Forum » Sport

Cracovia

  • 20 mar 2015
    1 5 Cytuj
  • 20 mar 2015

    grzesiu ale ja mam w dupie polską lige wiec nie usiłuj mi przypisywać sympatie jakieś :) hahahaha dostali baty od AMATORÓW hahahaha 4:0 boże jaką cała polska ma beke z tego :)))))) hahaha chłop porównuje przegraną wisły z zawiszą do BATÓW srakowi z amatorami z 2 ligi hahahahahahhahahahaha i jeszcze raż SRAKOWIA CO ???? CZTERY ZEROOOOO hahahaha

    6 1 Cytuj
  • 21 mar 2015

    przegrana 2;1 po Niezłym meczu....do jesieni....

    1 4 Cytuj
  • 21 mar 2015

    Grzesiu jak tam wynik ? Hahahahaha gdzie ta wygraną sracovi ? :)))) hahahah 4:0 i 2:1 hehehe spadamy z ligi spadamy

    4 2 Cytuj
  • 21 mar 2015
    8 Cytuj
  • 21 mar 2015

    zdjecie
    Było Nas Nieźle Słychać!

    2 7 Cytuj
  • 21 mar 2015
    ksgrzes napisał/a:

    Przypomnij sobie chłoptasiu mecz (kupiony sędzia) z Wartą Poznań!! Później dostaliście od Lecha!
    Zauważyłem wzmożoną Aktywność kibiców rybek gts....Ciekawy jestem jak Będzie po sobocie?
    Hot Gts Dog z Musztardą Będzie Smakował po meczu Wspaniale!!

    Czy już skończyłeś jeść Hot Gts Doga z musztardą? Mam nadzieję że smakował ale do rzeczy. Było was nieźle słychać - to fakt. W końcu jedyne co umiecie to obrażać Wisłę bo o grze waszych piłkarzy to nawet nie można nic dobrego powiedzieć. Wiecznie walka o utrzymanie, ewentualnie walka w grupie spadkowej -ale "rządzicie" w Krakowie. Gracie na swoim kauflandzie z jakąkolwiek drużyną ligi polskiej a jaki jest doping - standardowo jedziecie po Wiśle. Musicie sobie odbić to, że jesteście po prostu słabsi i jedyny moment kiedy jesteście wyżej w tabeli to przed pierwszą kolejką - po prostu alfabetycznie macie wyższe miejsce ale "rządzicie" w Krakowie. Kwestia waszego dopingu to po prostu kompleks Wisły bo nie pamiętam kiedy ostatni raz zakończyliście sezon wyżej niż Wisła. Ach faktycznie to było w 2013 roku zajęliście 2miejsce a Wisła dopiero 7... szkoda że byliście wtedy w niższej lidze ale "rządzicie" w Krakowie. Ciekaw jestem ilu kibiców Cracovii żyje i pamięta wasze ostatnie mistrzostwo Polski? Osobiście znam kilka osób które dobrze pamiętają ostatnie mistrzostwo Wisły ale co tam - "rządzicie" w Krakowie.
    Mam nadzieję ksgrzesiu, że przygotowałeś się już na przyszły ciężki tydzień jaki Cię czeka w gimbazie. Już nie pluj się tutaj na forum, tylko umyj ząbki po Hot Gts Dogu a jutro odrób lekcje. Gimbazjum nie wybaczy Ci tego że ich nie odrobiłeś albo o nich zapomniałeś. Gdyby Ci było jednak trudno w szkole pomyśl sobie - "rządzimy" w Krakowie.

    13 1 Cytuj
  • Marek Stoszek 23 mar 2015

    Jako stary kibic Craxy przełknąłem kolejną porażkę z Wisłą, z resztą nie pierwszą i niestety pewno nie ostatnią :-) . Ale bez dramatu bo to jest sport, piłka i ma być zabawa i troche śmiechu a nie szowinizm, gonitwa z maczetami i przezywanie jedni drugich . Gratulacje dlarywala z drugiej strony błoń. Jak śpiewa Makino dałem Cracovii serce na dolę garbatą i taki już mój los :-).

    4 2 Cytuj
  • 23 mar 2015
    Lightman napisał/a:

    Czy już skończyłeś jeść Hot Gts Doga z musztardą? Mam nadzieję że smakował ale do rzeczy. Było was nieźle słychać - to fakt. W końcu jedyne co umiecie to obrażać Wisłę bo o grze waszych piłkarzy to nawet nie można nic dobrego powiedzieć. Wiecznie walka o utrzymanie, ewentualnie walka w grupie spadkowej -ale "rządzicie" w Krakowie. Gracie na swoim kauflandzie z jakąkolwiek drużyną ligi polskiej a jaki jest doping - standardowo jedziecie po Wiśle. Musicie sobie odbić to, że jesteście po prostu słabsi i jedyny moment kiedy jesteście wyżej w tabeli to przed pierwszą kolejką - po prostu alfabetycznie macie wyższe miejsce ale "rządzicie" w Krakowie. Kwestia waszego dopingu to po prostu kompleks Wisły bo nie pamiętam kiedy ostatni raz zakończyliście sezon wyżej niż Wisła. Ach faktycznie to było w 2013 roku zajęliście 2miejsce a Wisła dopiero 7... szkoda że byliście wtedy w niższej lidze ale "rządzicie" w Krakowie. Ciekaw jestem ilu kibiców Cracovii żyje i pamięta wasze ostatnie mistrzostwo Polski? Osobiście znam kilka osób które dobrze pamiętają ostatnie mistrzostwo Wisły ale co tam - "rządzicie" w Krakowie.
    Mam nadzieję ksgrzesiu, że przygotowałeś się już na przyszły ciężki tydzień jaki Cię czeka w gimbazie. Już nie pluj się tutaj na forum, tylko umyj ząbki po Hot Gts Dogu a jutro odrób lekcje. Gimbazjum nie wybaczy Ci tego że ich nie odrobiłeś albo o nich zapomniałeś. Gdyby Ci było jednak trudno w szkole pomyśl sobie - "rządzimy" w Krakowie.

    Polecam Ci Bilobil(na pamięć) Jesteś już BAAAAArdzo Stary skoro Nie Pamiętasz Sezonu 2006/7

    3 Cytuj
  • 23 mar 2015
    ksgrzes napisał/a:

    Polecam Ci Bilobil(na pamięć) Jesteś już BAAAAArdzo Stary skoro Nie Pamiętasz Sezonu 2006/7

    To chyba ten Hot Gts Dog mi zaszkodził. Dzięki za przypomnienie no i faktycznie "rządzicie" w Krakowie bo 8 lat temu byliście wyżej niż Wisła. Prawdziwe ""pany" Krakowa jesteście.

    6 Cytuj
  • 23 mar 2015

    W jaki wy sposób Dopingowaliście w sobotę na UBEK Arenie?

    5 Cytuj
  • 23 mar 2015

    ksgrzes, a Ty byłeś w sobotę w sektorze gości ? :-)

    Ciekaw jestem bo zgrywasz takiego ważniaka a pewnie Cię mama na mecz nie puściła :D ...

    Jedyne co Wam się udało w sobotę to odpalenie kilku rac, po raz pierwszy od 10 lat na Reymonta :-)

    Nawet oprawa Wam krzywo wyszła ...

    zdjecie

    zdjecie

    6 1 Cytuj
  • 23 mar 2015

    A kiedy ostatnio kibice gości byli u was na sektorze?

    8 Cytuj
  • 23 mar 2015
    ksgrzes napisał/a:

    W jaki wy sposób Dopingowaliście w sobotę na UBEK Arenie?

    ksgrzes napisał/a:

    A kiedy ostatnio kibice gości byli u was na sektorze?

    Ależ Grzesiu o co chodzi Ci z dopingiem ? Widzisz jest duża różnica między kibicami Wisły i Cracovii - kibice Wisły chwilę pobluzgają na Cracovie (i to z reguły wtedy kiedy grają z nią) i zajmują się dopingiem swoich piłkarzy. Kibice Cracovii pobluzgają na Wisłę a przez resztę meczu dalej bluzgają na Wisłe (w meczach z obojętnie jaką drużyną) - To jest ta różnica.

    13 1 Cytuj
  • 2 kwi 2015

    zdjecie

    2 6 Cytuj
  • 23 kwi 2015

    Grzesiu ale macie "bojówke" hahahaha jak to piszecie na waszym śmiesznym forum, zebraliście się "w 3 osiedla" i zdobyliście transparent hahaha

    zdjecie

    7 4 Cytuj
  • 29 maj 2015

    Pierwsza drużyna grupy spadkowej T-Mobile Ekstraklasy jest już pewna ligowego bytu. Na następny sezon w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej zostają na pewno zawodnicy Cracovii, którzy w wyjazdowym meczu 35. kolejki pokonali Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 (0:0). Bohaterem Pasów był rezerwowy Boubacar Dialiba Diabang, który w ciągu 17 minut gry popisał się klasycznym hat trickiem.
    zdjecie
    źródło: https://pl-pl.facebook.com/pages/%C5%81owcy-Ps%C3%B3w-Cracovia/292345364146483

    4 7 Cytuj
  • 9 cze 2015

    Lech Mistrz Polski!!! Brawo!!
    zdjecie

    5 5 Cytuj
  • 14 cze 2015

    zdjecie
    Dokładnie 13 czerwca 1906 roku powstała Cracovia. Dziś obchodzi więc 109-lecie istnienia.
    13 czerwca 1906 roku w 132. numerze dziennika "Nowa Reforma" ukazało się ogłoszenie zapowiadające powstanie nowego klubu:

    "Akademicki klub footballistów (gra w piłkę nożną) zawiązuje się w Krakowie. Ćwiczenia w grze w piłkę nożną rozpoczynają się we środę 13 b. m. Uprasza się wszystkich, którzy chcą do tego klubu należeć, o przybycie do parku dra Jordana we środę o godz. 6 wieczorem przed pawilonem. Nie wątpimy, że tak zdrowy sport, jakim jest gra w piłkę nożną, znajdzie wielu zwolenników wśród młodzieży akademickiej".
    Dokładnie 13 czerwca 1906 roku powstała Cracovia. Dziś obchodzi więc 109-lecie istnienia.
    13 czerwca 1906 roku w 132. numerze dziennika "Nowa Reforma" ukazało się ogłoszenie zapowiadające powstanie nowego klubu:

    5 10 Cytuj
  • 18 lip 2015

    Lechia Gdańsk - Cracovia 0-1.
    Genialna seria trwa....
    zdjecie
    A DERBY BLISKO...

    7 9 Cytuj
  • 22 lip 2015

    zdjecie

    5 8 Cytuj
  • 26 lip 2015

    Remis 1:1 w 190. derbach Krakowa oznacza, że Cracovia przedłużyła do 11 serię ligowych spotkań bez porażki. Zespół Jacka Zielińskiego jest o krok od klubowego rekordu wszech czasów!

    2 7 Cytuj
  • mateusz nowakowski 19 sie 2015

    Siema wiślaki...jak tam sytuacja w tabeli?gdzie jesteście ?

    4 6 Cytuj
  • 1 paź 2015

    Cracovia przedłużyła w ostatnich dniach kontrakty z dwoma swoimi zawodnikami - Bartoszem Kapustką i Denissem Rakelsem. Oba będą obowiązywały do 2018 roku. Brawo!!

    2 5 Cytuj

Odpowiedz