie mózgu, tego ja i inni kibice z kałuży by nie przeszli

    3 Cytuj
  • 31 mar 2011

    W skrócie. Myślenice ZAWSZE z Wisłą i Wy tego nie zmienicie ;) aa no i przerzutom dziękujemy !

    Ps. ciękawe czy tak okrojony post doczeka się też usunięcia ? (tak jak poprzedni, bardziej bogaty w info i ogólnie obszerniejszy)
    Ps2. Ojj boli że Melikson powoli staje się gwiazdą naszej ligi:):):) ale dajmy chłopakowi jeszcze troche czasu ;P a to że Izraelczyk ? w rodzinie ma obywatela RP :) a poza tym nie ważne kim jest, ważne jak gra :)

    13 3 Cytuj

Odpowiedz