Forum » Sport

Cracovia

  • 13 cze 2016

    To co wyprawia Kapustka to jest obłęd.....Grube miliony Cracovia za Niego Dostanie!!!

    2 4 Cytuj
  • Andrzej 13 cze 2016

    Prawda. Może się podobać jego gra.

    2 3 Cytuj
  • 13 cze 2016
    ksgrzes napisał/a:

    To co wyprawia Kapustka to jest obłęd.....Grube miliony Cracovia za Niego Dostanie!!!

    A co ten kapusta w ogóle pokazał wczoraj ? bo dla mnie to większość akcji spowalniał a jak juz strzelał to w trybuny albo w bramkarza. Nie mam pojęcia czym się wszyscy podniecają. Podnieta jak by co najmniej 3 bramki strzelił i zaliczył 4 asysty. Niedługo to będzie wystarczyło dwa razy prosto kopnąć piłkę żeby media w tym kraju kreowały nowego Ronaldo....błazenada. Z taką grą jak wczoraj to Niemcy nas rozniosą jak gnój po Polu...w życiu nie widziałem tak słabej Irlandii.

    Proponuje zimny prysznic i nie tworzyć teorii których tak naprawdę nie ma...

    Ps. taa od razu 400 miliardów krakowia dostanie :D Serio bez trollowania według mnie nic szczególnego kapusta wczoraj nie pokazał, a już na pewno nie tyle żeby spuszczać sie z jego powodu....

    7 3 Cytuj
  • Andrzej 13 cze 2016

    Kibel, następnym razem załóż okulary gdy mecz oglądasz. Bo chrzanisz, jak Piekarski na mękach.

    3 6 Cytuj
  • 13 cze 2016

    Ja rozumiem, że jesteście fanami krakowi ale serio jezeli to był występ super hiper ekstra, stadiony światowe i 40 milionów euro na stole to tylko świadczy o tym jak gówniany poziom reprezentują polscy piłkarze :) powtórze po raz kolejny, Kapusta zagrał normalny mecz ani nie dał dupy ani nie był Bogiem na boisku i smieszy mnie to gloryfikowanie gościa, który raz kopnął w trybuny, raz w bramkarza plus kilka razy podał celnie do kolegi :) beka, faktycznie Messi i Ronaldo się kłaniają ;D

    5 3 Cytuj
  • 14 cze 2016

    http://www.dziennikpolski24.pl/sport/pilka-nozna/a/o-kapustce-pisza-lineker-i-ferdinand-a-on-odpowiada-jestem-z-siebie-dumny,10102572/
    Bez Urazy vega ale My mamy Kapustke a wy..........................Wolskiego? Włącz sobie canal + i oglądaj powtórki z ekstraklasy!!! miszcza grupy spadkowej
    http://www.uefa.com/uefaeuro/news/newsid=2371629.html oficjalna strona UEFA jeśli umiesz angielski to sobie poczytaj.

    1 5 Cytuj
  • 14 cze 2016

    Co nie zmienia faktu, że kapusta zagrał przeciętne i taka jest prawda :) Krycho dla mnie był zdecydowanie bardziej efektywny w środkowej lini, no ale Polandia standardowo musi się jarać przehajpowanym gościem , który w derbach na R22 odbijał się jak od ściany, aż ze swojej niemocy bił brawo kobicom, którzy przypominali mu jak ma na imię ;) Notabene za te brawa dostał potem w Franticu bęcki po kapuścianej głowie ;) . Serio może i się wyróżniał na tle drewnianych zawodników krakowi (którzy wykazali się większym fartem, zajmując wysokie jak na ich możliwości miejsce w tabeli niż piłkarze Leicester zdobywając mistrza w Anglii) ale choćby do wspomnianego Wolskiego Kapuście brakuje baaaardzo dużo jak na dzień dzisiejszy ;) bo Chyba Grzesiu nie napiszesz, że kapusta jest lepszy od Rafała :D :D :D

    Wiesz czemu nawałka zabrał kapuste ? poczytaj trochę, zwłaszcza o osobach które reprezentują kapuste i powiązaniach ich z nawałką ;) pamiętaj, że jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze...

    I tak wy macie (a właściwie już nie bo transfer kapusty jest praktycznie przyklepany, klubu nie podam ale nie wróże mu tam przyszłości, chociaż mimo wszystko mu kibicuje) Kapustke, my mamy Wolskiego, Mączyńskiego, Zachare, Małego....więc z czym do czego chłopcze :D dostaniecie takie bęcki w derbach, że zaraz wam sie przypomną standardowe lata w dolnej części tabeli i to kto zawsze był jest i będzie Królem Krakowa.

    Media w kraju robią kapuście tylko krzywdę, gość został tak dowalony presją, że nie zdziwie się, jeżeli z niemcami będzie blady jak ściana (o ile wystąpi w ogóle bo jednak Grosiu jest o wiele bardziej pożytecznym zawodnikiem) Oby wyjeżdżał jak najszybciej z krakowi na zachód to może coś z niego jeszcze będzie, bo jak sam wiesz "jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one" a szkoda chłopaka żeby się zdrewnił przy kałuży.

    Ps. a co do krakowi, w przyszły sezon stoczą przepotężną wojnę...... o utrzymanie ;)Bez Kapustki (który był jedynym waszym zawodnikiem mającym szanse na pierwszą 11 w Wiślę), krakowia nic nie ugra i chyba zdajesz sobie z tego sprawę, bo jak pisała w swoim wierszu Wisława Szymborska (świeć Panie nad jej duszą) "nic dwa razy się nie zdarza" ;)

    8 2 Cytuj
  • Andrzej 14 cze 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Wiesz czemu nawałka zabrał kapuste ? poczytaj trochę, zwłaszcza o osobach które reprezentują kapuste i powiązaniach ich z nawałką ;) pamiętaj, że jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze...

    Co Wy macie z tymi teoriami spiskowymi, wyznawcy PiSu?

    2 7 Cytuj
  • 14 cze 2016
    Endrju napisał/a:

    Co Wy macie z tymi teoriami spiskowymi, wyznawcy PiSu?

    Jeden jedyny wielki spisek to Wasz rudzielec dający dupska w Europie na lewo i prawo ;) Typowo platfuski komentarz, wszędzie będzie wciskał poityke ;) po waszych 8 letnich popisach to bym nie poruszał tego tematu :D

    6 2 Cytuj
  • 20 cze 2016

    Wicemistrz Macedonii FK Škendija 79 Tetovo to rywal, z którym Pasy powinny sobie poradzić bez problemu, choć trener Jacek Zieliński przypomina, że rok temu zespół ten postawił się szkockiemu Aberdeen remisując na wyjeździe 0:0 i u siebie 1:1.
    Pierwsze spotkanie odbędzie się 30 czerwca , ale nie w Tetovie, lecz w stolicy Macedonii Skopje na Nacionalnej Arenie "Filip II Makedonski", która może pomieścić 36 400 widzów.

    Jeśli Cracovia wyeliminuje Škendiję to w następnej rundzie zmierzy się ze zwycięzcą pary: Neftczi Baku (Azerbejdżan) - Balzan FC (Malta).

    3 3 Cytuj
  • 22 cze 2016

    Grzesiu ile to ten kapusta miał kosztować ? 40 milionów euro ? :D mówiłem ze gość przehajpowany na maksa :D tak jak Zieliński zero pożytku, za słaby na taka imprezę jak mistrzostwa Europy

    4 1 Cytuj
  • 22 cze 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Grzesiu ile to ten kapusta miał kosztować ? 40 milionów euro ? :D mówiłem ze gość przehajpowany na maksa :D tak jak Zieliński zero pożytku, za słaby na taka imprezę jak mistrzostwa Europy

    Ale czego się ciskasz? Chłopie z Kapustki jeszcze będzie pożytek na tych Mistrzostwach. A co do Zielińskiego.....to chcielibyście takiego trenera:-)

    1 3 Cytuj
  • 23 cze 2016

    ksgrzes on pisze o Zielińskiem ale piłkarzu...nie naszym trenerze
    Co do Kapustki to nie ma uja że ktoś da za niego 40 melonów. Moim zdaniem max 15 mln.
    Chyba że na euro naprawdę nayjebie bramek to wartoś wzrośnie. Oby

    1 1 Cytuj
  • 23 cze 2016
    Bartol26 napisał/a:

    ksgrzes on pisze o Zielińskiem ale piłkarzu...nie naszym trenerze
    Co do Kapustki to nie ma uja że ktoś da za niego 40 melonów. Moim zdaniem max 15 mln.
    Chyba że na euro naprawdę nayjebie bramek to wartoś wzrośnie. Oby

    Przez te ME człowiek myśli tylko o jednym....

    1 2 Cytuj
  • 23 cze 2016

    15 milionów euro buahahaha za co ? oj chłopaki ale was fantazja ponosi :D koleś nic na mistrzostwach nie pokazał, w lidze nakrywa go czapka chocby Duda o wolskim nie wspominam :p śmieszni jesteście z ta cena :D robicie z przeciętnego grajka Bog wie kogo :) moze cos kiedyś z niego bedzie ale na dzien dzisiejszy to średniak i taka jest prawda. Duzo pracy przed nim.

    5 1 Cytuj
  • 23 cze 2016

    Czyży nie pokazał nic? Nie widzis jak grai jakie noty dostaje? Wolski?Nie przypominam sobie żeby był na euro.... czyżbym miał słabą pamieć ? Przypomnij sobie ostatnie debry u was co z waszymi robił Kapustka. Żal dupe ściska i tyle.

    2 5 Cytuj
  • 24 cze 2016

    No co zrobił na derbach ? Bo ja jedyne co pamietam to jak odbijał sie od zawodników Wisły :) chyba zes chłopie tego meczu wogole na oczy nie widział. Kapusta przehajpowany gość na maksa ! I każdy racjonalnie myślący kibic powie ci to samo

    5 1 Cytuj
  • 25 cze 2016

    Człowieku jak on nic nie pokazał to ja nie mam pytań. Jak ty to piszesz ''przehajpowany'' a na euro gra... no w sumie wzieli go bo jest ''przehajpowany'' ....

    3 Cytuj
  • 25 cze 2016

    Gra to chyba troche za dużo powiedziane, poza meczem z Irlandią gdzie jako tako był widoczny w meczu z niemcami i ukrainą chłop po prostu na boisku nie istniał i to są fakty. Idąc tym tokiem rozumowania to każdy kto gra na mistrzostwach jest prze kotem wartym kilkadziesiąt mln euro ? :D Zieliński rozumiem też prze kot bo gra na Euro :D Kapustka jest jak na razie dobrze rokującym na przyszłość zawodnikiem i nikim więcej. Sami robicie mu syf w głowie i przytłaczacie presją ;) ja rozumiem że z krakowi to trzeba sie spuszczać nad nim ale no bez przesady :)

    4 1 Cytuj
  • 25 cze 2016

    Cracovia wygrała 3:1 z niemieckimi przyjaciółmi gts-u

    1 2 Cytuj
  • 28 cze 2016

    ten kibel to nawet nie umie napisać poprawnie nazwy najstarszego klubu w Polsce. Co za ''inteligent''

    1 3 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Dziś "Pasy" zmierzą się na tym etapie rozgrywek po raz pierwszy w historii klubu. Naszym zawodnikom przyjdzie rozegrać pierwszy mecz na wyjeździe na Arenie Narodowej im. Filipa Macedońskiego II w Skopje, gdzie w roli gospodarza wystąpi KF Shkëndija 79 Tetowo, wicemistrz ligi macedońskiej ubiegłego sezonu.

    KF Shkëndija to wymagający rywal. W ubiegłym sezonie uplasował się na drugiej pozycji w ligowej tabeli, tracąc do lidera pięć punktów, a zapewniając sobie aż 31-punktową przewagę nad trzecią siłą ligi. Współczynnik Shkëndiji w klubowym rankingu UEFA wynosi 2,950, podczas gdy naszej drużyny 4,500.

    Cytuj
  • 1 lip 2016

    Po pucharach.....Wstyd.

    2 Cytuj
  • 1 lip 2016

    Buahahahaha z kelnerami oklep hahahahahahahahahah :D

    3 1 Cytuj
  • 1 lip 2016

    ciśniesz mi że siedze na waszym ''forum'' a co ty tu robisz?
    Przypomniaj sobie Karabacha ....

    Ksgrzes miałeś jaką nadzieje ?z tym składem i bez Kapustki? Sorry ale nie miałem cienia nadziei

    Cytuj

Odpowiedz